PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kullanıcı paneli önerisi

Legend of universe
01.Haziran.2016, 23:22
Nacizane düşüncem olarak forumda kullanıcı panelinde açtığımız konulara gelen cevapları uyarı ekranı eklenmesi mümkünmü yada ben ni göremedim

alibaba07
01.Haziran.2016, 23:29
Evet aynı şekilde mesajlarimizdan alıntı yapıldığında da bildirim gelebilir.

Legend of universe
01.Haziran.2016, 23:41
Kesinlikle yani mesaj yazdığım konu yada açtığım konulardaki cevaplardan bi haber oluyorum teker teker girip kontrol etmem gerekiyor

AMZ35
01.Haziran.2016, 23:56
Nacizane düşüncem olarak forumda kullanıcı panelinde açtığımız konulara gelen cevapları uyarı ekranı eklenmesi mümkünmü yada ben ni göremedim
Tapatalk mobil uygulamasi araciligi ile bildirimlere ulasabilirsiniz. Cok kullanisli diyemem ama is goruyor.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Legend of universe
03.Haziran.2016, 02:27
Tapatalk mobil uygulamasi araciligi ile bildirimlere ulasabilirsiniz. Cok kullanisli diyemem ama is goruyor.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim kesinlikle deneyeceğim

Oguz
03.Haziran.2016, 03:04
Tapatalk kullanımı biraz karışık eğer çözebilirsen daha pratik bir yol haline gelebilir. Arkadaşların dediği gibi bildirim olayı da var.

Ozan
03.Haziran.2016, 03:09
Suanki tek cozum Tapatalk. solenildigi gibi cok basit olmayabilir ama alistiktan sonra isteklerine cevap verecektir. yonetimin bilgisi dahilinde uyguluma yazilmasi dusunuluodu die hatirliorum ilerleyen gunlerde gorecegiz. kisaca, bildirimler yuzunden tapatalki denemelisin 8)

YYB
03.Haziran.2016, 10:03
Mantıklı kullanımı kolaylaştırabilir

Legend of universe
09.Ağustos.2016, 03:33
Bir süredir tapatalk kullanıyorum ama bazı açılan konular görülemiyor mesela eşimin karşısına çıkan konularla benim karşıma çıkan konular aynı olmuyor