PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba mı desem yok deil zaten uzun suredir buradayım

xerline
07.Ağustos.2007, 16:17
Şimdi nasıl baslayacagımm hımmmm söyle olsun İsimle başlayalım.İsmim Serhat.Ben regali ilk aldıgımda Kütahya da(Tavşanlı) Maden Mühendisi olarak calışmaktaydım, ogrenciliğiminde orada geçmesinden olacak sıkıldım ve işten ayrıldım.Memleketim olan Isparta ya geri döndüm 1 kaç ay Isparta da durduktan sonra İstanbul'a geldim bu arada interenete giremedim :( ama kacırdığım msjlarıda okudum (her zaman ki gibi).Zira muhakkak karsılaşmışsınızdır, bazı insanlar konusmaktan ziyade dinlemeyi tercih eder. İşte o benim aslında cok iyi bir dinleyici olduğumu üniversite yıllarında tek başıma eve cıktıgımda anladım. Evimde her gece dertlileri bulunca birgün güzin abla gibi hissedip, evde yokmus gibi yaptığımda görülmüştür :oops: hazır lafıda gecmişken o arkadaşlarımdanda özür diliyorum.
Yakın tarihe tekrar döndüğümüzde şuan Sefaköy -Küçük çekmecedeki colony outletin sinemasına geldiğinizde(kat 4) büfe yazan kısımda beni görebilirsiniz 8) ben ise şuan için Bayrampaşa'da ablamlarda kalıyorum.
Diyeceksiniz ki madem İstanbul'dasın neden gelmiyorsun toplantılara? Cevap: İlk olarak motorum Sultan Çifliğin'de dagımların dükkanında çok dik bir merdiveni var motoru koysanız cıkaramıyorsunuz cıkarsanız koyamıyorsunuz öyle bir yer ama colony nin garajına getirecegim :D . İkincisi ki en önemlisi çalısma saatleri ctesi pazar tatil yok, sinema malum perşembe haftalık tatilim :( ve bu sorun sadece bunlada sınırlı değil sabah9da evden cıkıyorum eve tekrar girişim gece 00:00 .kelimenin tek anlamıyla yorgunluktan ölmüş oluyorum. Özellikle 08.08.2007 de ki İnci hocamın toplantısına çok gelmek istiyorum ama toplantı gece 00:00 da değildir hatta kimsede kalmaz :( eee yalova imkansız görünüyor :( bak düşününce dahada kötü oldum. :cry:
Son olarak şunu soylemek isterim bir ara mevzusuda geçmişti yazmayanların kaydını silmek v.s.
Lütfen yanlış anlamayın!!! Arkadaslar bazılarımız şarkı söylemek değil dinlemeyi sever. Dinlemeyi seviyorum çünkü bet sesimle kulaklarınızın zarı yırtılmasın istiyorum (bu benim ilk motorum ve çok fazla şey bilmiyorum :shock: ).Şunu kimse unutmasın şarkı söyleyenlerde olmassa boyle guzel bir müziği dinleme şansımız olmayacaktı. Bu güzel senfoniyi bize dinlettiren, orkestra şefi başta olmak üzere tum saz arkadaslarına ve vokalistlere teşekkür etmek istiyorum. İyki varsınız...

carvalho
07.Ağustos.2007, 16:32
Dostum, konuşmayı sevmediğinden emin misin :? :cheesy: 8)
Motorla ilgili çok şey bilmediğini yazmışsın. Bizim de tek bildiğimiz yol yapmak, gerisi hikaye...

Garajım dik nasıl bir bahanedir yahu? Kabul etmiyoruz ve ilk buluşmamıza bekliyoruz...

hoşgeldin tekrar...

yenikoylu_ua
07.Ağustos.2007, 16:37
Arkadaşım genelde buluşmalar yeşilyurt röne parkta oluyor iş çıkışı direk gelirsen görüşme imkanımız olabilir en az 00:00 kadar oturuyoruz çünkü bekleriz

xerline
07.Ağustos.2007, 16:44
carvalho bu arada sana bir özür birde tesekkur borçluyum.O gun cok acelem vardı 2 dk girmiştim sadece yardımların için sagol. Hoşbulduk sizinle olmak güzel şey umutlu sey. :)
Buarada inan gelmeyi cok isterim.

polat
07.Ağustos.2007, 16:46
yakınmışın dostum sen bana bende cennette oturuyorum colonye gelirsem uğrarımmm

carvalho
07.Ağustos.2007, 16:49
carvalho bu arada sana bir özür birde tesekkur borçluyum.O gun cok acelem vardı 2 dk girmiştim sadece yardımların için sagol. Hoşbulduk sizinle olmak güzel şey umutlu sey. :)
Buarada inan gelmeyi cok isterim.

