PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RR İzmir samimiyeti için teşekkür

Dgsablk
28.Mayıs.2016, 02:21
RR ailesi harikasınız.. Hiç aklımda yoktu böyle bir gruba dahil olmak fakat gerek yardımlaşma olsun gerek muhabbet sohbetiniz.. Çok samimi geldi. İlk defa aranıza katılmış olmama rağmen beni aranızdan biri gibi gördüğünüz için teşekkür ediyorum herkese.. Tanıştığıma çok memnun oldum, bana uyan günlerde sizinle olmak büyük keyif olacak.

Toprakege
28.Mayıs.2016, 02:52
Beraber surmek , beraber muhabbet edıp vakıt gecırmek guzel. Aramıza hosgeldın , muhabbetımız daımı olsun :)

ibrahimyılmaz
28.Mayıs.2016, 07:28
Hoşgeldin hocam bu daha bi başlangıç hoşgeldin tekrar..

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peder
28.Mayıs.2016, 07:50
Raptor Riders ailesine hoşgeldin :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

srwnk
28.Mayıs.2016, 09:12
Doğuş hoşgeldin, hoş muhabbetlere... 8)

mehmet35
28.Mayıs.2016, 10:55
Hoşgeldin yine yeni yeniden [emoji6]

Sent from my iPhone using Tapatalk

centaur
28.Mayıs.2016, 11:09
İzmir özeldir lakin he nereye gidersen git orada bir RR Mensubu var ise emin ol,hiç tereddüt etmeden koşacaktır yanına;hoşgeldin..

Ozan
28.Mayıs.2016, 11:29
Tekrar hosgeldin Dogus.. cok sanslisin İzmir ekibi ile birliktesin.

karakalem
28.Mayıs.2016, 12:18
İzmir özeldir lakin he nereye gidersen git orada bir RR Mensubu var ise emin ol,hiç tereddüt etmeden koşacaktır yanına;hoşgeldin..

Güzel söyledin İlker abi, Doğuş bizim kocaman ailemizi izmir ile tanıdın, ama Türkiye'nin neresine gidersen git aynı samimiyeti bulacağından şüphen olmasın. Gidip yüz yüze görüşememiş olsak da bizim her yerde kardeşimiz var. Sağolsun forumumuz sayesinde de arayı sıcak tutuyoruz.

Tekrar hoşgeldin kardeşim, daha sık gel zaman buldukça :)

Amon_Amarth
28.Mayıs.2016, 14:27
Hoşgeldin dostum en kısa sürede umarım tekrar aramızda görürüz seni 8)

Andarkan_
28.Mayıs.2016, 16:11
Aramıza tekrar hosgeldın abi.ınsallah dostluk ve kardeslıgınız dahada pekısır.

Draven
28.Mayıs.2016, 16:18
Doğuş tekrardan aramıza hoşgeldin kardeşim, bizde senin aramıza katılmana çok sevindik. Perşembe günü muhabbet çok keyifliydi. Artık sende bu ailenin bir parçasısın, fırsat bulduğun her buluşmaya bekleriz 8)

sefaesen
03.Haziran.2016, 02:33
Buluşma tarihlerini ve buluşmayla ilgili bilgileri nerden takip edebilirim. Bilgiden kastım buluşup muhabbet etmece mi yoksa küçük bi tur olayı oluyo mu vs.

AMZ35
03.Haziran.2016, 02:54
Buluşma tarihlerini ve buluşmayla ilgili bilgileri nerden takip edebilirim. Bilgiden kastım buluşup muhabbet etmece mi yoksa küçük bi tur olayı oluyo mu vs.
Tarih ve saat, bulusma yeri ve zamani o gunden once acilan forum basliklari ile bildirilir. Bunun altindaki katilim listesine gelecekseniz adiniz ve kullanici adinizla beraber dahil olursunuz. Bulusma yerine kadar ayni yerden gelen kisiler cogu zaman birlikte surus yaparak gelir ama bu zorunlu degil. O anki mevcut durumunuza gore daha erken ya da gec gelebilirsiniz. Sonrasi ise sohbet, muhabbet ve eglence :)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oguz
03.Haziran.2016, 02:56
Aramıza hoşgeldin. İzmirdeki arkadaşlarımız da sana en güzel şekilde bizim aile olduğumuzu gösterdikleri için teşekkür ederiz. İnşallah seni de aramızda aktif olarak görürüz

sefaesen
03.Haziran.2016, 03:16
Eğer denk gelirsem uygun bi zamana gerçekten memnun kalacağım sizlerle vakit geçirmekten.

YYB
03.Haziran.2016, 09:42
Umarım dostluklar hep baki kalır tekrar hoşgeldin

Tugay Güreşen
03.Haziran.2016, 10:49
RR ailesi harikasınız.. Hiç aklımda yoktu böyle bir gruba dahil olmak fakat gerek yardımlaşma olsun gerek muhabbet sohbetiniz.. Çok samimi geldi. İlk defa aranıza katılmış olmama rağmen beni aranızdan biri gibi gördüğünüz için teşekkür ediyorum herkese.. Tanıştığıma çok memnun oldum, bana uyan günlerde sizinle olmak büyük keyif olacak.

Buluşmadan sonra ayrı bir başlık açma şansım olmadı ama katılımımdan dolayı olan memnuniyetimi bu başlık altında belirteyim. Ortam gerçekten çok güzel grup sıcak kanlı bi anlığına muhabbetten uzak kaldım diye Burak abi sağolsun hemen yanına aldı beni daha sonra yine Tuğrul abi geldi tuttu omuzlarımdan 'şef e yakın olsana yaa' diyerekten beni Hikmet abinin yanına aldı :D Güldük , muhabbet ettik, eğlendik gittiğime çok mutlu oldum ve daha nice buluşmalarada şartlar el verdikçe katılmak istiyorum, ilginiz için sizlere teşekkür ederim :)

gokceceviker
03.Haziran.2016, 12:47
Hosgeldin aramiza :)

toprakonur
03.Haziran.2016, 13:04
Hoşgeldin aramiza

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bradiaga
03.Haziran.2016, 13:05
Bizde seni tanıdığımıza sevindik. Tekrar hoşgeldin

HTC Desire 500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadir Yıldız