PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : trafikte şaka yapan insan kılığındaki ...vanlar

altug
17.Ağustos.2007, 13:37
Arkadaşlar. Az önce okudum ve çok kızdım.

çok üzücü ve hiçbir akla mantığa sığmayacak bir şey.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/7103658.asp?gid=180&a=243525

bu nasıl bir şey anlamak mümkün değil?

yasinsubay
17.Ağustos.2007, 13:45
resmen bosuna yasıyoruz bu memlekette emin olun bircok yerde orman kanunları gecerli nedir bu ya serefsizler demekten baska birsey gelmiyor icimden

xerline
17.Ağustos.2007, 13:58
Adam şaka yapmamışki direkt öldürmüş.Bu olayla kafaya kurşun sıkmak arasında ne fark var ki.
Olan yine 1 aylık bebeğime, karısına annesine kısaca ailesine olmuş :cry: .
Allah ailesine sabır versin adamada hapiste şaka yapacak bolca arkadas. :x

moonchild
17.Ağustos.2007, 14:04
Valla trajik, zavallı... Ne diyim! Dün ben de trafikte şakalaşan iki kurye arkadaş gördüm! Çok eğleniyolardı... Motorların tepesinde, Fındıklı civarında yan yana gidiyolar.. Giderken de birbirlerinin kasklarına falan vuruyolardı.. Resmen itiş kakış!! Sağdan açıktan aldım geçtim gittim.. Birinin önüne düşecekler illa, o ben olmiyim diye!!

yenikoylu_ua
17.Ağustos.2007, 14:09
Allah akılfikir versin ne diim böle şakamı olur ya hem arkadaşını yaktı hem ailesini

emrahss
17.Ağustos.2007, 14:10
Yuh diyorum ya, resmen yuh. Bu memlekette o kadar çok garabet görüyoruz ki dumur olamıyo insan. Arkadaşının poposuna hava kompresörünün hortumunu tutup şaka yapan adamı hatırlayan var mı bilmem. ŞAka yapılan şahsın bağırsakları patlamıştı.

moonchild
17.Ağustos.2007, 14:16
Yuh diyorum ya, resmen yuh. Bu memlekette o kadar çok garabet görüyoruz ki dumur olamıyo insan. Arkadaşının poposuna hava kompresörünün hortumunu tutup şaka yapan adamı hatırlayan var mı bilmem. ŞAka yapılan şahsın bağırsakları patlamıştı.

Hatırlayan var mı ne demek abi? Unutulur mu yaaa!! Efsane!!!

emrahss
17.Ağustos.2007, 14:19

Hatırlayan var mı ne demek abi? Unutulur mu yaaa!! Efsane!!!

Heheheheh....

gidikurt
17.Ağustos.2007, 14:54
Diyecek ne varki olan kalanlara oluyo üzüntü den başka bişey değil...
İki şerefsiz yüzünden olan masum insanlara oluyo..

handojoe
17.Ağustos.2007, 15:16
akşam sokak arasında bir kına gecesi vardı motorla geçerken müzisyen bir arkadaşım, olduğunu fark ettim ve yanına gitmek istedim motorumla tam durdum duracak iken siyah bir şahin sağ tarafımdan geliyor, içeride 5 kişi var acı bir fren baktım bir karış kalmış bana vurmaya körkütük sarhoş koskaca OSMANLININ MEHTER MARŞINIDA son ses meze yapmışlar keyiflerine...

içlerinden biri "kovboy hoşuma gitmiyorsun anlaşamıyoruz seninle" dedi ( bir merhaba demişliğim yok)

ayılar gibi homurdanıp durdular yanımda. ben arkadaşımın yanına gittim bir 30 ila 40 dakika takıldım ordan ayrılmak için motoru çalıştırdığımda içlerinden biri beni göstererek birşeyler söylüyor diğeride onu tutuyordu.

kan beynime çıkmıştı. el işareti yapıyordu

dayanamadım motoru durdurdum.

