PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oringli zincir

2_rock
16.Şubat.2016, 02:20
Arkadaşlar öncelikle herkese en içten şekilde selamlar.

Malum son zamanlarda yağmur kar çamur derken zincirim baya yağsız kaldı. En kısa zamanda zincir için yağ almayı planlıyorum. Yalnız oringli zincir için birkaç yerde yağların farklı olduğu hakkında bilgi vardı. Bu ne kadar doğru normal bir zincir yağı oringli zincire uygulanır mi ? Yada hangi yağ oringli zincir için uygundur ve hangi yağı almamı önerirsiniz?

2_rock
16.Şubat.2016, 02:48
Celil abi bir el atsan iyi olur

CELİL
16.Şubat.2016, 02:57
Celil abi bir el atsan iyi olur
Bende 0rinkli zincir var serviste normal sprey yağ sıkıyorlar bende öyle yapıyorum ama konuyu hiç araştırmadım 8)

2_rock
16.Şubat.2016, 03:00
Bende 0rinkli zincir var serviste normal sprey yağ sıkıyorlar bende öyle yapıyorum ama konuyu hiç araştırmadım 8)

O zaman normal zincir yağı alıp yarın az sıkayım öncesinde mazota bi temizlerim 8):cheesy:
Celil Başkan sagol

penguennoktanet
16.Şubat.2016, 03:03
Benim ustam fark etmez diyor. Teknik açıdan da baktığınızda Oring ile normal zincir arasında 1 bakla farklı :)

2_rock
16.Şubat.2016, 03:07
Benim ustam fark etmez diyor. Teknik açıdan da baktığınızda Oring ile normal zincir arasında 1 bakla farklı :)

Geçen bir yerde bazı yağlar oringli re zarar veriyor die bisi vardı. Herhangi bi marka kullanılabilir mi?

Bypale
16.Şubat.2016, 08:49
Bnde yeni motul c4 aldım. İnternetten çok araştırdım. Memnun olmayanı duymadım ama denemedim daha8)

2_rock
16.Şubat.2016, 11:26
Bnde yeni motul c4 aldım. İnternetten çok araştırdım. Memnun olmayanı duymadım ama denemedim daha8)

Abi bu gün bakcaz artık ne olcak ))))