PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yangından Rant Elde Edenlere İnat

yenikoylu_ua
10.Ağustos.2007, 11:40
Rant yangincilarina inat milyonlarca agacimiz olmasina destek verin
lutfen...
Sevgiler

TEMA ÜCRETSIZ 9 AGAÇ DIKIYOR SIZIN IÇIN...

Bir insanin y¹ll¹k gazete, dergi, kürdan, k¹rtasiye vesaire ihtiyaçlari
için tam 7 agac kullaniliyor.

Yani düsünün her birimiz yilda 7 agaci tuketiyoruz!
Sizin icin 7 degil tam 9 tane mese a»ac¹ dikilecek... ve ÜCRETSIZ.
Siz de kendi adiniza kampanyaya destek olmak için Siteye giriyorsunuz...
Sol altta projeye destek butonuna tikliyorsunuz. Formu doldurup
yolluyorsunuz. Sponsor firmalardan 20 adet sms geliyor size...

Isterseniz mesajlari okumadan siliyorsunuz.
Formu dolduran herkes icin 9 mese dikiliyor. Toplam 100 milyon sms'e
ulasmak gerekiyor...
Ayvalik, Antalya, Datca...
Her yil her yerde ormanlar yaniyor (veya yakiliyor) sadece 1 dakikanizi
alacak ve 9 meseniz olacak

www.smsmese.org

HAYDİ RAPTORRİDERS ELELE

moonchild
10.Ağustos.2007, 11:48
Ben formumu doldurdum!! Bu ülkenin yeşil yüzünü kaybetmesine tahammül edemiyorum!

carvalho
10.Ağustos.2007, 11:55
Form dolduruldu, bağlantı kayıtlı e-posta adresine gönderildi.

Kubilay dostum, teşekkürler duyarlılığın için...

Çok ciddi çölleşme tehdidi altındayız ve bunun farkında değiliz hala... Bunun sivil toplum kuruluşlarından öte bir devlet politikası olması gerekir.

TEMA'ya sonsuz teşekkürler...

iakyurek
10.Ağustos.2007, 12:00
arkadaşlar uzun süredir üyeyim ve tüm organizasyonlar için ( paralı parasız ) yardımcı olmaya çalışıyorum. 6 ay önce Tema dan çerçevelenmiş bir teşekkür belgesi aldım.
inanın belge bana kuryeyle geldiğinde göğsüm kabardı ve tüylerim diken diken oldu. İsmail hayatında en doğru yaptığın işlerden biridir dedim kendi kendime.
bankada grup başkanım bu teşekkür belgesini gördüğünde bana şunu söyledi ,
" bu belgeyi almamak bir ayıptır. ayıbımızı yüzümüze vurduğun için teşekkürler ismail " . şu an çalıştığım bölümdeki herkes tema'ya üye.
belgeyi gururla masamda asılı tutmaya devam ediyorum...

xerline
10.Ağustos.2007, 12:36
Bende doldurdum 8) . Yenikoylu oncelikle bizi böyle bir olusumdan haberdar ettiğin için tesekkür ederim.
Anladıgım kadarıyla sponsorlarla gorusme olayı devam ediyormus insallah buyuk firmalar mankenlere ayrılan paraların yarısınıda boyle bir olusum için kullanırlarda proje tamamlanır.

inci
10.Ağustos.2007, 12:58
bir kaç gün önce bana da gelmişti bu mail ...formu doldurmuştum....bişey ,azıcık ta olsa bişey yapabilmek rahatlatıyo insanı ....umuyorum ki bu ve bunun gibi kampanyalarla çok şeyler başarılsın....

mistersamet
10.Ağustos.2007, 13:01
kimse yoook muuuuuuuuUUUUUUU????? :o

inci
10.Ağustos.2007, 13:09
biz neciyiz ki ms samet?kimseyiz işte ..buyrun ne istemiştiniz?

gidikurt
10.Ağustos.2007, 13:29
samet okanı soruyodur yine kanımca incim :) :)

inci
10.Ağustos.2007, 14:23
yahu ALLA ALLA ,OKAN DA SAMSUNDA ,KENDİDE ....BU KADAR ÇOK İSTİYORSA HERGÜN UĞRASIN OKAN"IN İŞYERİNE ,sitede hergün okan arıyo çocuk yaffff:);)

carvalho
10.Ağustos.2007, 15:06
kimse yoook muuuuuuuuUUUUUUU????? :o

Bu ne şimdi bu topikte :oops: :twisted:

okan
10.Ağustos.2007, 15:08
kimse yoook muuuuuuuuUUUUUUU????? :oHARBİDEN YAA... BAKIYOMDA HEP BÖLLE TAKILIYO HEMŞERİM....OLM SAMET FORUM BURASI .. OLMADIK BAŞLIKLAR ARASINDA BENİMİ ARIYON....LEAAAA HAVVLEEEE..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

