PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yan Basmanın Sonuçları !

Peder
06.Mart.2016, 15:24
Motosikletle küçük bir kaza geçirdim arkadaşlar abiler. Şu anda iyiyim merak edilecek bir durum yok. Arayan soran yanımda olan herkesten Allah razı olsun. RR Ailesi büyüklüğünü, dostluğunu ve yardımseverliğini böyle bir günde tekrar kanıtladı 8)

Akşam hastane hastane koşuşturmaktan dolayı ancak sizlere bilgi verebildim, foruma resim ekleyebilmeyi ancak başarabildim, kusura bakmayın.
İlk olarak olay avcılar sahildeki yürüyüş yolunda gerçekleşti trafiğe kapalı alanda. Düşük hızda 10-12 km arası gibi, lastiğin çamurlu zeminde birden kayması sonucu düşmemek için sol ayağımı yere koymaya çalışmam sebebiyle oldu. Yan basıp motosikletin üzerime devrilmesi sonucu çatlak olduğu için atel alçıya aldılar. Bir süre maalesef buluşma ve etkinliklere katılamayacağım, motosiklete binemeyeceğim. Tek sıkıntım bu. Korumalı botun önemi bir kez daha kanıtlandı. 25 Mart'ta kontrole gideceğim. Hafif sızlama var, merakta kalmayınız lütfen.

Sizlere tavsiyem fabrikasyon çıkış lastikleriyle benim gibi saçma bir işe kalkışıp çamurlu yada ıslak zeminlere girmemeniz, hatta bir an evvel değiştirmeniz. Diğer tavsiyem ise ekipmanın özellikle de amaaan deyip geçilen korumalı botun önemi. Kısa sürede Burak Bilici kardeşimden sonra ekipman eksikliğinden nasibimi bende almış bulunmaktayım. Allahtan ucuz yırttım, beterinden korundum.

http://s11.postimg.org/vntobrhzj/12804877_10205453212442048_1435132936190017459_n.j pg (http://postimg.org/image/vntobrhzj/)

FurkanC.
06.Mart.2016, 15:27
Kardeşim çok geçmiş olsun senin için acı bir tecrube olmuş ama buna da şükür demeli belkide daha kötüsüde olabilirdi allah korusun.Çok güzel bir noktayada değinmişsin hepimiz için çok önemli bir durum ekipman umarım herkes gerekli özeni gösterir

wildworld
06.Mart.2016, 15:33
Çok geçmiş olsun hızının düşük olması olayın daha kötü boyutlara çıkmasına engel olmuş inşallah en yakın zamanda sağlığına kavuşur buluşmalara katılırsın

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peder
06.Mart.2016, 15:37
Kardeşim çok geçmiş olsun senin için acı bir tecrube olmuş ama buna da şükür demeli belkide daha kötüsüde olabilirdi allah korusun.Çok güzel bir noktayada değinmişsin hepimiz için çok önemli bir durum ekipman umarım herkes gerekli özeni gösterir

Teşekkürler, sağol kardeşim. Allah korudu bununla atlattık şükürler olsun. Ekipman ve lastik konusunda bile bile yaptığım hataydı, maddi durumlar malum. O yola isteyerek girdim sonucuna katlanıyorum bana bir akıl payı oldu.

CELİL
06.Mart.2016, 15:38
Hakan tekrar çok geçmiş olun Allah beterinden korusun Acil şifalar versin :(

Peder
06.Mart.2016, 15:39
Çok geçmiş olsun hızının düşük olması olayın daha kötü boyutlara çıkmasına engel olmuş inşallah en yakın zamanda sağlığına kavuşur buluşmalara katılırsın

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağol, teşekkür ederim. Tek temennim bu, buluşmalara katılıp sizlerle olamamak; bana asıl ceza kısmı bu zaten. Ağrı sızı çok önemli değil zamanla geçer gider, önemli olan hatalarımızdan ders çıkartabilmek.

