PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 8 Ağutos 2007 İnci Hoca şerefine Merter MCDonald Buluşması.

aidikurt
05.Ağustos.2007, 21:44
Arkadaşlar 8 Ağustos çarşamba günü haftalık buluşma yerimiz merter McDonalds'tır ordan inci hocanın evine gidilip inci hoca alınacaktır komşusu dövülecektir :x Ordanda hebirlikte bişeyler içmeye gideriz.

Buluşma Yeri : MERTER McDONALDS

Buluşma zamanı : 20:00

inci
05.Ağustos.2007, 21:48
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

HANDO GELİYORMUSUN HANDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO? Şapkanı koymazsan çitlerin üstüne bak bu RR cılar fena girişecekler adama :P

okan
05.Ağustos.2007, 22:07
yavv inci örtmenim.. bu konuyu dün akşam öörendim oyadan..valla samsunda olsaydın alayını ayaklarından tavana astırırdım.. :evil: :evil: çok sinirlendim yaa..bir bayana böyle baskı yapılırmı aynı mahallede...hayret yavvv.. :evil:

ozzymania
05.Ağustos.2007, 22:10
yemeğimizi MD'da yedikten sonra akşam çayımızı inci hocanın komşusunda içeriz artık değilmi?

inci
05.Ağustos.2007, 22:29
Hiç sorma Okan gerçekten iki ateş arasındayım. İki komşu var,hiç tanımıyorum, onlar da beni tanımaz sanıyordum. Ama demek ki göze batmışım,ne zaman motora binsem çıkıp küfrediyorlar anlamadım ben bu işi

okan
05.Ağustos.2007, 22:31
allaa allaaaa.. yavv tam uyuz bi durum....ahan olduğum yerde hırslanıyom şimdi valla.... :twisted: :twisted: :twisted:

inci
05.Ağustos.2007, 22:44
napalım işte yurdum insanı ,istedikleri oldu motor pert ben motorsuz kaldım

sancezz
05.Ağustos.2007, 23:51
ABIII AYNEN SOKAGA DALIYORUZ BEN ZINCIRIMI GETIRCEM ARTCIMDA PISKOPAT GELENE GECENE SALLARIZ ONDAN SONRA INCI HOCAMIZI ALIP BENCE RONE PARKA GIDELIM ORASI DAHA YAKIN HEM DAHA GUZEL SOHBET ETMEK ICIN NE DERSINIZ :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

inci
05.Ağustos.2007, 23:53
Allaah mahallede kimse kalmayacak :P

yeaks
05.Ağustos.2007, 23:54
adminim çarşamba günü saat kaçta nerden yola çıkıyosun bende sana takılıp geliyim ? merteri falan bilmem ben beraber gidelim

gidikurt
05.Ağustos.2007, 23:55
Bize uzak aslında ama yine hepbir arada olalım diye geliyoruz. 8)

sancezz
06.Ağustos.2007, 00:02
Allaah mahallede kimse kalmayacak :P
HOCAM ASLINDA YASADIGIMIZ SEHIR GERCEKTEN GUVENILIR AMA SEHRIMIZE SONRADAN KENDINI BILMEZ ISE YARAMAZ CAHIL INSANLAR GELINCE BU SEHIR CEKILMEZ HALE GELIYOR ASLINDA ISTANBULUMUZA PASAPORTLU GIRIS SISTEMI YAPILMASI GERKIYO BAKSANIZA KADIN ERKEK ESITLIGINI HALA OGRENEMEMIS BIR SURU CAHIL DOLUSMUS ASLINDA NE GUZEL BIRSEY BIR BAYAN MOTORCUNUN OLMASI BU BENI COK MUTLU EDIYOR VEDE COK ENDER GORUNEN BIRSEY AMA INSANLAR BUNUN NE KADAR GUZEL BIR OLAY OLDUGUNU ANLAYAMIYORLAR BIZLER BIRBIRIMIZIN ARKASINDAYIZ ARKAMIZDA KOCAMAN BIR REGAL AILESI VAR BU YUZDEN KORKUMUZ YOK DEGILMI HOCAM :D :D :D :D

ÇeLeBi MuRaT
06.Ağustos.2007, 00:17
Ne oluyor inci hocama kim ne yapmış.Yakarız walla romayıda biz yaktık...

inci
06.Ağustos.2007, 00:19
pasaport ? off ne güzel olur sahiden de ...
biliyormusun sancezz ; bunu bana yapanlar aslında kendi hemcinslerim ...yani erkekler ne kadar haklılar bazı noktalarda ;bu kadınlar çok kıskanç oluyorlar gerçekten,motosiklete binmem ,istediğim gibi davranmam onları deli etmiş anlaşılan ki ,kocalarının,kardeşlerinin arkasına geçip onları bana karşı nasıl bir kışkırtmadır bu akıllara zarar...
Arkamda olduğunuzu biliyorum,bu öyle güzel ki ; sizlerle gurur duyuyorum ,çok mutluyumaranızda olmaktan İYİKİ VARSINIZ

yeaks
06.Ağustos.2007, 00:30
hocamı kim üzüyo ya hemen müdahele edelim :twisted: :? :evil:

sancezz
06.Ağustos.2007, 00:47
pasaport ? off ne güzel olur sahiden de ...
biliyormusun sancezz ; bunu bana yapanlar aslında kendi hemcinslerim ...yani erkekler ne kadar haklılar bazı noktalarda ;bu kadınlar çok kıskanç oluyorlar gerçekten,motosiklete binmem ,istediğim gibi davranmam onları deli etmiş anlaşılan ki ,kocalarının,kardeşlerinin arkasına geçip onları bana karşı nasıl bir kışkırtmadır bu akıllara zarar...
Arkamda olduğunuzu biliyorum,bu öyle güzel ki ; sizlerle gurur duyuyorum ,çok mutluyumaranızda olmaktan İYİKİ VARSINIZ
HA HA SU YAYGARACI MAHALLE HANIMLARI(KARILARI) :P OF HOCAM BUNLAR ERKEKLERDENDE TEHLIKEELILER GERCEKTEN ONLARA ZINCIR LE KARSI KOYAMAYIZ ONLARA KADIN MEMUR GETIRCEN O ZAMAN BAKALIM NAPARLAR :P :P :P :P

inci
06.Ağustos.2007, 00:50
8) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P :alkis: :alkis:

KIZILELMA
06.Ağustos.2007, 01:00
Buluşacağınız yere tam olarak karar verirseniz bildirin size sürpriz yapabilirim.0532 684 60 12

inci
06.Ağustos.2007, 01:08
buluşulacak yeri adminimiz yazmış yukarda

Deli çerkes
06.Ağustos.2007, 01:20
Aslında buluşma yeri İnci hocamızın apartmanın tam önü olmalı , yavaş kullanma yarışması ve lastik yakma şenliği yapılmalı. hatta kimin egzozstu daha güzel ses çıkartıyor diye bir yarışma yapılmalı ve hergün geleceğiz mesajı verilmeli ki apartmanda kimse beterinde beteri varmış diyerek bir daha sesini çıkartmasın.

inci
06.Ağustos.2007, 01:42
8) 8) 8) 8) :x :x :x :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: [smilie=redcolorz3_pdt_01.gif] [smilie=redcolorz3_pdt_01.gif] [smilie=redcolorz3_pdt_01.gif] :alkis: :alkis: :alkis:

aslanburclu
06.Ağustos.2007, 08:01
beyler su şenliği 1 hafta sonra yapsanız sanki bir yerinizmi eksilirdi bak şimdi benim izinin içine ettiniz ha hadi bakalım kolay gelsin bu işin sonunda kan olmalı kansız atılan temel zayıf olur ..........(ana bendemi delirdim ne yaww)

hadi arkadaşlar mahallenin üstünü altına getirin hepinizi taşucundan sevgiyle kucaklıyorum... :twisted: :twisted:

speedygonzales
06.Ağustos.2007, 09:30
Alooooo !
Fikiri ben attım ortaya ama bu çocuk nasıl gelir , oraları bilir mi diyen yok ! Biri beni en yakın bi yerden alsın !
Öle diil mi İnci Hanımmmm ????
:twisted: :twisted: :twisted:

altug
06.Ağustos.2007, 09:42
inci hocam ,

ankarada tanıdıkları veya akrabaları varmı sizi sinirlendirenlerin? bir haber uçursanda eş zamanlı baskın yapsak.

ness
06.Ağustos.2007, 12:11
İnci geçmiş olsun tam olarak konuyu anlayamadım ama anladığım kadarıyla çok ayıp etmişler.

MC te buluşuyorsunuzda sonra nereye gidiceksiniz.Kesin bir yer söylerseniz,bizim için daha iyi olur.

Büyük ihtimalle yetişemeyiz biz oraya o saatte. :oops:

yenikoylu_ua
06.Ağustos.2007, 12:21
beyler su şenliği 1 hafta sonra yapsanız sanki bir yerinizmi eksilirdi bak şimdi benim izinin içine ettiniz ha hadi bakalım kolay gelsin bu işin sonunda kan olmalı kansız atılan temel zayıf olur ..........(ana bendemi delirdim ne yaww)

hadi arkadaşlar mahallenin üstünü altına getirin hepinizi taşucundan sevgiyle kucaklıyorum... :twisted: :twisted:

Komtanım sen iste yeterki seni bu olaydan mahrum edermiyiz zaten her buluşma öncesi o mahalle tavaf edilip ordan çay içmeye gidilecek :cheesy: :cheesy:

yeaks
06.Ağustos.2007, 13:12
adminim hala bi cevap bekliyorum yada ümraniye yakınında oturan kim var beni alabilecek beraber gidelim ben yolu bilmiyorum çnküü ??

inci
06.Ağustos.2007, 13:16
Alooooo !
Fikiri ben attım ortaya ama bu çocuk nasıl gelir , oraları bilir mi diyen yok ! Biri beni en yakın bi yerden alsın !

Ergün "cüğüm seni de yalovadan alalım nasılsa yolumuzun üstü :mrgreen: ...şaka bir yana sahiden de nasıl olcek...kubilay herşeye çözüm bulan kardeşim sna sesleniyoruz speedy "yi kim alıcakkkkk

İnci geçmiş olsun tam olarak konuyu anlayamadım ama anladığım kadarıyla çok ayıp etmişler.

MC te buluşuyorsunuzda sonra nereye gidiceksiniz.Kesin bir yer söylerseniz,bizim için daha iyi olur.

saol canım ..aslında çokda önemli değil ama işte aramızdaki bağlılık birimizin üzüntüsünü hepimizin yüreğinde hissettiriyo .

yeaks
06.Ağustos.2007, 13:16
ya benim mesajlarım görünmüyomu ?? beni takmıyomusunuz :D ?? BENİ KİM ALICAAAAAAK ???? :D

moonchild
06.Ağustos.2007, 13:20
Bak artçıdan pek hoşlanmadığımı hemen herkes bilir bu sitede! Ama bu buluşmaya, eli zincirli bir artçıyla gelme fikri benim de hoşuma gitti!

Ama tıpkı geçen haftaki buluşmada olduğu gibi anlık gelişmeler neticesinde gelemeyebilirim! Bu aralar ne zaman nerede olacağım pek belli olmuyor, o yüzden verdiğim sözleri tutamayabiliyorum! Lütfen kimse kusuruma bakmasın, önemli mesele olmasa yapmam biliyosunuz!

Fakat İnci hocamız şerefine kan dökeceksek, her şekilde gelmeye gayret edeceğim!!!

inci
06.Ağustos.2007, 13:20
telaş etme biri çıkar mutlaka ..daha herkes okumadı topikleri...

yeaks
06.Ağustos.2007, 13:22
tmm hocam tamam :D bekliyorum

yenikoylu_ua
06.Ağustos.2007, 14:14
Alooooo !

Ergün "cüğüm seni de yalovadan alalım nasılsa yolumuzun üstü :mrgreen: ...şaka bir yana sahiden de nasıl olcek...kubilay herşeye çözüm bulan kardeşim sna sesleniyoruz speedy "yi kim alıcakkkkk

saol canım ..aslında çokda önemli değil ama işte aramızdaki bağlılık birimizin üzüntüsünü hepimizin yüreğinde hissettiriyo .

