PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Egzoz için HELP ME :(

SedatDemir
22.Mart.2016, 14:03
Arkadaşlar bildiğiniz üzere shadowu aldım ama bu motor egzozsuz olmuyor şuan üstündeki orjinal hiç ellenmemiş egzoz, yani anlayacağınız benim bi egzoz almam lazım. Biraz baktım araştırdım falan ama hiç bilmediğim için bişey yapmadım sizden bi öneri falan bekliyorum belki çevrenizde yapmış olan almış olan vardır. Tek istediğim motora zarar vermeyecek şekilde güzel bi ses almak.

Mesela şöyle bişey buldum kullanan eden varmıdır acaba ?

http://urun.n11.com/egzoz/highway-hawk-651-754-egzoz-honda-vt-750-shadow-P98051835

frknulas
22.Mart.2016, 14:09
Highway in urunleri iyidir. Açıklama kısmında da shadow serisini yazmışlar uyumlu olarak. Ürünü kontrol edip satıcının yazdığı gibi direk shadow uyumlu bi model olduğu tespit edilirse alınıp kullanılmasında bi sıkıntı olmiycaktir bence.

SedatDemir
22.Mart.2016, 14:23
Highway in urunleri iyidir. Açıklama kısmında da shadow serisini yazmışlar uyumlu olarak. Ürünü kontrol edip satıcının yazdığı gibi direk shadow uyumlu bi model olduğu tespit edilirse alınıp kullanılmasında bi sıkıntı olmiycaktir bence.

evet dediğin gibi de sesi nasıl işte güzel tok bi ses verirmi videolardan izledim de video ile gerçek ses çok farklı olduğu için tedirginim :soru?

Bypale
22.Mart.2016, 15:04
evet dediğin gibi de sesi nasıl işte güzel tok bi ses verirmi videolardan izledim de video ile gerçek ses çok farklı olduğu için tedirginim :soru?

Sedat kartalda satılık bi shadow var. Onda bu egsozdan var. Adamla görüş git bi bak bence. Mesafe baya var. Ama tereddüt yaşamamak için iyi olur düşüncesindeyim.8)

SedatDemir
22.Mart.2016, 15:12
Sedat kartalda satılık bi shadow var. Onda bu egsozdan var. Adamla görüş git bi bak bence. Mesafe baya var. Ama tereddüt yaşamamak için iyi olur düşüncesindeyim.8)

Adamı aradım konuştum şimdi gayet memnunum yanma sararma falan yok dedi gayet güzel tok sesi var dedi hele alçak devirlerde tam beni memnun edecek bi sesi var dedi öyle diğerleri gibi cızlamıyor falan dedi bakalım abi ne çıkıcak.

Bypale
22.Mart.2016, 15:15
Adamı aradım konuştum şimdi gayet memnunum yanma sararma falan yok dedi gayet güzel tok sesi var dedi hele alçak devirlerde tam beni memnun edecek bi sesi var dedi öyle diğerleri gibi cızlamıyor falan dedi bakalım abi ne çıkıcak.

Hadi bakalım hayırlısı. highway şuan piyasadi en uygun marka diye biliyorum. (Shadow merağım yüzünden araştırmıştım:) )fiyatta normal. Ama acele etme istersen. Serkan abi shadowuna ikitellide bi adama yaptırmıştı. Onlada görüş istersen. Daha makul bi fiyata halletmiş olursun.8)

SedatDemir
22.Mart.2016, 15:17
Hadi bakalım hayırlısı. highway şuan piyasadi en uygun marka diye biliyorum. (Shadow merağım yüzünden araştırmıştım:) )fiyatta normal. Ama acele etme istersen. Serkan abi shadowuna ikitellide bi adama yaptırmıştı. Onlada görüş istersen. Daha makul bi fiyata halletmiş olursun.8)

Abi serkan abi direk orjinal egzozun içine yaptırmış ben hiç orjinalliğini bozmayı düşünmüyorum ondan direk almayı düşünüyorum

