PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : itiraf :)

Ozan
05.Mayıs.2016, 01:27
7 Subatta dogum gunumde kayinpederimin vefat haberi ile birlikte esimi ve kizimi Ingiletre`ye gonderdim. Bekar kaldigim sure icinde suabt sonu gibi suanki spyderimi Fethiye`ye gidip yabanci bi adamdan satin aldim. 2012 model ve sadece 1400kmde olan cizigi bile olmayan spyderi kacirmak istememistim....
Benim bu motoru bulmam şans olsada satici adamin bana denk gelmesi onun sanssizligi oldu. Neden mi? 7000TL gibi bi fiyattan bahsederken iki lafin belini kirinca 6500 TL ye dustuk... baktim freni patlamis BMC gibi bayir asagi durmadan gidiom saldiriom noterde patlattik diger bombayi, noter masrafi yeminli tercuman masrafi (yabancilarda gerekiyormus) satici adama yukledim. noterden sonra para transferini hallederken motoru bakima soktuk yagi suyu frenleri civatalari akla gelecek hersey elden gecti. depoyuda bos vermiceksin heralde die şaka ile karisik bi muhabbetten sonra depomda fullendi. 6000TLye kapattim motoru... Yavas yuavas musaade derken beraber geldigim arkadasim ` lan Ozan versene adamin parasini, nasil pazarlik o gunah yaa ver adamin parasini` desede hazirlanmaya devam ettim..korumalar eldiven kask pantolon falan derken adam kosarak geldi ` dur ` dedi... ahaa dedim para isticek galiba...motoru bahcede tutacagimi bilio ve motorum icin branda verdi. attim arabanin bagajina. calistirdim motoru vedalastik. ben motorla onden arakadasimda araba ile arkadan Bodrum` a geldik...
isin zor kismi simdi basladi. 2 gune esim yurtdisindan gelecek ve ben motoru ne yapicam...AVM otoparkinda arkadasimin deposunda sakladim motoru. arada gizli gizli bindim. bu sirada esime yavas yavas motorun yolunu yaptim. musterimin motoru arada turladim, satacak matacak derken. 2-3 hafta kadar once cesaretimi toplayip ` aldim motoru` dedim. ilk gunlerde surat yapsada...kabullendi artik.
Babasinin vefatindan sonra motor tehlikeli ve banada bisey olmasini istemedigi icin bugunlere kadar uzadi motoruma kavusmam...
Ama artik yasak aşk yaşamiyorum. doya doya gezmeye basladim.
Bu gecikmenin sebebi bu.Artik yasak aşk degilde. spyderimle gizlenmeden yollara cikabiliyorum. 8)

Peder
05.Mayıs.2016, 01:34
Güzel ve ilgi çekici olaylarla dolu değişik bir anı olmuş. Soluksuz okudum paylaşım için sağol abi

Bypale
05.Mayıs.2016, 01:45
Tamm yengeden yırttın. Anladımda abi. Adamın parasını verdinmi.?::::::cheesy:
Abi süper bi hikaye ya. 8)

HuBo
05.Mayıs.2016, 01:47
abi naptın sen yaww bildiğin olay yaşamışsın o motora gözün gibi bakman lazım senin sırf bu olayın hatrına :D ama en ilginç yeri pazarlık kısmı olmuş hea :)

Ozan
05.Mayıs.2016, 01:54
Tamm yengeden yırttın. Anladımda abi. Adamın parasını verdinmi.?::::::cheesy:
Abi süper bi hikaye ya. 8)

Sence verdimmi Ugur?
Pazarlik yaparak emek harcadigimi dusundum... kendi emegime saygi olarak vermedim...6000TL motor parasi verdim o da yeter bence :) motor bakimi + noter masraflari + full depo benzin + motor brandasi + birde ogle yemegi adamin ikrami die kirmadim adami :)

