PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MODERATORLUK Hakkında (yenikoylu_ua)

aidikurt
07.Ağustos.2007, 23:58
yenikoylu_ua (Kubilay) kardeşimizde sitemizde moderator olmuştur.Tüm RAPTORRİDERS camiyasına hayırlı uğurlu olsun.
Bigilerinize.

ozzymania
08.Ağustos.2007, 00:00
Kubilay abimizede bu görevde başarılar diliyorum.
artık bakalım hangi moderatorumuz 10 raptor gücünde moderasyon yapacak.

Ve bir teklif getirmek istiyorum.Bundan sonra moderator olanlar baklava ile bunu kutlasınlar :)

aidikurt
08.Ağustos.2007, 00:03
Kardeşim hayırlı uğurlu olsun .Moderatorlugunu yalova motofestte kutlar ıslatırız.

inci
08.Ağustos.2007, 00:08
oooo kubilay modluğun hayırlı uğurlu olsun 8) 8) 8) :cheesy: :cheesy: ...zaten çözümcüydün artık misyonun büyük ona göre .... :P :mrgreen:

yeaks
08.Ağustos.2007, 00:09
HAYIRLI OLSUN KUBİLAY ABİM ! ne ki bu ya ne işe yarar bu moderatörlük bi sitede kaç tane moderatör olur kaç tanesi makbuldür ? :D bide harbi nie kutlamıyosunuz baklavayla falan :D

thoraman
08.Ağustos.2007, 00:13
tüm regal camiasına hayırlı uğurlu olsun

inci
08.Ağustos.2007, 00:22
HAYIRLI OLSUN KUBİLAY ABİM ! ne ki bu ya ne işe yarar bu moderatörlük bi sitede kaç tane moderatör olur kaç tanesi makbuldür ? :D bide harbi nie kutlamıyosunuz baklavayla falan :D

şşşşşş karıştırma oraları şimdi ne işe yarıyorsa yarıyo.... :mrgreen:
k utlamay gelince çok iyi fikir ...önce admin..... sonra okan ....sonra kubilay... sırayla baklava ısmarlayacaklar siteye dimi ARKADAŞLARRRRRRRRRRR .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

thoraman
08.Ağustos.2007, 00:22
evvet baklava isteriz hemde fıstıklı :x

inci
08.Ağustos.2007, 00:26
CEVZİLİ DE GÜZEL OLUR YAAA....güllüoğlu çok güzel yapıyo...kaç tepsi almaları lazım ki acaba ?? :mrgreen: :mrgreen:

thoraman
08.Ağustos.2007, 00:28
hocam çokta üstlerine gitmeyelim günahtır adam başı iki tane alsalar kafi :D

inci
08.Ağustos.2007, 00:30
Oooo, ne anladım o zaman bu işten ben?... Şöyle şerbetini akıta akıta karnımızı doyurmadan üstüne de buz gibi su içmeden, 2 tane baklava dişimizin kavuğuna yetecek mi :cheesy: :P :mrgreen: 8)

ozzymania
08.Ağustos.2007, 00:32
kaymaklı olsun. Kaymağınıda admin alsın.
Sonrada beni siteden şutlasın böyle fikirler icat ediyorum diye. :P

Deli çerkes
08.Ağustos.2007, 00:32
Moderatörlüğünüz hayırlı olsun sevgili kubilay

( Evet tosya daki planın bir parçası daha :) :) anlaşılan adminimiz Kubilay kardeşimizide moderatör yapıp ,delirtip motoruna el koyacak . yahu bende amma hainim , akşam akşam ortalığı bulandırıyorumm)

handojoe
08.Ağustos.2007, 00:38
benimle çadırını paylaşan KUBİLAY dostuma yakışır zaten...

her zaman burda ve heryere yetişmeye çalışıyor...

ben kefilim dostuma

YAHU ADMİN BENİDE SİTENİN ŞERİFİ YAPSANA...

