PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RR Ailesi için video

centaur
26.Nisan.2016, 12:09
Merhaba Arkadaşlar;
Bilindiği üzere artık günümüzde sosyal medya tanıtımın olmazsa olmazlarından... Bizim için temel esas öncelikle forumumuzdur,bunda zaten hepimiz hemfikiriz. Lakin bu güzel aile ortamını görsel anlamda da anlatarak RaptoRRiderS 'ı hem arayış içerisinde olan kaliteli insanlara en güzel şekilde anlatmak hem de ''Kimdir bu RR?'' sorusunun bir nebze de olsa cevabını verebilmek için matah bir video klip yapmak şart oldu. Bu sebeple tüm İl Teşkilatlarımız ve tüm üyelerimizden videolar bekliyoruz.

Peki videolar nasıl olmalı?
*Mümkünse videolar kısa kısa ve yüksek kalitede olmalı(Zira Google Drive 'a yüklenirken kalitesi düşüyor kısmen de olsa)

*Bireysel videolar da olabilir ama öncelikle haftalık yada ani buluşmalarda çekilen videolar olmalı.

*Mümkünse içeriği zengin olmalı ( Buluşmada otururken,şakalaşırken,bol tebessümlü,yol yaparken vesaire)

*Videolarda özellikle yol yaparken patchler muhakkak görünür olmalı,

*Ve halihazırda elinizde bulunan videoları da koyabilirsiniz.

Videoları 03 Mayıs 2016 tarihine kadar Google Drive 'a yükleyip video linki bu başlık altında paylaşalım ki Başkanlarımızın ve Yönetimin kontrolünden bir an evvel geçsin ve biz de RR Türkiye Ailesine ait güzel bir klibe kavuşalım :cheesy:

*** Bu faaliyet Celil Başkanımızın ve Yönetimimizin onayı ve inisiyatifi dahilinde yürütülmektedir.

RR Ailesini seven ,katkıda bulunmak isteyen tüm dostlardan enfes videolar bekliyoruz 8)

Peder
26.Nisan.2016, 13:12
Videolar gelince ortam şenlenecek. Şahsen Aldora'nın fuar videosunu soluksuz izlemiştim faha devamı olsa diye beklemiştim :hastayız:

centaur
26.Nisan.2016, 13:15
Videolar gelince ortam şenlenecek. Şahsen Aldora'nın fuar videosunu soluksuz izlemiştim faha devamı olsa diye beklemiştim :hastayız:

Herkes video çekerse tüm il teşkilatlarımızı tanıtma şansımız olur ve daha güzel karelerle daha güzel bir klip yapmış oluruz :)Bu arada Aldora'yı tek geçerim Hakanım :x

2_rock
26.Nisan.2016, 23:15
Biri benden mi bahsetti 😊😊😊 Ilker abi çok güzel düşünmüşsün benim elimde ve Ömer abi de de vardır videolar var bunları değerlendirmek üzere seni Ankara ya bekliyoruz en yakın zamanda flaş belleğin ile 😋😋😋

Peder
26.Nisan.2016, 23:36
Biri benden mi bahsetti 😊😊😊 Ilker abi çok güzel düşünmüşsün benim elimde ve Ömer abi de de vardır videolar var bunları değerlendirmek üzere seni Ankara ya bekliyoruz en yakın zamanda flaş belleğin ile 😋😋😋

Kerem abi de het Avrupa yakası buluşmasınada resim ve video çekiyor. Eğer arşiv olarak sakladıysa onda bir dünya video ve resim vardır :Rockn Roll:

centaur
27.Nisan.2016, 11:29

ahahahahaha :cheesy: boyut o kadar büyük diyorsun yani :x

centaur
27.Nisan.2016, 11:30
Kerem abi de het Avrupa yakası buluşmasınada resim ve video çekiyor. Eğer arşiv olarak sakladıysa onda bir dünya video ve resim vardır :Rockn Roll:

Hakanım sadece bu hafta çekilecekler bile olsa ilk klibimiz için yeter-artar :x Tüm teşkilatlar ufak-tefek çekip google drive a atarsa canavar gibi bişey çıkar ortaya..

centaur
27.Nisan.2016, 11:31

Ömer Abidekiler attaya gitmiş :x Celil Başkan sordu abicim :x

Peder
27.Nisan.2016, 11:46
Hakanım sadece bu hafta çekilecekler bile olsa ilk klibimiz için yeter-artar :x Tüm teşkilatlar ufak-tefek çekip google drive a atarsa canavar gibi bişey çıkar ortaya..

Ben büyük bir zevkle gönüllü olarak yapardım fakat telefonum milattan kalma olduğu için piksel piksel ayrılır görseller :cheesy:

ereneren
27.Nisan.2016, 11:51
İlker abi cok iyi düşünmüşsün gercekten cok iyi olur

Ömer
27.Nisan.2016, 12:01
İlker youtube'da yüklü. Googl play'da var ama tamamı olmayabilir. Çözünürlüğü yüksek olan videoları tercih edebilirsin. Tamamı HD diye biliyorum. Bak işine yarayanları kullan. Şimdiden kolay gelsin. Düşünce güzel, işin rast gelsin.

