PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yarım eldiven

Fatal
11.Mayıs.2016, 12:51
Arkadaşlar scoyco nun parmaksız üstü korumalı yazlık eldiveni var ondan almayı düşünüyorum ama malum yaz aylarındayız kısa kollu giyiyoruz eldivenin pek faydası yada zararı olurmu ? 40 tl feyizoğlunda birde feyizoğlu güvenilir bir yermi alışveriş yapan oldumu kalitelimi malzemeleri ?

berkehrercan
11.Mayıs.2016, 12:58
O eldivenler guzel

tbaylan
11.Mayıs.2016, 12:58
Motorun üstünde kısa kollu giyinirken yarım eldivenin fayda/zarar durumunu sormak abesle iştigal oldu sanki?

Peder
11.Mayıs.2016, 13:17
Satıcı bilindik düzgün bir yer. Fakat yarım eldivenler pek işlevsel değil

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kerem Düzgün
11.Mayıs.2016, 13:19
Gerekli açıklamayı Tuğrul yapmış bence Mustafa ... Yaz da olsa güvenlik ilk planda olsun aileden kimseye zarar gelsin istemeyiz 8)

Ferhat BASTEM
11.Mayıs.2016, 13:31
Mustafa kardeşim, elinin herhangi iki parmağını birbirine bantla. Eğer hayatın hala aynı ise o parmaklara ihtiyacın yok demektir, kesik eldiven de kullanabilirsin. Ama sanmıyorum ki böyle bir ihtimal olsun :)

Aliexpress' te 40 değil de 60 TL' ye deri, delikli yapısı olan, hem parmakların hem de elin diğer üst yüzeyinde koruması olan eldivenler mevcut. Senden ricam bu tarz bir eldiven kullanman.

Sağlıcakla kal.

ereneren
11.Mayıs.2016, 13:36
parmaklar açık olduktan sonra bişeye yaramaz kardeşim

Kuwaha
11.Mayıs.2016, 14:44
Tam eldivene yakın parmaksız eldivenlerde mevcut , tavsiyem tam eldiven dene bi süre gerçekten seni bunaltıyorsa parmaksız kullan

Çağatay Nokay
11.Mayıs.2016, 14:55
Hudsondan 50 liraya aldım güzel sayılır avuç içi koruması ve üst tarafta koruması var, uzun yolda sağ orta parmağımın kemiğini acıttı.

Fatal
11.Mayıs.2016, 15:32
Valla siparişi iptal etmiştim iyikide getirtmemişim
Malum yaz ayındayız RK2 3 camlı gözlük maxem nazi kask ve loco active boyun bağı sipariş ettim
eldiveni iptal ettim hayırlısı olsun tam eldiven alayım o zaman 8)
Hepinize teşekkürler

Oğuzhan Ocak
08.Kasım.2016, 02:14
Yarım eldivenlerin cok koruma sağladığını pek düşünmüyorum şahsen

Rider07
08.Kasım.2016, 10:27
Tam koruma herzaman icin candir yaz-kis👍🏻 konuyu hortlatalim biraz😅

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ser_Kan
15.Kasım.2016, 21:39
Aldığım ürünlerin yanında Pro biker mevsimlik eldiven hediye geldi ama görünüşü pek güven vermiyor. Güven duyduğunuz bir kaç marka model önerirmisiniz. Pantolon ve eldiven dışında eksik kalmadı tavsiyelerinizle hallettim hepsini :)