PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boru egzoz arıyorum.

2_rock
26.Ocak.2016, 01:12
Değerli kardeşlerim uzun zamandır boru egzoz araştırıyorum. Bulmuş değilim ve egzocu gezmeye vaktim yok .eğer elinde bulunan satmayı düşünen birisi varsa lütfen irtibata geçsin .saygılarımla

CaNeR
26.Ocak.2016, 10:12
Aldora bu konuyla ilgili çok fazla muhabbet geçti bilgide telefonda var ama güneşlideki regal serviside yapıyo ordan sipariş edebilirsin kargoylada gönderirler sanırım yada bastem kardeşim gelirken müisatse getirebilir belki 8)

ereneren
26.Ocak.2016, 10:57
boru egzoz hayali bendede var gürül gürül gezmek ama çok pahalılar altı üstü içi boş demir nasıl yaptırsak kaça maal olur :)

CaNeR
26.Ocak.2016, 11:07
Ortalama 200 yada 250 TL idealdir. Daha fazlasını isteyenlerde var ama hiç vermeyin o parayı, belki 200 TL den de uygun bulunur bi ara birisi yaptı sanki hatırlayamadım tam8)

Ferhat BASTEM
26.Ocak.2016, 11:27
Aldora bu konuyla ilgili çok fazla muhabbet geçti bilgide telefonda var ama güneşlideki regal serviside yapıyo ordan sipariş edebilirsin kargoylada gönderirler sanırım yada bastem kardeşim gelirken müsaitse getirebilir belki 8)

Eğer Ahmet Usta ile anlaşırsanız ben egzozları ondan aldırabilirim. Ama bunun için egzozların yarın akşama kadar halledilmesi lazım. Ahmet Usta' ya çok yakın yerde çalışan arkadaş var, arabasını yarın akşam bana bırakacak. Ve o arabayla Ankara' ya gideceğim ben. Dediğim zamana hallederseniz atar bagaja o, nakliyesi de benden ;)

FouL
26.Ocak.2016, 11:41
Aldora madem boru egzoz istiyorsun git kendin yaptirt..erenler beraber kendiniz yaptirtabilirsiniz.. Git sanayisinin tekine paslanmazci bul al 3mt 1 boy 304 kalite 2mm paslanmaz boruyu 4 e böldürt ver ustaya senin orijinal egzosunu ona göre flanşlarini kaynattir oldu bitti : )

Fatal
26.Ocak.2016, 12:44
Aldora madem boru egzoz istiyorsun git kendin yaptirt..erenler beraber kendiniz yaptirtabilirsiniz.. Git sanayisinin tekine paslanmazci bul al 3mt 1 boy 304 kalite 2mm paslanmaz boruyu 4 e böldürt ver ustaya senin orijinal egzosunu ona göre flanşlarini kaynattir oldu bitti : )

Kardeşim güzel söylemişssin ama 304 sararıyor 316 yaptırması daha iyi çok kaliteli bir malzeme 316 sararma çizilme olmuyor

FouL
26.Ocak.2016, 12:58
Bak işin erbabida düzeltmeyi yaptı : ) eren ile beraber en uyguna istediğiniz şekilde hallettirebilirsiniz.. En uygun en iyi yolu bu : )

2_rock
26.Ocak.2016, 13:50
İlginize ve cevaplarınızı çok teşekkür ederim

Crime
26.Ocak.2016, 15:47
Motoru alın gidin egzoscuya 70 liraya yaparlar ustundekı egzostan sankı yenı egzos alıp eskı egzosları saklayınca bır sey oluyor :D Bu konuda ozellıkle herkesın merak ettıgı ve cekındıgı konuyu soyluyorum Muayene esnasında motorun egzoslarına emısyon olcumu yok yada gurultu olcumu yapılmamaktadır ha ilerde yasa çıkarsa 0 egzosun fıyatı 300 lira falan alıp da egzosları evın kosesınde kenarında saklmaya değer mı bılmıyorum :(

2_rock
26.Ocak.2016, 16:37
Artık bunu detaylı bir şekilde ankara buluşmasında kardeşlerimizle konuşup bir karara varicam.

2_rock
26.Ocak.2016, 23:13
daytona ile spyderın egzozları ıynı mı ?bağlantı noktaları bükümleri falan ?

Bypale
26.Ocak.2016, 23:24
daytona ile spyderın egzozları ıynı mı ?bağlantı noktaları bükümleri falan ?

Aynı kardeşim.

