PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ustanin rezalet isciligi

Psycho
20.Mayıs.2016, 11:52
Arkadaslar motor yag kaciriyodu ustaya gittim orada arka gobrk dagilmisti onuda yaptirdim yagini degistirdim 400tl para aldi arka fren balatan bitik dedi degistirirken freni bozdu yapamadi beni eve oyle yollayacagini ve fren icin taktigi parcalardan dolayi benden para istedi vermedim ve malesef beni eve oyle yolladi 1haftadir arka frensiz geziyorum ve hatta bugun baktigimda motorun halen yag kacirdigini gordum

İlk yaptigim gun motorun altini balata spreyi ile ardinda kopuklu yikama ve ardindan yone balata spreyi ile yikadim gram yag yoktu

Simdi size soruyorum siz olsaniz naparsiniz.....

coni-blaze55
20.Mayıs.2016, 12:11
Arkadaslar motor yag kaciriyodu ustaya gittim orada arka gobrk dagilmisti onuda yaptirdim yagini degistirdim 400tl para aldi arka fren balatan bitik dedi degistirirken freni bozdu yapamadi beni eve oyle yollayacagini ve fren icin taktigi parcalardan dolayi benden para istedi vermedim ve malesef beni eve oyle yolladi 1haftadir arka frensiz geziyorum ve hatta bugun baktigimda motorun halen yag kacirdigini gordum

İlk yaptigim gun motorun altini balata spreyi ile ardinda kopuklu yikama ve ardindan yone balata spreyi ile yikadim gram yag yoktu

Simdi size soruyorum siz olsaniz naparsiniz.....
Senin yerinde olsam öncelikle arka frensiz o motora binmezdim kesinlikle !! Tecrübesini daha önceden kazandım çünkü , usta olayınada bişey diyemiyorum buda sana tecrübe olmuştur haralde :)

Psycho
20.Mayıs.2016, 12:14
Yapcak biseyim yok ise git gel yapiyorum ve gitmedende elli kere solemistim uzaktan geliom isim hemen bitermi fln die

Sent from my iPhone using Tapatalk

srwnk
20.Mayıs.2016, 12:20
Metehan, hangi usta?

Bradiaga
20.Mayıs.2016, 12:58
Bazen iyiki amerikan külüpleri gibi değiliz diyorum kendi kendime yoksa külüpçe gider bizde ustaya takar eve öyle yollardık heralde. Neyse sen yinede dikkat et arka fren önemli.

alibaba07
20.Mayıs.2016, 13:57
Geçmiş olsun. Burada yapabileceğiniz ustayi teşhir edip başkasının da canını yakmasını engellemek olur sanırım.

Peder
20.Mayıs.2016, 14:01
Öncelikle geçmiş olsun. Ben olsam paramın karşılığını alır işini düzgün yapmasını sağlardım

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

denizintruder
20.Mayıs.2016, 14:14
Ustalar servisler deli ediyor insanı keşke her şeyi kendimi yapabilsek çünkü bu sektör bu usta tamir servisleri artan motosiklet talebine hiç hazır değil

coni-blaze55
20.Mayıs.2016, 14:46
Öncelikle geçmiş olsun. Ben olsam paramın karşılığını alır işini düzgün yapmasını sağlardım

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkez aslında senin gibi düşünüyor ama bunu RR'ın tüzünğündeki kurallara uyarak yapmak zor :)
Kimseyle münakaşaya giremeyiz yani , ama yine de vardır bi çaresi :)

Psycho
20.Mayıs.2016, 18:48
Vallaha bunu yapan regal raptorun servisi ve bu sotenin onerdigi usta simdi ben bu adama tekrar nasil guvenp motor birakcam parami ver desem onuda vermrz yap desem onuda yapmaz ......

Rednexi
20.Mayıs.2016, 19:41
Vallaha bunu yapan regal raptorun servisi ve bu sotenin onerdigi usta simdi ben bu adama tekrar nasil guvenp motor birakcam parami ver desem onuda vermrz yap desem onuda yapmaz ......

usta kim bu hangi usta bizde bilelim

Andarkan_
20.Mayıs.2016, 20:00
Abi büyük gecmıs olsun.

Psycho
20.Mayıs.2016, 21:43
usta kim bu hangi usta bizde bilelim

Sitenin onerdigi demirtas motor beylikduzunden gittim taa...

2_rock
20.Mayıs.2016, 23:37
Bu şartlar altında ben olsam motoru komple yaptırıp parasını vermezdim heralde ayıptır

Psycho
20.Mayıs.2016, 23:52
Bu şartlar altında ben olsam motoru komple yaptırıp parasını vermezdim heralde ayıptır

Neye gore yaptircm ben o adama guvenip bidaha motormu veririm patami istesem onuda vermick biliyorum ileri gitmekte istimiom hakkim varsa haram zikkim olsun diyorum nediyim daha

MUSTAFA48
20.Mayıs.2016, 23:52
öncelikle geçmış olsun kardeşim motor tamırcısıyım dıyen adam utansın senın bırsey yapmana gelıncede o adamı herkese anlat bırak iş yapamaz hala gelsın kımse ona ıs goturmesın yazık olmuş 400 lirana