Peder
05.Mayıs.2016, 02:03
Sence verdimmi Ugur?
Pazarlik yaparak emek harcadigimi dusundum... kendi emegime saygi olarak vermedim...6000TL motor parasi verdim o da yeter bence :) motor bakimi + noter masraflari + full depo benzin + motor brandasi + birde ogle yemegi adamin ikrami die kirmadim adami :)

Abi adam motoru bedava verse diğer masrafları sana ödetse daha karlı çıkarmış :cheesy:

ckaraca
05.Mayıs.2016, 09:07
Senin adın sevindim kardeşim. Hafta sonu yanındayım, rahatız o zaman 😀

CELİL
05.Mayıs.2016, 09:26
Ozan çok keyifli bir anlatım olmuş emeğine sağlık 8)

tbaylan
05.Mayıs.2016, 09:32
Ozan abi harbi ölücü çıktın sen yahu:cheesy:

ereneren
05.Mayıs.2016, 09:39
7 Subatta dogum gunumde kayinpederimin vefat haberi ile birlikte esimi ve kizimi Ingiletre`ye gonderdim. Bekar kaldigim sure icinde suabt sonu gibi suanki spyderimi Fethiye`ye gidip yabanci bi adamdan satin aldim. 2012 model ve sadece 1400kmde olan cizigi bile olmayan spyderi kacirmak istememistim....
Benim bu motoru bulmam şans olsada satici adamin bana denk gelmesi onun sanssizligi oldu. Neden mi? 7000TL gibi bi fiyattan bahsederken iki lafin belini kirinca 6500 TL ye dustuk... baktim freni patlamis BMC gibi bayir asagi durmadan gidiom saldiriom noterde patlattik diger bombayi, noter masrafi yeminli tercuman masrafi (yabancilarda gerekiyormus) satici adama yukledim. noterden sonra para transferini hallederken motoru bakima soktuk yagi suyu frenleri civatalari akla gelecek hersey elden gecti. depoyuda bos vermiceksin heralde die şaka ile karisik bi muhabbetten sonra depomda fullendi. 6000TLye kapattim motoru... Yavas yuavas musaade derken beraber geldigim arkadasim ` lan Ozan versene adamin parasini, nasil pazarlik o gunah yaa ver adamin parasini` desede hazirlanmaya devam ettim..korumalar eldiven kask pantolon falan derken adam kosarak geldi ` dur ` dedi... ahaa dedim para isticek galiba...motoru bahcede tutacagimi bilio ve motorum icin branda verdi. attim arabanin bagajina. calistirdim motoru vedalastik. ben motorla onden arakadasimda araba ile arkadan Bodrum` a geldik...
isin zor kismi simdi basladi. 2 gune esim yurtdisindan gelecek ve ben motoru ne yapicam...AVM otoparkinda arkadasimin deposunda sakladim motoru. arada gizli gizli bindim. bu sirada esime yavas yavas motorun yolunu yaptim. musterimin motoru arada turladim, satacak matacak derken. 2-3 hafta kadar once cesaretimi toplayip ` aldim motoru` dedim. ilk gunlerde surat yapsada...kabullendi artik.
Babasinin vefatindan sonra motor tehlikeli ve banada bisey olmasini istemedigi icin bugunlere kadar uzadi motoruma kavusmam...
Bu gecikmenin sebebi bu.Artik yasak aşk degilde. spyderimle gizlenmeden yollara cikabiliyorum. 8)

ozan abi motoru aldıgın adamı mahvetmişsin resmen :cheesy::cheesy: hayırlı olsun artık doya doya bin keyfini cıkar abi allah kaza bela vermesin

srwnk
05.Mayıs.2016, 09:47
:)
Yazıdan "motor" kelimelerini çıkarıp "bayan" kelimesi koyulsa Müge Anlı konusu resmen...

