PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor fiyatları

John blaze
09.Ocak.2016, 18:30
Spyder 10.900 daytona desen 11.400 sizce fiyatlar çok abartılı değilmi? abilerim amcalarım. ben para biriktiriyorum motor için Valla bi ara kuba superlıght 200 düşündüm sizce ne yapmalıyım ilk motor için sıfır saçmamı Yoksa sen 2 sene Bekle regal 0 al mı dersiniz?:cry:

Ufuk_
09.Ocak.2016, 18:35
Spyder 10.900 daytona desen 11.400 sizce fiyatlar çok abartılı değilmi? abilerim amcalarım. ben para biriktiriyorum motor için Valla bi ara kuba superlıght 200 düşündüm sizce ne yapmalıyım ilk motor için sıfır saçmamı Yoksa sen 2 sene Bekle regal 0 al mı dersiniz?:cry:

Superlight 200 bende var onun yerine daytona ya da spyder al.İlk motorunsa 2. el al derim bende öyle yaptım çünkü o motor illaki düşücek :)

eralp_goksu
09.Ocak.2016, 18:59
0 almak icin beklemeye gerek yok, 0 aldiktan sonra ilk kullanisindan sonra o motor artik ikinci el olmus olacak. Hem cok daha fazla para vermis olucaksin hem de motoruna daha gec sahip olmus olacaksin. Ikinci el iyidir 8)

CELİL
09.Ocak.2016, 20:07
Bencede sıfınına o kadar verinceye kadar sıfır ayarında ikici el çok temiz ve uygun RR makinalar oluyor onları tercih et 2 yıl beklenmez 8)

2_rock
10.Ocak.2016, 00:24
Emrecim ilk motoru 2. El alıp acemiligini onda geçirdikten sonra zaten daha yüksek ve iyi bir makineye geçmek isteyeceksin. Pazar günü buluşmaya gelirsen daha ayrıntılı bu konular hakkında konuşuruz zaten .

2_rock
10.Ocak.2016, 00:29

Kardeşim buluşmaya geleceksen adını listeye ekleyeceğim.
??????????

tbaylan
11.Ocak.2016, 12:09

Emre; şahsi görüşümü ifade etmek gerekirse Kuba Superlight kısa bir süre sonra yetmemeye başlayacak. O yüzden Regal Raptor'dan yana tercihini kullanmanı tavsiye ederim. Ankara'da Aldora kardeşimizle kontak halinde olursan daha iyi bilgi edinebilirsin. Hatta buluşmalara katılarak orada RR sahibi kardeşlerimizin makinelerini inceleyip fikir sahibi olabilirsin.

Sevgiler.

tb

2_rock
12.Ocak.2016, 01:13
Tuğrul kardeşim sana katılıyorum . Buluşmaya gelerek motorlara da bakabilirsin kafandaki soru işaretlerine nokta koyacagina eminim.

0541 404 64 74 numaradan bana ulaşabilirsin.daha da sağlıklısı forum üzerinden yazarsan daha iyi olur herkes yardım eder hemde daha fazla bilgi edinirsin. Seni bulasmaya bekliyoruz.