2_rock
26.Ocak.2016, 23:37
Aynı kardeşim.

sağol uğur abi .8)8)8):Rockn Roll:

kurt
27.Ocak.2016, 20:46
Aldora kardeşim bir gün müsait zamanda sitelere gidelim orda paslanmaz boru satan yerlerden bilgi alabiliriz.8) ben önceki 150'liğimin paslanmazlarını orda yaptırmıştım.8)

2_rock
27.Ocak.2016, 20:54
Aldora kardeşim bir gün müsait zamanda sitelere gidelim orda paslanmaz boru satan yerlerden bilgi alabiliriz.8) ben önceki 150'liğimin paslanmazlarını orda yaptırmıştım.8)

Mehmet abim teşekkür ederim Eren de düşünüyor müsait olduğumuz bir ara toplu halde gideriz8)

ereneren
28.Ocak.2016, 00:20
Mehmet abim teşekkür ederim Eren de düşünüyor müsait olduğumuz bir ara toplu halde gideriz8)

aynen bi bakalım uygun oldugumuzda bütce olarakda sıkıntı olmazsa gürül gürül gezelim :)

newmoon06tr
28.Ocak.2016, 00:38
Dostlar Şaşmazda eksoz cu bir abimiz var, arabamın eksozunu değiştirmiştim. o zamanlar öylesine sormuştum. motor alsam eksozunu ayarlarmısın diye.. olumlu cevap vermişti. siz herhangi bir yere yaptırmadan, bu abimizdende bir fikir ve fiyat alalım. daha sonra karar verin. selamlar

ereneren
28.Ocak.2016, 01:18
Dostlar Şaşmazda eksoz cu bir abimiz var, arabamın eksozunu değiştirmiştim. o zamanlar öylesine sormuştum. motor alsam eksozunu ayarlarmısın diye.. olumlu cevap vermişti. siz herhangi bir yere yaptırmadan, bu abimizdende bir fikir ve fiyat alalım. daha sonra karar verin. selamlar

olur abi herkesten alalım fiyat bakalım hangisi uygun aslında arabanın o ilk çıkıs egzozunu alıp taksak ne canavar olur 30 40 tl bişey :)

2_rock
28.Ocak.2016, 01:47
olur abi herkesten alalım fiyat bakalım hangisi uygun aslında arabanın o ilk çıkıs egzozunu alıp taksak ne canavar olur 30 40 tl bişey :)

Belki ben bi supriz yaparım pazar gününe :cheesy:

ereneren
28.Ocak.2016, 02:20
Belki ben bi supriz yaparım pazar gününe :cheesy:

yapmaaaaaa :hastayız::x:::::::::::::::

2_rock
28.Ocak.2016, 02:32
yapmaaaaaa :hastayız::x:::::::::::::::

Yaptım bile Eren yarın yiba ya gidicem akü ve bakım için yanına uğrarım salona o saate kadar gelmiş olursa :cheesy:

ereneren
09.Şubat.2016, 02:44
arkadaşlar bende boru egzoz arıyorum elinde olan satmayı düşünen varsa yazabilirmi :)

2_rock
09.Şubat.2016, 02:56
arkadaşlar bende boru egzoz arıyorum elinde olan satmayı düşünen varsa yazabilirmi :)

Bu kadarda olmaz yaaa ayıp ayıp :cheesy:

Eren kardeşimiz için boru egzoz yardım kampanyası yapıyoruz yoksa olan benim egzozlara olacak :Rockn Roll:

FouL
09.Şubat.2016, 03:00
Eren o kadar çok agladiki bak yarın aldora dayanamaz kendi egzozunun tekini söküp sana verir ehuheaa : ))))

ereneren
09.Şubat.2016, 03:02
hahahaha :D aldoranın korkusu gece yarısı gidip egzozları calmam :D oyüzden gecenin bi saatinde motor sürmüş adam

ereneren
09.Şubat.2016, 03:03
Bu kadarda olmaz yaaa ayıp ayıp :cheesy:

Eren kardeşimiz için boru egzoz yardım kampanyası yapıyoruz yoksa olan benim egzozlara olacak :Rockn Roll:

bana bi yardım kampanyasıı :cheesy::cheesy:

2_rock
09.Şubat.2016, 03:20
hahahaha :D aldoranın korkusu gece yarısı gidip egzozları calmam :D oyüzden gecenin bi saatinde motor sürmüş adam

