PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Festival ve görülecek yerler

2_rock
19.Ocak.2016, 21:40
RR AİLESİ motorla gittiğiniz festival ve yerlerden en begendikleriniz hangileri ve nereler görülmeli tavsiye edeceğiniz yerler nerelerden
Ben şuraya gittim kesin gidilmesi gerek veya su festival gerçekten hersene mükemmel oluyor dediğiniz yerler ve festivaller hangileri.
:soru?:soru?:soru?

tbaylan
19.Ocak.2016, 21:54
Kesinlikle listenin birinci sırasında Gökçeada Festivali var. Giden tüm RR üyelere sor herkes bayıldı. Hatta bu sene İzmir Teşkilatını memleketimizin bu güzelliklerinden mahrum bırakmamak adına oraya götüreceğim:Rockn Roll::Rockn Roll:8)

2_rock
19.Ocak.2016, 22:03
Kesinlikle listenin birinci sırasında Gökçeada Festivali var. Giden tüm RR üyelere sor herkes bayıldı. Hatta bu sene İzmir Teşkilatını memleketimizin bu güzelliklerinden mahrum bırakmamak adına oraya götüreceğim:Rockn Roll::Rockn Roll:8)

Biz ide götür Tuğrul :::::

CELİL
19.Ocak.2016, 22:35
Balıkesir Festival organizasyon proğram olarak tek geçerim çok iyidir
Sakarya festival mekan olarak poyrazlar gölü tek geçerim çok harika bir doğa parkı

2_rock
19.Ocak.2016, 23:37
Balıkesir Festival organizasyon proğram olarak tek geçerim çok iyidir
Sakarya festival mekan olarak poyrazlar gölü tek geçerim çok harika bir doğa parkı

Celil abi bu sene gitmeyi planlıyormusunuz?

CELİL
19.Ocak.2016, 23:41
Celil abi bu sene gitmeyi planlıyormusunuz?
Genelde her sene gidiyorum ama tarihler tatilime denk gelirse es geçebilirim net değil
ama net olan bir yer gökçeada fesitavaline ve adaya bir daha gitmiyeceğim :)

2_rock
20.Ocak.2016, 00:30
Genelde her sene gidiyorum ama tarihler tatilime denk gelirse es geçebilirim net değil
ama net olan bir yer gökçeada fesitavaline ve adaya bir daha gitmiyeceğim :)

Niye öle dedin abi Gökçeada için.???

CELİL
20.Ocak.2016, 00:40
Tuğrul ironi yapıyor geçen sene oraya ekipçe gittik ve gitmez olaydık rezillikti :)

Peder
20.Ocak.2016, 01:22
Tuğrul ironi yapıyor geçen sene oraya ekipçe gittik ve gitmez olaydık rezillikti :)

Trakya taraflarına bir gezi olasılığı var mı acaba :artiz:

CELİL
20.Ocak.2016, 01:24
Trakya taraflarına bir gezi olasılığı var mı acaba :artiz:
Yaza tekirdağ köfte yemeye gidebiliriz :)

Peder
20.Ocak.2016, 01:26

Allahını seven üzerime Daytona atsın :cheesy:

2_rock
20.Ocak.2016, 01:55

Celil abi şimdi kafam karıştı gökçeada konusunda .
Olmadı bokuna da kahvaltıya gidelim :cheesy:

ibrahimyılmaz
20.Ocak.2016, 08:50
4 - 7 agustustos balikesirde motofest olması lazımdi biraz e memleketimi goreyim bi yaaa aldora gezilecek yer ariyosan Tekirdağdan baslican mersine kadar bi ege akdeniz karisik tur ayarlayalim ozaman ben işte motorun hakkını verdim dersin muhtemelen[emoji41] [emoji41]

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tbaylan
20.Ocak.2016, 10:20

Havada bulunan oksijen oranı fazla olduğu için Celil abi rahatsız oldu. Yoksa bu sene gelecekti bakma sen öyle dediğine. Belki bir süpriz yapar Gökçeada'ya gelenler için. Yoksa harika bir festivaldi. Çok eğlendik. Dimi Celil abi:hastayız:::::::::::

Trkr
20.Ocak.2016, 10:28

tuğrulcum bu sene kesin kavga edermiyiz ona göre gelicem ?:::::::::::::::

tbaylan
20.Ocak.2016, 10:36
tuğrulcum bu sene kesin kavga edermiyiz ona göre gelicem ?:::::::::::::::
Haci kacar mi ya. Bu sene tam teskilat geliyorum. El bombalari, otomatik ve yari otomatik silahlar, roketatar ve bilimum kesici delici aletleri doldurucam cantalara[emoji1] [emoji1] [emoji1]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trkr
20.Ocak.2016, 10:38
Haci kacar mi ya. Bu sene tam teskilat geliyorum. El bombalari, otomatik ve yari otomatik silahlar, roketatar ve bilimum kesici delici aletleri doldurucam cantalara[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Roketatarı bana ver gerisine karışma :artiz::::::

tbaylan
20.Ocak.2016, 10:42
Roketatarı bana ver gerisine karışma :artiz::::::
Neyse susuyorum ben teskilatima guzel ornek olmam lazim. Hem kavga da neymis[emoji1] [emoji1]

Trkr
20.Ocak.2016, 10:45
Neyse susuyorum ben teskilatima guzel ornek olmam lazim. Hem kavga da neymis[emoji1] [emoji1]

Ben motorun üstünden adamın üstüne atlayışımı sonra jandarmanın ben çekmeye çalışmasını unutamıyorum. Herif nası toz oldu bi anda ?:Rockn Roll:soru?:artiz: oysa ben kibarca rica edicektim :::::

Ekrem Özdemir
20.Ocak.2016, 10:58
Aldoracığım, 1 gün yüz yüze gelelimde sana uzun uzun anlatayım. Özetle;
Gökçeada denilen yere yaklaşık 15 motor gittik. Kavga etmediğimiz kimse kalmadı. Bizi kamp yeri diye taş - toprak karışımı bir yere yatırdılar. En sıkıntısı ise 2 saatte bir kalkan vapura binebilmek için uzun mu uzun kuyruklar, güneşin altında saatlerce bekledik. :x:x

Hatırladıkça tekrar geriliyorum bak :)

Festival olarak Sakaryanın o göl kenarında çimenlerin üzerindeki festival alanı çok iyi.

Ekstra olarak bu yaz kesinlikle yedigöller milli parkına gitmek lazım. Geçen sene o kadar konuştuk bir türlü gidemedik ama kamp alanı olsun görsellik olsun. motorcuların uğrak yeri.

tbaylan
20.Ocak.2016, 11:08
Ben motorun üstünden adamın üstüne atlayışımı sonra jandarmanın ben çekmeye çalışmasını unutamıyorum. Herif nası toz oldu bi anda ?:Rockn Roll:soru?:artiz: oysa ben kibarca rica edicektim :::::
Turker ozelimizi anlatma herkese burda[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Trkr
20.Ocak.2016, 11:21
Turker ozelimizi anlatma herkese burda[emoji1] [emoji1] [emoji1]

hahahhahahahaha:cheesy::cheesy::cheesy:

frknulas
20.Ocak.2016, 11:28
Abi niye bütün vukuatlarda basroldesin sen acaba :D

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trkr
20.Ocak.2016, 12:13
Abi niye bütün vukuatlarda basroldesin sen acaba :D

Men of mayhem :artiz:

frknulas
20.Ocak.2016, 12:14
Men of mayhem :artiz:
Hahahahaha :artiz: :Rockn Roll:

2_rock
20.Ocak.2016, 14:45
Olay Festivalden çıktı Fet edilecek yerlere vardı))))