PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motosiklet cinayetleri...

aggasi
08.Ağustos.2007, 23:34
arkadaşlar son bir kaç gündür dikkatinizi çektiyse gazetelirin özellikle bazı gazetelerin manşet şok haber olarak büyük pntalarla motosiklet cinayetleri kazaları falan gibi haberler inadına verilmekte ülkede onlarca yüzlerce otomobil kazaları oluyorken konu hep motosiklet te birleşiyor nedir bu düşmanlık aklıma gelmiyor değil şu otomobil satışları düştü motosiklet trafiğinde tek çaresi gel şunu engelliyelim düşünceleri mi sardı medya patronlarını şu motosiklet sevdası öyle bi sevda ki bi arkadaşım 18000 km yaparak 38 günde ümüt burnuna gitti ne macera bu tutkuya bu zevke eş değer bir şey bulamıyorum ne yazık ki mesela ürdünde motosiklet kullanma yasağı varmış yoksa bunlar kaza manşetleriyle milleti bu fikre mi sokmaya çalışıyor bir şey anlamıyorum zaten aileler zor da olsa motosiklete evet diyor bir de böyle olaylar manşet olunca iş zorlaşıyor konuyu biraz dağıtım herhalde sinirden hızlı hızlı yazıyorum kusura bakmayın yollarımız açık olsun tşk

handojoe
09.Ağustos.2007, 00:55
TAM ÜSTÜNE BASTIN DOSTUM...

DİNLE ŞİMDİ:

HER MOTOSİKLET ALAN MOTORCU OLUYOR YA bu bir...

HER MOTORA BİNEN UÇMAK İSTİYOR YA bu ikii...

HER UÇAN YERE KONAMIYOR YA bu üç...

HER KONAMAYAN ASVALTA YAPIŞIYOR YA bu dört...

HER ASVALTA YAPIŞAN YERDEN KAZINIYOR YA bu beş...

HER YERDEN KAZINAN İÇİN BİR YORUM YAPILIYOR YA bu altı...

HER YORUM YAPILAN İÇİN DENİYOR...

aşırı hız, dikkatsizlik, alkol ve kasksız

SONRA KÖR ÖLÜYOR VE BADEM GÖZLÜ OLUYOR...

daha ne yazsın HANDO________

ARZUM
09.Ağustos.2007, 01:00
TAM ÜSTÜNE BASTIN DOSTUM...

DİNLE ŞİMDİ:

HER MOTOSİKLET ALAN MOTORCU OLUYOR YA bu bir...

HER MOTORA BİNEN UÇMAK İSTİYOR YA bu ikii...

HER UÇAN YERE KONAMIYOR YA bu üç...

HER KONAMAYAN ASVALTA YAPIŞIYOR YA bu dört...

HER ASVALTA YAPIŞAN YERDEN KAZINIYOR YA bu beş...

HER YERDEN KAZINAN İÇİN BİR YORUM YAPILIYOR YA bu altı

HER YORUM YAPILAN İÇİN DENİYOR...

aşırı hız, dikkatsizlik, alkol ve kasksı

SONRA KÖR ÖLÜYOR VE BADEM GÖZLÜ OLUYOR...

daha ne yazsın HANDO________

tek kelimeyle harika bir anlatım bravo fazla söze hacet yok hando yine yapmış yapıcanı :cheesy: 8)

ÇeLeBi MuRaT
09.Ağustos.2007, 01:24
Abi sen ciddi edebiyat örtmenisin :D :P

yeaks
09.Ağustos.2007, 01:44
abim süpersin ya diyorumya okurken zevk alıyorum :)

handojoe
09.Ağustos.2007, 02:01
Abi sen ciddi edebiyat örtmenisin :D :P

yok öyle birşey

ayrıca bir daha kaza haberi yazmayın arkadaşlar sıkılıyorum yahu

bir geçmiş olsunlar, bir rahmet etmeler, bir helvalar, bir baklavalar, 3 ihlas 1 fatihalar, yasin-i şerifler, mevlidi şerifler, bir tembihler bin nasihatler,

ikra geldim artık.

(SİTEDEKİ DOSTLAR MUAF TUTULMUŞTUR) ateş hep düştüğü yeri yaktığından dolayı...

HANDO_______

yeaks
09.Ağustos.2007, 02:09
hando abim biliyorum başlık altında tuhaf olucak ama üye resimleri topiğine baktım sen yoksun resmin varmı abi seni çok merak ediyorum ???

lunatic
09.Ağustos.2007, 19:19
E sen onu da bulamamışsan bu forumu iyi okumuyorsun demektir. Sana ceza Handojoe'ya 40 at getirecen.
http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=727&highlight=handojoe

handojoe
10.Ağustos.2007, 01:07
E sen onu da bulamamışsan bu forumu iyi okumuyorsun demektir. Sana ceza Handojoe'ya 40 at getirecen.
http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=727&highlight=handojoe

GEREK YOK AHMET GENÇLER HIZLI BİZİM GİBİ TAKILMIYORLAR BOZUK FERMUAR GİBİ...

Deli çerkes
10.Ağustos.2007, 13:50
Dün televizyonda bir haber vardı. bir adam arkasında 6 yaşında oğlu kaskları yokken yolde gidiyorlar.bu işin görünen kısmı

Görünmeyen kısmı yolda hareket halindeki motorcunun yanına araba ile yaklaşıp konuşan haberci. haberde motorosiklet sürücüsünün bu yaptıklarının ne kadar tehlikeli olduğu mesajı verilirken , hareket halinde adamla röportaj yapmak nedir peki ? adam o an düşse ne olacak ? sorumlu kim olacak ? madem konuşacaksın durdur ne soracaksan veya ne söyleyeceksen söyle , ama yok illahi hareket halinde sorulacak ki sorumsuz baba arkasında 6 yasındaki oğlunun hayatını tehlikeye atıyor mesajı verebilmek

Burada kim kimin hayatını tehlikeye atıyor ????

inci
10.Ağustos.2007, 13:58
böyle neler neler görüyoruz yollarda ,herdefasında gördüğüm kişileri uyarmak istiyorum ama ......