Peder
06.Mart.2016, 15:42
Hakan tekrar çok geçmiş olun Allah beterinden korusun Acil şifalar versin :(

Celil abicim çok sağol, öz abim gibi anında yetiştin arayıp sordun Allah razı olsun. Hepiniz iyi ki varsınız destekleriniz yardımlarınız için çok teşekkür ederim, bir saniye telefon susmadı Raptor Riders gerçek bir aile ve hatta daha ötesi. Kardeşlik bağımızın hep daim olması dileğiyle 8)

Crixus
06.Mart.2016, 16:17
Tekrar geçmiş olsun hakan dediğin gibi ekipman çok önemli bir an önce ayaklanırsın umarım.

Ferhat BASTEM
06.Mart.2016, 16:20
Geçmiş olsun Hakan, Allah acil şifalar versin.

Peder
06.Mart.2016, 16:54
Tekrar geçmiş olsun hakan dediğin gibi ekipman çok önemli bir an önce ayaklanırsın umarım.

Teşekkür ederim abi, inşallah.

Peder
06.Mart.2016, 16:55
Geçmiş olsun Hakan, Allah acil şifalar versin.

Amin, sağolasın abi

Cressida
06.Mart.2016, 16:58
Çok geçmiş olsun.Ekipman önemli

Peder
06.Mart.2016, 17:22
Çok geçmiş olsun.Ekipman önemli
Teşekkürler. Hemde çok önemli

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2_rock
06.Mart.2016, 17:34
Hakanım çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Allahtan daha kötüsü olmamış ucuz kurtulmussun. Allah beterinden saklamış. En kısa zamanda iyileşmen dileğiyle. Kendine dikkat et

Draven
06.Mart.2016, 17:41
Hakan tekrar geçmiş olsun kardeşim, en kısa zamanda iyileşip yollara, buluşmalara dönmen dileği ile...

BeBeRuhi13
06.Mart.2016, 17:49
geçmiş olsun acil şifalar :/

newmoon06tr
06.Mart.2016, 17:55
Hakan geçmiş olsun, allah beterinden saklasım kardeşim.

Ali ÜNVERDİ
06.Mart.2016, 18:11
Çok geçmiş olsun acil sifalar dilerim.Kisa sürede sürmeye başlarsın..

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peder
06.Mart.2016, 18:33
Hakanım çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Allahtan daha kötüsü olmamış ucuz kurtulmussun. Allah beterinden saklamış. En kısa zamanda iyileşmen dileğiyle. Kendine dikkat et
İyi dileklerin için teşekkürler. Evet ucuz atlattım. Sizlerde kendinize dikkat edin aman diyim

Peder
06.Mart.2016, 18:34
Hakan tekrar geçmiş olsun kardeşim, en kısa zamanda iyileşip yollara, buluşmalara dönmen dileği ile...
Sağol teşekkür ederim. Benimde tek dileğim yollara buluşmalara aranıza bir an evvel geri dönebilmek

Peder
06.Mart.2016, 18:35
geçmiş olsun acil şifalar :/
Amin, teşekkürler.

Peder
06.Mart.2016, 18:36
Hakan geçmiş olsun, allah beterinden saklasım kardeşim.
Teşekkür ederim. Allah hepimizi korusun, tekerimiz düz bassın

Peder
06.Mart.2016, 18:37
Çok geçmiş olsun acil sifalar dilerim.Kisa sürede sürmeye başlarsın..

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ali abi çok teşekkür ederim, umarım rn kısa sürede aranızda yer alacağım.

FouL
06.Mart.2016, 19:19
Çok geçmiş olsun.. İnşallah biran önce iyileşirsin..

