PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kazalardan bir türlü yazamadım.

yunusemre
12.Ağustos.2007, 02:46
Değerli arkadaşlarım Benim adım YuNusEmRe bende 2007 model regalimle aranızdayım. Asıl mesleğim oyunculuk ancak fazla iş çıkmadığından bankada çalışıyorum. 1999 dan berı a2 ehlıyetım var ve bu süre içinde bir çok elimden otomatik vites motor geçti ta ki dd100eyi alana kadar daha sonra beğenince ve yetersiz gelince dd250liği aldım. Bu benim ilk vitesli motorum oldu.Buradaki kardeşlik super motorum gumrukten geldı. Ve bu siteye girip hic tanımadıgım muslum babayı aradım ve benımle ısını bırakıp gumruge geldı motoru alıp bazı seyler ogrettı kardeslık super hepınızı sevıyorum. İstanbuldan yunusemre...

inci
12.Ağustos.2007, 02:48
hoşgeldin ...aramıza ve siteye ...:)

ÇeLeBi MuRaT
12.Ağustos.2007, 02:50
Hoş geldin yunus emre..Aman bu aralar millet çatacak adam arıyo tikkat :P

inci
12.Ağustos.2007, 02:53
Hoş geldin yunus emre..Aman bu aralar millet çatacak adam arıyo tikkat :P

Aslında bu değindiğin konu ; kış aylarında ,motosiklete, yaz aylarında ki gibi çokça binilmediği, bu kadar sık etkinliğin olmadığı , sürekli sitede yazarken oluyodu ama ,bu aralar niye teller gerildi anlamadım ...:(

gençer
12.Ağustos.2007, 03:48
hoşgelmişsin kardeş. .sitede bende senin gibi yeniyim buradaki insanlar tanıdıkça daha bir güzelleşiyor:) umarım güzel paylaşımlara ve sohpetlere ortak olursun.katılımcı olmanı dilerim..

Deli çerkes
12.Ağustos.2007, 04:09
Yeaks'tan sonra bir yunus emre 'miz daha oldu. aramıza hoşgeldiniz.

okan
12.Ağustos.2007, 10:20
YUNUS EMRE KARDEŞİM .. ARAMIZA HOŞGELDİN.. MOTORUN DA HAYIRLI OLSUN .. ALLAH KAZA BELA VERMESİN...

yeaks
12.Ağustos.2007, 13:11
aa adaş gelmiş bana hoşgeldin yunus abim

xerline
12.Ağustos.2007, 13:15
Hoş geldin arkadasım. Motorun hayırlı ugurlu olsun. tekerine tas degmesin inşallah.

Engin
12.Ağustos.2007, 13:45
Hayırlı ugurlu olsun kardeş, Allah kaza bela vermesin. Bende motorumu İstanbul dan alırken Alper kardeş işini gücünü bırakıp bana yardımcı olmuştu. Hepsinden Allah razı olsun.