AYRIYETTEN KALDERA DA MEÇHUL KOVBOY OLSUN...

hando'NUN BİR İSTEĞİ VAR...

yenikoylu_ua
08.Ağustos.2007, 01:24
Arkadaşlar çok teşekkür ederim.Admin yaptı yapacağını gene

Baklavaya gelince herzaman alırız kaymaklı cevizli fıstıklı Dostlukherşeyden önemli

BULL
08.Ağustos.2007, 01:31
ok o zaman yarın akşam yeriz baklavaları 8)

cuneyt
08.Ağustos.2007, 01:33
Kubilay tebrik ederim.

Bir'di iki oldu şimdi üçlendi. Bu gidişle başımızı kaldıramıcaz :oops:

Aslında boynumuz kıldan incedir değil mi sayın moderatörüm :twisted:

yenikoylu_ua
08.Ağustos.2007, 01:36
ok o zaman yarın akşam yeriz baklavaları 8)

Yeriz kardeşim aybediyon yaktın beni admin :(

agresus
08.Ağustos.2007, 02:36
geçmiş olsun kubilay abi... şimdi duydum çok üsüldüm... Allah şifa versin...

carvalho
08.Ağustos.2007, 09:41
Kubilay, tebrik ederim, kolay gelsin...

Geçmiş olsun olayı nedir? Önemli birşey yoktur inşallah???

agresus
08.Ağustos.2007, 10:14

ah be seluğum, pek güzelim, beyaz yüreklim.... baksana olm motorütür felan olmuş ööleee, yeşil yeşil... "alla ettme yarabbii" olmuş... bundan daha ciddi ne olacak ki.. halbukim bundan 2 gün önce normal insanlar gibin gülüp eğleniyoduk... çook geçmiş olsun... kubilay abii tekrar tekrar... salgın bu ara galiba...

carvalho
08.Ağustos.2007, 10:16

ah be seluğum, pek güzelim, beyaz yüreklim.... baksana olm motorütür felan olmuş ööleee, yeşil yeşil... "alla ettme yarabbii" olmuş... bundan daha ciddi ne olacak ki.. halbukim bundan 2 gün önce normal insanlar gibin gülüp eğleniyoduk... çook geçmiş olsun... kubilay abii tekrar tekrar... salgın bu ara galiba...

Ülen volkanım, sabah sabah helecan yaptırdın bize.
Neyse sağlık sıhhat problemi olmasın da ben sazanlığa razıyım :mrgreen:

okan
08.Ağustos.2007, 10:35
UŞŞŞŞŞŞŞ......VIŞŞŞŞŞŞ.....

GEÇMİŞŞŞŞŞŞŞ OLSSUUUUUUUUUUNNNNNNN...... KUBİLAYIM .. SANADAMI LÖLÖ YAAA......UHAUHAUHAUAHUA.. ZUHAUAAHAAHAHHA.....

VALLA ŞİMÇİK RAHATLADIM.....ÇOK ZORLANIYODUM YAVVVV.. YORGUNLUKTAN HARAP VE BİTAP DÜŞÜYODUM...

ADMİNİM SAOL KARDEŞİM.... Bİ ÖRDEK DAHA BULMUŞUN.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

HEEE.. BU ARADA ... BAKLAVA İSTEYENLER .. Bİ ZAHMET SAMSUNA GELECEKLER.... BAKLAVADA NEYMİŞ HALİL İBRAHİM SOFRASI KURDURURUM ALİMALLAH...

TOMCAT AYHAN MİSAFİRİM .. AKŞAM KAFALARI YAPTIK.. AHAN ŞİMÇİK AYILDIM ZAR ZOR İŞYERİME GELDİM.. AYHANIDA KUZEN APRİLLAYA KAPTIRDIM AKŞAM.. BEKARIN HALİNDEN BEKAR ANLAR DEDİK...ADAMLADAN HALA HABER YOK YAVVVV....

Aksu
08.Ağustos.2007, 10:51
Kubilay modluğun hayırlı olsun, Allah kolaylık versin.

gecee
08.Ağustos.2007, 10:53
anammmm
kubilay bey cok tebrikler cok tebrik ederimmmm ...
cok sevindim cok heycanlandımmmm :pls: amaaaaa ...

agresus
08.Ağustos.2007, 10:59
Selçuğum, tatlı sulum, pek temizim... Mevlam her şeyi gönlüne göre versin emi!...

