PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 17/08/2007 Cuma Beylerbeyi Öğretmen Evi Buluşması (Haftalık Buluşma)

yenikoylu_ua
14.Ağustos.2007, 13:54
ARKADAŞLAR BU HAFTA CUMA BULUŞUYORUZ

BULUŞMA YERİ : BEYLERBEYİ(SABANCI) ÖĞRETMEN EVİ(yer Anadoluhisarındadır)

BULUŞMA SAATİ : 20:30

KARŞIYI BULAMAYIZ PEK BİLMİYORUZ DİYEN ARKADAŞLAR İÇİN

AVRUPAYAKASI :DOLMABAHÇE

BULUŞMA SAATİ :19:45

GELECEK ARKADAŞLAR GRUBA NERDEN KATILACAKLARINI YAZARSA DAHA İYİ OLUR BEKLEME YAPILMICAKTIR

KATILIM LİSTESİ

1-yenikoylu_ua (+1)
2-carvalho (+yan1)
3-aidikurt (+1)
4-cüneyta
5-iakyürek (+1)
6-yeaks
7-rızahoşgör (+1)
8-BULL
9-barışmert
10-spedy (+1)
11-ozzymania
12-motojunior
13-Burhanusta
14-POLO
15-Yasinsubay
16-

carvalho
14.Ağustos.2007, 14:44
KATILIM LİSTESİ

1-yenikoylu_ua (+1)
2- carvalho
3-
4-
5-

gidikurt
14.Ağustos.2007, 14:46
KATILIM LİSTESİ

1-yenikoylu_ua (+1)
2- carvalho
3- admin+fırst leady

cuneyt
14.Ağustos.2007, 14:48
1-yenikoylu_ua (+1)
2- carvalho
3- admin+fırst leady
4-Cüneyt (Dolmabahçe) (Yetişemezsem karşıya gelirim beklemeyin)
5-
6-

yenikoylu_ua
14.Ağustos.2007, 16:06
Selçuk yan 1 ini niye yazmadın :P

cemcem
14.Ağustos.2007, 16:13
yanım ben yan

iakyurek
14.Ağustos.2007, 16:14
+1

carvalho
14.Ağustos.2007, 16:19
Selçuk yan 1 ini niye yazmadın :P

Harbi unutmuşum abi.
Ben+yancım (cemcem)

handojoe
14.Ağustos.2007, 16:47
listedeki ilk 15 kişiyi gözüm kapalı yazarım...

buluşun buluşun...

ben istanbul da olsam var ya

ah sizi gidi siziler...

gidikurt
14.Ağustos.2007, 17:19
hadi sende gel nasıl olsa hafta sonu ertesi gün bekleriz :) 8)

yenikoylu_ua
14.Ağustos.2007, 17:28
Sadece bu kadarmıyız arkadaşlar elleri görelim

jashuaa
14.Ağustos.2007, 17:54
ya ben neden istanbulda değlim :cry: :cry: :cry:

yeaks
14.Ağustos.2007, 18:08
1-yenikoylu_ua (+1)
2- carvalho
3- admin+fırst leady
5- Yeaks
6-

ozzymania
14.Ağustos.2007, 18:10
ya ben neden istanbulda değlim :cry: :cry: :cry:

Bilmem neden değilsin.Gelsene :P

yenikoylu_ua
14.Ağustos.2007, 18:12
ozz giriyon çıkıyon hala bende demedin gelmicen galiba

jashuaa
14.Ağustos.2007, 18:15
ya ozzy ben istanbuldayken sizi tanımıyodum hemde motorum yoktu ama şimdi eskişehirdeyim :cry:

RızaHoşgör
15.Ağustos.2007, 01:04
yazın bu kardeşinizi de.özledim sizleri yaw

yenikoylu_ua
15.Ağustos.2007, 01:07
Yazdım orda görüşürüz

RızaHoşgör
15.Ağustos.2007, 01:09
listedeki ilk 15 kişiyi gözüm kapalı yazarım...

buluşun buluşun...

ben istanbul da olsam var ya

ah sizi gidi siziler...

