PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehir'deki Chopper/Cruiser Sevdalılarına Atfen

centaur
21.Mart.2016, 22:59
Merhabalar;
Eskişehir'den ,yakın çevresinden marka gözetmeksizin tüm chopper/cruiser sevdalısı arkadaşlar, forumu arasıra pek çoğunuzun ziyaret ettiğinize eminim. RR Ailesinin Eskişehir İl Teşkilatı'nı kuruyoruz. Sizleri de aramızda görmek bizleri mutlu eder... Kendimi Optimus Prime gibi hissettiğimden bu mesajı Eskişehir'de herhangi bir kulübe /gruba dahil olmayan ve yalnızlıktan sıkılmış tüm motorcu arkadaşlar için gönderiyorum :) Buradayız :) Yalnız değilsiniz,gelin tanış olalım :)

Peder
21.Mart.2016, 23:31
Haydi Eskişehir bu güzel çağrıya karşılıksız kalma!

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CELİL
21.Mart.2016, 23:37
Haydi Eskişehir ses verin bu güzel oluşuma sizde katılın:Rockn Roll:8)

2_rock
22.Mart.2016, 00:01
Eskişehir elleri görelim lütfen. Eskisehir teşkilatına katılma şansınız var kaçırmayın bir an önce görelim kim var kim yok

centaur
22.Mart.2016, 01:35
Haydi Eskişehir ses verin bu güzel oluşuma sizde katılın:Rockn Roll:8)

Başkanım kafaya koyduk Fatih ile, başka grupların,derneklerin,kulüplerin toplantılarına,pikniklerine falan gideceğiz adam çekeceğiz :) Ay başında afiş bastırıp her yere asacağız. O da olmadı stand açıp tanıtım yapacağız :) Ama en kısa sürede teşkilatı kaldıracağız

detailer
22.Mart.2016, 01:41
Nisan ve mayıs aylarında yapılacak motosiklet direksiyon kurslarının çalışma günlerinde siz de hazır bulunun. spyder'a patch'a bayılır bizim gençler. Ben bir denemeyi düşünüyorum [emoji41]

HTC One M8s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CELİL
22.Mart.2016, 01:41
Başkanım kafaya koyduk Fatih ile, başka grupların,derneklerin,kulüplerin toplantılarına,pikniklerine falan gideceğiz adam çekeceğiz :) Ay başında afiş bastırıp her yere asacağız. O da olmadı stand açıp tanıtım yapacağız :) Ama en kısa sürede teşkilatı kaldıracağız

Sizde bu azim olduktan sonra dağları delersiniz size güveniyoruz kolay gelsin 8)

centaur
22.Mart.2016, 11:09
[QUOTE=ehuya;203860]Nisan ve mayıs aylarında yapılacak motosiklet direksiyon kurslarının çalışma günlerinde siz de hazır bulunun. spyder'a patch'a bayılır bizim gençler. Ben bir denemeyi düşünüyorum [emoji41]

HTC One M8s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE

İyi fikir :) Deneyelim..

Bahadır
22.Mart.2016, 11:31
Askerden dönünce Eskişehir'de iş bakayım kendime.Oraya transfer edersiniz beni Celil abi :cheesy:
Eskişehir'de bildiğim kadarıyla Demir Atlar diye bir klüp var.Orada takılıyor olabilirler.Hatta Gökçeada festivalinde 250 klasik regal kullanan Demir Atlar yeleği olan bi kız vardı8)

2_rock
23.Mart.2016, 01:57
Merhabalar;
Eskişehir'den ,yakın çevresinden marka gözetmeksizin tüm chopper/cruiser sevdalısı arkadaşlar, forumu arasıra pek çoğunuzun ziyaret ettiğinize eminim. RR Ailesinin Eskişehir İl Teşkilatı'nı kuruyoruz. Sizleri de aramızda görmek bizleri mutlu eder... Kendimi Optimus Prime gibi hissettiğimden bu mesajı Eskişehir'de herhangi bir kulübe /gruba dahil olmayan ve yalnızlıktan sıkılmış tüm motorcu arkadaşlar için gönderiyorum :) Buradayız :) Yalnız değilsiniz,gelin tanış olalım :)

Eskişehir neredesiniz ?????

centaur
23.Mart.2016, 15:36
Askerden dönünce Eskişehir'de iş bakayım kendime.Oraya transfer edersiniz beni Celil abi :cheesy:
Eskişehir'de bildiğim kadarıyla Demir Atlar diye bir klüp var.Orada takılıyor olabilirler.Hatta Gökçeada festivalinde 250 klasik regal kullanan Demir Atlar yeleği olan bi kız vardı8)

Demir Atları biliyorum Bahadır.. Bir-iki tanesi benim ustaya geliyor. Keyfekeder iyi insanlar .. Askerden sonra beklerim. Yalnız iş hususu Eskişehir'de çok zor.. Acayip bir sistem var, patronlar/işverenler sanki sözleşmişçesine insanlara açlık seviyesinde ücret ödüyorlar. Ama ziyarete geldiğinde bekliyorum :)

centaur
23.Mart.2016, 15:39
Yahu o-bu değil de forumumuzda kayıtlı olan yaklaşık 20 Eskişehirli/Eskişehir'den olan var. Bu arkadaşlara hem mesaj hem de email gönderdim,biri bile dönüş yapmadı :( Nerde bu 20 küsür birey? NERDESİNİZ ARKADAŞLAR ????

