PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RaptorRiders Üye Furkan Canbolat (FurkanC.) Hayırlı olsun.

aidikurt
05.Şubat.2016, 13:44
Değerli RaptorRiders Ailesi, Aday Üyemiz Furkan Canbolat "FurkanC." kardeşimiz. Adaylık sürecini başarı ile tamamlayıp "RaptorRiders Üye" olmaya hak kazanmıştır.
Kendisini tebrik ediyor, aramıza tekrar hoş geldin diyoruz.

İnşallah birlikte uzun yıllar sürer hayatın tadını ve özgürlüğü birlikte paylaşırız. Dostluğumuz daim ; yolun ve farın hep açık olsun. Kardeşimizin yeleği sırtında
paralansın.

http://images.tapatalk-cdn.com/16/02/05/f49b36095deef552235ebcce56b16b91.jpg

http://images.tapatalk-cdn.com/16/02/05/e54803b3dea5e346b5eb4dea7b42ba7c.jpg

CELİL
05.Şubat.2016, 13:49
Furkan RR Resmi üyeliğin hayırlı olsun birlikte nice uzun yollar yaparız inşallah 8)

Bypale
05.Şubat.2016, 14:03
Kardeşim hayırlı olsun. Kaza bela görmeden sırtında eskisin.8)

spue
05.Şubat.2016, 14:03
Furkan,
Yeniden ve bir daha aramıza hoş geldin.8) Birlikte sürmek dileği ile, HAYIRLI OLSUN.:Rockn Roll:

ckaraca
05.Şubat.2016, 14:09
Hayırlı olsun kardeşim.

FouL
05.Şubat.2016, 14:22
Furkan tebrik ederim..RR arma çok yakismis sana..

2_rock
05.Şubat.2016, 14:25
Kardeşim hayırlı olsun .allah yüzünü karartmasın. RR AİLESİNİN ARTIK RESMİ üyesinin. Senin adına çok mutluyum.inşallah birlikte uzun seneler yol yapar bu aile için kostururuz. Yolunda farın da hep açık olsun. Yemeğin sırtında paraların.

tbaylan
05.Şubat.2016, 14:49
Uzun zaman oldu uzun yazılar yazmayalı... Tebrik edip geçmek isterdim ama içim elvermedi:)

Teşkilatın kurulması üzerinden sanki bir ömür geçmiş gibi geliyor. Bir sürü buluşma, bir kaç etkinlik ve gezi organize edildi. Teşkilatımdaki tüm adamları canı gönülden severim. Ama Furkan'ın yeri her zaman ben de farklı olmuştur. Ki bunu da kendisine hiç dile getirmemişimdir.

Çok şükür acı günlerimiz olmadı, hep tatlı günler ve bazı sorunlar oldu. Ama birlikteliğimiz her zaman daimi kaldı. Masaya benim misafirim olarak her kim geldiyse Furkan'ın diğerlerinden farklı olduğunu, hep gözümün içine baktığını söylemişlerdir. Gerçekten dikkat ettiğimde Furkan'ın çabalaması takdire şayan bir durumdu.

İlk buluşmamızı 16.10.2015 tarihinde 7 kişi olarak yapmıştık. Bunlardan biri de Furkan'dı. Motosikleti yoktu ama hiçbir buluşmayı, organizasyonu pas geçmedi. Ne zaman yardım istesem, ne zaman biri ondan yardım istese kayıtsız şartsız herkese yardımcı olmuştur.

Muhtemelen hiçbiriniz farketmemişssinizdir. Kendi aldığım insiyatif ve sorumluluk ile Furkan'ı daha motoru yokken "Aday Üye" statüsüne yükselttik yönetim tarafından. Her buluşmaya Patch'leri olmayan deri yeleğini sırtına geçirip yürüyerek gelir, her buluşmadan sonra biz motorlarımıza binerken o arkamızdan bakar ve arkasını dönüp yürüyerek evine dönerdi.

Bilen bilir; Aliağa-Bornova arası İzban ile 1,5 saat sürüyor. Evim taşınırken ricam üzerine sabahın 6'sında kalkıp trenle Aliağa'ya geldiğini bilirim. Unutmam da. Hiç kimse Furkan'ın emeğini, çabasını görmezden gelmemeli. Bunu yapacak olan bilsin ki karşısında beni bulacaktır:)

Demem o ki; bilen bilir RaptorRiders ailesi ile nasıl tanıştığımı. Nasıl üye olduğumu ve nasıl Patch aldığımı. Bu konuda bir çoğumuzun anlatacak hikayesi vardır elbet. Ama kim ne derse desin. Sırtında taşıdığı Patch'i ben dahil olmak üzere, şu ana kadar tanıdığım tüm RaptorRiders üyelerinden daha fazla hakedecek tek bir adam varsa Furkan Canbolat'ın ta kendisidir.

