PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motosiklet,alkol, kaza ve feci ölüm

inci
07.Ağustos.2007, 23:48
feci ölüm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« : Bugün 04:52:54 » Alıntı

--------------------------------------------------------------------------------
Feci ölüm 7 Ağustos 2007

Felat BOZARSLAN- Uğur ALAATTİNOĞLU/İSTANBUL, (DHA

İSTANBUL Beylikdüzü'nde içki içerek eğlenen kurye Tufan Bal motosikletinin arkasına bindirdiği kız arkadaşı 20 yaşındaki Özlem Yolcu'unun yola düştüğünü farketmedi.

Motosiklette içmeye devam ettiği belirtilen Tufan Bal evine giderken, düşen sevgilisi yoldan geçen araçların altında kalarak paramparça oldu. Özlem Yolcu'nun onlarca aracın altında kalan ceset parçalarının insan vücuduna ait olduğu sabah anlaşıldı.
Beylikdüzü'nde gece buluşan ve sabah saatlerine kadar içki içen Tufan Bal ile Özlem Yolcu, Bal'ın Küçükçekmece’deki evine gitmek üzere yola çıktı. Motosiklete binen çift, yolda alkol almaya devam ederken, arkada oturan Özlem Yolcu, E-5 karayolu üzerinde bariyerlere çarpan motosikletten düştü. Arkadan gelen araçların çarpmasıyla yaşamını yitiren Özlem Yolcu'nun cesedi paramparça oldu. Alkolün etkisiyle sevgilisinin düştüğünü fark etmeyen Tufan Bal ise evine döndü.

Kaza, parçalanmış ceset ve çanta ile çeşitli malzemelerini bu sabah görenlerin polisi aramasıyla ortaya çıktı. Kazada motorun arkasında oturduğu bildirilen Yolcu'nun düşerek hareket halindeki yüzlerce aracın çarpması üzerine parçalanarak feci biçimde can verdiği belirlendi. Kazanın ardından genç kızın cesedinin parçaları yola savrulurken, parçalar polis ve belediye ekipleri tarafından toplanarak poşetlere kondu. Yolda ceset parçalarının yanında bulunan çantanın içinden Özlem Yolcu'ya ait kimlik ve özel eşya çıktı. Kaza yerinde bir de motosiklet kaskı bulundu.

Kazanın ardından kapsamlı soruşturma başlatan polis ekipleri, Özlem Yolcu'nun cep telefonu ve özel eşyasını inceleyerek kısa sürede motosiklet sürücüsü Tufan Bal’a ulaştı. Gözaltına alınarak Avcılar Asayiş Büro Amirliği'ne getirilen Tufan Bal, ilk ifadesinde Özlem Yolcu ile sevgili olduklarını söyledi. Bal, “Gece buluşarak alkol almaya başladık. Sabaha kadar içtik. Sabah benim evime gitmek için hareket ettik. Yolda durup bira aldık ve yola devam ediyorduk. Küçükçekmece Mevkii'ne geldiğimizde bariyerlere çarptığımızı hatırlıyorum. Dizimden yaralandım. Yola devam ettik. Çok alkollüydüm gözümü evde açtım. Başka bir şey hatırlamıyorum "

yorum yapamayacağım :( :( :( :( :( :(

ozzymania
07.Ağustos.2007, 23:51
birde böyle öküz motorcular var.Bu adam bir şey olduğu zaman her türlü motorcu haklarından bahseder ama iş kendisine gelince sorumsuzca davranmaktan kaçınmaz.
Sonuç sevgilisinin parçalanan cesedi.Kimse böyle bir ölümü böyle ...... bir adamın hatası yüzünden haketmiyor.
Ölen öldü artık onun için her şey bitti, yapacak bir şey yok allah geride kalanlara sabır versin.
Ama buda resmen ölüme davetiye çıkarmak ne diyeyimki şimdi.
akıl fikir.....

thoraman
07.Ağustos.2007, 23:51
hocam buna zaten nasıl bir yorum yapılabilirki okurkan boğazıma birşeyler düğümlendi kaldı...

ARZUM
08.Ağustos.2007, 00:11
ee yuh bu kadarıda olurmu ya ... ne iş bu ya sevgilisi arkadan düşüyor ve adam bunu hissetmiyo ne alkolmüş ya içmeseler olmaz sanki bunu kızın ailesine nasıl anlatabilmişler,anlamıyorum. artık allah sabır versin kızın ailesine yazık olmuş... :(

Deli çerkes
08.Ağustos.2007, 00:26
Sabaha kadar içmişler , sonra motorsiklet ile yola çıkmışlar , aldıkları alkol yetmemiş birde yolda durup bira almışlar. Yuhhh artık. bunlar nasıl alkol bağımlılığıdır böyle ?? hadi adam öküzün önde gideni . peki bayana ne demeli ?

handojoe
08.Ağustos.2007, 00:44
her zaman söylüyorum...

kaza yapan motorcular otomobil kullananlardan kat ve kat daha suçlu...

duygusal davranıp araç sürücülerini çok fazla suçluyorsunuz...

bence birazda motor kullanıcılarını inceleyin bakalım...

motor kullanıcılarını eğitmek gerek ilk önce.

HANDO gerçekçi olalım diyor_____

thoraman
08.Ağustos.2007, 00:47
her zaman söylüyorum...

kaza yapan motorcular otomobil kullananlardan kat ve kat daha suçlu...

duygusal davranıp araç sürücülerini çok fazla suçluyorsunuz...

bence birazda motor kullanıcılarını inceleyin bakalım...

motor kullanıcılarını eğitmek gerek ilk önce.

HANDO gerçekçi olalım diyor_____
çok haklısın üstelik bu maganda motor sürücüleri yüzünden onlara kıl olan otomobil sürücüleri tüm motor sürücülerini sıkıştırıp taciz ediyor birazda...

yenikoylu_ua
08.Ağustos.2007, 01:46
Allah rahmet eylesin çok üzücü bir olay allah ailesine sabır versin bu nasıl bi içkidirki arkandan sevgilin düşüyor ve sen farketmiyorsun peki o kızcağıza çarpan arabalar neye çarptıklarını zannediyorlarda hiç durmuyorlar insanlık bu kadarmı yok oldu milletimizde

agresus
08.Ağustos.2007, 02:31
yyuuuhh beaaa... ulaa yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal... yahu tutulur bi yanı kalmamış bu olayın... kurye dana, rahmetli bilinçsiz, dört tekerliler duyarsız... anam anam... kaçmak lazım buralardan...

okan
08.Ağustos.2007, 10:52
bu kadar da olmaz yaa.... :!: :!:

gidikurt
08.Ağustos.2007, 12:05
Olayı haberlerde izledim keşke izlemeseydim çok üzüldüm .

Allah kızın ailesine sabır versin,

Kızın arkasından düştüğünü farketmeyen kişiyide allah nasıl biliyosa öyle yapsın başka diycek söz yok

Jedaykin
09.Ağustos.2007, 01:19
çok enteresan bir olay. bana şüpheli göründü açıkçası. işin içinde başka bir durum olabilir.

MotoJunior
09.Ağustos.2007, 01:25
allah geride kalanlara sabır versin ama her nasıl olursa olsun insan artçısının olmadığını asla fark etmeme gibi bi lükse sahip değildir. bencede bu işte bi iş var

handojoe
09.Ağustos.2007, 01:34
bu yalama dangalağın teki...

düşürdü kızı başı belaya gitmesin diye bastı gaza...

pis herifler... bu tiplere etek giydirip salacaksın ortalığa...

YALAMA HER YERDE YALAMADIR...

içecek o kadar güzel şey varken bu içkiyi niye içerler hiç anlamadım...

ALKOL DÜŞÜNMEYİ VE KARAR VERMEYİ ENGELLER, DÜŞÜNEMEYEN VE KARAR VEREMEYEN BİRİNİN MAYMUNDAN NE FARKI KALIR.

DÜŞÜNEMİYORSAN, O HALDE SEN YOKSUN...

hando_______

yeaks
09.Ağustos.2007, 01:36
hando abim bayılıyorum senin mesajlarını okumaya ya :D

ÇeLeBi MuRaT
09.Ağustos.2007, 01:37
Rahmetmi eyler mevlam yoksam ne olur bize gölgee....Boş işler abiler bu alkol malkol canda gider malda gider..

handojoe
09.Ağustos.2007, 01:46
Rahmetmi eyler mevlam yoksam ne olur bize gölgee....Boş işler abiler bu alkol malkol canda gider malda gider..

alkol; ölüm için bir bahanedir, sünnetullah diye birşey vardır, herşey bir neden, sebeb ve sonuç ilişkisi dahilindedir.

hiçbirşey kendiliğinden olmaz. bu insanlar bir şekilde ölecek, ölümünde bir güzelliği vardır, zil zurna sarhoş ağzı yamulmuş ve leş gibi kokarak ölmek

istemem.

HANDO_________

inci
09.Ağustos.2007, 01:58

alkol; ölüm için bir bahanedir, sünnetullah diye birşey vardır, herşey bir neden, sebeb ve sonuç ilişkisi dahilindedir.

hiçbirşey kendiliğinden olmaz. bu insanlar bir şekilde ölecek, ölümünde bir güzelliği vardır, zil zurna sarhoş ağzı yamulmuş ve leş gibi kokarak ölmek

istemem.

HANDO_________ :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

UnicornKnight
09.Ağustos.2007, 14:14
eh akşam cüneyt ile alper tim'e de anlattım mevzuyu...2 sabah önce işe giderken sol şeritte yolun bittiği bariyerlerin başladığı yerde kopmuş ve yamyassı olmuş bir el görmem neticesi içim burulmuştu,ama ne olduğunu anlamamıştım,durmaya da vaktim yoktu...dün mevzu haber sitelerine düştüğünde aslını öğrenmiş olduk,bir kez daha kuryelerin bu camianın bir parçası olmakdıkları konusundaki görüşlerim pekişmiş oldu... :(

handojoe
09.Ağustos.2007, 17:25
KURYELEREDE MOTORCUMU DENİYOR YOKSA...

hadi canım... tüpçü ve suculara haksızlık ediyoruz o zaman.

doğan
09.Ağustos.2007, 17:44
bence artçının arkasından düştüğünü farketmeme olayı tamamen yalan. adam korkudan geri dönememiştir.