kardeşim senide bekleriz

BULL
15.Ağustos.2007, 01:48
Abi her seferinde bende demekten yoruldum :)
ben artık gelmiceem zaman yazıcam :yesil: :yesil: :yesil:
(Dolmabahçe)

barismert
15.Ağustos.2007, 02:11
daha önce forumda yazmıştım regal alıcam aşıgım diye belki hatırlarsınız parayı tamamladım banka kredi falan scooter ı da sattım aşk herşeyi yaptırıyo adama bi arkadaşla anlaştık sayılır eger işlemleri hallederde motoru alırsam bende dolmabahceye gelirim hemde tanışmış oluruz forumları sürekli takip ediyorum ama RR olmadıgında biraz yabancı kalıyorum peK yazmıyodum karar verme aşamasında motorla ilgili bana cok yardımcı oldunuz tanışmak isterim ehliyeti almama 10 gün kaldı evraklar hazır ama ben yinede katılıcam aranıza katılıcam

SAYGILAR

1-yenikoylu_ua (+1)
2- carvalho
3- admin+fırst leady
5- Yeaks
6- barismert (EGER ONA (RR) KAVUŞURSA) :cheesy:

BULL
15.Ağustos.2007, 02:24
bu arada öğretmenevinde bi prog.olucakmı yani saz-cazz falan
yoksa ööle çay içip birbirizemi bakıcazz :yesil: :yesil: :yesil:

speedygonzales
15.Ağustos.2007, 09:15
Speedygonzales (+1) !
desem beni de alırmısınız aranıza?

yeaks
15.Ağustos.2007, 10:09
sancezz gelmiomusun yoksa ??

yenikoylu_ua
15.Ağustos.2007, 10:12
bu arada öğretmenevinde bi prog.olucakmı yani saz-cazz falan
yoksa ööle çay içip birbirizemi bakıcazz :yesil: :yesil: :yesil:

Herzamaki gibi sen anladın onu zannımca

handojoe
15.Ağustos.2007, 10:14
sancezz gelmiomusun yoksa ??

SANÇEZ İLE PAZARTESİ GÜNÜ BERABERDİK GEZDİK BİRAZ O BURDA MEMLEKETİNDE TATİLDE.

AYRICA ÇOK ŞEKER VE KIPIR KIPIR BİR ÇOCUK BAYILDIM ONA

SANCEZ & YEAKS İKİNİZDE BİRBİRİNİZE BENZİYORSUNUZ ÇOCUKLAR UMARIM SENİNLEDE TANIŞIRIZ GENÇ ADAM

yeaks
15.Ağustos.2007, 10:19
ya hando abim fizik olarak benzemiyoruzda imkansız zaten :D:D :mrgreen: huy olarak olablir belki inş seninlede tanşırım abi bende çok istiyorum senle tanışmak....

ozzymania
15.Ağustos.2007, 11:30
Dolmabahça'den Beylerbeyi'ne Sirkeci üzerinden Harem'mi yoksa ? Direk köprüden Beylerbeyi'nemi gidilecek.

yenikoylu_ua
15.Ağustos.2007, 11:37
Köprüden gidilir diye düşündük.Ama kartı olmayan arkadaşlar olduğu düşünülüp ikinci köprü kullanılabilir.Çünkü öğretmen evinin yeri Anadolu Hisarında harem çok uzak kalır düşüncesindeyim

ugurcuk
15.Ağustos.2007, 18:01
motorum yetişirse bende gelmke istiom ama motyor hala antalyada eger gelirse bende orada olacam dolmabahçeden başlayarak sizlerle suruş yapmak istiom :D

gidikurt
15.Ağustos.2007, 18:03
Speedygonzales (+1) !
desem beni de alırmısınız aranıza?

almazmıyız abimmm başımızın üstünde yerin var yeterki gel neşemize neşe kattttt :)

ayhan67
15.Ağustos.2007, 18:41
:( bende gelmek ıstıyorum ama ısteyım ınsallah erken cıkarsam katılıcam aranıza.sımdıden herkese ıyı eglenceler :cheesy:

RızaHoşgör
15.Ağustos.2007, 19:08
kubi
açık adres yazarmısın .sonradan katılacaklar zorlanmasın

ozzymania
15.Ağustos.2007, 23:23
ozz giriyon çıkıyon hala bende demedin gelmicen galiba