Bulmammı hocam

Boğaziçi köprüsü beşiktaş çıkışından çıkın (köprüden sonra ilk çıkış) çıkıştan 150 m ilerde SAİTÇİFÇİ POLİKLİNİĞİ var gelmek isteyen arkadaşlar 19:00 gibi orda olurlarsa ben onları alıp gelirim.Oraya gelmek isteyen arkadaşlar özelden mesaj atsınlar

inci
06.Ağustos.2007, 14:21
eeeeee ne demek istedin kubilay anlamadım

yenikoylu_ua
06.Ağustos.2007, 14:24
Altına cevap yazmadan yanlışlıkla göndermişim hocam düzelttim

handojoe
06.Ağustos.2007, 14:34
aha...!

APACHE'LER savaş çığlıkları atıyor...

kafa derileri eğerleri süsleyecek yine

HANDO baltasını biliyor... :twisted:

gecee
06.Ağustos.2007, 14:50
yaw gelemeyen yolu bulamayan beni arasın ... 5363752188 - 5547194142
ahaha ha ahaa şimdiden koptum ...
ben bi kac tanede topil alayım dur ... 8)
mahleye girerken atarız ...
ertesi gün manşet motorcular sokağı bombaladı ...

adobe
06.Ağustos.2007, 16:01
Yahu madem biri dövülcek 2dakka rahat durun bizde tadını çıkaralım :x . Zaten paslandık ne zamandır. Eğer 10 kişiden fazlaysa sizede bırakırım söz 8)

yenikoylu_ua
06.Ağustos.2007, 16:05
Kardeşim bekleri tabi 2 dakka dediğin nedirki

yenikoyluartcı
06.Ağustos.2007, 16:48
Yaww ne oluyor millet birbirini gaza getiriyor durmadan .... Biz orda adam dövemeye mi gidiyoruz yoksa biz bir aileyiz İnci Öğretmenimiz yalnız değil demeyemi. Adam dövemek o çirkeflerin seviyesini inmek demek olmuyormu. Zincir falan tam serserler gibi... :oops: biz serserimiyiz.. saldırgan olmak yerine güçlü ve kararlı olduğumuz göstermeliyiz bence

inci
06.Ağustos.2007, 16:57
canım şemsi"cim; onlar da geyik yapıyorlar zati 8) ,sıkma canını elbette zincirle falan kavgalar olmayacak :mrgreen: ...motorların sesini kastediyo hepsi... 8)

yenikoyluartcı
06.Ağustos.2007, 17:00
İnci Öğretmenim bunları serseri yaparlar. Konser alanını motorları ile dağıtıp Türkçe şarkı bilmeyen rock grubuna Islak ıslağı bile söylettiler beklerim yani.... :?

inci
06.Ağustos.2007, 17:08
asıl motorcuların o insanlıktan nasibini almamış "komşu" ya;
nasıl efendi olunur,nasıl haklara saygı duyulur,sahip çıkmak nasıl olunur bunlar gösterilecektir KANIMCA:)

moonchild
06.Ağustos.2007, 17:24
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!!! :D :D

handojoe
06.Ağustos.2007, 17:26
nasıl efendi olunur,nasıl haklara saygı duyulur,sahip çıkmak nasıl olunur bunlar gösterilecektir KANIMCA:)

SEVGİLİ HOCAM; bazen insan olmak işe yaramıyor... yoksa sıkıntının bir çoğunu biz çekeriz. ısırmasakta dişlerimizi

göstermek bazen en tatlı sözden de daha etkili oluyor ...

bırakta arkadaşlar gündüz gözü ile oraya gelsinler ve seni alsınlar...

komşularında verilen mesajı gayet açık bir şekilde anlayıp, idrak edip, yorumunu yumurta beyinlerinde yapacaktır...

HANDO değişmek zor ama bazen gereklidir diyor... :D

moonchild
06.Ağustos.2007, 17:29

SEVGİLİ HOCAM; bazen insan olmak işe yaramıyor...

İnsan olmak yetmez! Yetmiyor zaten! Süpermen Süpermen olmak lazım bazeeeeennn!!

Moon Hando'ya katıldı! :idea:

Kino
06.Ağustos.2007, 19:34
inci öğretmenin sizleri görmek ne kocaman mutluluk ..

vay yavrum vay şenliğe bak sen helal size yakışır

bir daha o mahalleden motorlu biri geçtimi orada yaşayan ahali saygıdan ( veya 4,5 tan) ayağa kalkıp selam vermeli

ha dostlar KASK larınızı unutmayın :x efendi gibi gidin ( öyle bandana falan takıp da serseri gruplar gibi değil
[smilie=redcolorz3_pdt_14.gif] [smilie=redcolorz3_pdt_15.gif]

hatta [smilie=redcolorz3_pdt_10.gif] :x :x

okan
06.Ağustos.2007, 19:42

bir daha o mahalleden motorlu biri geçtimi orada yaşayan ahali saygıdan ( veya 4,5 tan) ayağa kalkıp selam vermeli

ha dostlar KASK larınızı unutmayın :x efendi gibi gidin ( öyle bandana falan takıp da serseri gruplar gibi değil

hatta [smilie=redcolorz3_pdt_10.gif] :x :xÖHÖ ÖHÖMMM....MODERATÖRDEN UYARIDIR....2 GÜNDEN FAZLA SİTEDEN AYRI KALANLAR TANIŞMA TOPİĞİ AÇACAKLARDIR.... :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

UnicornKnight
07.Ağustos.2007, 02:03
hımmm...
şiddet seven bir insan olarak dünyada kaçırmam böyle bir fırsatı...
ben de geliyorum...
BROTHERS OF METAL!!! :twisted:

adobe
07.Ağustos.2007, 09:30
Yaw bi karar verin kimseyi dövmiceksek ben gelmiyim :(

gecee
07.Ağustos.2007, 09:59

hatta [smilie=redcolorz3_pdt_10.gif] :x :x

kino baba banane işte bandanalı gidecem :P ..
gelde kask taktır ... 8)
banane işte bandana takıcam ....

ÇeLeBi MuRaT
07.Ağustos.2007, 11:48
Bence ne yapın arkadaşlar harleyci kötü çocuklar diye tabir edilen serseriler gibi ilginç ilginç şeyler giyin adam belki korkundan merteri bile terk eder :P :P

handojoe
07.Ağustos.2007, 12:39
yahu sizin sorununuzda bu zaten

böyle beyfendi gibi motora binerseniz önüne gelen bir tekme atar size...

