PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : antalya yardim

Ozan
05.Şubat.2016, 02:20
oncelikle herkese selam.
Antalya`dan begendigim anlastigim bi rr250 spyder var.. ben bodrumdayim..motor foto ve bilgisini paylasicam birazdan motor hakkinda bilgisi olan ve bodruma nasil getirtebilirim bu konuda yardimci olabilecek varsa sevinirim.. motorla dusmemden dolayi omzumda catlak ve yirtik oldugundan bu kadar uzun yolculugu yapamam...
http://s14.postimg.org/za2ueiaod/IMG_20160204_WA0007.jpg (http://postimg.org/image/za2ueiaod/)
http://s23.postimg.org/3zlbaioc7/IMG_20160204_WA0008.jpg (http://postimg.org/image/3zlbaioc7/)

http://s7.postimg.org/z2520afon/IMG_20160204_WA0009.jpg (http://postimg.org/image/z2520afon/)

http://s10.postimg.org/axy2dgsmd/Screenshot_2016_02_03_20_00_31.jpg (http://postimg.org/image/axy2dgsmd/)

2_rock
05.Şubat.2016, 02:39
Kardeşim ılker abi Antalya teşkilatını ayaklandırır görünce sen detayları yaz en yakın zamanda inşallah hallolur

İlker Akgül
05.Şubat.2016, 12:18
Kardeşim numaramız var formda nerde nasıl ne yapmak gerekiyosa yapalimda bence bu makine pek temiz degil

ANTALYA-MERKEZ

2_rock
05.Şubat.2016, 14:22
Kardeşim numaramız var formda nerde nasıl ne yapmak gerekiyosa yapalimda bence bu makine pek temiz degil

ANTALYA-MERKEZ

İlker abi gözümüz yollarda kaldı. Antalya teşkilatı bu işi çözer dedik yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Kardeşlik dostluk ve aile örneğisiniz. 8) Ankara dan selamlar olsun Antalya ya

Ozan
05.Şubat.2016, 14:41

ANTALYA-MERKEZ
Ben sadece fotolarda gordum tabi bildiginiz bi makina galiba...siz ok demezsiniz dinlerim tabiki...tel nonuza ulasip sizi aricam tskler

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2_rock
05.Şubat.2016, 14:51
Ben sadece fotolarda gordum tabi bildiginiz bi makina galiba...siz ok demezsiniz dinlerim tabiki...tel nonuza ulasip sizi aricam tskler

Ozan bu ılanini paylaştığın spyder mi ? Egzozlar çok farklı geldi o yizden soruyorum.

Ozan
05.Şubat.2016, 15:27
Ozan bu ılanini paylaştığın spyder mi ? Egzozlar çok farklı geldi o yizden soruyorum.
Evet spyder.

2_rock
05.Şubat.2016, 15:32
Evet spyder.

Sanki ılanda daha farklı duruyordu makina :soru?

Ozan
05.Şubat.2016, 15:38
Sanki ılanda daha farklı duruyordu makina :soru?
Bu yuzden canli gormek kesinlestircektir herseyi...isten izin alip bodrumdan antalyaya gitmem cok zaman alacak. Bu yuzden ciplak gozle gorebilecek anlayan birinin destegi ile olacak..bu yuzden en dogru secim antalya teskilati bencede

2_rock
05.Şubat.2016, 15:40
Bu yuzden canli gormek kesinlestircektir herseyi...isten izin alip bodrumdan antalyaya gitmem cok zaman alacak. Bu yuzden ciplak gozle gorebilecek anlayan birinin destegi ile olacak..bu yuzden en dogru secim antalya teskilati bencede

Kardeşim hayırlısı neyse o olsun.makina sağlam olsun gerisi yalan.Antalya yardımıyla bu işte çözülür evelallah. Sen iyileşmeye bak omzun nasıl oldu

Ozan
05.Şubat.2016, 15:45
Kardeşim hayırlısı neyse o olsun.makina sağlam olsun gerisi yalan.Antalya yardımıyla bu işte çözülür evelallah. Sen iyileşmeye bak omzun nasıl oldu
Cozumlenecgine eminim. Bu olmasada baska bi motor oneriside gelebilir...motor nakliyesinide ayarladim hersey hazir...
Bu arada omzumun hareketleri kisitli olsada yavasyavas iilesiyorum. Kolum sadece belli bi seviyeye kalkabilio fazlasi olmuyo diger kolumun destegi ile kaldirabiliom :) sezona daha ii olarak yeni motorumla giricem kismetse