FouL
23.Mart.2016, 15:46
Yahu o-bu değil de forumumuzda kayıtlı olan yaklaşık 20 Eskişehirli/Eskişehir'den olan var. Bu arkadaşlara hem mesaj hem de email gönderdim,biri bile dönüş yapmadı :( Nerde bu 20 küsür birey? NERDESİNİZ ARKADAŞLAR ????

Millet böyle güzel ortamları para verip bulamıyor.. Hadi bakalım chopper sevdalıları.. eskişehir için buluşma, kaynaşma vakti..

centaur
23.Mart.2016, 16:01
Millet böyle güzel ortamları para verip bulamıyor.. Hadi bakalım chopper sevdalıları.. eskişehir için buluşma, kaynaşma vakti..

Değil mi ! Hay yaşa :) Foruma misafir olarak giren arkadaşlara da ulaşmaya çalışıyorum lakin kayıtlı üyeler az değil 20 küsür kişi :) Bugün toplansak gövde gösterisi yapsak 1 ayda Eskişehir RR İl Teşkilatı 50 kişi olur ! RR Ankara 'dan gelen canlarla ortalığı birbirine kattık . Düşün ki bunu 20 kişiyle yaptığımızı :)

2_rock
23.Mart.2016, 18:20
Değil mi ! Hay yaşa :) Foruma misafir olarak giren arkadaşlara da ulaşmaya çalışıyorum lakin kayıtlı üyeler az değil 20 küsür kişi :) Bugün toplansak gövde gösterisi yapsak 1 ayda Eskişehir RR İl Teşkilatı 50 kişi olur ! RR Ankara 'dan gelen canlarla ortalığı birbirine kattık . Düşün ki bunu 20 kişiyle yaptığımızı :)

Abi numaraları yokmu bu kişilerin?

centaur
23.Mart.2016, 20:18
Abi numaraları yokmu bu kişilerin?

Bazılarının emailleri bile yok Aldora. Tüm üyelerin arasından tek tek seçtim. Tek tek baktım ,hem buradan hem de email olarak bilgilendirdim. Olsa arayacağım..

2_rock
24.Mart.2016, 17:52
Bazılarının emailleri bile yok Aldora. Tüm üyelerin arasından tek tek seçtim. Tek tek baktım ,hem buradan hem de email olarak bilgilendirdim. Olsa arayacağım..

abi sana yeni ve genç kan lazım teşkilatın hızlı olmabilmesi için :Rockn Roll:

2_rock
25.Mart.2016, 22:21
Ilker abi kos eskisehirden üye var

centaur
25.Mart.2016, 22:39
Ilker abi kos eskisehirden üye var

Yettim savrulun :)

Ozan
26.Mart.2016, 01:59
selam Ilker... Eskidehir`den spyder kullanan biri var... motoruna parca ariyo ve bulamamis kullaniciyada rastlamadim dio...foruma davet ettim, gelirsen Ilker seni bulur dedim ama !!!!! seni etiketleyim istersen irtibata gecersen

2_rock
26.Mart.2016, 02:04
neeee eskişehir 3 mü oluyor ne :shock::hastayız:

Peder
26.Mart.2016, 02:35
Eskişerden üye atağı mı var mükemmel :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

centaur
26.Mart.2016, 12:10
selam Ilker... Eskidehir`den spyder kullanan biri var... motoruna parca ariyo ve bulamamis kullaniciyada rastlamadim dio...foruma davet ettim, gelirsen Ilker seni bulur dedim ama !!!!! seni etiketleyim istersen irtibata gecersen

Elimden geleni yaparım o konuda bir sorunumuz yok dostum. İrtibat numarasını biliyorsan özel mesajla göndersin bana. Hassasiyetin için teşekkür ederim.

centaur
26.Mart.2016, 12:12

üç,beş ve inşallah elli ,yüz :) Caddeleri kaplayıp gezeceğiz gibi bir his var içimde .. Hadi hayırlısı :)

centaur
26.Mart.2016, 12:12

inşallah dostum :)

2_rock
26.Mart.2016, 14:57
Ilker abi durum nedir eskisehirde?

centaur
26.Mart.2016, 15:52
Ilker abi durum nedir eskisehirde?

Ertan ile görüştük ,ilk müsait olduğu zaman tanışacağız, Ozan da bir arkadaşı önerdi,ona da ulaşıp hızlanmaya başlayacağız inşallah Aldora..

2_rock
26.Mart.2016, 16:44
Ilker abi resim koy ki eskisehirden bir aktivite olduğu belli olsun bak başladınız tek tek yükselmeye