ACIK ABARTIN OLAYI BİR PİSİKOPAT GİBİ BAKIN SİZE GICIK OLANLARA

BEN YAPIYORUM İŞE YARIYOR VALLA AMA GÜLMEKMEMEK İÇİN ZOR TUTUYORUM KENDİMİ

biraz tarzınızı sertleştirin en azından insanları (sürücüleri ) ürkütecek kıyafetler giyin.

SUSUNCA BİR SERSERİ, KONUŞUNCA ŞAİR OLUN.

HANDO bazen rol yapmak gerek diyor....

yeaks
07.Ağustos.2007, 13:51
çok haklısın hando abim biraz dişimizi göstermemiz lazım bencede......

inci
07.Ağustos.2007, 14:02
HANDO" cuğum, süpersin yaaa ,ama sonuna kadar katılıyorum...
şimdiye kadar hep hanımefendi olmak için çabaladım, sessiz kaldım, karşılık vermedim ama bunun getirisi hep "vur ensesine al lokmasını "durumuna düştüm...yani tecrübe ile sabittir.

moonchild
07.Ağustos.2007, 14:06
Zipidi de motor üstündeyken kaşlarımı çatıyorum diye bana kızıyo!! Kardeşim deli manyağı gibi bakacaksın ki ürksünler!! :D

ÇeLeBi MuRaT
07.Ağustos.2007, 14:14
Örtmenim bu adamı cidden güzel bir dövelimmi ne dersin.Motorun arkasına iple bağlıyalım :x ... :P :x

inci
07.Ağustos.2007, 14:40
Motora iple bağlayıp, tek tekere kalkıp egsozt la yakalım,,sonra elleri ayrı iki motora bağlansın,ayakaları arkada ki ayrı iki motora öndeki motorlar hareket etsin arkadakiler oldukları yerde kalsın , :x

ya Murat"çığım olurmu hiç ?,gelecekler sevgili arkadaşlarım ,sokak RR la dolacak,biraz ara gaz ,bir iki korna ,speedy bir gösteri yapacak,hepsi bu bu mahledekiler de yalnız olmadığımı GÖRECEK ve ANLAYACAKLAR...
8)

yenikoylu_ua
07.Ağustos.2007, 15:07
Arkadaşlar bu işler randevulu olmaz biz oraya İnci Hocamızı almaya gidiyoruz bu arada yanlız olmadığı anlaşılsın istiyoruz.Tabi çıkıpta ordan biri abuk sabuk bişiler söylerse çarşı pazar karışır

moonchild
07.Ağustos.2007, 15:10
Abi İnci hocamızı aldıktan sonra bizim sokağa da gidebilir miyiz? Bizim yan apartmanın altında motosiklet aksesuarları satan bi dükkan var, sahibi hanımefendi SuperEva'danmış galiba. Zaman zaman dükkanın önünde bi toplanıyolar, 8-10 motor... Canım çekiyo ya!! İmreniyorum!!! :)

talkie
07.Ağustos.2007, 15:18
Gerktiği zaman gereken durumlarda şiddetin uygulanması gerektiğini düşünenlerdenim ama bu olayda 10-15 motorla mahalleye gitmeniz yeterli gelecektir bence.Mahalledekilerin gıkını bile çıkaracaklarını sanmıyorum.Bedenim olamasa da gönlüm sizinle...

yenikoylu_ua
07.Ağustos.2007, 15:36
Abi İnci hocamızı aldıktan sonra bizim sokağa da gidebilir miyiz? Bizim yan apartmanın altında motosiklet aksesuarları satan bi dükkan var, sahibi hanımefendi SuperEva'danmış galiba. Zaman zaman dükkanın önünde bi toplanıyolar, 8-10 motor... Canım çekiyo ya!! İmreniyorum!!! :)

Geliriz kardeşim haftayada sana geliriz kimmiş bi bakarız öle toplanıp bizim kardeşimizi imrendiren serseriler.Uyma sen onlara serseri motorcular onlar :P

ozzymania
07.Ağustos.2007, 16:19
madem istek üzerine yapılıyor bir adet bu buluşmadan bende rica edeyim :P

carvalho
07.Ağustos.2007, 16:27

Anladın mı şimdi BCC'nin beni nasıl depresyonlara gark ettiğini muğunnçayıld bey...

yeaks
07.Ağustos.2007, 20:34
admin nerde ya ben kimle gelicem oraya ümraniye yakınında kimse yokmuu ??? beni alıcak ?

yenikoylu_ua
07.Ağustos.2007, 20:44
admin nerde ya ben kimle gelicem oraya ümraniye yakınında kimse yokmuu ??? beni alıcak ?

Buluruz geliceğin birini ceptelefonundaki mesajlara bak

yeaks
07.Ağustos.2007, 20:45
baktım abim şimdi geldi saol :)

sancezz
07.Ağustos.2007, 21:07
Bence ne yapın arkadaşlar harleyci kötü çocuklar diye tabir edilen serseriler gibi ilginç ilginç şeyler giyin adam belki korkundan merteri bile terk eder :P :P
ıste sonunda benım gıbın dusunen bırı cıktı abı sana katılıyorum elımızden gelenı yapcaz :twisted: :twisted: :twisted:

xerline
07.Ağustos.2007, 21:57
Bende gelmeyi cok isterdim ama galiba mümkün olmayacak sabah 9:00 dan aksam 11:00 a kadar calısıyorum. Motorumda Sultan Çiftliğinde dayımlarda, ablamlarda kalıyorum Bayrampasa'da oradada motoru koyacak yer yok zira :( otopark bile almıyor. bu arada calıstıgım yer Küçükçekmece de :( cok fena cok.
Çıkamıyorum işin içinden tek güzel olan perşembe tatilim var. Gerçi oda güzel mi değil mi bilinmez :? zira toplantılar genelde hafta sonu

Bu arada Haydarım var kullanmak nasip olmadı yeni hep motorumun çantasında

yeaks
07.Ağustos.2007, 22:43
Sanchezz kardeşim listeyi burdan yapalım kaç kişi gelio şimdi söyleyin bakalım :)

1.yeaks
2.sancezz+1
3.agresus
4. doğan(inşallah)

UnicornKnight
07.Ağustos.2007, 22:48
ohooo ben günleri karıştırıp 1 gün öncesinde katıldım haftalık toplantıya... :?
bkz.mc donalds otoparkında ikiteker dostlarının gelmesini bekleyen yalnız tip... :oops:
ne zaman ki "saat 20:30 oldu hala kimse yok,bu işte bir terslik var" diyip o sırada bilgisayarının başındaki kankamı aradım,buluşma topiğini kontrol ettirdim o an böyle bi garip oldum,sazanlığıma lanet ettim... :mrgreen:

yeaks
07.Ağustos.2007, 22:49
:) abim sen baya isteklisin gelmeye ki 1 gün öncesinden gitmişin aslında orda motorun üstünde kalsaydın yarın akşama kadar benzine yazık :D

inci
07.Ağustos.2007, 23:15
ohooo ben günleri karıştırıp 1 gün öncesinde katıldım haftalık toplantıya... :?
bkz.mc donalds otoparkında ikiteker dostlarının gelmesini bekleyen yalnız tip... :oops:
ne zaman ki "saat 20:30 oldu hala kimse yok,bu işte bir terslik var" diyip o sırada bilgisayarının başındaki kankamı aradım,buluşma topiğini kontrol ettirdim o an böyle bi garip oldum,sazanlığıma lanet ettim... :mrgreen:

bu gün mü 20:30 ordaydın?
ben de ordaydım tam o vakit hay ALLAH keşke görseydim seni ?

UnicornKnight
07.Ağustos.2007, 23:25
sanırım mc donald's çalışanları rahatsız olmuş olacaklar ki otoparkta beklememden,ayrılmama yakın ekip minibüsü gelip bana ve motoruma dair tüm evraklarımı kontrol ettiler...o ara önde ayrılmak üzere olan bir renault kangoo'nun plakasını araştırıyorlardı,araç çalıntı mıymış neymiş, bir hışım gaza abandılar,ruhsatı zor geri aldım ellerinden...olan bitenin sinir stresi ile bir adet zn plakalı regal raptor görünce park halinde hemen onun ardına yanaşıp orda beklemeye başladım falan...sonrasında daha önce bahsettiğim kısım (telefon görüşmesi) cereyan etti, dışardaki güvenlikler de göz dikip rahatsız etmeye başlayınca durmadım daha yola çıkıp gaz açtım inci öğretmenim... :D

inci
07.Ağustos.2007, 23:37
Ben bu anlattıklarını farketmedim, kısmet olmamış ,yarın görüşürüz ...bu arada yanlışlık için üzüldüm..keşke bir toplantı ayarlayıverseydik hemen ... :mrgreen:

ozzymania
07.Ağustos.2007, 23:45
Zırhımı demirciye vermiştim parlatsın diye.Eğer işi bitmişse zırhımı kılıcımı ve kalkanımı alıp gelicem olurmu? :x [smilie=redcolorz3_pdt_11.gif] :x [smilie=redcolorz3_pdt_11.gif]

yeaks
08.Ağustos.2007, 00:00
bende bizim depoya iniyim topu tüfeği monte ediyim regalime olurmu ?

speedygonzales
08.Ağustos.2007, 10:13
BİRİ GÜRÜLTÜ MÜ DEDİ???
SÜRPRİZİM VAR ! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: (Selçuk , anladın sen !)

Ama hala beni alacak kimse görevlendirilmedi ! Canım sıkılmaya başladı !

carvalho
08.Ağustos.2007, 10:17
BİRİ GÜRÜLTÜ MÜ DEDİ???
SÜRPRİZİM VAR ! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: (Selçuk , anladın sen !)

Bu işte BCC parmağı mı var yoksa... :twisted:

speedygonzales
08.Ağustos.2007, 10:22
Ben mülayim ve sakin huylu bir insanımmmm :P :P :P :P
Süratten, rüzgardan, gürültüden TIRSARIMMMMMMMMMM !

okan
08.Ağustos.2007, 10:44
Ben mülayim ve sakin huylu bir insanımmmm :P :P :P :P
Süratten, rüzgardan, gürültüden TIRSARIMMMMMMMMMM !yavaşşşşşşş... senmi.....tırsacan.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

iakyurek
08.Ağustos.2007, 11:05
sipidi kardeşim lütfen inandırıcı olalım... gelmiim oraya :x :x

speedygonzales
08.Ağustos.2007, 11:07
yok kardeşim sen gelme, ben gelicem zaten bu akşam biraz gürültülü olcak ama kusura bakmayın artık !

yenikoylu_ua
08.Ağustos.2007, 11:08
BİRİ GÜRÜLTÜ MÜ DEDİ???

Nerden alınacan kardeşim gel işte buluşalım sonrası kolay

speedygonzales
08.Ağustos.2007, 11:22
Tmm Hallettim ! Teşekkürler kardeşim !

moonchild
08.Ağustos.2007, 11:26
Ya Carvalçuk (Selçuk&Carvalho anlamında) ben de dedim, adam o gün niye o kadar çöktü! Meğer yıpratırmış insanı bu durum! Akşam Zipidi mi geliyo ya? Offff ben gelmiyim o zaman :P

gecee
08.Ağustos.2007, 11:33
deli çerkes arkadaşımız dolmabahcede toplanılacak mı demiş....
şayet toplanılacak ise 19:00 uygunmudur ...
19:15 de kalkış yapsak, 8'e 5 bilemedin 10 kala Mc te oluruz ....

gidikurt
08.Ağustos.2007, 11:35
Ya Carvalçuk (Selçuk&Carvalho anlamında) ben de dedim, adam o gün niye o kadar çöktü! Meğer yıpratırmış insanı bu durum! Akşam Zipidi mi geliyo ya? Offff ben gelmiyim o zaman :P

Arkadaşım sende taktın sipiye ya büyütme bu kadar biz onunla çok iyi vakit geçiriyoruz ,

hayrola sipidi sana bişeymi yaptı yoksa :) gelmek istemediğine göre :P :P :P

moonchild
08.Ağustos.2007, 11:36
Zipidiyle aramızda ayrı bi husumet var! Forumu bu işe karıştırmak istemiyorum, lütfen ısrar etme mileydim!!!

