PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sis farı

jashuaa
08.Ağustos.2007, 15:14
arkadaşlar bende ön farın yetersizliği konusunda çoğunuza katılıyorum ve sis farı düşünüyorum.
yalnız çevremdeki insanlar akünün kaldırmıyacağını söylüyo. bakıyorum 4 tane 6 tane taktıran var durum nedir?

polat
08.Ağustos.2007, 15:19
dostum aksesuarlar bölümüne bakarsan konuyla ilgili birçok yazı var yardımcı olucaktır.

MotoJunior
08.Ağustos.2007, 15:27
GÜZEL DURUYO AMA UYDUN SİS VE BAĞLANTININ DÜZGÜN OLMASI LAZIM

yenikoylu_ua
08.Ağustos.2007, 15:32
Arkadaşım devamlı açık gezeceksen zor bendede var sadece uzunlara bağlı sellektörle birlikte çalışıyo ara ara açarsan idare edebilirsin

inci
08.Ağustos.2007, 15:35
en güzelini sana yazayım ....şimdi diyelim ki Edirney"e gittin ve gelirkene akşam oldu ve o da ne? farların hiç biri yanmıyo ve zaten sis farında yoktu...bu durmda sağ tarafına yeniköylüyü alıyon,sol tarafına yaşar komtanımı,arkada deli zabit, öncü,artçı ,kılavuz motor olarak da, serhat kardeşimi aldın mı ,dünyanın en güçlü ve bedava sis farı oldu bitti .... 8) 8) 8) :mrgreen:

jashuaa
08.Ağustos.2007, 15:35
öneriler için teşekkürler arkadaşlar.
ben en iyisi şimdilik yalovaya gelmek için ampulu değiştireyim. yalovada yüz yüze görüşüp fikirleri alıp ona göre hareket ederim. 8) cuma akşamı yalovadayım.

ugurcuk
08.Ağustos.2007, 15:38
en güzelini sana yazayım ....şimdi diyelim ki Edirney"e gittin ve gelirkene akşam oldu ve o da ne? farların hiç biri yanmıyo ve zaten sis farında yoktu...bu durmda sağ tarafına yeniköylüyü alıyon,sol tarafına yaşar komtanımı,arkada deli zabit, öncü,artçı ,kılavuz motor olarak da, serhat kardeşimi aldın mı ,dünyanın en güçlü ve bedava sis farı oldu bitti .... 8) 8) 8) :mrgreen:
gerçek kesit :D

jashuaa
08.Ağustos.2007, 15:38

walla inci süpermiş ama ben eskişehirden yalovaya gelcek adam bulmıyom bu arkadaşları nasıl bi araya getircem.
bana sırf okan abi bile yeter aslında 6 tane maşallah :mrgreen: 7 gözlü canavar