PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rr spyder 250 motor swap modifiye

berkanekici
22.Mart.2016, 16:16
merhaba ankara spyder 250 kullanıcısıyım motorumu çok beğeniyorum yanlız biraz daha hızlı ve seri olabilir bunun için motorunu modifiye yaptırmak istiyorum piston silindir dişli vs. Vs. Ankarada salih motor var başkent sanayide görüştüm ama pek bi işe yaramaz diye bilgi verdi aranızda yaptıran öneren bilgi verebilecek olan varmı veya cevaplarınızı bekliyorum saygılar.

2_rock
22.Mart.2016, 16:20
Berkan merhaba. Bunu detaylı konuşmak ve tanışmak için seni buluşmalara bekliyoruz Ankara ekibimizde yaklaşık 5 tane spyder oldu ki bende spyder kullanıyorum. Hoşgeldin demeyi unuttum kusura bakma .forumu takip edersen ankara buluşmalarini göreceksin senide aramızda görmekten mutluluk duyarız. Özelden sana numaramı mesaj atıyorum sende kendininkini yazarsan sevinirim .

berkanekici
22.Mart.2016, 16:33
Tabii mutlaka katılacağım

spue
22.Mart.2016, 16:47
Aramıza hoş geldin Berkan,
Maalesef bizim makinaların yapılış ve dizayn ediliş taksiratı :cheesy: bu kadar. 250 ler +/- 120km/h, 350 ler +/- 140 km/h ortalaması ile gider. Arttırmak tabii ki mümkün, ancak çok fazla bir artış (daha doğrusu hız isteyeni tatmin edici) olmaz. Spyder ve daytonaların kasasına şekline olan beğeni ve bağlılıktan dolayı, değişik motor alıp takanlar var.8)

berkanekici
22.Mart.2016, 17:19
Oda güzel ve yasal olmaz bence o zaman ankara sorumlumuzun ilettiği gibi güzel bir bakım yaptırıp tekrar deniyeceğim belki de sorun bakımsız olmasıdır ilginiz için sağolun.

Ömer
22.Mart.2016, 18:02
Berkan öncelikle hoş geldin. Hepimizin aklından çok şey geçiyor ama icraat olmadı. Sen bu konuda yol almaya karar verirsen zevkle takip eder, yapacağın şeyler kafamıza yatarsa bizde uygularız. En azından kendi adıma konuşayım.

2_rock
22.Mart.2016, 19:59
Sen buluşmalara bi gel bizim ekipteki 250 likleri bir gör anlayacaksın ne demek istediğimi

UfoGörenMasumÖğrenci
22.Mart.2016, 22:47
merhaba ankara spyder 250 kullanıcısıyım motorumu çok beğeniyorum yanlız biraz daha hızlı ve seri olabilir bunun için motorunu modifiye yaptırmak istiyorum piston silindir dişli vs. Vs. Ankarada salih motor var başkent sanayide görüştüm ama pek bi işe yaramaz diye bilgi verdi aranızda yaptıran öneren bilgi verebilecek olan varmı veya cevaplarınızı bekliyorum saygılar.

Aklımdan geçmiyor değildi :Rockn Roll:
Bakalım sonuçlarında ne cıkacak senın motorda. :)

Aldora abi harbıden 5 spyder mı var ankarada :) Bende olursam 6 olcak ha :D :artiz:

2_rock
22.Mart.2016, 22:51
Bizde spyder dan bil bisi yok)))

UfoGörenMasumÖğrenci
22.Mart.2016, 22:53
Bizde spyder dan bil bisi yok)))

Binilmicek gibi değil ki meret :D :hastayız:

o bu degılde yaza o egzoz gelır kısıın cıkarrıım :D :Rockn Roll: