PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Slmlar

mehmet35
23.Ocak.2016, 22:11
Geçen fıtınanın olduğu gün rüzgar brandayı yırtıp çıkartmış ve motor sabaha kadr ıslanmış aradan 1 hafta fln geçti bu gün motora bindim 10 km fln anca gittim indiğimde donuma kdr ıslanmıştım yani 1 hafta oldu ama hala sele kurumamış bunu nsl kurutucaz özel bi taktiği yada tekniği varmı cwp için şimdiden teşekkürler...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bypale
23.Ocak.2016, 22:22
Geçen fıtınanın olduğu gün rüzgar brandayı yırtıp çıkartmış ve motor sabaha kadr ıslanmış aradan 1 hafta fln geçti bu gün motora bindim 10 km fln anca gittim indiğimde donuma kdr ıslanmıştım yani 1 hafta oldu ama hala sele kurumamış bunu nsl kurutucaz özel bi taktiği yada tekniği varmı cwp için şimdiden teşekkürler...

Söküp dik vaziyette sıcak biyerin yakınına bırak. Süzülerek kuruycaktır.

2_rock
23.Ocak.2016, 22:23
Daha önce böyle durumda kendiliğinden kurumasını beklemiştim. Seneyi sökebilirsen evde kaloriferin üstüne koy yada saç kurutma makinası.

mehmet35
23.Ocak.2016, 22:28
Abi kendi kurusa 1 hafta oldu kurumadı artık mecbur kalerüfere bırakcaz [emoji53]

2_rock
23.Ocak.2016, 23:05
Hava biraz iyi olsa kururda bu havalarda kalorifer en mantıklısı

Peder
23.Ocak.2016, 23:55
Selenin içine su almasını önleyecek bir yöntem var mı acaba ?

bizim z-one s lerin selesi içine su almıyo mesela su akıp gidiyor. RR lar için de buna benzer bir kumaş yada başka bişey yapılabilir mi ?

Bahadır
24.Ocak.2016, 00:30
Bizim seleler dikişli olduğu için dikiş deliklerinden su alıyor.Ben selenin içine biraz daha sünger doldurtup tek parça deri ile kapattırdım.Hem daha yumuşak hem de su almıyor.60-70 lira gibi bir ücret ödemiştim8)

Peder
24.Ocak.2016, 01:07
Bizim seleler dikişli olduğu için dikiş deliklerinden su alıyor.Ben selenin içine biraz daha sünger doldurtup tek parça deri ile kapattırdım.Hem daha yumuşak hem de su almıyor.60-70 lira gibi bir ücret ödemiştim8)

Bilgi için teşekkürler. Bu işlemi nerede yaptırdın bide oturuş olarak nasıl oldu uzun yolda vs rahat mı ?