PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spyder icin extra parca ve aksesuar

Psycho
09.Nisan.2016, 18:54
Spyder aldim sayilir ve motora extra bisiler koymayi dusunuyorum oneriniz nelerdir ne yapabilirim elinde satilik fazla aksesuar olan varmidir bide sizin spyder fotolarinizi alabilirmiyim ...

ereneren
09.Nisan.2016, 21:42
Spyder aldim sayilir ve motora extra bisiler koymayi dusunuyorum oneriniz nelerdir ne yapabilirim elinde satilik fazla aksesuar olan varmidir bide sizin spyder fotolarinizi alabilirmiyim ...

öncelikle far işine el at kesinlikle far konusunda bende daha memnun olamadım ama çok iyi çözenler var yardımcı olacaklardır koruma demiride düşünebilirsin

Psycho
09.Nisan.2016, 21:43
öncelikle far işine el at kesinlikle far konusunda bende daha memnun olamadım ama çok iyi çözenler var yardımcı olacaklardır koruma demiride düşünebilirsin

Far konusunda benden onceki sahibi xenon takms onu zaman gostereck

berkehrercan
09.Nisan.2016, 22:18
Yuksek gidon cok yakisiyor

2_rock
09.Nisan.2016, 22:25
Koruma demiri yüksek gidon tekli sele boru egzoz elcikler ve aynalar başka hiç bir şeye gerek yok çünkü o bir spyder bunları ekleyince zaten harley gibi oluyor

Psycho
09.Nisan.2016, 22:25
Yuksek gidon cok yakisiyor

Ornek varmidir resm olarak

2_rock
09.Nisan.2016, 22:28
Ornek varmidir resm olarak

Süleyman abide var mesela resmi varsa atayım

2_rock
09.Nisan.2016, 22:33
Telefondan giriyorum burada yok ama istanbul fuar görüntülerinde vardı eve varinca atarım

Ozan
10.Nisan.2016, 01:49
Koruma demiri yüksek gidon tekli sele boru egzoz elcikler ve aynalar başka hiç bir şeye gerek yok çünkü o bir spyder bunları ekleyince zaten harley gibi oluyor

koruma demiri hazir satilan bi yer varmi ? yoksa yaptiriliomu? aklimdaki lik is koruma demiri ve egzos

Psycho
10.Nisan.2016, 02:36
Koruma demirindusunmuyorum elcik var ayna alicam arkada bayrak direklerinhazir canta takicm sele cift yapicam mercekli cakarlardan takicm acaba yetermi [emoji848][emoji848]

Sent from my iPhone using Tapatalk

berkehrercan
10.Nisan.2016, 02:39
Cok karistirma orjinalligi kacmasin