PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sinop - fethiye (muğla) (1072 km)

Coctailozer
07.Nisan.2016, 01:25
dostlar, abiler, kardeşler büyük gün yaklaşıyor ve fethiyye geri dönüyorum. ama tabi tek değil motorumla :p delilik yaparım hiç düşünmem yola çıkarım tın tın giderim diodum ama samsun buluşmasında 130 km yol teperken anladım ki henüz yaz gelmemiş :D gündüz çok rüzgar olmasa gece soğuk olmasa bu yolu tek başımada çekerim gibime geliyo. şimdi ikinci planım tanıdığım nakliyeci arkadaş yada yük treniyle belirli bi şehre kadar gitmek ama yanımda eşlik edebilecek yada bir yerde katılıp oradan devam edebilecek yol arkadaşı olursa daha eğlenceli ve çekilir olur diye düşünüyorum. 20-25 nisan arasında yola çıkmayı düşünüyorum. o tarihlerre kadar biraz daha ısınırmı bilmem. gerçi ankaradan aşağı geçene kadar heryer soğuk olur sanırım :D

Realferman55
07.Nisan.2016, 01:36
dostlar, abiler, kardeşler büyük gün yaklaşıyor ve fethiyye geri dönüyorum. ama tabi tek değil motorumla[emoji14]delilik yaparım hiç düşünmem yola çıkarım tın tın giderim diodum ama samsun buluşmasında 130 km yol teperken anladım ki henüz yaz gelmemiş :D gündüz çok rüzgar olmasa gece soğuk olmasa bu yolu tek başımada çekerim gibime geliyo. şimdi ikinci planım tanıdığım nakliyeci arkadaş yada yük treniyle belirli bi şehre kadar gitmek ama yanımda eşlik edebilecek yada bir yerde katılıp oradan devam edebilecek yol arkadaşı olursa daha eğlenceli ve çekilir olur diye düşünüyorum. 20-25 nisan arasında yola çıkmayı düşünüyorum. o tarihlerre kadar biraz daha ısınırmı bilmem. gerçi ankaradan aşağı geçene kadar heryer soğuk olur sanırım :D
Oktay kardeşim şimdiden hayırlı yolculuklar herzaman bekleriz unutma bizim buraları 😊

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Coctailozer
07.Nisan.2016, 01:38
Oktay kardeşim şimdiden hayırlı yolculuklar herzaman bekleriz unutma bizim buraları 😊

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dostum memleket sonuçta karadeniz. illa geri dönücez tatil falan yapıcaz. :) mutlaka gelirim. gitmeden tekrar zaman bulsamda görüşsek güzel olur :)

Rednexi
07.Nisan.2016, 11:05
Sinop a 2 ay önce araba ile gelmiştim gezmeye ama orası tam bir motorla gezmelik yer ve gerçekten ince burun çizgi film gibi biryer orası muhteşem ya keşke motorla gelebilsem :)

Coctailozer
07.Nisan.2016, 11:39
Sinop a 2 ay önce araba ile gelmiştim gezmeye ama orası tam bir motorla gezmelik yer ve gerçekten ince burun çizgi film gibi biryer orası muhteşem ya keşke motorla gelebilsem :)
Havalar bi açılıp bi kapanıyor. Şuan merkez çok sisli oturduğum köy günlük güneşlik mesela :) havalar açılsa gitmeden bende turlamak istiyorum motorla. Dediğin gibi motorla gezmek ayrı keyifli. Bozburun ve inceburun gezmek çok keyifli olur :)

D2533 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rednexi
07.Nisan.2016, 11:41
valla bizim döndüğümüz sabah 7 gibi kalktık köyde bir sis vardı of anlatamam 5 metre ötedeki arkadaşımı sesinden anca farkediyordum arabanın arkasında kayboluyordu :D

tbaylan
07.Nisan.2016, 11:41
Oktay izmir'den gecerken bize de ugra. Misafir edelim seni kardesim. Hemde dinlenmis olursun8)

2_rock
07.Nisan.2016, 11:43
Ankaradan geçerken kesinlikle ilk molanın burası olsun 23 24 Nisan arası denk getirirsen yaS sürüsüne de denk gelmiş olursun hemde tanışmış oluruz

Coctailozer
08.Nisan.2016, 11:36
Oktay izmir'den gecerken bize de ugra. Misafir edelim seni kardesim. Hemde dinlenmis olursun8)
Hocam izmir çok ters kalıyo malesef ya. Ama eksik olma düşünmen yeter :)

Coctailozer
08.Nisan.2016, 11:38
Ankaradan geçerken kesinlikle ilk molanın burası olsun 23 24 Nisan arası denk getirirsen yaS sürüsüne de denk gelmiş olursun hemde tanışmış oluruz
Ankara mutlak mola yerim olur zaten. 1 gece konaklamak mantıklı olabilir orda. Oradaki etkinliklerede katılmayı istrim tabi.

zebani
21.Temmuz.2016, 11:47
sinop çok güzel biyer.benim ilk görev yerimdi yıl kaldım :)