Bypale
22.Mart.2016, 15:18
Abi serkan abi direk orjinal egzozun içine yaptırmış ben hiç orjinalliğini bozmayı düşünmüyorum ondan direk almayı düşünüyorum

Ozaman kaçırma:Rockn Roll::Rockn Roll:8)

2_rock
22.Mart.2016, 16:15
Kardeşim çağtay görünce yazacaktır yada bir ara sor bildiğim kadarıyla onun egzozlar da açık. Yada Serkan abi ile bir görüş onunkilerde özel yapım çok güzel sesi var ideal

SedatDemir
22.Mart.2016, 16:25
Kardeşim çağtay görünce yazacaktır yada bir ara sor bildiğim kadarıyla onun egzozlar da açık. Yada Serkan abi ile bir görüş onunkilerde özel yapım çok güzel sesi var ideal

İkisini de biliyorum serkan abiyle daha dün konuştuk o orjinalin içine özel yaptırmış ben direk ayrı alıcam çağatayla konuşmadım onunla toplantıda konuşurum yarın akşam ben hiç orjinali bozmamayı düşünüyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bahadır
22.Mart.2016, 16:52
Bende ses istiyorum ama orjinal egzozun tipini beğenmiyorum.Geçen gün Tuğrul gardaşımız Vance&Hines egzozlarının 1500 lira olduğundan bahsetmişti ama internette bulamadım bir türlü :soru?

SedatDemir
22.Mart.2016, 17:18
Bende ses istiyorum ama orjinal egzozun tipini beğenmiyorum.Geçen gün Tuğrul gardaşımız Vance&Hines egzozlarının 1500 lira olduğundan bahsetmişti ama internette bulamadım bir türlü :soru?

Kanka Vance&Hines egzozun en ucuzu 2500 tl :) benden ondan istiyorum ama bütçe meselesi :(

2_rock
22.Mart.2016, 17:28
Peki shadow için yapilamiyormu peki egzozcuda falan?

Bypale
22.Mart.2016, 17:58

Bahadır nekadar TATLI:p:hastayız: konuşuyosun. Vance&Hines 1500 TL ise alıp eğip büküp daytonaya bile taktırırım.:Rockn Roll:

SedatDemir
22.Mart.2016, 18:24
Peki shadow için yapilamiyormu peki egzozcuda falan?

İşte onuda bilmiyorum yaptıran varmı merak ediyorum

Peder
22.Mart.2016, 19:08
Çağatay bi sor bence çok güzel bir ses çıkıyor ondan

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2_rock
22.Mart.2016, 20:08
Celil abi bu işe Bir el at vardır senin tanıdığın birileri

frknulas
22.Mart.2016, 20:34
çağataydakiler hondanın kendi egzozları. performans egzozu tarzı bi isimle satılıyo onlar. hala var mı bilmiyorum.

Bahadır
22.Mart.2016, 20:57
http://www.ercanmotorsiklet.com/honda.html
Sayfanın alt kısmında Shadow için birkaç model var.Tip olarak hoşuma gidiyorlar ama motora zarar verir mi,yakışı çok etkiler mi bilmiyorum:soru?

SedatDemir
23.Mart.2016, 02:42
http://www.ercanmotorsiklet.com/honda.html

Sayfanın alt kısmında Shadow için birkaç model var.Tip olarak hoşuma gidiyorlar ama motora zarar verir mi,yakışı çok etkiler mi bilmiyorum:soru?