Var var bi öt korkusu var egzozlara GPS bağlatcam yakında yada sana bi egzoz bulmaz bence komple şok birde öle vakit sesine öylede güzel :cheesy::p

ereneren
09.Şubat.2016, 11:10
Var var bi öt korkusu var egzozlara GPS bağlatcam yakında yada sana bi egzoz bulmaz bence komple şok birde öle vakit sesine öylede güzel :cheesy::p

:cheesy::cheesy: yok egzozsuz çirkin durur kardeşim ya bana egzoz bul yada bi gece çalarım bak :hastayız::cheesy::Rockn Roll:8)

2_rock
09.Şubat.2016, 11:22
:cheesy::cheesy: yok egzozsuz çirkin durur kardeşim ya bana egzoz bul yada bi gece çalarım bak :hastayız::cheesy::Rockn Roll:8)

Bütün RR AİLESİNE yalvarıyorum şu Eren kardeşimize bir boru egzoz bulalım :cheesy::p

ereneren
09.Şubat.2016, 11:30
Bütün RR AİLESİNE yalvarıyorum şu Eren kardeşimize bir boru egzoz bulalım :cheesy::p

:cheesy::cheesy:::::::::::

FouL
09.Şubat.2016, 21:24
http://s12.postimg.org/b2wmlbimh/ANKARA_EGZOZCULARI.jpg (http://postimg.org/image/b2wmlbimh/)

Ankara'nin egzozcuları..
Halka tatlı ısmarlama vaadi ile egzozlara sulanan bu iki arkadaşa dikkat : DDDD

not: Fotoğraflar montajdır.. ve tamami ile hayal ürünüdür : D

CELİL
09.Şubat.2016, 21:32
http://s12.postimg.org/b2wmlbimh/ANKARA_EGZOZCULARI.jpg (http://postimg.org/image/b2wmlbimh/)

Ankara'nin egzozcuları..

Murat Çok iyi harika olmuş :cheesy: :Rockn Roll: 8)

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160209/6eb391503dd3ae9198c6777817a38fd5.jpg

ereneren
09.Şubat.2016, 21:42

Ankara'nin egzozcuları..

hahahahahaha abi harika olmuş valla :cheesy::cheesy::cheesy:8):Rockn Roll:

FouL
09.Şubat.2016, 21:50
Aslında aradigin egzoz u buldum : ) senaryo hazırda PC de geçirecek vaktim yoktu artık yarına aradigin egzoz u sana sunacam eren söz.. gerçekten bunu ben nasıl düşünmedim diyeceksin : )))))

ereneren
09.Şubat.2016, 23:31
Aslında aradigin egzoz u buldum : ) senaryo hazırda PC de geçirecek vaktim yoktu artık yarına aradigin egzoz u sana sunacam eren söz.. gerçekten bunu ben nasıl düşünmedim diyeceksin : )))))

:cheesy::cheesy: çok merak ettim8):cheesy:

2_rock
10.Şubat.2016, 01:01

Ankara'nin egzozcuları..

Abi altıma ıçıyotdum resimden sonra alem adamsın allah ta seni güldürsün süper olmuş hakikaten gülmekten ölmek üzereyim ))))))))))))))))))):cheesy::cheesy::cheesy::cheesy ::cheesy:

FouL
10.Şubat.2016, 19:37
http://s12.postimg.org/4ubcr6lmx/erener_Spyder.jpg (http://postimg.org/image/4ubcr6lmx/)

erener arkadaşımızın yıllardır aradığı boru egzoz hayali en iyi nalburlardan ayy şeyy egzozculardan çözüm geldi.. buyrun.. : ))

komik resimler kismina yeni konu açmaya çaliştim olmadı.. bende buraya devam ediyorum : D

ereneren
10.Şubat.2016, 19:45
http://s12.postimg.org/4ubcr6lmx/erener_Spyder.jpg (http://postimg.org/image/4ubcr6lmx/)

erener arkadaşımızın yıllardır aradığı boru egzoz hayali en iyi nalburlardan ayy şeyy egzozculardan çözüm geldi.. buyrun.. : ))

komik resimler kismina yeni konu açmaya çaliştim olmadı.. bende buraya devam ediyorum : D

hahahaha iyi dalga konusu oıldum yaaa :cheesy: ama fırat boru en sağlamı yakısmısta ellerine sağlık :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

2_rock
10.Şubat.2016, 20:23
Eren bu borudan bul ben takarım montaja para vermezsin )))))

ereneren
10.Şubat.2016, 20:32
Eren bu borudan bul ben takarım montaja para vermezsin )))))

lan :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy: lan sizin yüzünüzden kimse konuyu önemsemicek :cheesy::cheesy:

2_rock
10.Şubat.2016, 20:34
lan :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy: lan sizin yüzünüzden kimse konuyu önemsemicek :cheesy::cheesy:

Eren zaten dünkü resmi ve bu gün kini görsem başlığı okumam bile :cheesy::cheesy:

ereneren
11.Şubat.2016, 00:47
Eren zaten dünkü resmi ve bu gün kini görsem başlığı okumam bile :cheesy::cheesy:

:cheesy::cheesy:

newmoon06tr
11.Şubat.2016, 00:54
Boru ekzoz ve halka tatli denince sanirim, Ankara ekibi olarak űn yaptik

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2_rock
11.Şubat.2016, 01:37
Boru ekzoz ve halka tatli denince sanirim, Ankara ekibi olarak űn yaptik

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eren yeminle çoluk çocuk yakında dalga geçcek diyim ya şu boru egzozları bul yada yıpranma kendini :cheesy:

Bypale
11.Şubat.2016, 01:49
Arkadaşlar. Başlıktan uzak paylaşımlar yapmayalım. Açtığımız konulardan fayda görmek istediğimiz gibi. Başlık izinde dewam edersek bizden sonraki herkesede faydalı olmuş oluruz. Faydalı her başlık her cevap her soru dahil. Konu fazlalığınada yol açmamış olur. Eğlenceli muhabbetlerimize "ONLİNE GEYİK " üzerinden dewam edersek. Bu konuyu okuyan üye, aday üye ve misafir üyelere sağlıklı bilgiler bırakmış oluruz. Forumun amaçlarından biride budur. Yardımlaşma dayanışma bilgi paylaşımı adına göstereceğiniz hassasiyet için hepinize teşekkür ederim.8)

2_rock
11.Şubat.2016, 01:50
Arkadaşlar. Başlıktan uzak paylaşımlar yapmayalım. Açtığımız konulardan fayda görmek istediğimiz gibi. Başlık izinde dewam edersek bizden sonraki herkesede faydalı olmuş oluruz. Faydalı her başlık her cevap her soru dahil. Konu fazlalığınada yol açmamış olur. Eğlenceli muhabbetlerimize "ONLİNE GEYİK " üzerinden dewam edersek. Bu konuyu okuyan üye, aday üye ve misafir üyelere sağlıklı bilgiler bırakmış oluruz. Forumun amaçlarından biride budur. Yardımlaşma dayanışma bilgi paylaşımı adına göstereceğiniz hassasiyet için hepinize teşekkür ederim.8)

Uğur abi allah razı olsun kız abi bize ne olur bıktık artık. :utangaç:
Uyarıp bilgi geçtiğin için eline koluna saglik

newmoon06tr
11.Şubat.2016, 01:54
uğur kusura bakma. haklısın kardeşim :utangaç:

karakalem
11.Şubat.2016, 02:36
Bizim izmirde yaptırdığımız gibi, sanayide herhangi bir egzozcuya gidip, en az 51 lik ( benimkisi 51 lik) düz demir borudan, kaynakla egzoz yaptırabilirsin. Sonradan bunu istersen amyant ile sar, yada ısıya dayanıklı boya ile boyarsın. Ben kendiminkini cam elyafı ile sardım(bir paketi 30 lira ve 6-7 egzoz sarılacak kadar çıkıyor içinden) ve siyaha boyadım. çok fena tok bir sesi var

ereneren
16.Şubat.2016, 16:43
artık dayanamadım egzozların içini açtırdım bugün çok dalga geçtiler :cheesy: ama tamamen içini boşaltınca acayip çok bi ses oldu tok güzeldi ama 200 metre sürdüm gürültüden beynim uyustu resmen egzozun agzındaki kapagını tekrar kaynakla taktırdım simdi tatlı güzel bi sesi oldu kurtuldum bende artık 8):cheesy:

Mustafa Gözgen
16.Şubat.2016, 16:44
Hayırlı olsun abi [emoji23]

FouL
16.Şubat.2016, 16:46
Yani avm içinde aldoranın benzinini yürütüyon egzozlarınıda yürütseydin nolcaktiki sanki : DDDDD

hadi gözünaydın ama keşke ayrı boru yaptırsaydın sıkılınca değiştirir dururdun : )

CELİL
16.Şubat.2016, 17:21
Eren sonunda sende sesli egsoz'a kavuştun güle güle kullan 8)