PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ben gidiyorum.var mı arttıran?

spue
03.Mayıs.2016, 18:23
Evet, kardeşler.....
Yollara düşme zamanı geldi.8) Mayıs 19 ve 22 arası aşağıdaki programı uygulamayı düşünüyorum.
Gelmek isteyen kardeşlerim olursa, başımın üstünde yeri var...:Rockn Roll: Gezinin ekonomik boyutunu daha çıkarmadım. Ancak mümkün olan en düşük "TL" ile olacak. Tarih yaklaştığı zaman hesaba oturacağım. :::::
http://s32.postimg.org/tuelwd3j5/19_05_ve_22_05_gezi.jpg (http://postimg.org/image/tuelwd3j5/)

Birkan Bozkuş
03.Mayıs.2016, 18:32
Abi geçen gün kafamda kurdum bende bir benzer rota ama Yalova festivalinin olması hem oraya hem buraya maddi açıdan biraz sıkıntıya sokacağı için vaz geçtim :)

erhan_
03.Mayıs.2016, 18:42
Süleyman abi çok güzel bir program yapmışsın. Valla öyle kalem kalem programı görünce imrendim, katılasım geldi ama ah işte aramızdaki kmler ve vakit, bazen o kadar pişman oluyorumki öğrencilik yıllarımda motosiklet almadığıma :( inşallah gezi gerçekleşir ve çok güzel vakit geçirirsiniz 8)

2_rock
03.Mayıs.2016, 18:55
Süleyman abicim güzergah harika gelemesemde gelmiş kadar oldum şimdiden senin adına sevindim böyle güzel bir gezi yapacağı için .

Bypale
03.Mayıs.2016, 19:14
Süleyman abi. Süper pplanlama. İçim kımıl kımıl ediyo ama. Maalesef. Keşke deyip yetincez bu sefer.:cry::cry:

erdincc
03.Mayıs.2016, 19:17
suleyman abimm ewet guzel bizde dusunuyoruz soooyleee alacatiya kadar inmeyi hatta canakkale uzerinde gidip bursadan geri donus yapmak ama bu ay imkansiz yalova festivali var belki 2 ay sonra ins
ama calisma seklin mukemmell supersin

berkehrercan
03.Mayıs.2016, 22:26
Suleyman abi tarih yaklassin,uygun olursa gelirim

Çağatay Nokay
04.Mayıs.2016, 00:08
Süleyman abi tüylerimi diken diken ettin valla.

Peder
04.Mayıs.2016, 00:19
Süleyman abicim hayırlı yolculuklar sana şimdiden. Bol keyifli güzel anılarla dolu bir seyahat olur umarım. Katılmayı çok fazla istesemde çalışmaktan dolayı katılamayacağım malesef

Ömer
04.Mayıs.2016, 10:34
Süleyman abi nedir o diyet tablosu gibi :)
Kazasız belasız keyifli yolculuklar... Gidemiyorum kıskandın galiba...

tbaylan
04.Mayıs.2016, 10:50
Süleyman abi rotada İzmir'in de olması harika olmuş. Dört gözle bekliyoruz seni8)

spue
04.Mayıs.2016, 12:03
Berke, beklerim 8)

Çağatay, gel AYVALIK'ta misafirim ol...:::::

Ömer, şu an gerçekten diyet tablosu gibi, bütçelendireyim görüşeceğiz...:wink:

Tuğrul, Caner ile hep bir İZMİR yapalım, şu adamın kapısını habersizce çalalım derdik...Kısmet, bakalım...8) Sen gene haberin yokmuş gibi davran...:)

http://s32.postimg.org/tuelwd3j5/19_05_ve_22_05_gezi.jpg

Ekrem Özdemir
04.Mayıs.2016, 13:05
Süleyman abi beni bilirsin uzun yol yapalım diye yırtınıyorum. Böyle bir şeyi kaçırmam ama 20'sinde iş var nasıl gideceğiz ?20'si akşamı yola çıkalım dersen ben varım.

spue
04.Mayıs.2016, 14:36
Süleyman abi beni bilirsin uzun yol yapalım diye yırtınıyorum. Böyle bir şeyi kaçırmam ama 20'sinde iş var nasıl gideceğiz ?20'si akşamı yola çıkalım dersen ben varım.

Eko,
Kimse gelmezse zaten kadro belli. :cheesy:
Ben, sen, Sedat...Adem de sonradan katılır, mangala yetişir yani...:cheesy::cheesy::cheesy:
İşin durumunu bilmiyorum. Satış vs. gibi parasal bağlamalar var ise izin alamazsın, alma da zaten (patron yanlısı değilim ama senin prim için :) )
Yok öyle bir şey değil satış raporu hazırlayacağım vs gibi birşey ise, rapor alim sana... Raporunu, programda boş zaman var, hazırlarız.

