PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teşekkürler izmir il teşkilatı.

aidikurt
29.Nisan.2016, 00:53
Sevgili İzmir il Teşkilatı
Başta Tuğrul ve Hikmet kardeşlerim olmak üzere beni evinde ağarlayan Toprak kardeşime , tuvalette dahi yanlız bırakmayan :) , motorumu baştan aşagıya pırıl pırıl yapan Otogara kadar eşlik edip uğurlayan Ufuk ve Batuhan kardeşlerime , bana yakınlık göstererek muhabbet eden tüm kardeşlerime binlerce kez teşekkür ederim.
O kadar güzel bir teşkilat bir aile olmuşsunuzki imrenmemek elde değil.Sizleri gördükçe ve tanıdıkça ne kadar doğru bir yoldayız bunu daha iyi anlıyor ve övünüyoruz.Çok güzel bir dostluğunuz oluşmuş kimse maddi manevi bir çıkar beklemeden herkes birbirine destek oluyor ve koşturuyor. Ailedende öteye geçmişsiniz birbirinize sımsıkı bağlanmışsınız kenetlenmişsiniz.Bu aşamadan sonra bunun bozulmasına imkan yok.Yolunuza emin adımlarla devam edip teşkilatı dahada ileriye taşıyacağınıza olan inancım tamdır. İyiki varsınız iyiki sizi tanımışım.
Dostluğunuz daim yolunuz ve farınız hep açık olsun kardeşlerim
Allaha emanet olun.

toprakonur
29.Nisan.2016, 00:58
abi izmirde de bir evin bir ailen var seni iyi ağırlayabildiysek ne mutlu bize

2_rock
29.Nisan.2016, 01:10
İzmir helal olsun sizlere gerçekten gurur duydum sizlerle .inşallah sizle gibi Ankara hakkındada aynı şeyleri duyacagiz. Birbirinize bagliliginiz dostluğunuz kardesliginiz beni etkiledi iyiki varsınız. Tuğrul ve Hikmet abi emeğinize sağlık.Ailemizin hakkında böyle bahsedilmesi gerçekten gurur verici harikasınız

Bradiaga
29.Nisan.2016, 02:43
Sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi hepberaber muhabbet ettik eğlendik İyi ki bu grubu seçmişim.Hiç kopmamak dileği ile Allah muhabbetimizi bozmasın inşallah.

Peder
29.Nisan.2016, 03:11
Alper abinin anlatımıyla o anı yaşıyor gibi hissettim. Başta İzmir için büyük emekler sarf eden Tuğrul olmak üzere tüm İzmir ekibine bende en içten teşekkürlerimi sunarım. Fırsatlar el verdiğinde bizler de misafirleri olmak isteriz :)