Okanım, imparatorum, matadorum... desene Samsunun altını üstüne getirdinisss... ee maşşallah afiyetler ossun... olsunda amman derim Karadeniss orası... bekar hali falan ii de furmasınlar adamı oralarda sona... hoş kuzen aprilla falan dion ammma ben tırsarım oraların tersinden... hava döndümü tam döner oralarda... bizden de selam ilet Tomcatime pek kıymetlime....

yenikoylu_ua
08.Ağustos.2007, 11:06
Valla geçmiş oldu herhalde Admin Moderator oldun deyip pispis sırıtmasından huylanmıştım zaten :roll:

Herkeze tebrikleri için teşekkür ederim.Okanım bu baklava işinden yırttın valla bendemi şehir dışına taşınsam

Yok yok o zamanda özlerim ben arkadaşlarımı alıcaz artık bi tepsi baklava

iakyurek
08.Ağustos.2007, 11:10
kubilay babaaaaaa. hayırlı olaaaaa moderatörlüğün.. okanım kusura bakma kardeşim senin mod luğunu kutlamamıştım vesile ile senin ki de hayırlı ve uğurlu olaraktan devam etsin kardeşşşş.
bu arada baklava için gelirim bak samsuna haa ona göre... :P :P

okan
08.Ağustos.2007, 11:11
işin zor kardeşim.... allah kolaylık versin.... :mrgreen: :mrgreen:

agresusum volkanım .... ayhan gumandanım çok sağlam ellerde....kendide akşam farketti zaten.. bi albay abimiz sayesinde yer ayırttım orduevinden .... soora gecenin ilerleyen saatlerinde vazgeçti ... bafraya geçtiler kuzen aprillanın bekar evindeler şu anda....şşşş..... 8)

agresus
08.Ağustos.2007, 11:18
vışşşşş... çoook selam.... Allah muhabbetinizi arttırsın...

moonchild
08.Ağustos.2007, 11:21
Kubilay abi geçenlerde ben böle apır sapır konuşmuştum, gücenmedin inşallah! Şakaydı onlar şaka şaka!! Abim benim, aslan parçası!! Var mı abi bi arzun isteğin? Dalkavuk damarım tuttu!! Çiçekçiyi aradım, online aranjman gönderemiyolarmış! Artık bu akşam veya Yalova'da taze çiçek sunarım tebrik mahiyetinde. (Taze çiçek=yolunmuş papatya)

gidikurt
08.Ağustos.2007, 11:28
Kubilay yeni görevin hayırlı olsun gerçi sen admine baya direndin ama :) yinede o istediğini yaptı.EEEEEE nede olsa sitenin admini dimi amaaa aaaaa :cheesy:

Baklava ve kutlama işine gelincede bence site üyeleri toplanıp moderatör lere kutlama hazırlamalı diye düşünüyorum :)
Gitmeyin moderatörlerimizin üstüne zaten işleri çok zoooorrr :)

moonchild
08.Ağustos.2007, 11:31
Kubilay yeni görevin hayırlı olsun gerçi sen admine baya direndin ama :) yinede o istediğini yaptı.EEEEEE nede olsa sitenin admini dimi amaaa aaaaa :cheesy:

Baklava ve kutlama işine gelincede bence site üyeleri toplanıp moderatör lere kutlama hazırlamalı diye düşünüyorum :)
Gitmeyin moderatörlerimizin üstüne zaten işleri çok zoooorrr :)

Ya mileydim sen ne diye ortalığı bulandırıyosun, pişmiş aşa su katıyosun??? Mod'lar baklava alsın alla allaaaaa!! :D

gidikurt
08.Ağustos.2007, 11:37
:D :D :D tabiii işinize gelmedi dimiiiii

moonchild
08.Ağustos.2007, 11:38
Gelmedi gelmez gelmeyecek!! Beleş baklava ihtimalimle oynamayın! Agresifleşirim!!!