"ne var" dedim...

o da "ne lan ...ne bu kıyafet amerika mı ulan burası" dedi.

bende "sanane lan tereyağ" dedim, "içine dert mi oldu"

yata yıkıla üzerime gelmeye başladı etrafındaki salatalarda onu tutmaya çalışıyorlar ama onları kim tutacak...

yanıma kadar geldi ve imalı bir şekilde

"kovboy kovboy bana bak seni çök kötü yaparım ulan yanlış yapıyorsun" deyip yakamdan tutmaya çalıştı.

yanındakiler tuttu neyse. ama birde ne göreyim mahalledeki yeni yetme POLAT ALEMDAR LAR hemen etrafımı sardı bir curcuna duyabildiğim tek şey "noluyu ulen noluyuulen burda" sözüydü

etraf biraz sakinleşince baktım o adam hala birinin kollarında üzerime gelmek için çırpınıyor.

sonra guruptan biri gelip "hey kovboy sende al başını git burdan karışacak şimdi ortalık" sert ve emri va ki bir

cümle kullandı. ben de "nerde duracağıma ben karar veririm" dedim. omuzumu itip "...tir git lan" dedi.

hemen iki kişi yan taraftan gelip beni tartaklamaya başladı biri motora tekme atınca çıldırdım. tekme atana bir

yumruk patlattım motorun üzerine düştü.

sonra senmisin vuran, üzerime atlayan öküzle beraber yere yuvarlandık, üç kişiydiler karnıma ve bacaklarıma

tekme atmaya başladılar yüzümü kapadım. sarhoş oldukları için sert vuramıyorlardı bereket. ayağa kalkınca birini

ittim yere düştü hemencik. düğün sahibi geldi bırkaç tane adam ortalığı yatıştırdı üstüm başım toz içinde oldu.

motoruma atladım ve ordan uzaklaştım.

bana ilk sataşan adam burda esnaf sabah ilk işim dükkanına gitmek oldu ama gelmemişti öyleye kadar oturdum

dükkanının karşısında sonra baktım cuma namazından çıkıyor saklandım dükkanı açıncada açtım bir ağız hiç

sormayın gitsin, adam dövülmekten beter oldu söylemek istediğim bir çok şeyide orda bulunan herkese duyurdum

bu vesile ile, polis bile çağırmış utanmaz herif sonra karakola gittik komser bir sürü nasihat anlattı külahımda

dinledi tabii. bu olayla birlikte başıma gelen beşinci kavgam sopa yedikçe eşşekleşiyor insan.

EN İYİ KABADAYI EN ÇOK DAYAK YEMİŞ KABADAYIDIR...

gidikurt
17.Ağustos.2007, 15:22
Malesef toplum olarak içki içmeyi bilmiyoruz.İçincede kendimizi bişey sanıyoruz hando joe durum böyleyken sende iyi kurtulmuşsuun ..... ellerinden yazamıyom adminim banlıyo :) anladınsen

yenikoylu_ua
17.Ağustos.2007, 15:38
Allahı ayısı hadi akşam sarhoştun ertesi gün ayıldın cuma namazınada gittin(o kafayla nasıl oluyosa)bari bi özür dile bide utanmadan polis çarıyon utanmazlar.Kardeşim akşam işinden ucuz kurtulmuşsun keşke sabah bağarmak yerine koysaydın kafayı şe...size arkanı dönüp yürüseydin sona

handojoe
17.Ağustos.2007, 15:48
Allahı ayısı hadi akşam sarhoştun ertesi gün ayıldın cuma namazınada gittin(o kafayla nasıl oluyosa)bari bi özür dile bide utanmadan polis çarıyon utanmazlar.Kardeşim akşam işinden ucuz kurtulmuşsun keşke sabah bağarmak yerine koysaydın kafayı şe...size arkanı dönüp yürüseydin sona

