PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TOMCAT İstanbul'da. Toplantı Organize Etmeyecek misiniz?

emrahss
16.Ağustos.2007, 17:14
Arkadaşlar, Tomcat devrem Ayhan Ağustos'un 20'si İstanbul 'da olacakmış. Başlık açma diye ısrar etti ama ben açayım da hasret giderin istedim. Ne dersin Alper, buluşma organize edecek misiniz? Bu arada ben de sanırım F1 yarışlarına geleceğim. Parmakları göreliiiiimmm..

yenikoylu_ua
16.Ağustos.2007, 17:18
Bir günlüğüne gelmiyodur umarım gerçi ölede olsa ayarlarız bi buluşma Ayhan komtanım ta Eskişehirden gelsin görüşmeden dönsün olucak işmi

aidikurt
16.Ağustos.2007, 17:18
etmez olurmuyuz abicim şeref duyarız 20 sinde gelicek kacına kadar burda onun ıcın bır haftalık bulusma ayarlarız taabiki.

emrahss
16.Ağustos.2007, 17:22
Sanırım sadece 20si Pazartesi günü müsait.

okan
16.Ağustos.2007, 17:23
gelsin gelsin.....anaaaa... ben istanbulda diilim ki.. niye seviniyom... :mrgreen: :mrgreen:

yenikoylu_ua
16.Ağustos.2007, 17:24
O zaman sende gel nolcakki

okan
16.Ağustos.2007, 17:29
BU ARA ÇOK ZOR YAVV...İŞLER DENK GELSE GELİRDİM ASLINDA AMA... İSTANBUL KIŞ SEZONUNU 30 UNDAN SOORA AÇIYO...BENDE ANCA O ZAMAN GELEBİLİRİM..

RızaHoşgör
16.Ağustos.2007, 21:44
ayhan kardeş ı agırlayalım arkadaşlar.emrah komutanım detaylı bilgilendirmelere devam lütfen.evet eller havaya istanbul tayfası.

ToMCaT
17.Ağustos.2007, 12:33
Arkadaşlar, Tomcat devrem Ayhan Ağustos'un 20'si İstanbul 'da olacakmış. Başlık açma diye ısrar etti ama ben açayım da hasret giderin istedim. Ne dersin Alper, buluşma organize edecek misiniz? Bu arada ben de sanırım F1 yarışlarına geleceğim. Parmakları göreliiiiimmm..

Devrem alemsin valla yaptın yine yapcağını....İstanbul karışıcak şimdi bu RR lar sokaklara dökülünce trafik alt üst olur diye ben sesimi çıkarmadım neyse...

Arkadaşlar ben sizleride düşünerek program değişikliği yaptım malum herkesin işi gücü var. ben Pazar günü için sizlerle görüşmeyi istiyorum mümkün olursa bana cepten bir mesaj atmanız yeterli görüşmek dileğiyle şimdilik hoşçakalın..... 8)

okan
17.Ağustos.2007, 12:53
ben görüşmek istiyom noolcak şimdi....özledim yavv.....ayhan gumandanıııııııımmmmm.... saa diom şşşşşş..... :cheesy: :mrgreen: 8)

agresus
17.Ağustos.2007, 13:47
Gomtanım hoş geliyon sefalar getiriyon vesselam... pazar şehirde olamiicam ama bi ayarlama çakabilirsem akşamına dönmüş olurum işallah... fekat pazartesi de olsa görmek ister seni bu gönül... iki çift laf edip muhabbetin belini kırmak ister... pazartesi gomtanımıda alıp bi köprü altı mı yapsak... yoksam nevizadelere mi gitsek; malum gomtanım alem sever... yoksam alkolsüz bi piyerlotiden istanbulu mu izlesek... bilmedim bilemedim... haydi modaratörüm adminim firstladym bi organize olalım bişiler yapalım... taaa eskişehirlerden geliniyo; misafirimizi güzzelce bi ağırlayalım... zati Kino babamın gelişini gidişini kaçırmışım, okanımın istanbul maceralarını görememişim, ayhan gomtanımı kaçırmayayım bariii... haydiii ellerrrr....

yenikoylu_ua
17.Ağustos.2007, 14:17
ben görüşmek istiyom noolcak şimdi....özledim yavv.....ayhan gumandanıııııııımmmmm.... saa diom şşşşşş..... :cheesy: :mrgreen: 8)

Yaw niye üzülüyon bu kadar alttarafı iki uçak biletine baki al yengemide bin cumartesi akşam(cuma akşam desem cumartesii işvar dicen diye)uçağa ben karşılarım sizi ertesi günde buluşur görüşürüz komtanla sonada dönersin nediim daha

gidikurt
17.Ağustos.2007, 15:00
Tomcat taaaaa oralardan geliyo biz de elimizden geleni yapıcaz elbet arkadaşlar :)