PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : !!! önemli duyuru !!!

aidikurt
11.Nisan.2016, 02:12
Sevgili RaptorRiders Motosiklet Grubu Üyeleri , Ailesi

Uzun süren uğraşlar sonucu RaptorRiders 'ı bir adım daha öteye taşımak amaçlı
RaptorRiders Motosiklet Grubu TÜZÜĞÜ ve Organizasyon Şemaları oluşturulmuştur.

Camiamıza Hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

Görev alacak arkadaşların Görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını dileriz.Allah utandırmasın.

Herkesin verilen görevleri layıkıyla yerine getireceğine olan inancımız tamdır.

Hep birlikte RaptorRiders Motosiklet Grubunu dahada ileriye taşıyacağız.

TÜZÜĞÜMÜZÜ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN (http://www.raptorriders.com.tr/rrtuzuk.docx)

http://www.raptorriders.com.tr/rrorganizasyonsemasi.png

RAPTORRİDERS MOTOSİKLET GRUBU KURULUŞ AMACI:
RaptorRidersMotosiklet Grubu birlikte sürüş yaptığı ve aynı yeleği taşıdığı üyeleri ile dostluk, kardeşlik ve aile birliği içinde olan, güvenli sürüş yapmaya önem veren, trafik kurallarına uyan, motosiklet sürmeyi hayatının değişmez bir parçası haline getirmiş sürücülerden oluşan bir gruptur.
Dostluğu, saygıyı ve özgürlüğü değişmez ilkesi olarak bilen Cruiser - Custom - Chopper tarz motorlara gönül vermiş motor severlerden oluşur.
RaptorRidersMotosiklet Grubu Atatürk İlke ve İnkılaplarını benimseyen, siyaset üstü bir oluşumdur.
KURALLARIN AMACI:
RaptorRiders Motosiklet Grubu Üyeleri , Kurucuların koymuş olduğu kurallara uymak zorundadırlar. Bu kuralların amacı hiyerarşik bir yapı oluşturmak kesinlikle değildir. Bütün üyelerimizin güvenliği ve huzuru için konulmuştur.Kurallar kurucular ve üyelerin ortak fikirleriyle oluşturulmuştur. Kurallarla ilgili değişiklik Kurucu Başkan ve Başkan tarafından gerekli görüldüğü hallerde değiştirilebilir.

TÜZÜĞÜMÜZDE TÜM DETAYLARI BULABİLİRSİNİZ

Realferman55
11.Nisan.2016, 02:21
Alper Başkanım hayırlı uğurlu olması dileğimle güzel bir proje herkeze görevlerinde başarılar dilerim, inşallah daha güzel yerlerde oluruz daha da büyüyerek sesimizi RaptorRiders ailesi ile birlikte herkeze en güzel şekilde duyururuz..

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

frknulas
11.Nisan.2016, 02:25
Hayırlı uğurlu olsun abi. Gerekli biseydi olması iyi oldu. Allah utandırmasın. Yeni görevlerine atanan abimlerime kardeşlerime başarılar dilerim. Eminim ki hepsi görevini en iyi şekilde yapacak yerine getirecektir. Bu dönemde bundan sonra bizde üstümüze düşeni sonuna kadar yapıp yönetimin yanında olup destek olacağız.

aidikurt
11.Nisan.2016, 02:35
Hayırlı uğurlu olsun abi. Gerekli biseydi olması iyi oldu. Allah utandırmasın. Yeni görevlerine atanan abimlerime kardeşlerime başarılar dilerim. Eminim ki hepsi görevini en iyi şekilde yapacak yerine getirecektir. Bu dönemde bundan sonra bizde üstümüze düşüni sonuna kadar yapıp yönetimin yanında olup destek olacağız.
Eyvallah kardeşim. Bugünlere sizlerin destekleriyle geldik.Sizler olmasanız bugünlere gelmek hayal olurdu.
iyiki varsiniz.Birlikte uzun yıllar sürmek dileğiyle.

erhan_
11.Nisan.2016, 02:50
hayırlı uğurlu olsun, indirdim ancak detaylı inceleyemedim, hazırlayanların emeğine sağlık

Punisher45
11.Nisan.2016, 09:17
Hayırlı uğurlu olsun. Görevi olanları Allah utandırmasın.

tbaylan
11.Nisan.2016, 09:19
Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Görev sahibi olmaya hak kazanan kardeşlerimi tebrik ediyorum. Allah utandırmasın. Hep birlikte nice kilometrelere8)

AMZ35
11.Nisan.2016, 09:22
Tum aileye hayirli ugurlu olsun :)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peder
11.Nisan.2016, 09:28
RaptorRiders ailesine hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen herkese teşekkürler. Yeni görevlerinde tüm abi ve kardeşlerime başarılar.