2_rock
05.Şubat.2016, 15:48
Cozumlenecgine eminim. Bu olmasada baska bi motor oneriside gelebilir...motor nakliyesinide ayarladim hersey hazir...
Bu arada omzumun hareketleri kisitli olsada yavasyavas iilesiyorum. Kolum sadece belli bi seviyeye kalkabilio fazlasi olmuyo diger kolumun destegi ile kaldirabiliom :) sezona daha ii olarak yeni motorumla giricem kismetse

İnşallah kardeşim tez zamanda iyileşmenin dileğiyle. İnşallah yeni makinan ada kavuşursun herşey istediğin gibi olur 8)

Ozan
11.Şubat.2016, 02:53
sonunda antalyadaki spyderi almaya karar verdik sabah satisimizi alip motoru nakliye edecekler bana gelecek. ama tramer kaydina baktigimda (ilk bakmam gereken buydu aslinda) kazaya karistigi ve saseden tahliye bidonuna direk baglanti demiri gibi bircok parca degismis bu saatte baktim uykum kacti acikcasi

2_rock
11.Şubat.2016, 03:28
sonunda antalyadaki spyderi almaya karar verdik sabah satisimizi alip motoru nakliye edecekler bana gelecek. ama tramer kaydina baktigimda (ilk bakmam gereken buydu aslinda) kazaya karistigi ve saseden tahliye bidonuna direk baglanti demiri gibi bircok parca degismis bu saatte baktim uykum kacti acikcasi

Ödeme yaptınız mı? Eğer içinde bir şüphe ve sıkıntı varsa bence alma derim

Ozan
11.Şubat.2016, 03:31
Degisen parca 3600tl kaza zamani 17000kmde...simdi 14000km ilanda

2_rock
11.Şubat.2016, 03:34
Degisen parca 3600tl kaza zamani 17000kmde...simdi 14000km ilanda

Antalya teşkilatındakiler ne dediler ,bakmışlar mi motora ?

Ozan
11.Şubat.2016, 03:36
Antalya teşkilatındakiler ne dediler ,bakmışlar mi motora ?
Evet bugun baktilar sorun yok dendi.motor calismasi vites gecisleri ii dendi...ama onlarda bilemezki kazaya karistigini ve degisen parcanin cok oldgunu...kmde yanlis tabi..[emoji17] [emoji17]

2_rock
11.Şubat.2016, 03:39
Evet bugun baktilar sorun yok dendi.motor calismasi vites gecisleri ii dendi...ama onlarda bilemezki kazaya karistigini ve degisen parcanin cok oldgunu...kmde yanlis tabi..[emoji17] [emoji17]

Bence kafanda soru işaretleri kaldıysa ve içine sinmediyse alma hiç kendini yorma.sonra paranoya başlıyor ve basın ağrımasın

Ozan
11.Şubat.2016, 03:40
Bence kafanda soru işaretleri kaldıysa ve içine sinmediyse alma hiç kendini yorma.sonra paranoya başlıyor ve basın ağrımasın
Haklisin...sevinmistimde ya [emoji17] [emoji17]

2_rock
11.Şubat.2016, 03:42
Haklisin...sevinmistimde ya [emoji17] [emoji17]

Sağlık olsun 1 gün sevinip sonrasında hevesini kırmasını istemem sonra motordan soğursun. Sende benim gibi acelecisin. Bende acele ettim boştan yere 1000 tl ye yakın masraf ettim.gerek yok.

CELİL
11.Şubat.2016, 10:55
Merhaba Ozan motorun kayıtlarında çıkan hasar ve km de oynama hiç hoş değil hele satıcı arkadaşın bunları bahsetmemesi dahada kötü bende bu motordan vaz geç derim çok fazla işlem görmüş daha sonra canını sıkabilir başka motor buluruz sana

Ozan
11.Şubat.2016, 11:07
Merhaba Ozan motorun kayıtlarında çıkan hasar ve km de oynama hiç hoş değil hele satıcı arkadaşın bunları bahsetmemesi dahada kötü bende bu motordan vaz geç derim çok fazla işlem görmüş daha sonra canını sıkabilir başka motor buluruz sana
Dogum gunumde esimin babasinin vefat etmesi ve bu sabah esimle kucuk kizimi yurtdisina gonderdikten sonra kendime teselli olarak goruyordum spyderi. Ne yazik ki! Olmadi. Vazgectim...baska motorlara bakcaz artik...
Bu arada Antalya teskilatina basta İlker'e tsk ederim...(yasini bilmiyorum saygisizlik sanip abi demedi demesin..ben 35...fotoda benden yasli gorunmuyo cunku)

CELİL
11.Şubat.2016, 11:20
Dogum gunumde esimin babasinin vefat etmesi ve bu sabah esimle kucuk kizimi yurtdisina gonderdikten sonra kendime teselli olarak goruyordum spyderi. Ne yazik ki! Olmadi. Vazgectim...baska motorlara bakcaz artik...
Bu arada Antalya teskilatina basta İlker'e tsk ederim...(yasini bilmiyorum saygisizlik sanip abi demedi demesin..ben 35...fotoda benden yasli gorunmuyo cunku)

Ozan başınız sağ olsun Allah sabırlar versin motor işi bir şekilde halledilir canın sağ olsun :(

FouL
11.Şubat.2016, 11:40
Başınız sagolsun abicim..

İlker Akgül
11.Şubat.2016, 12:16
Ozan basın sagolsun motoru herhalükarda buluruz sıkıntı yok

ANTALYA-MERKEZ

Bypale
11.Şubat.2016, 12:20
Başınız sağolsun. . .

Peder
11.Şubat.2016, 12:41
Başınız sağolsun. Motor elbet bulunur, o motordan hayır gelmez bence de

2_rock
11.Şubat.2016, 12:57
Basın sağolsun. Hepinize sabır diliyorum mekanı cennet olsun.motor işine hiç ama hiç canını sıkma çok samimi söylüyorum sonrasında gerçekten üzülürdun belli .ankarada var 2 tane daytona birisi 7500 öteki 8250 düşünürsen bir bak derim ikisine çok temiz 7500 buçuk olan satılacak diyorlardı.

toprakonur
11.Şubat.2016, 13:10
Kardeşim başınız sağolsun

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trkr
11.Şubat.2016, 13:21
Başınız Sağolsun.

ckaraca
11.Şubat.2016, 15:58
Başın sağolsun kardeşim.

Motor işi bir şekilde halledilir, bana şunu öğrettiler içine sinmeyen, kendine yakın hissedemediğin makinayı asla alma... (Ben makinamı çok seviyorum) yakın zanda Bodrum a geleceğim yanına uğrarım, tanışırız.

wildworld
11.Şubat.2016, 18:36
Başınız sağolsun. Bu gibi düzenbaz satıcılara dikkat etmek gerek ayar oldum ziyaretlerine gidip bir kaç parçasını mı değiştirsem😯

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlker Akgül
11.Şubat.2016, 20:32
Başınız sağolsun. Bu gibi düzenbaz satıcılara dikkat etmek gerek ayar oldum ziyaretlerine gidip bir kaç parçasını mı değiştirsem😯

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yagiz cim oyle deme bence ben olaya vakifim bizzat satan arkadasinda motorundan haberi olmadigi icin boyle oldu sonucta hepimiz insaniz olabilir yarinki toplantida tanisirsin arkadasla

ANTALYA-MERKEZ

Ozan
14.Şubat.2016, 05:03
Yagiz cim oyle deme bence ben olaya vakifim bizzat satan arkadasinda motorundan haberi olmadigi icin boyle oldu sonucta hepimiz insaniz olabilir yarinki toplantida tanisirsin arkadasla

ANTALYA-MERKEZ
Buarada toplantida tanistinizmi arkadasla katildimi size

Ozan
14.Şubat.2016, 22:07

ANTALYA-MERKEZ
Banada zaten arkadasin haberi yokmus gibi geldi ama genede sigorta firmasinda calisan bi arkadas bunun kontrolunu bilmemesi ilginc ama insanlik hali dedim bazen adimi sorsaniz dusunurum...
Bende buna guvenip ilker baskanin kontrolu sonrasinda adini koymak icin 200tl kaparo ile adini koyalim diye gonderdik...suan arkadas tellerimi acmasada ve forumdan biri oldugundan genede kotu dusunmuyorum !!!!!

İlker Akgül
15.Şubat.2016, 00:56
Banada zaten arkadasin haberi yokmus gibi geldi ama genede sigorta firmasinda calisan bi arkadas bunun kontrolunu bilmemesi ilginc ama insanlik hali dedim bazen adimi sorsaniz dusunurum...
Bende buna guvenip ilker baskanin kontrolu sonrasinda adini koymak icin 200tl kaparo ile adini koyalim diye gonderdik...suan arkadas tellerimi acmasada ve forumdan biri oldugundan genede kotu dusunmuyorum !!!!!

Ozan kardeşim arkadaşı aramıza davet ettik kendiside çok istekliydi fakat o günden sonra bizide hiç arayıp sormadı bi de biz arayalım bakalım ilginç bir durum

ANTALYA-MERKEZ

Ozan
20.Şubat.2016, 18:31
Kotu niyet aramayim diyorum ama seytan aklima girmio deil....insanoglu sorunlar problemler cikabilir..ama zaman kazanma olayina girmeye basladi sanki...daha oncede bu durumlarda ne yapilmasi gerektigini bildigimden sakinligimi bozmuyorum. Ya pire icin yorgan yakicam gelicem antalyaya hem is hem tatil...yada yabanci sube ile cozdugum gibi can karademir denilen sahsin 10 subat 2016 saat 15:13 te yapilan banka isleminden yola cikarak dolandiricilik suclamasi yapicam. Yabancilar subesinin sevdigibi olay bu dolandirici tespiti. Can karademirden yola cikarak bulunacak..

2_rock
20.Şubat.2016, 18:39
Kardeşim inşallah Antalya teşkilatı bu işi en yakın zamanda çözecektir. Eğer ulaşamazsanız dediğin gibi yollara da başvurulabilir. En yakın zamanda bu kayın çözülmesi dileğiyle

CELİL
20.Şubat.2016, 19:24
Kotu niyet aramayim diyorum ama seytan aklima girmio deil....insanoglu sorunlar problemler cikabilir..ama zaman kazanma olayina girmeye basladi sanki...daha oncede bu durumlarda ne yapilmasi gerektigini bildigimden sakinligimi bozmuyorum. Ya pire icin yorgan yakicam gelicem antalyaya hem is hem tatil...yada yabanci sube ile cozdugum gibi can karademir denilen sahsin 10 subat 2016 saat 15:13 te yapilan banka isleminden yola cikarak dolandiricilik suclamasi yapicam. Yabancilar subesinin sevdigibi olay bu dolandirici tespiti. Can karademirden yola cikarak bulunacak..

Ozan inşallah sıkıntı olmadan sorun çözülür arkadaşların elinden gelen bir durum varsa yardımcı olacaklardır

Ozan
22.Şubat.2016, 00:32
Ozan inşallah sıkıntı olmadan sorun çözülür arkadaşların elinden gelen bir durum varsa yardımcı olacaklardır

yok abi cozulcek bi durum deil artik...bugun adi gecen arkadas beni aradi yazidigimi silmemi aksam baktiginda silinmis olmasi gerektigini soleyerek tehdit eder gibi konustu...benden kucuk olmasina ragmen kardes sil dinle beni kardes die soylemleri ile korkutmayami calisti anlayamadim...ilginctir arayan kisi motor sahibinin teli ile arayan parayi hesabina yatirdigimiz arkadas...ticaretle ugrasiomus dolandiricilikla adi lekelenmis...
tum bu olanlara ragmen genede ne bi kotu soz nede farkli bi uslupla konustum..herseye ragmen ornek olmam gerekir.
yanan kaparo olayida cok farkli..motordan vazgecilirse kaparo yanar tabi.26 yildir hizmet sektorundeyim satia pazarlama benim isim..ama sen bana opel gosterip anlasip kaparo alip bundan sonra tofas sahin satmaya calisirsan yanan kaparo olmaz..yanan curugun yaninda saglam domates olur...genede soledim ozaman arkadasina soyle motoru getirsin parasini vereyim gitsin motoru alayim genede...
bu arada Antalya ekibi ve basta ilker baskana tsk ederim...onlarda gruptan cikarmislar zaten bu kisiyi...
forumu okumayan konulara katilmayan arkadas adi gecince nail hemen aradi sasirdim..eminim bunuda okuyodur

CELİL
22.Şubat.2016, 00:41
yok abi cozulcek bi durum deil artik...bugun adi gecen arkadas beni aradi yazidigimi silmemi aksam baktiginda silinmis olmasi gerektigini soleyerek tehdit eder gibi konustu...benden kucuk olmasina ragmen kardes sil dinle beni kardes die soylemleri ile korkutmayami calisti anlayamadim...ilginctir arayan kisi motor sahibinin teli ile arayan parayi hesabina yatirdigimiz arkadas...ticaretle ugrasiomus dolandiricilikla adi lekelenmis...
tum bu olanlara ragmen genede ne bi kotu soz nede farkli bi uslupla konustum..herseye ragmen ornek olmam gerekir.
yanan kaparo olayida cok farkli..motordan vazgecilirse kaparo yanar tabi.26 yildir hizmet sektorundeyim satia pazarlama benim isim..ama sen bana opel gosterip anlasip kaparo alip bundan sonra tofas sahin satmaya calisirsan yanan kaparo olmaz..yanan curugun yaninda saglam domates olur...genede soledim ozaman arkadasina soyle motoru getirsin parasini vereyim gitsin motoru alayim genede...
bu arada Antalya ekibi ve basta ilker baskana tsk ederim...onlarda gruptan cikarmislar zaten bu kisiyi...
forumu okumayan konulara katilmayan arkadas adi gecince nail hemen aradi sasirdim..eminim bunuda okuyodur
Ozan her şeyde bir hayır vardır demişler sıkma canını canın sağ olsun sana başka motor buluruz sen ilanları tara kafana yatanı bizle paylaş yardımcı olmaya çalışalım