Tamam kubilay abi ya,, ne kızıon bacak kadar cucuğaa. :(
dolmabahçeye geliyorum.
bende :D bende :D

Motoruda adam ettim.Artık scootera binmiyorum :)

yenikoylu_ua
16.Ağustos.2007, 01:41
kubi

Küçüksu Cd. Anadolu Hisarı

MEB sayfasındada bu kadar yazıyo adres anadolu hisarına gelince herkez gösterir diye tahmin ediyorum cumaya görüşürüz

ozzzii yazdım senide kardeşim

moonchild
16.Ağustos.2007, 12:31
Abi bu öğretmenevi madem Anadolu Hisarı'nda, niye başlıkta Beylerbeyi yazıyo? Beylerbeyi nireeeee Anadolu Hisarı nire!! Yanlışlık olmasın, millet Beylerbeyi'nde başı kesi tavuğa bağlamasın????

MotoJunior
16.Ağustos.2007, 12:32
herhulkarda bulusuruz kardeşim moderötörlerimiz bizi yollardan toplar heralde

moonchild
16.Ağustos.2007, 12:37
Hadi bakalım!! Allah sonumuzu hayır etsin!! :)

MotoJunior
16.Ağustos.2007, 12:39
buluşucaz başka yolu yok kardeş karsıyada gecicez

iakyurek
16.Ağustos.2007, 12:42
Ahanda size yorumlu bir bilgi. Neresi olduğunu anlayan var mı :P :P

Anadolu Hisarı Sabancı Öğretmenevi :

Anadolu Hisarı'nda, denize sıfır bir öğretmenevi burası. Sahil yolundan Küçüksu Kasrı'na giden bir yol vardır, o yol üzerinde. Beykoz tarafından geliyorsanız Göksu deresini geçer geçmez sağa, Üsküdar tarafından geliyorsanız Göksu deresini geçmeden hemen önce sola dönüyorsunuz, 100 metre kadar ileride sağda, pembe bir bina. Kocaman bir bahçesi var. Şansınız varsa deniz kenarındaki masalarda yer bulabilirsiniz ama diğerleri de ferah ve güzel. Öğretmenevi olduğuna bakmayın herkes girebiliyor. Sadece öğretmenlere indirimli fiyatlar uygulanıyor. Ama normal fiyatlar da benzer yerlere göre oldukça uygun. Gündüzleri masmavi boğazı ve Bebek, Rumeli Hisarı tepelerini seyretmek mümkün. Akşamları da Rumeli Hisarı ışıklandırmasıyla hoş bir manzara sunuyor. Çocuklu olanlar için çocuk parkı da var.

MotoJunior
16.Ağustos.2007, 12:44
ismail sende olmasan biz ne yapıcaz kurda kusa yem edicekler bu moderatorle admın bizi

moonchild
16.Ağustos.2007, 12:46
Çocuklu olanlar için çocuk parkı da var.

He tamam o zaman ben benim çocukları da getiririm, oynarlar hiç değilse!

MotoJunior
16.Ağustos.2007, 12:46
kaç tane var kardeşim

iakyurek
16.Ağustos.2007, 12:47
Müdür valla ben hissettim zaten kurt kuş ve yem olayını o yüzden araştıriim dedim. tatile gider ayak yem edeceklerdi valla :mrgreen: :mrgreen:
oy oy oy Serhatım niye haberimiz yok bu çocuk olayından :cheesy:

MotoJunior
16.Ağustos.2007, 12:48
neyse kurtardık sayılır

yenikoylu_ua
16.Ağustos.2007, 12:48
Abi bu öğretmenevi madem Anadolu Hisarı'nda, niye başlıkta Beylerbeyi yazıyo? Beylerbeyi nireeeee Anadolu Hisarı nire!! Yanlışlık olmasın, millet Beylerbeyi'nde başı kesi tavuğa bağlamasın????