Yok olmaz dersen, senin makineyi İzmir'e yollayalım. 20'sinde atla uçağa gel İzmir'de buluşuruz. Dönüşü beraber yaparız.
Buluruz bir yolunu...:artiz:

Bahadır
04.Mayıs.2016, 16:26
O tarihlerde kamp planım vardı.Eğer iptal olursa cuma gününe izin alıp gelmeye çalışırım 8)

tbaylan
04.Mayıs.2016, 18:36
Berke, beklerim 8)

Çağatay, gel AYVALIK'ta misafirim ol...:::::

Ömer, şu an gerçekten diyet tablosu gibi, bütçelendireyim görüşeceğiz...:wink:

Tuğrul, Caner ile hep bir İZMİR yapalım, şu adamın kapısını habersizce çalalım derdik...Kısmet, bakalım...8) Sen gene haberin yokmuş gibi davran...:)

http://s32.postimg.org/tuelwd3j5/19_05_ve_22_05_gezi.jpg

Eko,
Kimse gelmezse zaten kadro belli. :cheesy:
Ben, sen, Sedat...Adem de sonradan katılır, mangala yetişir yani...:cheesy::cheesy::cheesy:
İşin durumunu bilmiyorum. Satış vs. gibi parasal bağlamalar var ise izin alamazsın, alma da zaten (patron yanlısı değilim ama senin prim için :) )
Yok öyle bir şey değil satış raporu hazırlayacağım vs gibi birşey ise, rapor alim sana... Raporunu, programda boş zaman var, hazırlarız.

Yok olmaz dersen, senin makineyi İzmir'e yollayalım. 20'sinde atla uçağa gel İzmir'de buluşuruz. Dönüşü beraber yaparız.
Buluruz bir yolunu...:artiz:

Valla efsane etkinlik düzenleyeceğiz. 20 Mayıs akşamı Haftalık Toplantı, 21 Mayıs sabah hareketle Çeşme-Alaçatı turu. Akşamına Rakı-Mangal partisi. Muhakkak yetişin8)

Ferhat BASTEM
04.Mayıs.2016, 23:30
Anadolu yakasının ne kadar emin ellerde olduğunu gösteren bir tablo olmuş. Yolun açık olsun Süleyman Abi, Allah kazasız belasız gidip dönmeyi nasip etsin.

Peder
05.Mayıs.2016, 00:07
Valla efsane etkinlik düzenleyeceğiz. 20 Mayıs akşamı Haftalık Toplantı, 21 Mayıs sabah hareketle Çeşme-Alaçatı turu. Akşamına Rakı-Mangal partisi. Muhakkak yetişin8)

Etkinlik gibi etkinlik bea. İstifa edip katılasım geliyor yapmayın :hastayız:

spue
17.Mayıs.2016, 02:22
Evet, kardeşler.....
Yollara düşme zamanı geldi.8)
Mayıs 19 ve 22 tarihleri arası aşağıdaki programı uygulamayı düşünüyoruz.
Katılmak isteyen kardeşlerimiz olursa,(süleyman bal 533 482 57 16) Lütfen bu tarafa buyursun...:Rockn Roll:
http://s32.postimg.org/tuelwd3j5/19_05_ve_22_05_gezi.jpg (http://postimg.org/image/tuelwd3j5/)

1. spue (süleyman bal)
2. sedarth (sedat bilge)

spue
17.Mayıs.2016, 13:57
1. spue (süleyman bal)
2. sedarth (sedat bilge)

CaNeR
17.Mayıs.2016, 14:27
Nasıl şeytan dürtüyo abi bi bilsen ama perşembe de cumartesi de çalışıyorum :x:x

aidikurt
17.Mayıs.2016, 15:41
Süleyman abi izmirde görüşücez inşallah.

spue
17.Mayıs.2016, 19:26
Nasıl şeytan dürtüyo abi bi bilsen ama perşembe de cumartesi de çalışıyorum :x:x

Kölelere yasak bir gezi bu. Sen gelemezsin:cheesy:

spue
17.Mayıs.2016, 19:27
Süleyman abi izmirde görüşücez inşallah.

Kazasız sorunsuznazar

Bypale
17.Mayıs.2016, 20:41
Kölelere yasak bir gezi bu. Sen gelemezsin:cheesy:

Vuuuuuuuuuuuuuuu:cheesy: