PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avrupa yakası servis

Mustafaa
16.Mart.2016, 00:56
Cümleten iyi akşamlar, ayın 26'sında ilk defa muayeneye motorumu götürücem bir kaç kafama takılan şeyler var, mesela ön amortisörlerden sol tarafının keçesi çatlamış yağ kaçırıyor ufaktan bu çok problem olur mu , birde hız gösterisinin çubuğu kırık bunlar problem yapar mı _?,, yada muayeneye girmeden bir servise yada ustaya göstermelimiyim ? var mıdır tavsiye edeceğiniz bir yer ? ( Dikilitaştaki Ali Usta demeyin lütfen, geçen kendisinden akü kapağı almaya gittim 1 gün önce 180 dediği şeye akşamına gittim 190 tl dedi ne vida ne birşey çıktı içinden 10 tl diyede hiç ses seda çıkarmadım ama keşke benim gibi kısıtlı imkanlarla bir aşkla yeni başlamış birini kenden bu şekilde soğutmasıydı) şimdiden teşekkürler

Peder
16.Mart.2016, 01:04
Konu hakkında yeterli bilgiye sahip olanlar başlığı görünce yardımcı olacaklardır

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CELİL
16.Mart.2016, 01:18
Merhaba Mustafa avrupa yakasında 2 servis var biri Beşiktaş'ta ali diğeri Güneşli'de Ahmet usta
Muayenede keçe nin kaçırdığını fark ederlerse sorun olur değişmen gerek km ibresi'nide fark ederse sorun çünki km'yi yazmak için oraya bakacaklar dikkatlerini çekerse takabilir ama fark etmezse geçer km saatini tamir etmiyorlar komple değişmek gerekebilir malesef kolay gelsin

yenidunya
17.Mart.2016, 02:18
Keçe düşük ihtimalle sorun olur, ama iyice bir temizle, on ibresi sorun değil, tabii bu dedikleri 5 yıl öncesinin bilgileri. Açık kask kullanıyorsan gözlük soruyorlar, beni geçirmiyordu, numaralı gözlük ten yırttım

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi