PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor-in Mobil Uygulama

frknulas
15.Mart.2016, 15:04
Başlıkta belirttiğim uygulamayı indirdim bi goz attım ve begendim. İndirip bi bakmanizi tavsiye ederim. Yakın civardaki motosiklet servislerini gösteriyor. Herkes gezi için rota paylaşabilir ve eğer arkadaşınız izin verirse istediğiniz zaman nerede olduğunu girebiliyorsunuz :Rockn Roll:

Uygulamanın açıklaması aşağıdadır ve alıntıdır.

Türkiye’de motosiklet kullanıcılarının ilk mobil uygulaması niteliği taşıyan Motor-In Google Play Store’da yayınlandı. Eurasia Moto Bike Expo 2016 fuarı ile birlikte yayına giren Motor-In, motosiklet severler için birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Tamamen ücretsiz olan uygulama şu anda Google Play Store’da aktif ve www.motor-in.com.tr adresinden hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Uygulama Mart ayı sonunda da yine ücretsiz olarak Apple Store’da yerini alacak.

KULLANICI KAYDI VE HARİTA KULLANIMI

Motor-In uygulamasına ilk giriş ile beraber kayıt olacak kullanıcılar profillerini özelleştirebiliyor ve interaktif harita ile birlikte arkadaşlarını, izin vermeleri durumunda anlık olarak haritada takip edebiliyor olacaklar. Bu özellik buluşmalarda veya grup sürüşlerinde oldukça yararlı bir fonksiyon olarak işlem görecek gibi duruyor. Ayrıca yine harita üzerindeki buton ile beğenilen noktalar farklı başlıklar altında tüm kullanıcıların görebileceği şekilde harita üzerinde işaretlenebiliyor.

SERVİS BİLGİLERİ

Kullanıcılar servislere harita ve firma bilgileri içerisinden navigasyon sağlayabildiği gibi geçmişten tecrübe ettikleri tüm servis noktalarına dair puan verip, aldıkları hizmetler için yorum yapabiliyorlar. Bununla beraber indirim anlaşması sağlanan tüm servisleri yeterlilikleri ile beraber yine uygulama üzerinden görebiliyor olacaksınız.

GRUPLAR VE ROTALAR

Uygulama içerisinde aşina olduğumuz grup etkinlikleri de aktif bir şekilde kullanılabiliyor. Bu gruplar altında paylaşımlarda bulunabiliyorsunuz. Gruplara özel bazı fonksiyonlardan da yakın zaman içerisinde faydalanabiliyor olacaksınız. Rota başlığında ise harita üzerinde anlık rota kaydı yapılabildiği gibi oluşturulan diğer rotaları da kullanıcılar ile paylaşabiliyor veya paylaşılan diğer rotaları favorilere ekleyebiliyorsunuz.

ACİL DURUM ÇÖZÜMLERİ

Uygulama bünyesinde acil durumlar için destek çözümleri de bulunduruyor. Motor-In ile Motobulance Nakliye ve Yol Yardım firmasından %10’luk gerçek bir indirim sunuluyor. Ayrıca listenen servisler arasından yol yardım hizmeti veren servisler de seçilebiliyor. Tüm bunların yetersiz kaldığı durumlar için ise motosiklet kullanıcılarının acil durumlarda konumunu diğer kullanıcılar ile paylaşması olanağı da sunuluyor.

Kerem Düzgün
15.Mart.2016, 16:02
Play store'da arattıgımda çıkmıyor kardeşim bu isimle ? İndiren var mı programı arkadaşlar ?

berkehrercan
15.Mart.2016, 16:57
Linke tiklayinca cikiyor indirecegim evde

bronks
15.Mart.2016, 18:19
Play store'da arattıgımda çıkmıyor kardeşim bu isimle ? İndiren var mı programı arkadaşlar ?
Aynen markette çıkmıyor. Sitesinden direkt indirdim ben de

Note-4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

frknulas
15.Mart.2016, 18:23
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.andateknoloji.motor_in

Android market linki burda. İosa ay sonunda gelicek deniyor. Ben indirdim. Kadir ercan da indirmiş ekledi beni :)

Ayrıca trafik durumuyla ilgili bildirim de gönderiyor. Boğaziçi köprüsünün trafiğe kazandığını ordan gelen bildirimle öğrendim ben

Rednexi
15.Mart.2016, 18:54
Motor-in yazınca cıkıyor play store da biraz kurcalayalım bakalım :)

Berkay BEKTAŞ
15.Mart.2016, 18:56
bende indirdim brolar ekleyin :artiz:

Rednexi
15.Mart.2016, 19:01
gruba katıldım bu arada uygulamadan :)

Peder
15.Mart.2016, 19:11
Bende de indirdim kardeşim, yararlı olacağını düşünüyorum. Paylaşım için teşekkürler

Kerem Düzgün
15.Mart.2016, 19:11
Siteden direk indirdim bende kurcalıyım biraz :)

Peder
15.Mart.2016, 19:29
bende indirdim brolar ekleyin :artiz:

RR grubundaki herkesi ekledim. Sonradan uygulamaya katılanlarda önceden varolan üyeleri ekleyerek devam ederse çok güzel olur :Rockn Roll:8)

frknulas
15.Mart.2016, 19:51
RR grubundaki herkesi ekledim. Sonradan uygulamaya katılanlarda önceden varolan üyeleri ekleyerek devam ederse çok güzel olur :Rockn Roll:8)

Aynen öyle. Raptor Riders grubu açtım programda. Oraya üye olun daha kolay buluruz birbirimizi. Her gelen kendinden öncekileri eklerse daha rahat olur hakanın söylediği gibi