Serhat kardeşim eski adı beylerbeyi örtmenevi adı yeni değişmiş galiba muhtemelen binayı sabancı tadilat yapmıştır adınıda ekletmiştir bi yanlışlık yok yani sevgili örtmenimiz alışkanlıktan eski adını verdi bizde öle açtık sorun yok cuma görüşücez dimi

MotoJunior
16.Ağustos.2007, 12:50
siz bizlerden kurtulmak istiyosunuz anladık biz. başka başka isimler yerler filan nasıl olucak

ozzymania
16.Ağustos.2007, 12:51
Dolmabahçe'de stadın karşısında bir otopark var orada buluşuyorsunuz değilmi?

moonchild
16.Ağustos.2007, 12:52
Abi çocuklardan benim de haberim yoktu... 2'şer gün arayla verdiler kucağıma, nasıl oldu anlayamadım. Bi oğlan bi kız!

Kubilay abi eğer İsmo'nun tarif ettiği yere bir öğretmenevi yapılmış ve bunun adına cidden Beylerbeyi Öğretmenevi denmişse, o yapıya o adı koyanın alnından öpmek, icabında elini sıkmak isterim... Hani boğaz hattı depremden sonra tahrip oldu falan diyolar ama bu kadar da olmaması lazım beaa!! :D

yenikoylu_ua
16.Ağustos.2007, 12:53
Otoparka sokmuyorlar kardeşim otoprkın yanındaki caminin önünde zaten motorları görürsünüz tabi ilk gelen degilseniz

MotoJunior
16.Ağustos.2007, 12:54
ilk gelen olursak kim bizi görecek

yenikoylu_ua
16.Ağustos.2007, 12:54
Abi çocuklardan benim de haberim yoktu... 2'şer gün arayla verdiler kucağıma, nasıl oldu anlayamadım. Bi oğlan bi kız!

Kubilay abi eğer İsmo'nun tarif ettiği yere bir öğretmenevi yapılmış ve bunun adına cidden Beylerbeyi Öğretmenevi denmişse, o yapıya o adı koyanın alnından öpmek, icabında elini sıkmak isterim... Hani boğaz hattı depremden sonra tahrip oldu falan diyolar ama bu kadar da olmaması lazım beaa!! :D

Valla söz ağızdan çıktı sorarız gidince

yenikoylu_ua
16.Ağustos.2007, 12:55

Sonradan gelen

MotoJunior
daha kaç tane oldugunu söyliyemedi

iakyurek

Mehmet abi var bunda bi ayak kurt, kuş , yem üçlüsünü hala hissediyorum

moonchild
16.Ağustos.2007, 12:56

Abi İnönü Stadı'nın önündeki ışıklarda dur! Ama kırmızı yanmıyosa sağda dur. Babaların arasından motorunu kalıdırma çıkar, caminin önüne doğru. Edebinle bekle... Birisi illa görür!!

carvalho
16.Ağustos.2007, 12:56

Zeki Müren de bizi görecek mi!! :D

Yer kolay, meraklanmayın siz.

moonchild
16.Ağustos.2007, 12:57

Zeki Müren de bizi görecek mi!!

Görme miiii görme miiiii!!! :)

yenikoylu_ua
en azından ben liste bitsin sölerim

iakyurek

Zeki Müren de bizi görecek mi!!

bodruma kadar yüzer biz zeki müreni görürüz be kardeşim yeter ki sen iste :mrgreen:

MotoJunior
16.Ağustos.2007, 12:58
bitmeden olamamı

handojoe
16.Ağustos.2007, 14:43

Sonradan gelen

kubi dostum süper bir cevap olmuş.

tam HANDO'NUN tarzı... :cheesy:

RızaHoşgör
16.Ağustos.2007, 21:48
kubi

MEB sayfasındada bu kadar yazıyo adres anadolu hisarına gelince herkez gösterir diye tahmin ediyorum cumaya görüşürüz

kardesim beylerbeyi diye başıl var .anadolu hisarı diye adres?

BULL
16.Ağustos.2007, 22:43
yaw ben çok gülüyom şu istanbulluların yol iz bilmeden ortalıklarda gezinmelerine :yesil: :yesil: :yesil:
altında gıccır gıccır regalin varkene asfaltları kaldırımları ağlata ağlata ne gezmezsiniz beyaaw
öğrenin artık şu istanbulu başka istanbul yok bakın haaa :P 8)

ozzymania
16.Ağustos.2007, 23:05
yaw ben çok gülüyom şu istanbulluların yol iz bilmeden ortalıklarda gezinmelerine :yesil: :yesil: :yesil:
altında gıccır gıccır regalin varkene asfaltları kaldırımları ağlata ağlata ne gezmezsiniz beyaaw
öğrenin artık şu istanbulu başka istanbul yok bakın haaa :P 8)

Gül sen gül.Zaten şile dedin iş dedin.gelmedin yalovaya yalnız bıraktın beni hani beraber yol yapıcaktık, yarın gelde görüşelim eğer motorun çıktıysa, takım elbiseli motorcu :D

BULL
16.Ağustos.2007, 23:08
motor çıktıda ben giricem şimdi onun yerine :?

yenikoylu_ua
16.Ağustos.2007, 23:44
kubi

kardesim beylerbeyi diye başıl var .anadolu hisarı diye adres?

MEB nın işleri işte idare edicez

polo
17.Ağustos.2007, 00:06
BİZİ KİMSE YAZMIYO BENDE KENDİM GELİRİM ÖGRETMEN EVİNİN KARŞISINDAKİ KÖPRÜDEN SİZİ SEYREDERİM TÜM ARKADAŞLARA SELAM...............

gençer
17.Ağustos.2007, 00:10
arkadaşlar , geçen haftaki toplantıya katılamadım. sizlere süpriz yapıp yeni aldığım motorumla bu haftaki toplantıya katılmayı planlıyordum.. geçen hafta perşembe akşamı motorumu motojunior mehmet abimden aldım... bazı aksilikler peş peşe geldi ve mehmet abimden kaynaklanmayan sebeplerden dolayı motorumun plakasının çıkması biraz gecikti.. motorumu teslim almam bu güne kadar sarktı.. (tekrar ve üzerine basarak söylüyorum ki bu aksiliklerin mehmet abimle bir alakası yok.ufak tefek tahlihsizlikler oldu.) bir haftadır soranlara yarın akşam alıyorum diyorum ..yarın akşam tekrar soruyorlar yarın akşam kısmetse diyorum.. bu cevabı aynı kişilere birkaç kez verdim artık bana gülmeye başladılar::))))

sonunda bu akşam herşeyiyle hazır olan motorumu hiçbir aksilik olmadan almak için akşamüstü 16:00 da yola çıktım. işyerindeki arabasını yeni alan acemi bir arkadaş benim evimin istikametine gidiyorsun peş peşe gidelim deyince biz iki araba yola çıktık arkadaş evine bende motorumu almaya gidiyorum..

bilen bilir istanbul
(avr yakası) mahmutbey istoç civarında arkamdan gelip beni takip eden arkadaş 3. bir araca çarparak kaza yapmasınmı:(((( eyvahhh dedim.. şimdi arkadaşı bırakıp gidemessin .. bekledim 17:00 da olan kaza için polis ancak 19:30 da gelebildi .. araba pelt olduğundan arkadaşı evine brakmak durumunda kaldığımdan yeni motorumu yine alamadım . bugünde alamadım..

aslında kısmetten ziyade olmazmış.. motorumu alamadığıma üzülmüyorum nasılsa yarın alırım . ama şuna üzülüyorum ki yarın işten çıkınca motorla olmasada arabayla öğretmenevindeki toplantıya katılmayı çok istiyordum ama sanırım yarın iş çıkışı motorumu almaya gidersem toplantıya katılamıyacağım .. işte buna üzülüyorum..::((((

yenikoylu_ua
17.Ağustos.2007, 00:17
Üzülme kardeşim sen motorunu almaya eşinle git Mehmet ve Burhanda gelicek beraber çıkarsınız yola hem tek başına gelmemiş olusun demokrasilerde çare tükenmez

yenikoylu_ua
17.Ağustos.2007, 00:19
BİZİ KİMSE YAZMIYO BENDE KENDİM GELİRİM ÖGRETMEN EVİNİN KARŞISINDAKİ KÖPRÜDEN SİZİ SEYREDERİM TÜM ARKADAŞLARA SELAM...............

Abi görmemişizdir hemen yazıyorum

polo
17.Ağustos.2007, 00:47
TEŞEKÜRLER KARDEŞİM GEÇEN AKŞAM OTAKÖYE İNERKEN GÖRDÜM KORNA YAPTIM ARABADAYDIM KASKTAN DUYMADIN REGAL HER YERDE DİKKAT ÇEKİYOR SANADA YAKIŞIYOR YENİKÖYLÜM.. KUBİLAYIM.

yenikoylu_ua
17.Ağustos.2007, 00:48
TEŞEKÜRLER KARDEŞİM GEÇEN AKŞAM OTAKÖYE İNERKEN GÖRDÜM KORNA YAPTIM ARABADAYDIM KASKTAN DUYMADIN REGAL HER YERDE DİKKAT ÇEKİYOR SANADA YAKIŞIYOR YENİKÖYLÜM.. KUBİLAYIM.

Hepimize yakışır abi teşekkür ederim

yenikoylu_ua
17.Ağustos.2007, 11:56
Dehadi ama bukadarmı aller

ozzymania
17.Ağustos.2007, 11:59
Ya hakikatten bir şey sorucam.Neden bu hafta cuma gününü ve öğretmenevini seçtik.ÖZel bir programmı var acaba orada?

yasinsubay
17.Ağustos.2007, 17:10
Bir aksilik cıkmazsa bende gelecegim, celebim muratım sen de geliyorsun degilmi

cuneyt
18.Ağustos.2007, 00:10
Sanırım herkes buluşup eğlenmiştir.

Saat 19:45'te Dolmabahçe'nin girişindeki otopark'ın önünde caminin yanında beklememe rağmen kimseyi göremedim. Acaba diyorum kimse gelmedi mi? Yoksa ben 1 dk gibi önemsiz bir süreyle mi kaçırdım?

Saat 20:00'e kadar bekledikten sonra neyse ki kimse gelmemiş dedim çünkü önemli bir işim çıktı. Ama açıkcası buluşma saatinde orda olunmaması beni şaşırttı. Bir o kadar da üzüldüm.

Buluşma yerini yanlış anlamış olabilirim diye 19:50-19:55 arası Beşiktaş'a kadar gidip geldim. Ancak bırak regalcileri tek bir chopper bile görmedim.

Sanırım ben yanlış yere geldim. Neyse önemli değil. Bir daha ki sefere dikkat ederiz... :(

handojoe
18.Ağustos.2007, 01:13
bizimkiler gelmediler galiba sohbet iyi gidiyor demekki kimse kalkmak istemiyor...

barismert
18.Ağustos.2007, 01:41
şimdi gelirler bende dolbahçedeydim ama karşıya geçemedim ehliyeti almama 1 hafta kaldı bide sigorta yaptırmam lazım ama yıldıza kadar beraber gittik abilerle tanıştık işallah bundan sonra her hafta fix olucak neyse gelsinler bakalım nasıl geçmiş merak ediyorm benim RR çıplak kaldı digerlerinin RR larının yanında kesinlikle bişeler yapmak lazım

SAYGILAR (yeniköylü abim bundan sonra eve dönüşte beraberiz sahilden) :cheesy:

ozzymania
18.Ağustos.2007, 01:44
Sanırım herkes buluşup eğlenmiştir.

Saat 19:45'te Dolmabahçe'nin girişindeki otopark'ın önünde caminin yanında beklememe rağmen kimseyi göremedim. Acaba diyorum kimse gelmedi mi? Yoksa ben 1 dk gibi önemsiz bir süreyle mi kaçırdım?

Saat 20:00'e kadar bekledikten sonra neyse ki kimse gelmemiş dedim çünkü önemli bir işim çıktı. Ama açıkcası buluşma saatinde orda olunmaması beni şaşırttı. Bir o kadar da üzüldüm.

Buluşma yerini yanlış anlamış olabilirim diye 19:50-19:55 arası Beşiktaş'a kadar gidip geldim. Ancak bırak regalcileri tek bir chopper bile görmedim.