Kanka bunu bende gördüm işte bu adamlar sıfırdan yapıyorlar anladığım kadarıyla düz borumu yapıyorlar yoksa yanmaması için bişey varmı bilmiyorum o yüzden de tehlikeli ama şekil olarak güzel duranlar var :/

SedatDemir
24.Mart.2016, 17:39
Yok mu hiç yardımcı olabilecek birileri :( en sonunda

https://www.motoavm.com/Category/chopper-aksesuarlari/412

buraya gidip alıcam birisni :( yeri de beylikdüzünde

Bahadır
24.Mart.2016, 21:54
Yok mu hiç yardımcı olabilecek birileri :( en sonunda

https://www.motoavm.com/Category/chopper-aksesuarlari/412

buraya gidip alıcam birisni :( yeri de beylikdüzünde

Adamım acele etme bi görelim yorum alalım HighwayHawk için.Bakarsın ben de alırım 8)

SedatDemir
29.Mart.2016, 17:21
Abiler arkadaşlar şimdi bu sabah bi egzozcuya uğradım 0 dan egzoz yaptırmak istediğimi söyledim belki duymuşsunuzdur ESA egzoz ve bir muhabbet sonrası nasıl istediğimi nasıl olacağını söyledim (snake model istiyorum) ve çıkarttığı fiyat 1500 tl + KDV toplam 1800 liraya falan geliyor bu fiyat bana çok geldi zaten internette aynı fiyata markalı egzozlar var büyük ihtimal ondan vaz geçicem ama bide sizin düşüncelerinizi merak ediyorum. Şimdi nasıl bi ses olacağını bilmiyorum yaptırdığım da yaptırmayıp internetten de alsam nasıl bi ses olacağını bilmiyorum :) o yüzden benim aklım internetten

http://urun.n11.com/egzoz/highway-hawk-651-754-egzoz-honda-vt-750-shadow-P98051835

Bu ürünü almaya yatıyor sizden yorum ve öneri bekliyorum

Teşekkürler saygılar [emoji1]

2_rock
29.Mart.2016, 17:23
Abiler arkadaşlar şimdi bu sabah bi egzozcuya uğradım 0 dan egzoz yaptırmak istediğimi söyledim belki duymuşsunuzdur ESA egzoz ve bir muhabbet sonrası nasıl istediğimi nasıl olacağını söyledim (snake model istiyorum) ve çıkarttığı fiyat 1500 tl + KDV toplam 1800 liraya falan geliyor bu fiyat bana çok geldi zaten internette aynı fiyata markalı egzozlar var büyük ihtimal ondan vaz geçicem ama bide sizin düşüncelerinizi merak ediyorum. Şimdi nasıl bi ses olacağını bilmiyorum yaptırdığım da yaptırmayıp internetten de alsam nasıl bi ses olacağını bilmiyorum :) o yüzden benim aklım internetten

Bu ürünü almaya yatıyor sizden yorum ve öneri bekliyorum

Teşekkürler saygılar [emoji1]

Kardeşim tabiki de highway bide açık boru tadından yenmez gümbür gümbür gezersin

SedatDemir
29.Mart.2016, 17:25
Kardeşim tabiki de highway bide açık boru tadından yenmez gümbür gümbür gezersin

Sen hiç kullanan gördün mü şahit oldun mu bu egzosun sesini ve görüntüsünü ?

CELİL
29.Mart.2016, 17:28
Bu kadar yüksek bir rakam vereceksem ben markalı tecilli olan ürünü tercih ederim

2_rock
29.Mart.2016, 17:32
Sen hiç kullanan gördün mü şahit oldun mu bu egzosun sesini ve görüntüsünü ?

Harley de gördüm Kuşadası'nda glide da var aman yarabbi :shock::shock:

Bypale
29.Mart.2016, 18:51
Bu kadar yüksek bir rakam vereceksem ben markalı tecilli olan ürünü tercih ederim

Celil abiye katılıyorum. Çünkü piyasada en kral egsozcu bile kaplama işiyle uğraşmadan egsozu hazır krom paslanmaz borudan yapıyolar. Malzemeler kalitesine göre değişiyo. Ama şu varki paslanmaya karşı kaliteleri farklılık gösteriyo. Isıya karşı hepsi aynı. Sararıyo !!!!
Bu noktada bu markalı ürünler ısıya dayanıklı kromaj kaplı olduğu için. Tabiki fiyatıda sana uygun kardeşim. Highway ı tak dewam et.8)