gidikurt
08.Ağustos.2007, 11:57
Bu kadar agresif olma sana gülmek yakışıyor :)

moonchild
08.Ağustos.2007, 11:58

:D :D :D 8) 8) 8)

agresus
08.Ağustos.2007, 12:00

bunun anlamı akşam beleş baklava mı yiyoz demek oluyo..... :mrgreen:

moonchild
08.Ağustos.2007, 12:01

bunun anlamı akşam beleş baklava mı yiyoz demek oluyo..... :mrgreen:

Hocam süper bağlantı!! hastası oldum!!! :D

inci
08.Ağustos.2007, 12:06
şşşş first ladym ben cevizili istiyom adminime söle en şerbetlisinden .... :mrgreen: :P :mrgreen: :P :mrgreen: :P

gidikurt
08.Ağustos.2007, 12:10
mevzu yu bizede kaydırdınız en sonunda sizi gidi sizi :D :D :D

Valla bizde sizden istiyoz hem çalışşınlar didinsinler hemde sizden baklava yiyemesinler olacak işmi bu şimdi :) :) :)

agresus
08.Ağustos.2007, 12:12
moonum güzel göebekli, şerbet gülüşlüm... sen onu bunu bırak nası istersin baklavanı; fıstıklı mı cevizli mi??.... [smilie=redcolorz3_pdt_01.gif]

ben de cevizli istiyom... :P

okan
08.Ağustos.2007, 12:13
uzakta olmak ne rahat..... oh beaaa..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ÇeLeBi MuRaT
08.Ağustos.2007, 12:13
Vezir barnağı getircekmiş volkan abi.. :D

moonchild
08.Ağustos.2007, 12:17
moonum güzel göebekli, şerbet gülüşlüm... sen onu bunu bırak nası istersin baklavanı; fıstıklı mı cevizli mi??.... [smilie=redcolorz3_pdt_01.gif]

ben de cevizli istiyom... :P

Cevizli uygundur!!

inci
08.Ağustos.2007, 12:17
uzakta olmak ne rahat..... oh beaaa..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

YAVAŞŞŞŞŞŞ... bu memlekette uçak yok,kargo yok,otobos yok doğru diyon OKANIM uzakta olmak ne rahat dimii...

getirtme beni oraya heeeee :x ...baklavamız cevizli,fıstıklı,bademli,domatesli ,pastırmalı AYyyyy ben de ne diyom yaa :oops: ...işte ne varsa gönderiver okancığım :mrgreen: :P :P

ozzymania
08.Ağustos.2007, 12:21

Çok sevgili moderator okan abi; artık türkiyede ulaşım çok gelişti.Sabah veriyorsun kuryeyi öğlen burada, öğlen veriyorsun akşam burada.
Sizin oralarında baklavası ne güzel olur hemde evde yapılmış trabzon tereyağlı rize fındıklı bir baklava.

Sabah sabah canım çekti kesme şeker kemirip duruyorum olduğum yerde :(

agresus
08.Ağustos.2007, 12:22
Vezir barnağı getircekmiş volkan abi.. :D

anam anam... onada razıyım beaaa...

evet okancım gardaşım... ben özelden sana açık adresi yazarım bi zaaamet gönderirsin... bak bana, örtmenime ve moonuma çevizli olsun ama.... :P

gidikurt
08.Ağustos.2007, 12:23
:P

okan
08.Ağustos.2007, 12:25
OLMASSSS... BURAYA GELECEENİS MİSAFİRİM OLACAANIS ÖRTMENİİMM......

BKNZ..... AŞŞADAKİ FOTO....DÜN GECE AYHAN GUMANDANLA GÖTÜRDÜK ÇUPRALARI....EHEHEHEHE....
http://upload2.postimage.org/171986/AYHANGOMTANOKAN.jpg (http://upload2.postimage.org/171986/photo_hosting.html)

baklava neymişki.... rakı balığın üstüne tanımam....

moonchild
08.Ağustos.2007, 12:26
Oyyyyyy!!! Ben hakkımı rakı-balığa saklıorum o zaman!! Yalovaya bi uğrayıp Samsun'a geçiyorum. Var mı gelen? :P

inci
08.Ağustos.2007, 12:27
inanmıyom ya :shock: ..... AYHAN KOMTANIMI NEYİM HEP MİSAFİR EDİYON ....HABARIMIZ BİLME YOKKKKK. :cry: :cry: ...O ESKİŞEHİR DE SEN SAMSUN DA OOOOOOOOHHHH DEMEK KULİS HAAAAAA :cry: :shock: :cry: :shock:

okan
08.Ağustos.2007, 12:29
eheehehehehhehe.... tek tek gelmeyin ama alayınız gelin ii bi muhabbet yaratalım.... :mrgreen: :mrgreen:

agresus
08.Ağustos.2007, 12:36
OLMASSSS... BURAYA GELECEENİS MİSAFİRİM OLACAANIS ÖRTMENİİMM......

BKNZ..... AŞŞADAKİ FOTO....DÜN GECE AYHAN GUMANDANLA GÖTÜRDÜK ÇUPRALARI....EHEHEHEHE....
http://upload2.postimage.org/171986/AYHANGOMTANOKAN.jpg (http://upload2.postimage.org/171986/photo_hosting.html)

baklava neymişki.... rakı balığın üstüne tanımam....

Allah muhabbetinizi arttırsın gardaşım... afiyet bal şeker olsun...

MotoJunior
08.Ağustos.2007, 12:46
ABİ BU İYİ BİŞEYSE BENDE OLAYIM OLMAZMI

inci
08.Ağustos.2007, 13:00
ABİ BU İYİ BİŞEYSE BENDE OLAYIM OLMAZMI

olmamı olur olur ...siparişi ver güllüoğluna da ondan sonra :mrgreen:

agresus
08.Ağustos.2007, 13:37
ne demek... olmasına olurda şike var sanılır... hem sponsor, hem modoratör... ama bi çaresine bakılır... hatta bu akşam getireceğin cevizli baklavaları yerken konuşalım bu işi.... :P

MotoJunior
08.Ağustos.2007, 13:38
BEN OLMADIM OLANLAR GETİRMİYCEKLERMİ

ozzymania
08.Ağustos.2007, 13:43
BEN OLMADIM OLANLAR GETİRMİYCEKLERMİ

mehmet abi sen aynı anda sponsor da oldugun için getirmen lazım.
Malum bak sponsor diyoruz.Bu aksam inci örtmenin evinin önünde ki spor aktivitesi için enerji lazım.

ToMCaT
08.Ağustos.2007, 14:05
kubilay hayırlıolsun ama baklavayla olmas valla bak okan çıtayı yükseltti ben orayada geleyim rakı balık yapalım dostum...

doğan
08.Ağustos.2007, 14:29
hayırlı olsun kubilay abi. bu admin her hafta bi moderatörlük veriyor. yakında arazi olacak gibi bi his var içimde. sıkı tutun kaçmasın:P

ugurcuk
08.Ağustos.2007, 14:32
kubilay abi hayırlı olsun bu arada herkeşlere bi müjde de benden ben cuma gunu istanbula geri dönüom bundan sonra istanbuldayım buradaki manzara ve ortam sıktı beni :D

yenikoylu_ua
08.Ağustos.2007, 15:13
kubilay hayırlıolsun ama baklavayla olmas valla bak okan çıtayı yükseltti ben orayada geleyim rakı balık yapalım dostum...

Komtanım aybediyon sen ta uzak diyarlardan geliyon tabiki rakı balık yaparız yeterki sen gel hatta Emrah komtanımıda al gel yengemle beraber gerisi kolay.

Arkadaşlar akşam gelen baklavayı yer gelmeyen avcunu yalar sona biz gelmemiştik falan anlamam

doğan
08.Ağustos.2007, 15:15

Komtanım aybediyon sen ta uzak diyarlardan geliyon tabiki rakı balık yaparız yeterki sen gel hatta Emrah komtanımıda al gel yengemle beraber gerisi kolay.