Sanırım ben yanlış yere geldim. Neyse önemli değil. Bir daha ki sefere dikkat ederiz... :(

Sen geç kalmışsın sanırım cüneyt 4 motor orada 17:50'ye kadar bekledik.Ondan sonra baktık gelen giden yok bastık beylerbeyine 1.köprüden keşke arasaydın önceden geliyorum diye.

handojoe
18.Ağustos.2007, 01:47
bırakın gevezeliğide anlatın bakalım nasıl geçti kimler vardı bir birifing alayım lütfen...

hando

cuneyt
18.Ağustos.2007, 01:51
Sen geç kalmışsın sanırım cüneyt 4 motor orada 17:50'ye kadar bekledik.Ondan sonra baktık gelen giden yok bastık beylerbeyine 1.köprüden keşke arasaydın önceden geliyorum diye.

Abicim geç kalmışsın dediğin saat 19:45. 1 hafta öncesinde belirlenen buluşma saati. Çıkmadan önce foruma da baktım, saatte bir değişiklik olmamıştı. 2 saat öncesinden gideceğinizi nereden bileyim :(

Neyse haftaya adam akıllı bir saat belirleyelim.

ozzymania
18.Ağustos.2007, 01:54
Sherif kimler yoktuki.Ben vardım.Adminle first lady'si.Akabilinde Moderatörüm Kubilay abi,Rıza Hoşgör,Yasinsubay.Carvalho,Polo,Ali usta,Bull, hakkatten başka kim vardı ya unuttum valla.Süper geçti.Karşı toplantılarını oraya sabitledik sanırım mekan süper fiyatlar uygun.Yedik içtik konuştuk adminim site kurallarının çıktısını aldı hepimize imzalattı.Sizlerede göndericekmiş bütün üyeler imzalayıp göndericekler geriye :P
Artık ağız tadıyla geyik bile yapamıycaz çok fena diktatörlük yönetimine geçiyoruz :D
Ordan çıktık ayrılan ayrıldı ayrılmayanlar kokoreç ziyafeti çekti kendilerine.
Ben şahsen su anda mide spazmı geçirmek üzereyim.Ama güzeldi.

Bu arada pardon cüneyt saati yanlış yazmışım 19:50 olucaktı.

handojoe
18.Ağustos.2007, 01:56
Sherif kimler yoktuki.Ben vardım.Adminle first lady'si.Akabilinde Moderatörüm Kubilay abi,Rıza Hoşgör,Yasinsubay.Carvalho,Polo,Ali usta,Bull, hakkatten başka kim vardı ya unuttum valla.Süper geçti.Karşı toplantılarını oraya sabitledik sanırım mekan süper fiyatlar uygun.Yedik içtik konuştuk adminim site kurallarının çıktısını aldı hepimize imzalattı.Sizlerede göndericekmiş bütün üyeler imzalayıp göndericekler geriye :P
Artık ağız tadıyla geyik bile yapamıycaz çok fena diktatörlük yönetimine geçiyoruz :D
Ordan çıktık ayrılan ayrıldı ayrılmayanlar kokoreç ziyafeti çekti kendilerine.
Ben şahsen su anda mide spazmı geçirmek üzereyim.Ama güzeldi.

imza mı nasıl yani bir anlaşma mı hayda bu da nerden çıktı...

ozzymania
18.Ağustos.2007, 02:03

Valla en son kalemleri atıyordu millete "imzalayın len şunları" diye.Ben o esnada masanın altına saklandığım için bir şey göremedim noldu nolmadı diye.
Ama sanırım raptor ridersa tam bir bağımlılık sözleşmesi gibi bir şey.Ruhlarımız ve motorlarımız karşılığında :P

cuneyt
18.Ağustos.2007, 02:04

Yuh diyorum başka bir şey demiyorum. 1 dakikayla kaçmışsınız:D ya da ben kaçırmışım.

Neyse haftaya yakalarım artık. Maçka'dan inerken hemen karşıdaki otoparkın girişinde bekliyordunuz değil mi?