O HAYVAN GÜRBÜZ'Ü BENDEN ÇALDI!!!!!!! ÜHÜÜÜÜÜÜ!!!! :D :D

inci
08.Ağustos.2007, 11:55
BİRİ GÜRÜLTÜ MÜ DEDİ???

speedy ;kubilay bişeyler yazmıştı senin gözünden kaçtı sanırım

speedygonzales
08.Ağustos.2007, 12:04
Yok yaw tmm ben hallettim Miss İnci ! Gelcem işallah !

Deli çerkes
08.Ağustos.2007, 15:34
Arkadaşlar Beni ard'.ı olarak alabilecek birisi varmı ? Mc D 'ın önüne gelebilirim alacak olan varsa kaskımla geleceğim yoksa kasksız geleceğim . artık oradanda park taksiyle felan gelirim

gidikurt
08.Ağustos.2007, 15:45
Arkadaşlar Beni ard'.ı olarak alabilecek birisi varmı ? Mc D 'ın önüne gelebilirim alacak olan varsa kaskımla geleceğim yoksa kasksız geleceğim . artık oradanda park taksiyle felan gelirim

SİTEMİZDE YALNIZ TAKILAN ÇOK ARKADAŞ VAR MUTLAKA BİRİ ALIR SENİ SEN YİNEDE KASKINLA GEL SENİ BIRAKACAK DEĞİLLER YAA YAKIŞMAZ RR "CILARA :) 8)

inci
08.Ağustos.2007, 15:45

biri çıkar bekle biraz...:)

Deli çerkes
08.Ağustos.2007, 16:15
Umarım birileri çıkar , gerçi ard'çı koltuğunun ne kadar rahatsız olduğunu bilirim , ama inci hocam sizin için katlanacağız artık

gidikurt
08.Ağustos.2007, 16:21
NASIL DERLER GÜLÜ SEVEN DİKENİNE KATLANIR. :)

MotoJunior
08.Ağustos.2007, 16:51
GÜL MÜ GÜL NERDE

inci
08.Ağustos.2007, 16:53
Umarım birileri çıkar , gerçi ard'çı koltuğunun ne kadar rahatsız olduğunu bilirim , ama inci hocam sizin için katlanacağız artık

aslında kimseyi sıksıntıya sokmak istemem ...

MotoJunior
08.Ağustos.2007, 16:53
HOCAM ÇİÇEKLERLEMİ GELİYORUZ MERTERE

inci
08.Ağustos.2007, 17:02
oy oy ne çiçeği yaaa :oops: :oops: ..valla artık bu işin sonu nolcek merak ediyom heee :cry:

CapiTan QusDo
09.Ağustos.2007, 01:05
:idea: Önce HerkeSe Selam İNCİ Sanada geçmiş olsun motorun için üzüldüm.. :( Ya mÜSLÜM ABİ :D PAZAR GÜNÜ KAÇINCI SOLDAN DÖNDÜNÜZ ABİ KONVOYA BAŞLARKEN GELİN ARABASI ÇALIŞTI HERKES PEŞİNE TAKILDI BİZ DAHA ANAHTARI ARICAZ BULUCAZDA KONTAĞA TAKIP GAZA BASCAZDA OO oooOOO ÖLME EŞEĞİM ÖLME YA ARKADAŞLAR PAZAR GÜNÜ BENİ BEKLEYEN OLMADI :mrgreen: SAĞA SOLA BÜTÜN SOKAKLARA BAKA BAKA DURDUM AMA KİMSEYİ GÖREMEDİM PAZAR GÜNÜ GENE Bİ KAZADAN UCUZ KURTULDUM AMA O ARKADAMDA DEEEWWW MOTOR VE ÜSTÜNDEKİLER YADA HER HANGİ BİR ARAÇ ÜTÜMDEN GEÇMEDİ YA ŞÜKÜR ALLAH VALLA GENE VERİLMİŞ SADAKAMIZ VARMIŞ O ADAM ÖNÜMDE KALK DUR KALK DUR YAPMASAYDI BİŞE OLUCAĞI YOKTU GENEDE ŞÜKÜR ALLAHA VALLAA BAYA Bİ UCUZ ATLADDDIM OAN ORDA ÖYLE BİR ATMOSFERDE DUYGULARIMI İNANIN HİÇ SARFEDEMİYORUM YANİ İNANIN O KONVOYDAKİ BÜTÜN ARKADAŞLARA İLGİLERİNDEN DOLAYI TŞK EDİYORUM ALLAH RAZI OLSUN NEDİYİM O İLGİ OLMASA BEN BELKİ BİŞEYİM OLMASADA GENEDE İLGİSİZLİKDEN BELKİ KOMAYA GİRERDİM HANİ NEDİYİM DOSTLUK VE İNSANLIK... KAÇ TEKERLEK ÜSTÜNDE OLURSAN OL FARK ETMİYO İNSANLIK ÖLMESİN YETERKİ.......

AMA NASIL DENK GELDİM SİZE YEŞİLKÖYDE PAZAR GÜNÜ ORDA OLANLAR 8) HANİ SİZLERİ ORDA TESADÜDÜFÜN NOKTASINDA YAKALADIM YA SİZİ AHA DEDİM MOTORLARA BAHK HEMEN ÇEKTİM YANINIZA VALA ZATEN YANAŞIRKEN AHA Bİ REGAL GÖRÜNCEDE DEDİM GESİN BUNLAR ÜYEDEN BÜNYE MESELESİ :D VALA HİÇ DAYANAMAM ARTIK KONVOY GÖRÜNCE BİLİNKİ TAKILIRIM BUNDAN SONRA :D YALOVAYADA CUMARTESİ ANCA ÖĞLEN 13.OO 'DE YOLA ÇIKICAM...
TEK DİLEĞİM MOTORLU NE ARAÇ OLURSA OLSUN ALLAH KAZASIZ BELASIZ, ULAŞICAĞIMIZ YERLERE GİDP DÖNMEYİ NASİP EYLER İNŞ
ALLAHA (C.C.) ŞÖYLE DEMİŞ VE BUYURMUŞ SEN ÖNLEMİNİ ALKİ BENDE SENİ KORUYAYIM DEMİŞ. BİZ KULLARDA ÖNLEMİMİZİ ALALIM ONDAN SONRA DÜNYAYIMI DOLAŞIYOS NE YAPIYOSAK YAPALIM
:cheesy: DOSTLAR YALOVADA GÖRÜŞMEK ÜZERE. 8)

speedygonzales
09.Ağustos.2007, 09:02
Hocam gelemedim ! Kusura bakma ! :cry: :cry: :cry:

talkie
09.Ağustos.2007, 12:23
Ne oldu buluşuldu mu?Gelişmeler nedir.Merak ettim

carvalho
09.Ağustos.2007, 12:28
Bence dünkü katılımcılar nezarette hala :mrgreen:

yenikoylu_ua
09.Ağustos.2007, 12:42
Gittik arkadaşlar ama kimseyi göremedik perdelerin arkasından bile bakan olmadı tırstılarmı ne :P :P