kalabalıklar abi biz boğuşurken insanlar bizi görmüyor. bir kaç genç dışında motora tekme atınca delirdim. fazla birşeyde yapamadım ama öğlen vakti beş dakika ağzımı açtım şimdi burdan bakıyorumda daha dükkanın önüne çıkamadı. burası internet kafe bir arkadaşımın onun dükkanıda biraz çaprazda kalıyor. karakolda komser nasihate başlayınca çektim geldim , sanki kime laf anlatıyor emniyet müdürüne çıkacağım akşam üstü... ve artık bana saldıranları dava edeceğim yeter yahu. millet yanlışları düzeltmeye benden başlayacak sanki...

MEHMETONUR
17.Ağustos.2007, 16:06
Büyük geçmiş olsun Handojoe.İstanbul'da dayakla kurtulmak artık şükür sayılıyor malesef...
Ben de anlayamıyorum... Kimse iyi insanları korumuyor... Orman kanunu olsa razıyım. En azından bir yolunu bulur kendimizi koruruz ama kanunlar kötüleri koruyor malesef...

Geçen hafta 10 pkk üyesi İstanbul'un göbeğinde otobüs yaktı. Biz nerde bu devlet demeye korkuyoruz...
Sinirlerim bozuldu yineee.

ozzymania
17.Ağustos.2007, 16:11
Geçen gün Beşiktaş'tada zibidi'nini teki az kalsın bana sol yandan carpıcaktı.Mazereti'de abi pardon görmedimmiş.Birşey demedim ama Pazartesiden itibaren trafikteki öküzleri adam etmeye başlıyorum.Bir ehliyet sorunum vardı şimdiy ekadar o yüzden hiç bir şeye ses çıkaramıyordum ama bundan sonra artık karakolların önünden toplarsınız beni.Çok ciddiyim bu konuda.Aynasına bakmayanın aynasını münasip bir yerine sokucam artık.Çünkü öküz bir toplumuz ve bunlara bir çoban lazım.

moonchild
17.Ağustos.2007, 16:17
Geçen gün Beşiktaş'tada zibidi'nini teki az kalsın bana sol yandan carpıcaktı.Mazereti'de abi pardon görmedimmiş.Birşey demedim ama Pazartesiden itibaren trafikteki öküzleri adam etmeye başlıyorum.Bir ehliyet sorunum vardı şimdiy ekadar o yüzden hiç bir şeye ses çıkaramıyordum ama bundan sonra artık karakolların önünden toplarsınız beni.Çok ciddiyim bu konuda.Aynasına bakmayanın aynasını münasip bir yerine sokucam artık.Çünkü öküz bir toplumuz ve bunlara bir çoban lazım.

Ya Ozzy baksana koskoca bufalo çobanı Hando'ya neler etmişler... Sen bence kendine dikkat et! Aynaları kır bırak, sokmayı çıkarmayı kurcalama ;)

Hando geçmiş olsun, anlattıkların tanıdık bildik, bizim ülkemize bizim insanımıza ait şeyler maalesef. Aslında nasıl İnci hocayı mahalleden aldıysak, ikinci bir Edirne turu yapalım. Senin oraya gidilsin ama!! Senin gündelik hayatını geçirdiğin sokaklarda biraz gürültü yapalım... Kötü bi fikir mi??? Sana sormadan gazlayıcı konuşmak istemedim :)

ozzymania
17.Ağustos.2007, 16:21

Ya Ozzy baksana koskoca bufalo çobanı Hando'ya neler etmişler... Sen bence kendine dikkat et! Aynaları kır bırak, sokmayı çıkarmayı kurcalama ;)

Hando geçmiş olsun, anlattıkların tanıdık bildik, bizim ülkemize bizim insanımıza ait şeyler maalesef. Aslında nasıl İnci hocayı mahalleden aldıysak, ikinci bir Edirne turu yapalım. Senin oraya gidilsin ama!! Senin gündelik hayatını geçirdiğin sokaklarda biraz gürültü yapalım... Kötü bi fikir mi??? Sana sormadan gazlayıcı konuşmak istemedim :)