Peder
15.Mart.2016, 19:59
Aynen öyle. Raptor Riders grubu açtım programda. Oraya üye olun daha kolay buluruz birbirimizi. Her gelen kendinden öncekileri eklerse daha rahat olur hakanın söylediği gibi

Profil bilgilerini güncellemeyi unutmayınız. Sağ üst köşeden girip gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Raptor Riders'ı bulup gruba dahil olmak için Ana sayfadan > Gruplar >Tüm Gruplar > Sağ üst köşeden arama butonu > Raptor Riders seçenekleriyle ilerleyebilirsiniz 8)

Berkay BEKTAŞ
15.Mart.2016, 20:02
Yanlız beyler yönetimin bilgisi var mı bu durumdan? :soru? Celil abiye bir sor istersen furkan :shock:

frknulas
15.Mart.2016, 20:19
Yanlız beyler yönetimin bilgisi var mı bu durumdan? :soru? Celil abiye bir sor istersen furkan :shock:

Celil abiyle gorustum. Herhangi bi konuşma mesajlaşma ortamı olmadığı için sıkıntı olmadığını söyledi. Forumu aktif kullanmamıza engel olucak bi uygulama olmadığı için onay var Celil abiden. Arkadaşın konumunu bulma veya rota belirleme gibi amaçlarla kullanılcagi için herhangi bir sıkıntı yok.

Eğer programda konuşma ortamı gibi bisey var da ben farkedemediysem orayı kullanmamanizi rica edicem. Aktif olarak forumdayiz

Berkay BEKTAŞ
15.Mart.2016, 20:21
tamamdır kardeşim şimdi gönül rahatlığıyla indirip yükleyebiliriz 8)

frknulas
15.Mart.2016, 22:58
tamamdır kardeşim şimdi gönül rahatlığıyla indirip yükleyebiliriz 8)

Aynen öyle agacım

Bypale
16.Mart.2016, 01:37
Böle bişey heralde [emoji4] [emoji4]

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160315/dd6831917c1392ba32ece96444e8a507.jpg

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

berkehrercan
16.Mart.2016, 02:03
İndirdim bende

frknulas
16.Mart.2016, 03:38
Böle bişey heralde [emoji4] [emoji4]

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160315/dd6831917c1392ba32ece96444e8a507.jpg

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Goruyo abi goruyo :cheesy:

berkehrercan
16.Mart.2016, 12:16
Çok şarj yedi sildim

frknulas
16.Mart.2016, 12:18
Çok şarj yedi sildim

Bende iki gundur yok bi sıkıntı. İlginç şarj yemesi

penguennoktanet
16.Mart.2016, 12:25
Uygulama GPS üzerinden düzenli konum bilgisi alıyor, kullanıyor ve büyük ihtimalle bunu internet üzerinden gönderiyor (uygulamayı tam incelemedim ama web sayfasında yazan bilgiler buna işaret ediyor). Bu bileşenler ise tam bir "pil canavarı" :( . Bu işlemi evde otururken bile yapıyor malesef. Bu da çok fazla pil yemesine neden oluyor. GPS'i elle kapatırsanız çok pil yemeyecektir. Fakat o halde de uygulamanın bazı nimetlerinden faydalanamayacaksınız.

Kolay gelsin.

frknulas
16.Mart.2016, 12:59
Uygulama GPS üzerinden düzenli konum bilgisi alıyor, kullanıyor ve büyük ihtimalle bunu internet üzerinden gönderiyor (uygulamayı tam incelemedim ama web sayfasında yazan bilgiler buna işaret ediyor). Bu bileşenler ise tam bir "pil canavarı" :( . Bu işlemi evde otururken bile yapıyor malesef. Bu da çok fazla pil yemesine neden oluyor. GPS'i elle kapatırsanız çok pil yemeyecektir. Fakat o halde de uygulamanın bazı nimetlerinden faydalanamayacaksınız.

Kolay gelsin.

Benim GPS im sürekli kapalı zaten. Hem sarjdan yer hem internetten. Anca bi yere giderken navigasyon için açarım. Ve bi gezi buluşma falan olduğunda programdan konumumu bulabilsinler diye açarım artık. Sürekli açık olmasına gerek yok zaten

2_rock
16.Mart.2016, 19:03
Furkancım eline sağlık çok güzel ve kullanışlı bir paylaşım olmuş teşekkür ederiz

Crixus
16.Mart.2016, 19:22
Güzel paylaşım kullanışlı ve yararlı gerçekten 👍👍

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

frknulas
16.Mart.2016, 19:36
İşinize yaratsa ne mutlu bana 8)

Peder
16.Mart.2016, 19:39
Benim GPS im sürekli kapalı zaten. Hem sarjdan yer hem internetten. Anca bi yere giderken navigasyon için açarım. Ve bi gezi buluşma falan olduğunda programdan konumumu bulabilsinler diye açarım artık. Sürekli açık olmasına gerek yok zaten
Gps kapalıyken şarjınızdan çekemez. Gerektiği takdirde gps i aktif edersiniz bir sorun kalmayacaktır

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

frknulas
16.Mart.2016, 20:01
Gps kapalıyken şarjınızdan çekemez. Gerektiği takdirde gps i aktif edersiniz bir sorun kalmayacaktır

Onu diyorum bende kardeşim sürekli şarj ve internet yemesine diye kapalı tutuyorum gerektiğinde aciyorum iş goruyo

Peder
16.Mart.2016, 20:08
Onu diyorum bende kardeşim sürekli şarj ve internet yemesine diye kapalı tutuyorum gerektiğinde aciyorum iş goruyo
Gerektiğinde açılırsa gayet faydalı olacaktır. Yoksa şarj gitmesin diye telefonu 3310 modunda kullanıyorum zaten :)