inci
10.Ağustos.2007, 15:10
ya okan ne yaptın sen bu çocuğa çölde kalanların su suuu diye arandığı gibi bu da hergün okaaaaan okaaaan diye seni arıyo :)

okan
10.Ağustos.2007, 15:15
VALLA NE BİLİİM ÖRTMENİM YAVV.. ASLINDA YANIMA GELSE DAHA KOLAY OLACAK 50 KM MESAFEDE.... AMA O BURDAN ÖZLÜYO BENİ..... ÇOK İİ DELİKANLILAR ASLINDA.....ALIŞIRLAR FORUM KONUŞMALARINA YAKINDA... 8)

inci
10.Ağustos.2007, 16:29
VALLA NE BİLİİM ÖRTMENİM YAVV.. ASLINDA YANIMA GELSE DAHA KOLAY OLACAK 50 KM MESAFEDE.... AMA O BURDAN ÖZLÜYO BENİ..... ÇOK İİ DELİKANLILAR ASLINDA.....ALIŞIRLAR FORUM KONUŞMALARINA YAKINDA... 8)

yok ya bişey demiyoz ki ...sevilmek ne güzel mutlu ol işte :cheesy: ...devam etsinler bişey olmasss 8)

mistersamet
10.Ağustos.2007, 17:02
inci hanım bende bişe demiyorum ama sizlerde cok fazla takılıyorsunuz sanırım sitede gezenlere......

carvalho
10.Ağustos.2007, 17:13
Misterim sametim hemşehrim, toprağım.
Senin gibi genç arkadaşları sitemizde görmek, sizlerle büyümek hepimizi o kadar mutlu ediyor ki...

Ancak yazılı olmasa da forumda belli kurallar var. Belli konular için topikler açılıyor ve bu konu üzerinde fikirler beyan ediliyor. Konu bütünlüğünün bozulmaması için maksimum çaba harcanıyor.

Kubilay kardeşimiz de toplumsal olarak hepimizin azami duyarlılık göstemesi gereken bir konu başlığı açmış ve konu güzel bir enerjiyle devam ediyordu, taa ki senin mesajına kadar :)

Aslında çoğu konuların ilerledikçe rakı balık minvaline kayması genel bir problem. Aslında samimiyetten kaynaklanıyor ama konu bütünlüğü bozuluyor işte.

Serzeniş bu yüzden.

Yoksa biz seni ve senin gibi samimi arkadaşları çok seviyoruz.

Yazmaya devam, ama agbi, ablalarının uyarılarını da göz ardı etmemen koşuluyla...

Memleketime çoooook selamlar...

inci
10.Ağustos.2007, 17:20
inci hanım bende bişe demiyorum ama sizlerde cok fazla takılıyorsunuz sanırım sitede gezenlere......
Evet ben takılırm herkese , şimdiye kadar rahatsız olan olmamıştı sen rahatsız olduysan takılmam, Carvalho gereken cevabı vermiş istersen onun söylediklerini bir gözden geçir.

handojoe
10.Ağustos.2007, 18:25
Evet ben takılırm herkese , şimdiye kadar rahatsız olan olmamıştı sen rahatsız olduysan takılmam, Carvalho gereken cevabı vermiş istersen onun söylediklerini bir gözden geçir.

BEN SÖYLÜYORUM AMA KİMSEYE DİNLETEMİYORUM KENDİMİ

AL BUYUR İŞTE...

yenikoylu_ua
10.Ağustos.2007, 18:55

Gün gelicek hep bu günlerden bahsedicez tanıdıklarımıza dostlarımıza ailemize burdaki arkadaşlarımızı anlatırken birzamanlar diye başlıyan cümleler kurmaktansa herhafta yada en azından her ay buluştuğumuz diye başlayan cümleler kurmayı tercih ederim.Burda insanlar birbirine takılıyorsa birbirini sevdiği,dost olarak gördüğü içindir.İnci hocam birilerine takılmıyosa şüpheleniyorum acaba bişi mi yaptık kalbini kıracak diye. :oops:

Toprağam sen artık bizden birisin öle takılmalara alınmak yok bak Okan abinin ne light lığı kaldı ne kepekliği :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

gidikurt
10.Ağustos.2007, 18:58
moderatörüm alemsin valla :)

okan
10.Ağustos.2007, 19:05
ULAAAA.. HİÇ UNUTMAYACAANISMI KARDEŞİM ŞU LAYTLIK İŞİNİ... :mrgreen: :mrgreen:
Bİ KAÇ GÜNDÜR BAHSEDEN YOKTU.. KUBİ ÇOK SAOL .... :twisted:
YİNE GÜNDEME SOKTUN BİSİ YAVVVV.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

inci
10.Ağustos.2007, 20:23
bunlar unutmuyorlar okan :P ... emrah komtanımda unutmadı gitti şu top-case olayını :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

yenikoylu_ua
10.Ağustos.2007, 21:24
Yiğit adıyla değil namıyla anılır işte o unutulduğunda herşey unutulur benim seni unutmaya hiç niyetim yok