PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spyder branda

2_rock
14.Ocak.2016, 15:40
Daha iki gün öncesine kadar ınternette bulup almak için bu günü beklediğim branda şuan yok yada bulamıyorum. Sahibindende vardı 52 TL olarak ama nedense bulamiyorum. Spyder için branda satan birşey site için link atarsanız sevinirim.

Bahadır
14.Ocak.2016, 15:48
Daha iki gün öncesine kadar ınternette bulup almak için bu günü beklediğim branda şuan yok yada bulamıyorum. Sahibindende vardı 52 TL olarak ama nedense bulamiyorum. Spyder için branda satan birşey site için link atarsanız sevinirim.

Bence görmeden alma.Ben aldım internetten. İlk baş sağlam gibi geldi. Sarıp sarmaladım motoru.Rüzgarda bağladığım yerler açılmayınca yırtılmış boydan boya8)

2_rock
14.Ocak.2016, 15:51
Gidip bakma şansım yok koskoca ankarada sadece belli başlı yerlerde var. Oralarda gitmek için müsait olmuyorum sıkıntı burda

toprakonur
16.Ocak.2016, 04:49
dostum alıcaksan bi gün zaman ayırıp bakıp almanı öneririm internetten alcağın sağlam çıkmayabilir çünkü

2_rock
16.Ocak.2016, 10:16
Tek çare o kaldı artık bir şekilde bi arada gidip bakmak lazım teşekkür ediyorum.

frknulas
16.Ocak.2016, 11:20
Ve alacağın branda mümkünse miflonlu olsun. Diğer branşların içi miflona gore biraz daha sert olduğu için motorun boyasina zarar verebiliyo nadir de olsa. Ayrıca su ve ısı yalıtımı da yaptığı için yağmurdan ve güneşten de daha iyi korur motoru 8)

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2_rock
16.Ocak.2016, 11:22
Ve alacağın branda mümkünse miflonlu olsun. Diğer branşların içi miflona gore biraz daha sert olduğu için motorun boyasina zarar verebiliyo nadir de olsa. Ayrıca su ve ısı yalıtımı da yaptığı için yağmurdan ve güneşten de daha iyi korur motoru 8)

Internette bir tane var ama bakmadan alma dediğiniz için sipariş vermedim. Mifon lu çantalı falan 52 TL idi spyder için adam yazmış. Müsait olduğumda artık burdaki marketlerden bakıcam

frknulas
16.Ocak.2016, 11:32
Internette bir tane var ama bakmadan alma dediğiniz için sipariş vermedim. Mifon lu çantalı falan 52 TL idi spyder için adam yazmış. Müsait olduğumda artık burdaki marketlerden bakıcam
Spyder için özel bi kesimimi var brandanin yoksa sadece büyük beden mi? Eğer özel bi branda değilse kullanan birinden bedenini öğrenip internetten alabilirsin o miflonlu olanı. Diğerleri gibi kolay yırtılma da yapmiycaktir.

2_rock
16.Ocak.2016, 13:33
Spyder için özel bi kesimimi var brandanin yoksa sadece büyük beden mi? Eğer özel bi branda değilse kullanan birinden bedenini öğrenip internetten alabilirsin o miflonlu olanı. Diğerleri gibi kolay yırtılma da yapmiycaktir.

Valla regal nin her modeli için ayrı ayrı vardı bende ılanda da dd 350 e 6 için branda diye geçiyordu.
http://www.hepsiburada.com/modacar-regal-raptor-dd-350-e-6-ozel-branda-cantali-temizleyici-hediyeli-pm-otm759306