PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Japon motorcu kopan bacağını fark etmedi

ozzymania
15.Ağustos.2007, 11:48
Evet başlık biraz mide bulandırıcı ama dünya üzerinde nasıl motorcular nasıl kazalar yapıyor öğrenmekte bilmekte fayda var diye düşünüyorum.

Japonya'nın Hamamatsu kentinde bir motorcu, bacağının koptuğunun farkına varmadan kilometrelerce gitti. Mainichi Şimbun gazetesinin haberine göre, bir grup arkadaşıyla yola çıkan 54 yaşındaki Japon motorcu, virajı alamayınca yoldaki güvenlik bariyerine çarptı. Yola devam eden motorcu, başka bir kavşakta durduğunda bacağının koptuğunun farkına vardı. Bacak çarpma sırasında ezildiği için dikilemedi.

http://www.sabah.com.tr/haber,C3086FBF772C4D039869DE20D8590531.html

Ne denilebilirki.Hadi arkanda olanı düşürürsünde bacağın kopuyor be adam.Farkettikten sonra nasıl gitmiş hastaneye merak ediyorum.

MEHMETONUR
15.Ağustos.2007, 12:09
Gerçekten inanılmaz bir olay.
Çarptıktan sonra insan kendini düşünmese bile motora bişey olmuş mu diye bir durup bakar yahu.
:cheesy:

Allah korusun

Deli çerkes
15.Ağustos.2007, 12:13
demeki ki çarpınca tamamen yere düşmemiş olmalı ki , farkedilmemiş

gidikurt
15.Ağustos.2007, 13:00
İnsan bacağının koptuğunu nasıl farkedemez yahu olurmu öyle şey ..........

cuneyt
15.Ağustos.2007, 13:01
Bu kopma olayını hissetmemek için kafa yapmış olmak gerek. Bu kafaya nasıl ulaştın abicim diye sormak isterdim kendisine...

Yuuhh diyorum....

Allah korusun, kimsenin başına vermesin, kendisine de geçmiş olsun.

gecee
15.Ağustos.2007, 15:47
cok içmiştir cokk...
lan nasıl iştir kopan bacak hissedilmez ....
allah kimseye vermesin boyle kazada boyle salaklıkta .....

ayhan67
15.Ağustos.2007, 19:06
:roll: allah kımsenın basına vermesın.ama anlamadıgım bu adamcagız hıcmı fren yada vıtes degıstırmedı bu kadar yol farketmedı.yanı acıda cabası ınsan elı kesılınce avaz avaz bagırır bunda tık yok ya ne ıstır.yınede buyuk gecmıs olsun ıkı parca kalmıs

ÇeLeBi MuRaT
15.Ağustos.2007, 19:20
Enteresan bir olay vay beeeee :cry: allah kimsenin başına vermesin..

yeaks
15.Ağustos.2007, 23:21
iyide bu adam hiçmi vites atmamış ayağının pedala basmadığınında mı farkında değilmiş haber o kadar kapsamlı da değilki tuhaf ya :?

yenikoylu_ua
16.Ağustos.2007, 02:01
Sıcağı sıcağına bişi anlaşılmaz dedikleri bu olsa gerek

MaRaNtZz
16.Ağustos.2007, 09:19
Abi bu ne yaww insan bacağının koptuğunu nasıl farkedemezki çok garip...

jashuaa
16.Ağustos.2007, 22:41
banada çok ilginç geldi. cüneytin dediği gibi iyi kafa yapmış adam ne kullandıysa artık :P :P
birde geçenlerde türkiyede bir olay vardı ya adam alıyo hatunu içiyolar içiyolar dönüşte eleman bankete vuruyo kız düşüyo elemanın kafa bi dünya gidiyo eve yatıyo. kızın cesedinden çıkan telefondan adama ulaşıyolar adam hala evde uyuyo. bu nasıl cehalettir bu nasıl bilinçsizliktir yaa. yazık günah valla.

emrahss
17.Ağustos.2007, 09:24
banada çok ilginç geldi. cüneytin dediği gibi iyi kafa yapmış adam ne kullandıysa artık :P :P
birde geçenlerde türkiyede bir olay vardı ya adam alıyo hatunu içiyolar içiyolar dönüşte eleman bankete vuruyo kız düşüyo elemanın kafa bi dünya gidiyo eve yatıyo. kızın cesedinden çıkan telefondan adama ulaşıyolar adam hala evde uyuyo. bu nasıl cehalettir bu nasıl bilinçsizliktir yaa. yazık günah valla.

Ben o olaya hiç inanmadım. Ne kadar sarhoş olursa olsun mümkün değil. Tabii ki ifadesi öyle olabilir, ben çok ilginç ifadeler aldığım için garip gelmiyor. Bence kızı düşürdü, korktu ve kaçtı, bu kadar basit. Sarhoş kafa ile o an iyi bir fikir olarak gelmişti, kızcağızın da hayatına mal oldu. Bekar arkadaşlar, dikkatli olun, ocaklar söndürmeyin, KIZ BABASI olarak ikaz ediyorum..

yenikoylu_ua
17.Ağustos.2007, 10:34
Ben o olaya hiç inanmadım. Ne kadar sarhoş olursa olsun mümkün değil. Tabii ki ifadesi öyle olabilir, ben çok ilginç ifadeler aldığım için garip gelmiyor. Bence kızı düşürdü, korktu ve kaçtı, bu kadar basit. Sarhoş kafa ile o an iyi bir fikir olarak gelmişti, kızcağızın da hayatına mal oldu. Bekar arkadaşlar, dikkatli olun, ocaklar söndürmeyin, KIZ BABASI olarak ikaz ediyorum..

Her kelimene sonuna kadar katılıyorum komtanım

:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

emrahss
17.Ağustos.2007, 10:39
Eyvallah..

jashuaa
17.Ağustos.2007, 11:44
eywah eywah bekar arkadaşlar görüyonuzmu kız babaları bize karşı cephe aldı :P :P
bizde hemen bir araya gelip organizeli çalışmalayız.
şaka bi yana doğru söylüyosun emrah komutanım. bi insan ne kadar sarhoş olabilirki arkasında kız olduğunu unutsun düşüşünü farketmesin gitsin eve yatsın. dediğin gibi alkolun yaptığı kafayla o an mantıklı gelen o olmuşturç