MotoJunior
09.Ağustos.2007, 13:09
ÖYLE OLDU KANIMCA

inci
09.Ağustos.2007, 13:48
speedy seni bekledim gelmeyince merak ettim ,sorun olmamasına çok sevindim....
selçuk"cuğum sen de, gelmedin sana yakındı yeşilköy bir nebze de olsa.....

carvalho
09.Ağustos.2007, 14:06
Sevgili İnci, bahane olsun diye söylemiyorum inan ki ancak Çarşamba akşamları 22:00'de benim halı saha maçım var Akatlar'da. Gerçi dün akşam işten çok geç çıktığım için ona da gidemedim ya...

Katılmayı çok istememe rağmen Çarşamba günleri bana maalesef uymuyor buluşma için...

Yokluğumu hatırlaman çok büyük incelik. Çok naziksin sevgili İnci...

speedygonzales
09.Ağustos.2007, 14:09
Yaw nası üzgünüm yawwww ! Ne güzel BAM BAM 'ı getirip tanıştıracaktım sizinle . O zaman görürdünüz alakalı alakasız herkes nasıl camlara , balkonlara çıkıyodu !
Neyse gelince tanışırsınız !
BAM BAM :
Makine : Kawasaki VN 1500
Body : Hand made
http://img172.imageshack.us/img172/2724/vn1500zb3.jpg

agresus
09.Ağustos.2007, 14:11
olm bu neeee???... nerde buuu...????... maşşallah... maşşallah...

speedygonzales
09.Ağustos.2007, 14:13
Biniyom şu an... Carvallho iyi bilirrrrr....
Bu hafta bende kalcak BAM BAM !

yenikoylu_ua
09.Ağustos.2007, 14:14
Yaw kapıda yattıktan sona bir arkadaşımızın bir kardeşimizim bir örtmenimizin devetine iştirak edemedikten sonra ne işe yarar maşşallah

speedygonzales
09.Ağustos.2007, 14:15
Gelince ne işe yarar göstericem ben sana!!!!!!!!!!!

ÇeLeBi MuRaT
09.Ağustos.2007, 14:17
maynah bir makinaaaaa :x

yenikoylu_ua
09.Ağustos.2007, 14:20
Merakla beklicem öle vitrinde bakmakla olmuyo yol yapmak lazım

carvalho
09.Ağustos.2007, 14:21
Biniyom şu an... Carvallho iyi bilirrrrr....
Bu hafta bende kalcak BAM BAM !

Ben sevmiyorum bu makinayı :twisted:

Egzozlar uzamış. Artçı binmesin diye heralde :P

iakyurek
09.Ağustos.2007, 14:23
aynalara tiikkkat derim :!:

agresus
09.Ağustos.2007, 14:26
bu makineeee ööleee bi makineeeee... artçı sevmeyen cinsten.... hoşşş bizimkiler seviyoda noluyo selçuğum.... artçılar boş takılıyossss.....

carvalho
09.Ağustos.2007, 14:30
bu makineeee ööleee bi makineeeee... artçı sevmeyen cinsten.... hoşşş bizimkiler seviyoda noluyo selçuğum.... artçılar boş takılıyossss.....

Volkanım, çözüm olarak şişme artçı al diycem, polemik olacak :mrgreen:
En iyisi demiim...

inci
09.Ağustos.2007, 14:38
selçuk şişme artçının ayakları yanmıyomu bu egsozlardan? :P ...fıssssssssssssss olmasın marşa basar basmazzzz.......:) :mrgreen:

carvalho
09.Ağustos.2007, 14:44
selçuk şişme artçının ayakları yanmıyomu bu egsozlardan? :P ...fıssssssssssssss olmasın marşa basar basmazzzz.......:) :mrgreen:

Valla inci şişme değil hakikisi bile olsa pirzola olur bu egzozlardan...

Çınarcık'ta bizim havamızı almıştı bu motor

Biz regallerimizle mutlu mesut sahil keyfi yaparken pata pata aklımızı almıştı makineler.
Monchild'in o anki yorumu "ağalık paşalık buraya kadarmış beyler!"""

O yüzdendir ki "BU MAKİNEYİ SEVMİYORUM" :) :mrgreen: :D :? :roll: :?: :( :x :twisted:

agresus
09.Ağustos.2007, 14:47

Volkanım, çözüm olarak şişme artçı al diycem, polemik olacak :mrgreen:
En iyisi demiim...

olm napcasslan şişmesini... deli mi ne???... olmaz ossun öölee artçı... onnardan çok var piyasada...

inci
09.Ağustos.2007, 14:52

Valla inci şişme değil hakikisi bile olsa pirzola olur bu egzozlardan...

Çınarcık'ta bizim havamızı almıştı bu motor

Biz regallerimizle mutlu mesut sahil keyfi yaparken pata pata aklımızı almıştı makineler.
Monchild'in o anki yorumu "ağalık paşalık buraya kadarmış beyler!"""

O yüzdendir ki "BU MAKİNEYİ SEVMİYORUM" :) :mrgreen: :D :? :roll: :?: :( :x :twisted:

canım ya .... sevdiğin,sahip olduğun neyse o çok değerlidir... sen de RR ına sahipsin o çok değerli ve güzel ...nasip olursa alırsın daha sonra gönlündeki makinayı...RABBİM sağlıklı uzun ömür versin de ...

carvalho
09.Ağustos.2007, 15:04
canım ya .... sevdiğin,sahip olduğun neyse o çok değerlidir... sen de RR ına sahipsin o çok değerli ve güzel ...nasip olursa alırsın daha sonra gönlündeki makinayı...RABBİM sağlıklı uzun ömür versin de ...