Dostum, olayı hatırlayamadım ama sen de sağol...
Yaşlanıyor muyum ne. Unutkanlık erken başladı.

xerline
07.Ağustos.2007, 16:53
Arkadaşım genelde buluşmalar yeşilyurt röne parkta oluyor iş çıkışı direk gelirsen görüşme imkanımız olabilir en az 00:00 kadar oturuyoruz çünkü bekleriz

Öncelikle İstanbul'u çok iyi bilmiyorum ama bulabilirim. sorun asıl şurada bayrampaşada kalıyorum ve oturdugum yerde motorumu koyacak yer bulamıyorum :( hatta gecen gun otoparka koyacaktım.Bir kaç gün bineyim yanımda olsun diye otoparkın onune kadar gittim.Görevli motor almıyoruz dedi :oops:

yakınmışın dostum sen bana bende cennette oturuyorum colonye gelirsem uğrarımmm
Beklerim kardeşim ne zaman istersen unutma kat 4 cinemanın büfesi 8)

xerline
01.Eylül.2007, 14:39
http://upload2.postimage.org/556798/Foto390.jpg (http://upload2.postimage.org/556798/photo_hosting.html)
http://upload2.postimage.org/556837/Foto270.jpg (http://upload2.postimage.org/556837/photo_hosting.html)

http://upload2.postimage.org/556964/Foto149.jpg (http://upload2.postimage.org/556964/photo_hosting.html)

MotoJunior
01.Eylül.2007, 14:58
yolda konuştuk ama yinede zamöanın olursa beklerim

xerline
01.Eylül.2007, 15:15
Yolda acelem vardı anlamıssındır zaten. İnsaallah ugrayacagım kardesim

inci
01.Eylül.2007, 15:17
hoşgeldin aramıza ....
hafta sonu olmasada hafta içi toplandığımızda gel olmaz mı?...
motoru koyacak yer bulamamıştım ben de... sokağa bırakıyordum ,hırsızlardan korudum ama komşulardan ve nazardan koruyamadım... ama motor şu havalarda yatmaz bineceksin ve keyifleneceksin...kış gelince çok yanıyo insan bu günlerde binmediğine...

xerline
01.Eylül.2007, 15:29
Teşekkürler hocam motorumu yanıma aldım artık :mrgreen: :mrgreen: Bende çok istiyorum bulusmalara katılmak tatilimi çarşambaya kaydırdım bu yüzden
Resim hiç gondermemiştim tanısma topiğimde olsun 1 2 fotom olsun istedim
İlk foto benim ilk okulum uzun zaman sonra gecenin 3 ünde yola cıkıp sabak 6 da okuluma ulastım :mrgreen: bu Atatürk büstü hep aklımdaydı. okulun ne oldugunu burada ögrendim.
2. si Isparta da bizimkisi güneslenirken
3,sü internet te regal raptorda takılırken :mrgreen:

sancezz
01.Eylül.2007, 20:42
yok dostlar ben dostumla gecen haftadan berı konustum eger yapılsaydı toplantı gelıcektı ama olmadıgı ıcın gelemedı.....

xerline
01.Eylül.2007, 20:52
Hiç sorma aslında motoru yagmurda bırakmayıda goze almıstım. Dışarı bir cıktım hava acık tek kapalı evlerin catıları vardı :cry: o gun cıksak olacakmıs kardeşim. Neyse artık bi dahaki sefere daha cok kişiyle :mrgreen:

sancezz
01.Eylül.2007, 21:05
Hiç sorma aslında motoru yagmurda bırakmayıda goze almıstım. Dışarı bir cıktım hava acık tek kapalı evlerin catıları vardı :cry: o gun cıksak olacakmıs kardeşim. Neyse artık bi dahaki sefere daha cok kişiyle :mrgreen: dostum ben senı artayacaktım ama toplantı olmadı persembe gunu ıslerımın yogunlugu nedenıyle gıtmeyecektım lısteyede adımı yazdırmadım ama oyle boyle ısımı hallettım gecde olsa cıktım evden tabı topıgımı okuduysan yanlız kaldım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

xerline
01.Eylül.2007, 21:07
:mrgreen: okudum :mrgreen: okudum

sancezz
01.Eylül.2007, 21:09
:mrgreen: okudum :mrgreen: okudum evet sen anladın onu :P :P