Peder
06.Mart.2016, 19:26
Çok geçmiş olsun.. İnşallah biran önce iyileşirsin..
Murat abi desteğin ve dualarıniçin çok teşekkür ederim..

spue
06.Mart.2016, 20:27
Hakan,
Geçmiş olsun. Zaman zaman ortamın, surus zevkinin, acaleciligimiziň, havanın vermiş olduğu rahatlıkla normal zamanlarda yapmayacagimiz hareketleri ve hataları maalesef yapıyoruz.
nazar olsun. En kısa zaman da yine aramızda ol.8)

nickziki
06.Mart.2016, 20:42
Çok geçmiş olsun. Bir an önce iyileşir motoruna kavuşursun inşallah.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BLUEBORAN
06.Mart.2016, 20:44
Geçmiş olsun. Allah daha kötüsünden korusun. Acil şifalar dilerim.

Peder
06.Mart.2016, 21:12
Hakan,
Geçmiş olsun. Zaman zaman ortamın, surus zevkinin, acaleciligimiziň, havanın vermiş olduğu rahatlıkla normal zamanlarda yapmayacagimiz hareketleri ve hataları maalesef yapıyoruz.
nazar olsun. En kısa zaman da yine aramızda ol.8)
Süleyman abi teşekkür ederim. Tamamen kendi hatam ve farkındayım, önemli olan tekrar etmemek

Peder
06.Mart.2016, 21:13
Çok geçmiş olsun. Bir an önce iyileşir motoruna kavuşursun inşallah.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İnşallah, teşekkür ederim

Peder
06.Mart.2016, 21:13
Geçmiş olsun. Allah daha kötüsünden korusun. Acil şifalar dilerim.
Amin, hepimizi korusun

penguennoktanet
06.Mart.2016, 21:57
Geçmiş olsun. Bu "kötü" tecrübe bir anlamda bize de ders oldu. Motoru durduracağımız zaman ıslak/çamurlu yerlere basmama çalışmalı :)

Peder
06.Mart.2016, 22:10
Geçmiş olsun. Bu "kötü" tecrübe bir anlamda bize de ders oldu. Motoru durduracağımız zaman ıslak/çamurlu yerlere basmama çalışmalı :)
teşekkürler. Mümkünse hiç girilmemeli böyle yerlere

dbxerdem
07.Mart.2016, 01:53
Bunla geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

Peder
07.Mart.2016, 02:05
Bunla geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.
Sağolun teşekkür ederim.

CaNeR
07.Mart.2016, 10:25
Kardeşim çok geçmiş olsun dikkat et kendine iyileşmene bak 8)

Peder
07.Mart.2016, 10:30
Kardeşim çok geçmiş olsun dikkat et kendine iyileşmene bak 8)
Teşekkürler, elimden geleni yapacağım.

eNkaZw
07.Mart.2016, 11:07
Kardeşim bol bol kemik suyu iç. Kiriklarla aram pek iyidir :) kesinlikle tavsiye ederim iyileşme sürecini hızlandırır

karakalem
07.Mart.2016, 11:07
Kardeşim çok geçmiş olsun, ekipmanın önemini böyle talihsiz bir olayla öğrenmen can sıkıcı, ama buna şükür diyelim. Aynı şeyi bende yaşadığım için, yaşadığın pişmanlığı ve üzüntüyü çok iyi anlıyorum. Bak ben ayağa kalktım, 1.5 ay sonra değnekleri bıraktım. Canını sıkma, motorcusun sen, çabucak iyileşirsin. ( Ben kendimi böyle motive ediyordum :) ) Bu süreçde ayağınla ilgili aklına takılan herhangi birşeyi sorabilirsin banada

Peder
07.Mart.2016, 11:20
Kardeşim bol bol kemik suyu iç. Kiriklarla aram pek iyidir :) kesinlikle tavsiye ederim iyileşme sürecini hızlandırır
Eyv kardeşim sağol attım hafızaya