Tüzüğü şimdi indirip okudum. Gayet açıklayıcı ve yönlendirici. Tüzüğün hazırlanmasında emeği geçenlere de ayrıca teşekkür ederim 8)

centaur
11.Nisan.2016, 09:33
Hepimize , tüm ailemize hayırlı-uğurlu olsun. Görev alan tüm arkadaşlara tebrikler...

Andarkan_
11.Nisan.2016, 09:36
Tüm RR ye hayırlı olsun.

ereneren
11.Nisan.2016, 09:37
tüm ailemize hayırlı olsun herkese görevlerinde başarılar dilerim en iyi şekilde yapcaklarına inanıyorum :)

GökhanMüezzinoğlu
11.Nisan.2016, 10:07
Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Gerekli çalışmayı yapan başkanların emeğine, yüreğine sağlık. Görevlendirilen değerli arkadaşlara başarılar diliyorum. İhtiyacımız olan bir şeydi. :Rockn Roll:

CaNeR
11.Nisan.2016, 10:15
Tüm raptor riders türkiye ailesine hayırlı uğurlu olsun. Görevdeki kardeşlerime başarılar dilerim allah utandırmasın.

2_rock
11.Nisan.2016, 10:33
Bütün RR AİLESİNE hayırlı uğurlu olsun .1 basamak daha yukarı çıkmış bulunmaktayız. Tüzüğümüzün açıklanması ile kafadaki bazı soru işaretleri ve yapılacaklar belli oldu.daha iyi günler için hep birlikte RR AİLESİ. EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Ömer
11.Nisan.2016, 11:09
Hepimize hayırlı uğurlu olsun

Ferhat BASTEM
11.Nisan.2016, 11:28
Gün geçtikçe güçlenen yapımızı perçinleyen yeni oluşumumuz tüm grubumuza hayırlı olsun. Yönetim şemasında yer alan ve alacak olan tüm arkadaşlara görevlerinde başarılar dilerim. Allah utandırmasın. Bu süreçte tüm üye arkadaşların tüzükte yer alan konulara gereken özeni göstereceğine ve yönetime her konuda destek olacağına dair inancım tam. Birlikte nice anılar biriktirmek üzere...

Ekrem Özdemir
11.Nisan.2016, 11:33
Hepimize hayırlı uğurlu olsun. 8)

Kerem Düzgün
11.Nisan.2016, 12:40
Tüm RR ailesine hayırlı olsun gittikçe büyüyen güzel bir ailemiz var Allah nazarlardan kazalardan korusun 8)

Bahadır
11.Nisan.2016, 14:30
Hepimiz için hayırlı olsun.Daha iyi bir ekip olma yolunda güzel bir adım olur inş.8):)

Crixus
11.Nisan.2016, 14:45
Hayırlı uğurlu olsun. Yapılanma olması hala büyümeye devam eden bu ailenin ileride hierarşinin önüne geçile bilmesi için doğru bi adım. Herkese görevinde başarılar dilerim.

Galaxy Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bypale
11.Nisan.2016, 15:02
Hayırlı olsun bütün RAPTORRİDERS'a. Herkese başarılar.8)

DarkMacros
11.Nisan.2016, 15:03
Hayırlısı olsun. Olması gereken bir bilgilendirme idi.

Toprakege
11.Nisan.2016, 15:23
Butun RR aılesıne hayırlı olsun

Rednexi
11.Nisan.2016, 15:28
Hayırlı Olsun Yeni Görevlerindeki Arkadaşlara,Abilerime Başarılar :)

ellekli
11.Nisan.2016, 16:28
Tebrikler. Hayırlı Olmasını ve Görev alan arkadaşlara başarılar diliyorum.

Merkez İstanbul belirtilmiş yerimiz var mı?

Yapı itibariyle Dernek tarzı bir şey mi?

bronks
11.Nisan.2016, 16:37
Başarılı ve açıklayıcı olmuş

CELİL
11.Nisan.2016, 17:26
Tebrikler. Hayırlı Olmasını ve Görev alan arkadaşlara başarılar diliyorum.

Merkez İstanbul belirtilmiş yerimiz var mı?

Yapı itibariyle Dernek tarzı bir şey mi?
Ömer dernek değil ama ileride olabilecek şekilde alt yapıyı uygun hale getiriyoruz
Merkez istanbul ve herkese yer var 8)

ellekli
11.Nisan.2016, 17:30
Ömer dernek değil ama ileride olabilecek şekilde alt yapıyı uygun hale getiriyoruz
Merkez istanbul ve herkese yer var 8)
Anladım Celil abi. Geleceğiz İnşaAllah kısa zamanda..

