PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RR Birliği ve dostluğu

Kino
16.Ağustos.2007, 16:16
burada bulunmayan dostlar üzülmesin onlar da gelecek seneye bizlerle beraber olurlar inşallah

ama bu çok güzeldi lütfen herkes bunu düşünsün. yeni dostlarda burada olmaktan ve mutluluk duyacaklarından hiç şüphem yok..

hadi bakalım eski dostlarla geçmişe bir dönelim şöyle ... yeni dostlarda gelceğe bakalım

seneye ne kadar kalabalık olacağız neler yapacağız eğleneceğiz bugünler bir daha gelmez kırgınlık dargınlıklar olmasın

http://upload2.postimage.org/296890/pazar001081.jpg (http://upload2.postimage.org/296890/photo_hosting.html)

bu arada adminim alperime de teşekkürler üyelik olyında gösterdiği ilgiye şimdilik bu üyeler olarak bir kaynaşmaya bakalım birbirimizi sanla da da olsa az bişi tanıyalım ve daha fazlası için lütfen Regal raptor eğlence klübüne :mrgreen: üye olunuz. anlayan anladıı :P :P

okan
16.Ağustos.2007, 16:40
Bu çekirdek kadroyu koruyalım ve bu kadronun içine yakışacak yeni arkadaşlar katalım.. bütün çırpınışlarımız bunun için zaten KİNO BABA...... 8)

yenikoylu_ua
16.Ağustos.2007, 16:53
Önümüzdeki seneyi iple çekiyorum valla dostlarla olmak güzel inşallah seneye aramıza katılacak yeni dostlarla aynı güzellikte bi buluşma gerçekleştiririz. :D :cheesy: :D :cheesy:

emrahss
16.Ağustos.2007, 16:55
Vay be, resmi görünce içim bi tuhaf oldu. Ne güzel bir hafta sonuydu ya. Gelenlerden Allah razı olsun. Ergün Abi, ne iyi ettin de hatırlattın. Allah devamını nasip etsin, ama ben Transalp'le geleceğim, haberiniz olsun, sevgiler..

okan
16.Ağustos.2007, 16:56
leaaaaa ..havleeee.... taktın komtanım transalpe kafayı haa.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

carvalho
16.Ağustos.2007, 16:56
İyi ki varsınız, iyi ki varız.
"Biz" olmak emek ister...

speedygonzales
16.Ağustos.2007, 17:00
He yaw çok güzeldi ! Ama dikkat edin yaz bitiyo !
Ama olsun , kış planları ve gezileri aktiviteleri yapçaz dimiiiii?????????????????????

jashuaa
16.Ağustos.2007, 17:01
bu resim eskişehir organizasyonundan dimi :(
ya ben o zaman sizi niye tanımıyodum ve niye kaçırdım bu organizasyonu yaa eminimki coook eğlenmişsinizdir zaten herkesin yüzündende bu okunuyo. seneye tekrar eskişehiri düşünürseniz inşallah ev sahibi olarak elimden geleni yapmaya çalışırım.

Aksu
16.Ağustos.2007, 17:02
Bir yıl uzun beklenmez, bu işi mevsim başı ve sonu olarak iki kez yapsak, mesela ikiciyi Eylül de düzenlesek. Ben şahsen bir yıl bekleyemem.

okan
16.Ağustos.2007, 17:04
vallaha dooru didin aksu baba.....

aidikurt
16.Ağustos.2007, 17:06
ya içim bir garip oldu bu resmi görünce yav insanın içi kıpır kıpır oluyor allah azımızın tadını bozmasın

emrahss
16.Ağustos.2007, 17:06
Ben yoruldum baba, ikincisini yapmam, bak Veysel evsahipliğine aday zati. Musaözünü ayarlarız zaten, sorun olmaz..

carvalho
16.Ağustos.2007, 17:08
Böyle bir organizasyon olacaksa Benim teklifim Eylül sonu Bolu Yedigöller olacaktır.

Aşağı yukarı orta nokta da sayılır.