Ozan
22.Şubat.2016, 00:46
Ozan her şeyde bir hayır vardır demişler sıkma canını canın sağ olsun sana başka motor buluruz sen ilanları tara kafana yatanı bizle paylaş yardımcı olmaya çalışalım

eywallah abi...sorun yok. bu sinek viziltisi gibi bisey. arkadas 200 kazandigini sansada kaybettigi seyler daha fazladir ve fazla olacaktir... motoru getirse bana hicbisey olmamis gibi yapicam motoru alicam.
onemli olan insan arkadas dost kazanmak. bunu kazanamamak en buyuk kayip...en kisa zaman istedgim makinaya kavusup Bodrum`un adini forumda sikca duyurmak isterim...sizlerin yardimiyla

selmankaya
22.Şubat.2016, 01:17
eywallah abi...sorun yok. bu sinek viziltisi gibi bisey. arkadas 200 kazandigini sansada kaybettigi seyler daha fazladir ve fazla olacaktir... motoru getirse bana hicbisey olmamis gibi yapicam motoru alicam.
onemli olan insan arkadas dost kazanmak. bunu kazanamamak en buyuk kayip...en kisa zaman istedgim makinaya kavusup Bodrum`un adini forumda sikca duyurmak isterim...sizlerin yardimiyla

Kaybettiği şeyler çok daha fazla kesinlikle katılıyorum, en kısa zamanda istediğin makineye kavuşursun umarım

ckaraca
22.Şubat.2016, 11:24
Ozan, aşağıdaki ilanı gördün bir bak istersen. Fena gözükmüyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-ilgi-odagi-satiliktir-275292239/detay

Ozan
22.Şubat.2016, 15:55
Ozan, aşağıdaki ilanı gördün bir bak istersen. Fena gözükmüyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-ilgi-odagi-satiliktir-275292239/detay
Whatsaptan msg attim Sahibine....
İzmirdende bitane borelli ledow gordum ama hicbilgim yok borelli icin

CELİL
22.Şubat.2016, 16:20
Whatsaptan msg attim Sahibine....
İzmirdende bitane borelli ledow gordum ama hicbilgim yok borelli icin

Ozan çin makinalarda RR dan başka makinaya bulaşmayın canınız sıkılabilir 8)

2_rock
22.Şubat.2016, 16:39
Geçmiş olsun iki tarafada yapan kişi cevabını çeksin yada bu leke ile kalsın bu cezadan daha iyi olacaktır bence .okuyupta cevap bile vere ek yüzü olmayan arkadaş nasılsa bir şekilde bir yerde karşılaşırız. O zaman 200 liralık tahsilat yaparız faizi ile birlikte burda bununda söyleyelim sonra demedi demesin

Ozan
22.Şubat.2016, 16:58
Geçmiş olsun iki tarafada yapan kişi cevabını çeksin yada bu leke ile kalsın bu cezadan daha iyi olacaktır bence .okuyupta cevap bile vere ek yüzü olmayan arkadaş nasılsa bir şekilde bir yerde karşılaşırız. O zaman 200 liralık tahsilat yaparız faizi ile birlikte burda bununda söyleyelim sonra demedi demesin
Hernekadar kardes dierek konussada, buyuklugun verdigi uslupla terbiye ve adamlikla argo ve kirici soz solemeden ve herseye ragmen yapici davranarak gereken cevap verilmistir.
Moral ve destek veren herkese tskler...

Ozan
22.Şubat.2016, 16:59
Ozan çin makinalarda RR dan başka makinaya bulaşmayın canınız sıkılabilir 8)
Buyuk sozu dinlerim abi [emoji106]

Nymphe
22.Şubat.2016, 17:20
Başlığı şimdi farkettim, öncelikle başınız sağolsun.
Ardından yaşadıklarınız da hiç hoş şeyler değil. Umarım bir an önce hayalinizde ki makineye kabuşurzsunuz...

it's up to you!