PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daytona 250 için yol camı

Mustafa Gözgen
08.Mart.2016, 18:09
Değerli abilerim daytona da ön cam kullanan var mı veya ön cam önerisi verebilecek olan Uzun yolda güzel olur diye düşünüyorum ama tecrübeli abilerimizin önerilerini bekliyorum

Ömer
08.Mart.2016, 19:01
Mustafa bizim makineler çok süratli makineler değil. Cam kullanmak yerine rüzgarı direkt hissetmek daha keyifli olur.
Bu tabi kişisel bir tercih. Sen cam ile daha keyifli ve rahat giderim dersen bu seninle alakalı. Yani tamamen tarz ve keyif konusu. Kişiden kişiye değişir.
Umarım yardımcı olabilmişimdir :)

2_rock
08.Mart.2016, 19:34
Mustafa iyiki bir Eskişehir e gittin ))))) hayata küstün vallahi .Eren de 150 klasik varken cam varmış ama titreşimden rahatsız oluyormuş öle diyor bi sor istersen

dbxerdem
08.Mart.2016, 20:22
Bizim motorlara uygun güzel görünecek yok. Scooter tarzı olanlar var onlarda görüntüyü çok bozuyor. Aldora bin dediği gibi belli bir hızdan sonra pek hayrı olmuyor.

Mustafa Gözgen
08.Mart.2016, 22:48
Mustafa bizim makineler çok süratli makineler değil. Cam kullanmak yerine rüzgarı direkt hissetmek daha keyifli olur.
Bu tabi kişisel bir tercih. Sen cam ile daha keyifli ve rahat giderim dersen bu seninle alakalı. Yani tamamen tarz ve keyif konusu. Kişiden kişiye değişir.

Doğru diyosun abi galiba ben ilk deneyim olduğu için alışamadım biraz abarttım çok saol :D

Mustafa Gözgen
08.Mart.2016, 22:49
Mustafa iyiki bir Eskişehir e gittin ))))) hayata küstün vallahi .Eren de 150 klasik varken cam varmış ama titreşimden rahatsız oluyormuş öle diyor bi sor istersen

Abi kedi görmüş de sonra doktora gitmiş ya benimki de biraz o hesap galiba :D

2_rock
09.Mart.2016, 02:39
Abi kedi görmüş de sonra doktora gitmiş ya benimki de biraz o hesap galiba :D

musti sen bi eskişehir daha yapınca alışırsın kardeşim rahat ol 8)ben suratıma rüzgar yemeğince egzoz sesi duymayınca yoldan keyif alamıyorum .eeee nede olsa choopera biniyoruz olsun o kadar yoksa araba ile giderdik dimi :cheesy::cheesy::cheesy:8)8)

Mustafa Gözgen
09.Mart.2016, 03:55
musti sen bi eskişehir daha yapınca alışırsın kardeşim rahat ol 8)ben suratıma rüzgar yemeğince egzoz sesi duymayınca yoldan keyif alamıyorum .eeee nede olsa choopera biniyoruz olsun o kadar yoksa araba ile giderdik dimi :cheesy::cheesy::cheesy:8)8)

Haklısın abi :D

tbaylan
09.Mart.2016, 16:38

Ömer abiyle hemfikirim. Makineler süratli olmamakla birlikte rüzgar mukavemeti ile karşılaşırsan ivme kaybı söz konusu olacaktır. Bende Vn800 var. Windshield(Rüzgarlık-Ön cam) kullanıyorum. Güçlü olmasına rağmen rüzgarlı havada ivme kaybı yaşadığımı hissediyorum.

Son olarak rüzgar candır, kandır, baldır, tatlıdır:p8)