PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir ses verseniz?

penguennoktanet
13.Mart.2016, 22:28
Ankara ekibi ne alemdesiniz? Bir ses verseniz? İnşallah hiç kimsede bir sıkıntı yoktur. :(

CELİL
13.Mart.2016, 22:32
Ankaradaki herkessin durumu iyi

Günhana ulaştım evdeymis. Ankara ekibindeki herkesin durumu iyi korkulaçak bir durum yok

Ankara buluşması başlığında yazdılar iyilermiş çok şükür

Peder
13.Mart.2016, 22:34
Aldora Ankara ekibinden herkesin iyi olduğunu yazmıştı buluşma başlığından bilgiliniz olsun, bir parça da olsa rahatlayabiliriz. Diğer ölü ve yaralı yurttaşlarımızın ve ailelerinin acısı büyük başımız sağ olsun.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ereneren
14.Mart.2016, 01:23
öncelikle hepimizin bası sağolsun :( dönüşte erhan aldora ben giderken kız arkadsımı aştiye bırakmak için yolda kaza gördük motor yerdeydi arabalar falan durmus bizde durduk noldu diye motorcu arkadas bi araç sürücüsüyle kavga etmiş silah cekmişler adama ben kız arkadasımı aştiye götürmem gerektigi için devam etmek zorunda kaldım aldoralar hala karakoldalarmıs

met38
14.Mart.2016, 03:51
allah ölenlere rahmet eylesin. kalan milletimizin yardımcısı olsun... bahçelievler 7.caddeden çok şiddetli şekilde duyduk, sonrasında hemen uzaklaştık o civardan. zaten ihbar olduğu internette dolaşıyormuş kaç günden beri.. şu aralar mümkün olduğunca kızılay,ulus gibi işlek mekanlardan ve avmlerden uzak durulması forum ahalisinden ricamdır.

2_rock
14.Mart.2016, 05:33
Merak edip yazan herkese çok teşekkür ederim. Ankara ekibinden hiç kimse çok şükür bir sıkıntı yok. Bir kardeşimize yardım etmek ve destek olmak için karakoldaydik eve daha anca girebildim ifade adlı tip derken .kusura bakmayın yazamadım.
Milletimizin başı sağolsun yakınlarına başsağlığı diliyorum. Çok ucuz atlattık 2-3 dakka ki önce ordan geçmiş olsaydık olacakları düşünemiyorum bile. Dumanları görünce kaldırımdan ters yönde kaçtık