Hayırlı uğurlu olsun güzel kardeşim. Allah utandırmasın. Kardeşliğimizin yeleği sırtında paralansın. Kazasız belasız hep birlikte milyonlarca kilometrelere.8)

Sevgiler.

tb

Edit: Furkan'ın motor olmadığı için adaletsizlik oluşmaması adına Patch veremedik. Ama başından beri Patch'li üye gibi davrandık kendisine.

Peder
05.Şubat.2016, 14:54
Hayırlı uğurlu olsun kardeşim sırtında eskisin. Umarım herkes hak edip aynı vakfa nail olur

Trkr
05.Şubat.2016, 15:12
Kardeşim hayırlı olsun, birlikte nice kilometrelere. :Rockn Roll:

Not: Unuttum sanma, yaza Tekirdağ'a geldiğimde seni bulacağım. :)

CaNeR
05.Şubat.2016, 15:30
Furkan kardeşim sonunda patch almaya hak kazanmana çok sevindim. Patchin sırtında paralansın uzun yıllar birlikte sürmek dileğiyle resmi olarak aramıza tekrardan hoşgeldin 8)

Berkay BEKTAŞ
05.Şubat.2016, 16:48
hayırlı olsun furkan8)

OğuzhanYılmaz
05.Şubat.2016, 17:21
Hayırlı olsun kardeşim

ob1kanobi
05.Şubat.2016, 17:32
Hayırlı olsun kardeşim; birlikte nice, uzun, keyifli sürüşlere...

FurkanC.
05.Şubat.2016, 17:39
Hepinize tek tek teşşekkür ederim Tuğrul abi sana da ayrıca teşekkür ederim yazdıkların beni çok mutlu etti umarım hep birlikte uzun seneler ve kilometrelerce yollarda oluruz :Rockn Roll:

umut.
05.Şubat.2016, 17:49
Furkan hayırlı olsun kardeşim patchin sırtında eskisin8)

Bahadır
05.Şubat.2016, 18:11
Furkan patchin hayırlı olsun.Umarım pişman olmazsın-olmayız :) Birlikte uzun yollar yapmak dileğimle.:)
Bu arada duvardaki Lemmy baba posteri dikkatlerden kaçmadı.We Are Motörhead şarkısından alıntı yaparak diyorumki; ''We are RaptorRiders, born to kick your ass'' :Rockn Roll::cheesy:

Ömer
05.Şubat.2016, 19:27
Hayırlı olsun Furkan...

Nymphe
05.Şubat.2016, 20:24
Tuğrul o kadar güzel yazmış ki, hayırlı olsun Furkancım. Hak ettiğin patchi kazandın kardeşim. Seviyoruz seni...

Draven
05.Şubat.2016, 20:53
Furkan' ım, işin taa en başından beri o patch' in sana çok yakışacağı belliydi. İlk buluşmada da can adamdın, hala da can adamsın....

İzmir grubunda herkes herkesi sever. Çok şükür o kadar güzel bir grup bir araya geldik ki, biri gelip mülakatla seçseydi bile bu kadar keyifli bir grubu bir araya getiremezdi. Farkındaysan buluşmalarda millet en çok sana takılıyor, sana şaka yapıyor. İnsan sevdiğiyle uğraşır derler....Hakikaten doğru. Şu grupta herkes herkesi çok sever, ama herkes seni bir ayrı sever.

Patch' in hayırlı olsun Furkan' ım. Her daim birlikte yol yapmaktan keyif alacağım 10 numara bir adamsın. Birlikte 100.000' lerce km' lere olsun kardeşim.

Ufuk_
05.Şubat.2016, 21:21
Abiler çok güzel yazmışsınız benim bileğim o kadar kıvrak değil :D hayırlı olsun bro adamsın :)

karakalem
06.Şubat.2016, 00:13
Gaziantepli hemşerim benim, güzel artık 2. Döneme okulda 3 yelekli turluyoruz, Ege de raptorriders rüzgarı estiricez :D

Darısıda Toprak kardeşimin başına ;)

e.erbaş
06.Şubat.2016, 00:44
Hayırlısı olsun kardeşim,yakışır 8)