Arkadaşlar akşam gelen baklavayı yer gelmeyen avcunu yalar sona biz gelmemiştik falan anlamam
valla ben gelmeye çalışıcam abi ama baklavayla alakası yok. sonra baklava olmasa gelmicektin falan geyikleri olmasın lütfen. baklava neli bu arada :mrgreen:

gidikurt
08.Ağustos.2007, 15:47

valla ben gelmeye çalışıcam abi ama baklavayla alakası yok. sonra baklava olmasa gelmicektin falan geyikleri olmasın lütfen. baklava neli bu arada :mrgreen:

SENİ GİDİ SENİ :)

xerline
08.Ağustos.2007, 17:35
Hayırlı uğurlu olsun.

okan
09.Ağustos.2007, 10:19
kubilayım moderatörüm...senin topiğide rakı balığa döndürmüşüz yavvvv.... :mrgreen: :mrgreen:
bu arada ayhan gumandanım hala kuzen aprillanın yanında dün gece 12 gibi ayrıldık ... bekarlarla baş edemiyom yavvv.... :mrgreen: :mrgreen:

yenikoylu_ua
09.Ağustos.2007, 11:53
Rakı balık farketmez Okanım zaten dün karar verdik otobus tutacağız cuma akşamı gelip pazar döneceğiz bakarız samsunun rakı balığının tadına açıcaz yakında topiği

ayhan67
09.Ağustos.2007, 20:49
eskı bır yenıkoylu olarak bende kubılay kardesımı kutlar ve basarılar dılerım umarım o baklavadan banada pay cıkar arkadaslar. herkesın yolu acık olsun.

yenikoylu_ua
09.Ağustos.2007, 21:10
Teşekkürler kardeşim tanışma bölümünde bi topik açsanda seni daha yakından tanısak

Eski yeniköylü derken tanışıyor olabiliriz ben 79 dan beri yeniköydeyim

carvalho
09.Ağustos.2007, 21:15
Rakı balık farketmez Okanım zaten dün karar verdik otobus tutacağız cuma akşamı gelip pazar döneceğiz bakarız samsunun rakı balığının tadına açıcaz yakında topiği

yav bu olay ciddi mi, yoksa ben yine sazan gibi hooop
otobos olayı

yenikoylu_ua
09.Ağustos.2007, 21:21
Kardeşim niye sazan olasın bakalım gerekli çoğnlk sağlanırsa ayarlıcaz bişiler

carvalho
09.Ağustos.2007, 21:24
Aha da... Ben 1 kişilik katkı yapıyorum şimdiden...
Kıymalı pideler bendennnnnnn

ugurcuk
09.Ağustos.2007, 22:11
tepedeki belediye tesislerinde çaylar benden :D

not: kıymalı pide pazar gunu yapılınca gusel olur :D

inci
09.Ağustos.2007, 23:55
Aha da... Ben 1 kişilik katkı yapıyorum şimdiden...
Kıymalı pideler bendennnnnnn

naptın selçuk çekirge sürüsü gibiyik... nasıl pideler sen den ya ? :cry:

okan
10.Ağustos.2007, 00:00
NOOLCAKKİ ÖRTMENİM 3 KİLO KIYMADAN 60 TANE PİDE ÇIKIYO..İŞİ BEDAVAYA GETİRİYO KURNAS KARVALLOOO... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: RAKILAR BENDEN DESİN YAA.. :? VEYA BALIKLAR..... :? EHEHEHHEHE.....KURNAS TOPRAAM BENİM....ANNESİNEDE HAZIRLATACAK PİDENİN İÇİNİ OFŞŞŞ ... AAZIM SULANDI YAA BU SAATDE..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

inci
10.Ağustos.2007, 00:01
evet ya ben de acıktım hee balıklar ,pideler felan:)

ozzymania
10.Ağustos.2007, 00:23
falla moderator çok feci çalışıyor fan clup'teki sorunuma hemen ayak üstü çözüm bulup sokrat edasında söylemiştir.
Ermiş moderator diyeceğim artık ona :P

yenikoylu_ua
10.Ağustos.2007, 00:40
Ne zaman gidiyoss siz ondan haber verin