Kazasız belasız keyifli sürüşler olsun... 8)

Bradiaga
05.Mayıs.2016, 10:19
Abi helal olsun hayırlı olsun. Sana katılıyorum pazarlık yapmışsın sonuçta bi emek harcamışsın sen istemişsin adam vermiş yapçak bişey yok.

Bahadır
05.Mayıs.2016, 10:45
Olmamış abi.Sigortayı da adama yaptırtacaktın :cheesy:

Güzel bir anın olmuş abi :)

Ekrem Özdemir
05.Mayıs.2016, 11:16
Tebrik ediyorum =) Önümüzdeki bakım masraflarınıda fatura edip göndermeni bekliyoruz. 8)

AMZ35
05.Mayıs.2016, 11:17
Kayinpeder icin basiniz sag olsun. motorla yasak askinizin bitmesi sevindirici 😄

frknulas
05.Mayıs.2016, 11:33
Abi motor alicak arkadaşlara da yardım et uyguna kapatsinlar. Hemen yönetime dilekçe veriyorum seni grubun pazarlikci üyesi olarak atasinlar :cheesy: Vur demişler oldurmussun resmen pazarlikta :Rockn Roll: keyifle okudum eline sağlık 8)

Kuwaha
05.Mayıs.2016, 11:36
Benim pederinde hikayesi böyleydi zamanında cidden süper ya 8)

2_rock
05.Mayıs.2016, 11:38
Ozan abi alem adamsın gerçekten olayın sonunun tatlı bitmesi tabiki güzel olmuş. Doya doya gezip dolaşmak dileğiyle. Heralde burada tekrardan hayırlı olsun denir .

Ömer
05.Mayıs.2016, 11:50
Motoru satmak istediğin zaman alacak olan bu yazısı görmesin 8)

Ozan
05.Mayıs.2016, 12:00
Haklisin Omer abi...yazarken bunuda dusundum, ama bi B planim var yazida aliskanliktan TL yazmisim.aslinda adam yabanci oldugundan pazarligimizi Kanada Dolari uzerinden yaptik derim ;)

frknulas
05.Mayıs.2016, 12:08
Haklisin Omer abi...yazarken bunuda dusundum, ama bi B planim var yazida aliskanliktan TL yazmisim.aslinda adam yabanci oldugundan pazarligimizi Kanada Dolari uzerinden yaptik derim ;)

Bari bunu yazmasaydin :cheesy:

Ozan
05.Mayıs.2016, 12:47
Bari bunu yazmasaydin :cheesy:

Hadi ben yazdim alinti yaparak yazdiklarim baslik gibi ustte yeralio devamli..satarsam motoru sana saticam Furkan , hemde pazarliksiz :) :hastayız 8)

Peder
05.Mayıs.2016, 12:49
Hadi ben yazdim alinti yaparak yazdiklarim baslik gibi ustte yeralio devamli..satarsam motoru sana saticam Furkan , hemde pazarliksiz :) :hastayız 8)

Bende alırım abi sıkıntı yok ama pazarlık sünnettir. Senden öğrendiğim taktikleri uygulamayı düşünüyorum :cheesy:

MUSTAFA48
05.Mayıs.2016, 14:53
ozan abi sımdı motoru uzak yerlere göndermeye gerek yok buralarda da alıcısı olabılır :) ( mesela ben ) ayrıca senın su amcayı arada ara sor abı ya belkı araba falanda satcaktır hemen alalım inahaha :):cheesy:

frknulas
05.Mayıs.2016, 15:09

Bismillah abi daha bunun kredisi bitmedi :cheesy:

FouL
05.Mayıs.2016, 17:26
Güzel hikaye abicim : ) hanımlara 1 2 sahil turu cata pata atarsan o hava ile ortamı dahada isitabilirsin : )

bronks
05.Mayıs.2016, 17:29
Hayirlisi olsun :) güzel mevzu vallaha. Motosiklet'le ilgili itiraf etmedigimiz ne hikayeler vardır kimbilir ;)