SM-A510F cihazımdan gönderildi

Amon_Amarth
11.Nisan.2016, 20:12
Tüm RR ailesine hayırlı olsun, yeni görevlerine gelmiş abilerime de başarılar diliyorum :)

ckaraca
11.Nisan.2016, 21:16
Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ve görevinde herkese başarı temenni ederim :)

gokberk
11.Nisan.2016, 23:19
Hayırlı uğurlu olsun.Görev alan arkadaşlara görevlerinde başarılar dilerim.Allah utandirmasin

Ozan
11.Nisan.2016, 23:37
Hepimiz icin hayirli ugurlu olsun...Net ve aciklayici Tuzuk hazirlanmasinda emegi gecenlere tsk eder, gorev alan herkesede basarilar dilerim

drmahoo
11.Nisan.2016, 23:56
ellerinize saglik tüm RR camiaşina hayırlı olsun

ibrahimyılmaz
12.Nisan.2016, 07:59
Tüm ailemiz için hayırlısı olsun görev alan arkadaşlarada görevlerinde başarılar diliyorum önümüz açık inşallah bundan sonra çok daha hızlı büyüyeceğiz..

Sent from my iPhone using Tapatalk

umut.
12.Nisan.2016, 09:27
Öncelikle bu aile dost ortamının oluştrulmasında emeği geçen herkese çok teşekkürler. İnşallah bu birlikteliğimiz günden güne güçlenerek uzun yıllar sürer. nazar

Msuner
12.Nisan.2016, 12:46

Görev alacak arkadaşların Görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını dileriz.Allah utandırmasın.

RAPORRİDERS MOTOSİKLET GRUBU KURULUŞ AMACI:
RaptorRidersMotosiklet Grubu birlikte sürüş yaptığı ve aynı yeleği taşıdığı üyeleri ile dostluk, kardeşlik ve aile birliği içinde olan, güvenli sürüş yapmaya önem veren, trafik kurallarına uyan, motosiklet sürmeyi hayatının değişmez bir parçası haline getirmiş sürücülerden oluşan bir gruptur.
Dostluğu, saygıyı ve özgürlüğü değişmez ilkesi olarak bilen Cruiser - Custom - Chopper tarz motorlara gönül vermiş motor severlerden oluşur.
RaptorRidersMotosiklet Grubu Atatürk İlke ve İnkılaplarını benimseyen, siyaset üstü bir oluşumdur.
KURALLARIN AMACI:
RaptorRiders Motosiklet Grubu Üyeleri , Kurucuların koymuş olduğu kurallara uymak zorundadırlar. Bu kuralların amacı hiyerarşik bir yapı oluşturmak kesinlikle değildir. Bütün üyelerimizin güvenliği ve huzuru için konulmuştur.Kurallar kurucular ve üyelerin ortak fikirleriyle oluşturulmuştur. Kurallarla ilgili değişiklik Kurucu Başkan ve Başkan tarafından gerekli görüldüğü hallerde değiştirilebilir.

Hayırlı uğurlu olsun Tüzük Çıkartıp İmzalayıp Kime Teslim Edebiliriz ?

tbaylan
12.Nisan.2016, 13:02
Hayırlı uğurlu olsun Tüzük Çıkartıp İmzalayıp Kime Teslim Edebiliriz ?

Bununla ilgili planlamalar yapıyoruz Mustafa. Bazı arkadaşlar görevlendirilecek. Ve dosyada muhafaza edilecek8)

ob1kanobi
12.Nisan.2016, 13:29
Umarım büyük emeklerle ve özveriyle hazırlanan bu tüzük çok daha büyük adımlara vesile olur. Kardeşliğimize hayırlı olması dileklerimle emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hep birlikte nice kilometrelere...

_KARADUT_
12.Nisan.2016, 22:08
TüzüğümüzTüm RR ailesine hayırlı olsun.

RaptoRider
13.Nisan.2016, 01:06
Emeği olan herkesin eline sağlık tüzük çok başarılı olmuş RR ailesinede bu yakışır görevinde herkese başarılar Allah utandırmasın8)

eNkaZw
13.Nisan.2016, 03:37
hayırlı olsun. Görev alan arkadaşlarımızı tebrik eder başarılar dilerim. Emeği geçen herkese teşekkürler. Gazamız mübarek olsun :)

2_rock
13.Nisan.2016, 19:10

RAPORRİDERS MOTOSİKLET GRUBU KURULUŞ AMACI:
KURALLARIN AMACI:

CaNeR
15.Nisan.2016, 09:38
Tüm Raptor Riders Türkiye Ailesine Hayırlı Uğurlu Olsun..
Herkesten ricam tüzükdeki kuralları iyi okuyup öğrenmenizdir bu kurallar altında desteğinizle çok daha iyi yerlere taşıyacağız grubumuzu..8)