Yer de yanlış değilse, senin saatin yanlış:D (5 dk. ileri)

handojoe
18.Ağustos.2007, 02:10

Valla en son kalemleri atıyordu millete "imzalayın len şunları" diye.Ben o esnada masanın altına saklandığım için bir şey göremedim noldu nolmadı diye.
Ama sanırım raptor ridersa tam bir bağımlılık sözleşmesi gibi bir şey.Ruhlarımız ve motorlarımız karşılığında :P

kızılderili yasasına göre bir şefe asla karşı gelinmez onun kararlarına saygı duyulur. ve oda saygı duyulacak kararlar verir.

hando

ozzymania
18.Ağustos.2007, 02:11
Evet abi o otoparkın hemen girişinde solda kaldırımda.Bende ilk defa gittim ve hemen yenikoylu'yu gördüm sonra bull geldi.Barismert geldi.sonra sen gelmedin biz gittik.Hem bu hafta zaten bu taraftayız.

barismert
18.Ağustos.2007, 02:17
NERDEYİZKİ BU HAFTA

ozzymania
18.Ağustos.2007, 02:20
NERDEYİZKİ BU HAFTA

%95 yeşilköy rönepark.

cuneyt
18.Ağustos.2007, 02:25
çok uzak be ya... :P neyse gelcez bakalım...

yenikoylu_ua
18.Ağustos.2007, 03:17
muhtemelen yeşilköy olur ama daha önce pazar yada pazartesi Tomcat için buluşucaz bi hoşgeldin dicez oraya bekleriz bunu kaçıranları.Bu arada ozz doğru diyo 19:50 gibi çıktık hatta 19:45 te atbin dedik ama Bull un giyinmesi uzun sürdü

Cüneyt kardeşim o otoparkın girişinde durdurmuyolar inönü stadını yanından aşağı inerken yolun karşısına ama sağ tarafa bakarsan bir cami var onun önünde bekliyoruz yani buluşma dolmabahçeyse direk oraya geliyosun

cuneyt
18.Ağustos.2007, 03:59
Doğru oraya geldim ama işte 1 dk ile kaçırmışım demek ki.
Neyse nasip kısmet. Darısı haftaya... :) ii geceler

ozzymania
18.Ağustos.2007, 13:02
http://img145.imageshack.us/img145/7256/dsc00168hb6.jpg
http://img156.imageshack.us/img156/9042/dsc00169gv1.jpg
http://img147.imageshack.us/img147/8742/dsc00170de6.jpg
http://img156.imageshack.us/img156/482/dsc00171ym5.jpg
http://img147.imageshack.us/img147/9531/dsc00172iq3.jpg
http://img134.imageshack.us/img134/9596/dsc00154tv5.jpg
http://img149.imageshack.us/img149/6210/dsc00155pi9.jpg
http://img139.imageshack.us/img139/3690/dsc00156jd7.jpg
http://img141.imageshack.us/img141/559/dsc00158wi8.jpg
http://img139.imageshack.us/img139/7551/dsc00159lj8.jpg
http://img157.imageshack.us/img157/3028/dsc00160ci5.jpg
http://img149.imageshack.us/img149/8841/dsc00161tf9.jpg
http://img141.imageshack.us/img141/4931/dsc00162vb7.jpg
http://img147.imageshack.us/img147/2337/dsc00163ze1.jpg
http://img138.imageshack.us/img138/1262/dsc00164lr4.jpg
http://img141.imageshack.us/img141/8294/dsc00167lp1.jpg

carvalho
18.Ağustos.2007, 23:19
Herşeyden önce mekan nefisti. Ortaköy-Tarabya mesafesini boğaz boyunca görebildiğimiz panaromik manzara eşliğinde çok güzel bir akşam buluşması oldu. Katılımcılar, Admin, first lady Gülçin, Kubilay, Şemsi, Bülent, Yasin, Murat, Ozzy, Rıza Hoşgör, eşleri, sonradan katılan Ali usta, Polo, umarım atladığım yoktur...

Serin bir İstanbul akşamında sıcacık sohbetlerle keyif yaptık.

En son ortamdan ayrılırken nargileleri gördük ve bir sonraki Anadoluhisarı buluşmamızın formatı aşağı yukarı belli oldu.

Mekanı çok sevdik. Fiyatlar da çok uygun. Eğer öğretmenevi kartı varsa %25 iskonto da var, yani çayı 50 kuruşa değil 37,5 kuruşa içebileceğiz :)

handojoe
19.Ağustos.2007, 02:58
maaşallah maaşallah

hando

ÇeLeBi MuRaT
19.Ağustos.2007, 03:14
Evet mekan süper.....Makul orta nokta vs vss..

!!!!!!!!!ARzummmm için :P