:P :P Moon, Hando insan gibi davrandığı için öyle olmuş.Arada bir insanın insanlıktan çıkması lazım.
Ama edirne gezisi hımm olabilir zaten artık yarı edirneli sayılırım kardeşim orayı kazanmış.Bundans onra Hando ile bol bol görüşücez sanırım. :)

handojoe
17.Ağustos.2007, 16:33
gerek yok içkiden beyni sulanmış maymunlarla ne uğraşacağım.

üzerlerindeki ayıp ve utançla yaşamak yeter onlara daha öncede olmuştu böyle şeyler (olmasını istediğimde olmuştur tahrikten kurtulmuk için KAPIDAĞINDA ANLATMIŞTIM) alıştım artık intikam için farklı şeyler uyguluyorum ben develer gibi güreşmektense... hando nun kendince yöntemleri var her yerde yazılmayan, söylenmeyen sadece benim bildiğim... gerekirse tabii...

hando

moonchild
17.Ağustos.2007, 16:35
gerek yok içkiden beyni sulanmış maymunlarla ne uğraşacağım.

üzerlerindeki ayıp ve utançla yaşamak yeter onlara daha öncede olmuştu böyle şeyler (olmasını istediğimde olmuştur tahrikten kurtulmuk için KAPIDAĞINDA ANLATMIŞTIM) alıştım artık intikam için farklı şeyler uyguluyorum ben develer gibi güreşmektense... hando nun kendince yöntemleri var her yerde yazılmayan, söylenmeyen sadece benim bildiğim... gerekirse tabii...

hando

Eh peki o zaman!!

xerline
17.Ağustos.2007, 17:23
Cok gecmiş olsun beyler. Allah yolunuzu, yolsuza cattırmasın...

infinitedreams
17.Ağustos.2007, 19:29
ozan demiroz isimli filozofun kaza haberine yorumu bu arkadaşlar

"ozellıkle benzıncılerde alkol satılmamalıdır..ve şu motor suruculerıne karşı bır şeyler yapılmalıdır bılhassa anadoluda bır motoro ıkı çocuk toplam dört kışı bınmekte ve suratlı gıtmekteler..bırılerının buna dur demesı lazım.."

Kamyonun biri bir motoru çiğniyor, adamı öldürüyor. Ozan Demiroz isimli 'konuya parmak basan adam' Anadolu'daki motorcuların motora 4 kişi binmesinden bahsediyor. 2 kişilik motora 4 kişi binenlerden önce bir kuş için dizayn edilmiş beynine koskoca bir gövdeyi yüklemişliğine bak.

Şu motor sürücülerine karşı bir şeyler yapılmalıymış. Kuşsun olm sen kuş...

okan
17.Ağustos.2007, 20:03
ozan demiroz isimli filozofun kaza haberine yorumu bu arkadaşlar

"ozellıkle benzıncılerde alkol satılmamalıdır..ve şu motor suruculerıne karşı bır şeyler yapılmalıdır bılhassa anadoluda bır motoro ıkı çocuk toplam dört kışı bınmekte ve suratlı gıtmekteler..bırılerının buna dur demesı lazım.."

Kamyonun biri bir motoru çiğniyor, adamı öldürüyor. Ozan Demiroz isimli 'konuya parmak basan adam' Anadolu'daki motorcuların motora 4 kişi binmesinden bahsediyor. 2 kişilik motora 4 kişi binenlerden önce bir kuş için dizayn edilmiş beynine koskoca bir gövdeyi yüklemişliğine bak.

Şu motor sürücülerine karşı bir şeyler yapılmalıymış. Kuşsun olm sen kuş...DOORU SÖZE NE DENİR.....GÜZEL Bİ YAKLAŞIM...