Punisher45
28.Nisan.2016, 00:19
videoları editleyebilirim program kullanabiliyorum isterseniz videolar varsa veya gelince bana ulaşabilirsiniz..

centaur
28.Nisan.2016, 11:18
videoları editleyebilirim program kullanabiliyorum isterseniz videolar varsa veya gelince bana ulaşabilirsiniz..

Hangi programı yada programları kullanıyorsun dostum? paslaşabiliriz aslında belki yardıma ihtiyacım olabilir ..

2_rock
28.Nisan.2016, 11:36
Ilker abi sen o zaman hemen ankaraya bi gel 😁

Peder
28.Nisan.2016, 11:41
Dün akşamki buluşmada Ömer abi yine kayıttaydı o videoları ve resimleri de müsait olunca paylaşacak sanırım:)

centaur
28.Nisan.2016, 21:23
Henüz kimse link paylaşmadı :soru? Arkadaşlar elinizdeki yada çektiğiniz videoları google drive a yüklerseniz sevinirim..

ereneren
28.Nisan.2016, 22:18
Henüz kimse link paylaşmadı :soru? Arkadaşlar elinizdeki yada çektiğiniz videoları google drive a yüklerseniz sevinirim..

ilker abi aldoralarda cok var aslında yüklerler en kısa zamanda bide zonguldaktan ekrem kardeşimizde vardı yanımıza geldiginde cekmiştik8)

2_rock
28.Nisan.2016, 23:02
O zaman videoları bekliyoruz herkesten

Punisher45
28.Nisan.2016, 23:34
Hangi programı yada programları kullanıyorsun dostum? paslaşabiliriz aslında belki yardıma ihtiyacım olabilir ..

adobe premiere, edius kullanıyorum ben herhangi bir şekilde yardımım dokunacaksa haber vermeniz yeter.

centaur
29.Nisan.2016, 12:14
adobe premiere, edius kullanıyorum ben herhangi bir şekilde yardımım dokunacaksa haber vermeniz yeter.

Çok iyi... İrtibata geçelim bir ara. Sony Vegas ve After Effect kullanıyorum ben de...

Peder
29.Nisan.2016, 17:53
Videoları sabırsızlıkla bekliyoruz. Bir gelişme var mı konuyla ilgili :)

2_rock
30.Nisan.2016, 00:24
Ilker abi olmadı haftaya Eskişehire mi gelsek videolarla 😉😉😉😉😋😋😋😋

centaur
30.Nisan.2016, 12:12
Videoları sabırsızlıkla bekliyoruz. Bir gelişme var mı konuyla ilgili :)

Kimsenin link attığı yok :x Çeşitlilik şart .. Özellikle tüm teşkilatların kısacıkta olsa bir videosu olması taraftarıyım..

centaur
30.Nisan.2016, 12:13
Ilker abi olmadı haftaya Eskişehire mi gelsek videolarla 😉😉😉😉😋😋😋😋

as u wish bro :x

Peder
30.Nisan.2016, 12:17
Kimsenin link attığı yok :x Çeşitlilik şart .. Özellikle tüm teşkilatların kısacıkta olsa bir videosu olması taraftarıyım..

İlker abi konuyu canlı tutalım müsait olunca elinde görsel olanlar paylaşımda bulunacaklardır 8)

centaur
30.Nisan.2016, 12:21
İlker abi konuyu canlı tutalım müsait olunca elinde görsel olanlar paylaşımda bulunacaklardır 8)

Aynen dostum :) Tazecik, canlı canlı dursun :)

centaur
30.Nisan.2016, 12:21
Merhaba Arkadaşlar;
Bilindiği üzere artık günümüzde sosyal medya tanıtımın olmazsa olmazlarından... Bizim için temel esas öncelikle forumumuzdur,bunda zaten hepimiz hemfikiriz. Lakin bu güzel aile ortamını görsel anlamda da anlatarak RaptoRRiderS 'ı hem arayış içerisinde olan kaliteli insanlara en güzel şekilde anlatmak hem de ''Kimdir bu RR?'' sorusunun bir nebze de olsa cevabını verebilmek için matah bir video klip yapmak şart oldu. Bu sebeple tüm İl Teşkilatlarımız ve tüm üyelerimizden videolar bekliyoruz.

Peki videolar nasıl olmalı?
*Mümkünse videolar kısa kısa ve yüksek kalitede olmalı(Zira Google Drive 'a yüklenirken kalitesi düşüyor kısmen de olsa)

*Bireysel videolar da olabilir ama öncelikle haftalık yada ani buluşmalarda çekilen videolar olmalı.

*Mümkünse içeriği zengin olmalı ( Buluşmada otururken,şakalaşırken,bol tebessümlü,yol yaparken vesaire)

*Videolarda özellikle yol yaparken patchler muhakkak görünür olmalı,

*Ve halihazırda elinizde bulunan videoları da koyabilirsiniz.

Videoları 03 Mayıs 2016 tarihine kadar Google Drive 'a yükleyip video linki bu başlık altında paylaşalım ki Başkanlarımızın ve Yönetimin kontrolünden bir an evvel geçsin ve biz de RR Türkiye Ailesine ait güzel bir klibe kavuşalım

*** Bu faaliyet Celil Başkanımızın ve Yönetimimizin onayı ve inisiyatifi dahilinde yürütülmektedir.

RR Ailesini seven ,katkıda bulunmak isteyen tüm dostlardan enfes videolar bekliyoruz