Peder
07.Mart.2016, 11:23
Kardeşim çok geçmiş olsun, ekipmanın önemini böyle talihsiz bir olayla öğrenmen can sıkıcı, ama buna şükür diyelim. Aynı şeyi bende yaşadığım için, yaşadığın pişmanlığı ve üzüntüyü çok iyi anlıyorum. Bak ben ayağa kalktım, 1.5 ay sonra değnekleri bıraktım. Canını sıkma, motorcusun sen, çabucak iyileşirsin. ( Ben kendimi böyle motive ediyordum :) ) Bu süreçde ayağınla ilgili aklına takılan herhangi birşeyi sorabilirsin banada
Teşekkürler kardeşim sağol. Ekipman aşırı önemli zaten tek eksiğim buydu ve buradan geldi, kader napalım. İnş en kısa sürede sağlığıma kavuşup yollarda olacağım :)

Nıka Kelevic
07.Mart.2016, 11:57
Çok geçmiş olsun, acil şifalar.

Bence artık korumalı botu zorunlu tutalım herkese, kask gibi yoksa hepimiz zor yoldan öğreneceğiz gibi duruyor gerekliliğini :(

Benimde almam lazım hafta sonu Kadıköy'e bakayım.

ob1kanobi
07.Mart.2016, 13:04
Büyük geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum... Umarım en büyük kazan bu olur. En kısa sürede iyileşip yollara dönmen dileklerimle...

grolof
07.Mart.2016, 13:19
Kardeşim büyük geçmiş olsun,inşallah en kıosa zamanda sağlığına kavuşursun.
Adı tam nedir bilmiyoprum ama yan koruma demirleride bence çok önemli.Bende motoru ilk aldığımda nasıl olsa dişli lastik diyerek kullanmaya devam ettim ama ıslak zeminde fren yapmak zorunda kalınca kaydım ama senin gibi devrilmeyi önlemeye çalışmayıp kendimi attım ve motoru 6-7 metre ilerden kaldırıp yoluma devam ettim.

Bazı arkadaşların motorlarının resimlerinden koruma demirsiz kullandıklarını görüyorum.Muhakkak arkadaşlar daha daha tecrübeli ve bilgililer ancak motor yattığı zaman hem motorun hasar görmemesi hemde altında kalmamızı önlemesi açısından önemli olduğunu sanıyorum.

Peder
07.Mart.2016, 15:31
Çok geçmiş olsun, acil şifalar.

Bence artık korumalı botu zorunlu tutalım herkese, kask gibi yoksa hepimiz zor yoldan öğreneceğiz gibi duruyor gerekliliğini :(

Benimde almam lazım hafta sonu Kadıköy'e bakayım.
teşekkür ederim. Benim zaten aklımda olan alacağım bir ekipmandı ama alamadım. Aklımda ilk sırada o var şu anda

Peder
07.Mart.2016, 15:32
Büyük geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum... Umarım en büyük kazan bu olur. En kısa sürede iyileşip yollara dönmen dileklerimle...
Teşekkürler, sağolun. Umarım bununla son bulur.

Peder
07.Mart.2016, 15:35
Kardeşim büyük geçmiş olsun,inşallah en kıosa zamanda sağlığına kavuşursun.
Adı tam nedir bilmiyoprum ama yan koruma demirleride bence çok önemli.Bende motoru ilk aldığımda nasıl olsa dişli lastik diyerek kullanmaya devam ettim ama ıslak zeminde fren yapmak zorunda kalınca kaydım ama senin gibi devrilmeyi önlemeye çalışmayıp kendimi attım ve motoru 6-7 metre ilerden kaldırıp yoluma devam ettim.

Bazı arkadaşların motorlarının resimlerinden koruma demirsiz kullandıklarını görüyorum.Muhakkak arkadaşlar daha daha tecrübeli ve bilgililer ancak motor yattığı zaman hem motorun hasar görmemesi hemde altında kalmamızı önlemesi açısından önemli olduğunu sanıyorum.
Teşekkürler.Bizim motora uygun koruma demiri yok malesef. Lastiklere güvenmediğim halde oraya girmekle hata yaptım. Daha önce bu şekilde ayağımı basarak çok kurtardığım durum oldu bu sefer zeminin azizliğine uğradım

Barisinal
07.Mart.2016, 16:33
Kardeşim çok geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum. Umarimbennkisa surede motoruna kavusursun

Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ekinokssky
07.Mart.2016, 16:35
Çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peder
07.Mart.2016, 16:55
Kardeşim çok geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum. Umarimbennkisa surede motoruna kavusursun

Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sağol teşekkürler bende öyle umuyorum

Peder
07.Mart.2016, 16:55
Çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim.

DarkMacros
07.Mart.2016, 17:09
Geçmiş olsun. Ucuz atlattığına sevindim.

F.t.s kill your self

Peder
07.Mart.2016, 17:11
Geçmiş olsun. Ucuz atlattığına sevindim.

F.t.s kill your self
Teşekkür ederim

hsnhmzl
07.Mart.2016, 17:24
Çok geçmiş olsun...

Peder
07.Mart.2016, 18:13
Çok geçmiş olsun...
Teşekkürler..

tbaylan
07.Mart.2016, 18:24
Hakan geçmiş olsun kardeşim. Allah beterinden korusun

Lethe
07.Mart.2016, 18:28
Çok geçmiş olsun Allah acil şifa versin tekerin düz bassın..

Peder
07.Mart.2016, 19:06
Hakan geçmiş olsun kardeşim. Allah beterinden korusun
Amin, hepimizi korusun

Peder
07.Mart.2016, 19:07
Çok geçmiş olsun Allah acil şifa versin tekerin düz bassın..
Teşekkürler sağol

centaur
07.Mart.2016, 22:41
Çok gemiş olsun. Daha olumsuz da olabilirdi Allah korumuş... Bir an önce iyileşmeniz dileğiyle..

Peder
07.Mart.2016, 22:53
Çok gemiş olsun. Daha olumsuz da olabilirdi Allah korumuş... Bir an önce iyileşmeniz dileğiyle..
Sağolun. Dediğiniz gibi çok daha kötüsü de olabilirdi ucuz atlattım

e.erbaş
08.Mart.2016, 00:12
Kardeşim tekrar geçmiş olsun.Acil şifalar dilerim.

Peder
08.Mart.2016, 00:16
Kardeşim tekrar geçmiş olsun.Acil şifalar dilerim.
Sağol kardeşim

ckaraca
08.Mart.2016, 12:36
Geçmiş olsun Kardeşim. Umarım kısa zamanda düzelirsin. Benim kolum 12 gündür alçıda Dirsekte kırık var :( 20 ile düşmeme rağmen ekipman olmasa sanırım daha kötü olurdu :(

Peder
08.Mart.2016, 12:58
Geçmiş olsun Kardeşim. Umarım kısa zamanda düzelirsin. Benim kolum 12 gündür alçıda Dirsekte kırık var :( 20 ile düşmeme rağmen ekipman olmasa sanırım daha kötü olurdu :(
Sağolasın. Damdan düşenin halini düşen anlar demişler. Sana da geçmiş olsun. En kısa sürede ikimizin de sağlığına kavuşması dileğiyle

Ömer
08.Mart.2016, 13:34
Hakan sen daha iyileşmedin mi hala...

Toparla kendini yaz geldi yol yapalım biraz...

Peder
08.Mart.2016, 16:17
Hakan sen daha iyileşmedin mi hala...

Toparla kendini yaz geldi yol yapalım biraz...
Abi malesef henüz iyileşemedim. En az 25 Marttaki kontrole kadar yatağa mahkum :(

Ömer
08.Mart.2016, 17:04
Abi malesef henüz iyileşemedim. En az 25 Marttaki kontrole kadar yatağa mahkum :(

Sayılı gün çabuk geçer. En kısa sürede yine başlarız gezilere. Geçmiş olsun tekrar...

Peder
08.Mart.2016, 17:11
Sayılı gün çabuk geçer. En kısa sürede yine başlarız gezilere. Geçmiş olsun tekrar...
Sağolasın abicim benimde temennim bu yönde :)