PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gidon ve Koruma Demiri

GökhanMüezzinoğlu
22.Ocak.2016, 14:18
Selam dostlar motoru satmaktan vazgeçip custom olayına girmeye karar verdim. Ürünleri yavaş yavaş sipariş edip yaza kadar projemi bitireceğim. İki sorum olacak.
- Standart 1 inch gidon alsam bizim daytona riser'a tam uyar mı ? Yoksa haricen riser mı almam gerek. Yedekte 1 inch elciğim mevcut.
- Koruma demiri, bunun tam bir ölçüsü mevcut mu Aydın Kardeşlere sipariş geçeceğim çünkü. Tasarım belli fakat nasıl olması gerektiği hakkında bir fikrim yok.

2_rock
22.Ocak.2016, 16:08
İlk önce ınternette iyi bir resimli araştırma yapmakta fayda var yada forumda olan varsa resim atarsa kafanda bazı sorulara cevap bulabilirsin .ama topladığın makina çocuk gibi olur saçmalama vermeleri kıyamazsın sonra)))

GökhanMüezzinoğlu
22.Ocak.2016, 16:27
İlk önce ınternette iyi bir resimli araştırma yapmakta fayda var yada forumda olan varsa resim atarsa kafanda bazı sorulara cevap bulabilirsin .ama topladığın makina çocuk gibi olur saçmalama vermeleri kıyamazsın sonra)))

Ne anlatmak istediğini tam olarak anlayamadığım gibi verdiğim sorularla alakasız şeyler yazmışsın kardeşim.

2_rock
22.Ocak.2016, 16:36
Abi bir kusurumuz varsa affola. Demek istediğim belki uyuyordur yapa riser takan vardır demek istedim. Proje olayında kafanda soru işaretleri varsa diye dedim araştırma yapmalı die hangisi hangi parçalar ve ölçülebilir daha verimli. Gökhan abi kızma seni düşündüğümden dedim

GökhanMüezzinoğlu
22.Ocak.2016, 16:47
Abi bir kusurumuz varsa affola. Demek istediğim belki uyuyordur yapa riser takan vardır demek istedim. Proje olayında kafanda soru işaretleri varsa diye dedim araştırma yapmalı die hangisi hangi parçalar ve ölçülebilir daha verimli. Gökhan abi kızma seni düşündüğümden dedim

Yok kardeşim neden kızayım sadece ne demek istediğini anlayamadım o kadar. Küfürde etseniz burdaki hiç kimseye kızmam ben 8) Sanırım bu sorularımın tam karşılığı Celil abide :)

Bahadır
22.Ocak.2016, 16:47

Kızmamıştır o.Dert etme Aldora.Yazdığın cümlelerde anlam bozukluğu olmuş birazcık.Onu anlamamıştır8):)

GökhanMüezzinoğlu
22.Ocak.2016, 16:49
Kızmamıştır o.Dert etme Aldora.Yazdığın cümlelerde anlam bozukluğu olmuş birazcık.Onu anlamamıştır8):)

Bak tanıyanlar nasılda biliyolar beni :cheesy:

2_rock
22.Ocak.2016, 16:58
Artık bizde biliyoruz abi alınmaya dağılmaya yok o zaman çelik abiden cevap bekliyoruz

Ferhat BASTEM
22.Ocak.2016, 18:50
Ayrıca riser alman gerekli Gökhan. Üzerindekiler 1.25 inç için uyumlu diye biliyorum.

Koruma demiri konusuna gelince;

onu bilmiyorum :)

kurt
22.Ocak.2016, 19:48
Selam dostlar motoru satmaktan vazgeçip custom olayına girmeye karar verdim. Ürünleri yavaş yavaş sipariş edip yaza kadar projemi bitireceğim. İki sorum olacak.
- Standart 1 inch gidon alsam bizim daytona riser'a tam uyar mı ? Yoksa haricen riser mı almam gerek. Yedekte 1 inch elciğim mevcut.
- Koruma demiri, bunun tam bir ölçüsü mevcut mu Aydın Kardeşlere sipariş geçeceğim çünkü. Tasarım belli fakat nasıl olması gerektiği hakkında bir fikrim yok.

http://www.raptorriders.com.tr/forums/showthread.php?t=10662&highlight=%F6zel+gidon

Gökhan bir fikir verir belki koruma demirleri kendim yaptırdım8)

CELİL
22.Ocak.2016, 20:38
Merhaba Gökhan bizim gidonların ölçüsü 1,5 inç ama elçiklerin olduğu yer ince 1 inç
1,5 inlik gidon alırsan Riser değişimi gerekmez ama elçikleri değiştirmen gerekir
Koruma demiri ölçülerini bilmiyorum 8)

GökhanMüezzinoğlu
23.Ocak.2016, 18:06
http://www.raptorriders.com.tr/forums/showthread.php?t=10662&highlight=%F6zel+gidon

Gökhan bir fikir verir belki koruma demirleri kendim yaptırdım8)

Gercekten cok guzel olmus emegine saglik. Tam olarak bu sekil birsey istiyorum.

OğuzhanYılmaz
23.Ocak.2016, 18:30
Yok kardeşim neden kızayım sadece ne demek istediğini anlayamadım o kadar. Küfürde etseniz burdaki hiç kimseye kızmam ben 8) Sanırım bu sorularımın tam karşılığı Celil abide :)

küfür etsek kızmayacaksın demek ki kanküt ::::::cheesy::x