Tabii ki canım, bizimkisi latife...
Önemli olan kullandığın motor değil, yaptığın yoldur.

Güzel gönlünden kopan iyi dileklerin için de ayrıca teşekkürler İnci öğretmenim, bilmukabele...

okan
09.Ağustos.2007, 15:17
ULLAAAA..... 2 GÜN AYRI KALDIM.. MAKARANIN KRALI OLMUŞ BÜTÜN TOPİKLERDE.... TÜHH BEAA.......

İNCİ ÖRTMENİM NASIL OLDU BİRAS İŞE YARADIMI BOY GÖSTERİSİ..... İNŞALLAH YANNIŞ Bİ Şİ YAPMASLAR BUNDAN SORA.... :evil:

ugurcuk
09.Ağustos.2007, 15:19
ULLAAAA..... 2 GÜN AYRI KALDIM.. MAKARANIN KRALI OLMUŞ BÜTÜN TOPİKLERDE.... TÜHH BEAA.......

İNCİ ÖRTMENİM NASIL OLDU BİRAS İŞE YARADIMI BOY GÖSTERİSİ..... İNŞALLAH YANNIŞ Bİ Şİ YAPMASLAR BUNDAN SORA.... :evil:
abi samet diye bi cocuk var alacaklı gibi her baslıkta seni soru hbrin olsun

okan
09.Ağustos.2007, 15:21
KİM ULLA O SAMET .... KANLIMMI YOKSAM..... :? :? :mrgreen: :mrgreen:

ugurcuk
09.Ağustos.2007, 15:25
KİM ULLA O SAMET .... KANLIMMI YOKSAM..... :? :? :mrgreen: :mrgreen:
ne bilem abi seni kurtaran 4 kişiden biri oldugunu soluoo ama yazılar aynen bole

merhaba ben samet okaan abi burda mı?

bi kac saaat sonra gene aynı soru???
sende inat gibi iki gundur girmion siteye adam alacaklı gibi walla:D

okan
09.Ağustos.2007, 15:31
YAVV UĞURCUĞUM DOORU ADAMLAR BENİ KURTARDILAR .... BENDE ISRARLA BU SİTEDEN BAHSETTİM.. DEDİM ÇOK İYİ Bİ YERDİR İYİ ARKADAŞLAR VARDIR.... ONLAR BENİM MİSAFİRLERİM SAYILIR.. GELİNCEDE EV SAHİBİNİ BULAMAYINCA SORMUŞLARDIR... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

2 GÜNDÜR AYHAN GOMTANIM MİSAFİRİMDİ.... DÜNDE ALTINKAYA BARAJINA GÖTÜRDÜM .. MANGAL YAKTIK RAKI MUHABBETİNE AÇIK HAVADA DEVAM ETTİK.. BU YÜZDEN SİTEDEN 2 GÜN UZAK KALDIM....

HEEEE.. AHANDA MOTORUMUN BATTIĞI YER.....
http://upload2.postimage.org/190291/FotoA_raf_0131.jpg (http://upload2.postimage.org/190291/photo_hosting.html)

inci
09.Ağustos.2007, 16:07

ÇOK SÜPER OLDU OKANIM..... VALLA ÖLE BİR GÖVDE GÖSTERİSİYDİKİNE ÇOK SÜKSE OLDU ÇOOOOOOOK... :P :P

okan
09.Ağustos.2007, 16:28
inşallah faydası olurda biras huzura kavuşursunus mahallede...... 8)

yenikoylu_ua
09.Ağustos.2007, 16:31
Adamlar bırak dışarı cama bile çıkamadılar bu arada otobus işini ayarlıyorum

40 Kişi 1 otobus unutma

okan
09.Ağustos.2007, 17:05
gelin kardeşiiimmm.. ben kalabalıktan hoşlanırım.... alayınıza yetecek kadar rakımızda balığımızda var ....soora köfte de yaparıs sucuk partiside veriris....en son kıymalı pide yaptırırım size ... daha ne olsun.. hadi atlayın gelin .... :mrgreen:

doğan
09.Ağustos.2007, 17:07
valla yapalım şu işi. bi otobüs dolusu raptorcu. ne eğlenceli bi yolculuk olur valla :cheesy:

carvalho
09.Ağustos.2007, 17:08
gelin kardeşiiimmm.. ben kalabalıktan hoşlanırım.... alayınıza yetecek kadar rakımızda balığımızda var ....soora köfte de yaparıs sucuk partiside veriris....en son kıymalı pide yaptırırım size ... daha ne olsun.. hadi atlayın gelin .... :mrgreen:

Off be, kıymalı pide... mmmmpfh kokusu geldi valla.

Bilmeyenlere minik bir açıklama: Samsun'da pazar sabahları erkenden aşağı yukarı tüm evlerden ekmek fırınlarına kıyma, pastırma vsvs pide malzemesi gider. Fırınlar tıklım tıklım dolar. Sonra sokakları missss gibi taze pide kokusu sarar.

Benim favorim kapalı kıymalı pidedir...

okan
09.Ağustos.2007, 17:14
ulen selçuğum bi takılmadın bise şu samsunda.... bi anımıs olacaadı beraber...leaaa havleee...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

carvalho
09.Ağustos.2007, 17:18
ulen selçuğum bi takılmadın bise şu samsunda.... bi anımıs olacaadı beraber...leaaa havleee...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yav Okanım, tatil afedersin tam anlamıyla piç oldu. İşten zırt telefon, iki gün evde iş yetiştirdim. Başka bir iş için İstanbula gittim geldim. Tam karambol oldu. Yoksa motürle geziler planlamıştım, beraber... Terme, Çarşamba benim dede topraklarına gezi yapacaktık senle... Akşamı da güsel güsel yiyip içecektik. Olmadı işte bir türlü...

Bir ayağımız memlekette ama. Yapıcaz ortamları...

okan
09.Ağustos.2007, 17:23
HADİ HAYIRLISI ARTIKIN Bİ DAHAKİ SEFERE DİYELİM..... 8)