Sonbaharda başka olur Yedigöller...

okan
16.Ağustos.2007, 17:10
Kino babanın ve bu gariban esnaf okanında gelebileecee menzil olsun yannız.... aksu baba zaten ortada her yol angara.....emrah komtanım tranzzalple heryere gelir...ortalarda bi yer olsun yaniii....

mesela.....hıııımmmm......KAPADOKYA..... :?

iakyurek
16.Ağustos.2007, 17:12
üstadlar harbiden çok güzel bi foto . yıllar sonra bakıp ahanda raptor kardeşliğinin ilk toplantısı diyip iç geçireceğimiz bir foto.
selçuk kardeşim sana kesinlikle katılıyorum, sonbaharda yedigöller muhteşem olur. bütün dünyadan gezi tutkunları fotoğraf makinalarıyla sonbaharda yedigöllere akın yapar. hadi eylül sonuna gidelim yedigöllere millet...

okanım neresi olursa uyar be kardeşim. ama geciktirmeden eylül sonuna yapalım bi organizasyon.

jashuaa
16.Ağustos.2007, 17:24
Ben yoruldum baba, ikincisini yapmam, bak Veysel evsahipliğine aday zati. Musaözünü ayarlarız zaten, sorun olmaz..

başım gözüm üstüne komutanım. arkadaşlar yeterki gelsinler elimizden ne geliyosa yaparız. ama ekime filan kalırsa olay eskişehir biraz sakat hele geceleri :P ama yinede dediğim gibi başımızın üzerinde yeriniz var.

KIZILELMA
16.Ağustos.2007, 17:34
YAZI YÖNETİM TARAFINDAN SİLİNDİ.
KONUYU DAĞITMAYALIM.

Aksu
16.Ağustos.2007, 17:51

başım gözüm üstüne komutanım. arkadaşlar yeterki gelsinler elimizden ne geliyosa yaparız. ama ekime filan kalırsa olay eskişehir biraz sakat hele geceleri :P ama yinede dediğim gibi başımızın üzerinde yeriniz var.
Yok ben ikinci derken Eskişehir i kastetmedim. Başka yer olur, Yedi göller olur sekiz göller olur benim için farketmez ama organizasyonu İstanbul un yapması bence uygun olur. Tabii Cuma akşamı buluşmada fırsat olup da konuşabilirseniz. Eskişehir ve Tosya da konuşulamadığı için ve sonra da en ufak şeylerden problemler çıkmasına sebebiyet vermesi gibi
1-2 Eylül Ankara vardı şimdi esamesi bile yok, isterseniz Ankara da olabilir fakat en uygunu orta yerler Yedigöller.

jashuaa
16.Ağustos.2007, 17:54

Yok ben ikinci derken Eskişehir i kastetmedim. Başka yer olur, Yedi göller olur sekiz göller olur benim için farketmez ama organizasyonu İstanbul un yapması bence uygun olur. Tabii Cuma akşamı buluşmada fırsat olup da konuşabilirseniz. Eskişehir ve Tosya da konuşulamadığı için ve sonra da en ufak şeylerden problemler çıkmasına sebebiyet vermesi gibi
1-2 Eylül Ankara vardı şimdi esamesi bile yok, isterseniz Ankara da olabilir fakat en uygunu orta yerler Yedigöller.

aksu abi neresi olursa uyar maksat beraber olmak.

ÇeLeBi MuRaT
16.Ağustos.2007, 19:40
Ugandaya gidelim. :P

RızaHoşgör
16.Ağustos.2007, 21:36
ergün abi ne iyi ettin koydun resmi.ben eylülün ilk haftasındada bişi yapsakmı diyorum.açıkca diyeyim aklımda gelibolu var

zafer szn 55
17.Ağustos.2007, 01:09
YA AKSU BABA BİZLERDE GELMEK İSTEDİK AMA İŞİMİZ ENGELLEDİ İNANINKİ KISKANDIM VALLA :shock:

aidikurt
17.Ağustos.2007, 01:32
merak etmeyin arkadaşlar 1.regal buluşması her zaman bizim için özel olacak ama 2. regal buluşmasıda mükemmel olucak siz merak etmeyin elimizden geleni yapıcaz.

kawa500
17.Ağustos.2007, 14:04
Birincisini kaçırdım ama ikincisini kaçırmak istemiyorum.....

sizlerle ne kadar çok tanışmak istesemde bir türlü nasip olmadi....

beyaz camin arkasindan hersey anlaşılmadığı için forumlara da biraz yabanci kaldim....

ama sıkı bir şekilde takipteyim......

ufak bir öneri verebilirim; 2.sini ege sahillerinde bir yerlerde yapmayı düşünmezmisiniz....

hepinize Çanakkaleden sevgiler saygılar......

lordskeldan
18.Ağustos.2007, 00:50
daha nice güzel gezilere :cheesy:

handojoe
18.Ağustos.2007, 01:35
geziler bizi kaynaştırıp yoğuracak yegane aktiviteler olup şiddetle gidilmesi gerekir

hando

MotoJunior
18.Ağustos.2007, 11:39
kadromuz güzel insanlarımız arkadaşlarımız güzel dahane olsun seneyi beklemeden bi daha bulusalım olmazmı

Kino
19.Ağustos.2007, 22:56
Ya sormayın bende bu fotografı koyarken hatta bu resimlere bakarken nasıl duygulandım anlatamam

bu yaştaki insanlara bu kadar duygu ağır gelir yapmayın yaaaa

ne günlerdi beeee sevindiğim nokta benim cocuklarda vardı sizleri tanıdı bunu kendi cocuklarına da anlatabileceklerdir.

düşünsenize şimdi benim cocuklar ilerde kendi cocuklarına (benim torunlar olacak bunlar tabii) ...

- deli bir dedeniz vardı bizi kendisinin bile tanımadığı motorcu arkadaşları ile tanıştırmak için taaa Eskişehire
götürdü. hem kendi tanıştı hem bizleri tanıştırdı, hatta ben şüpheye bile düştüm sanki dedeniz bu motorcularla daha önceden tanışmış gibiydi de bizi yeni tanıştırmıştı galiba :mrgreen:

buda yetmedi birde istanbula gittik oradada beraber olduk acaip bir adamlardı bu motorcular RAPTORcumuydu neydiler
hepsi de kelli felli iş güç sahibi adamlardı

benim için çok çok değerli bir birliktelikti " MUSAÖZÜ "

emrahss
20.Ağustos.2007, 09:24
Sen ve katılan diğer bütün arkadaşlarla güzeldi Ergün Abi. Tabii çocukları da unutmamak lazım. Yoksa Musaözü dediğin taş oprak, ne olacak.

"Güzelliğin on para etmez, şu bendeki aşk olmasa", hehehe..

okan
20.Ağustos.2007, 09:31
Ya sormayın bende bu fotografı koyarken hatta bu resimlere bakarken nasıl duygulandım anlatamam

bu yaştaki insanlara bu kadar duygu ağır gelir yapmayın yaaaa

ne günlerdi beeee sevindiğim nokta benim cocuklarda vardı sizleri tanıdı bunu kendi cocuklarına da anlatabileceklerdir.

düşünsenize şimdi benim cocuklar ilerde kendi cocuklarına (benim torunlar olacak bunlar tabii) ...

- deli bir dedeniz vardı bizi kendisinin bile tanımadığı motorcu arkadaşları ile tanıştırmak için taaa Eskişehire
götürdü. hem kendi tanıştı hem bizleri tanıştırdı, hatta ben şüpheye bile düştüm sanki dedeniz bu motorcularla daha önceden tanışmış gibiydi de bizi yeni tanıştırmıştı galiba :mrgreen:

buda yetmedi birde istanbula gittik oradada beraber olduk acaip bir adamlardı bu motorcular RAPTORcumuydu neydiler
hepsi de kelli felli iş güç sahibi adamlardı

benim için çok çok değerli bir birliktelikti " MUSAÖZÜ "

valla duygulandım kino baba.. ne ettin ölle yaa okuyunca bi acaip oldum.....allah hepinize uzun ömürler versin.....bu dostluk hiç bozulmasın.....

yenikoylu_ua
20.Ağustos.2007, 16:12
Baba aynen katılıyorum 4-5 aylık bir süreçte sadece yazıştığın kişilerle ilk buluşmada sanki kırk yıldır birbirini tanıyormuşcasına kaynaşmak abi abla kardeş baba olmak varmı bundan ötesi bundan değerlisi

İyiki varsınız

doğan
20.Ağustos.2007, 16:55
belki başka marka bir motorun sahibi olsaydım. bu siteden de haberim olmayacaktı ve böyle güzel bir arkadaş ortamını da tanımamış olacaktım. bence grubumuz çok kaliteli ve düzgün insanlardan oluşuyor. ve bunun bozulmaması içinde gerekenin yapılması lazım. zaten admin de olaya el attı. umarım ağzımızın tadı hiç bozulmaz ve grubumuza hep hakeden arkadaşlar katılır.