PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ASLANBURCLU ve MÜSLÜM BABA yı bu forumda okumak görmek istiyorum

Kino
19.Ağustos.2007, 22:32
dostlar arkadaşlar ben şahsım adına bu değerli kişileri bu forumda görmek ,okumak ve şakalaşmak istiyorum.

sizler İstanbuldasınız zırt pırt bu değerleri görebilirsiniz. ama ben taaaa Mersin de sadece telefonda konuşabilirim msn de yazışabilirim 1 e 1 görüşmeler yapabilirim ama bizler olarak yapmak istiyorum.. bana eee onlar istemiyorsa demeyin lütfen...

eğer istemeyen varsa , istemeyenler lütfen bir yorum yapmasın. kimseden olumsuz bir yorum beklemiyorum..

İstanbulda olan dostlarımdan bu konuda yardımlarını bekliyorum.

Herkese Teşekkür eder saygılar sunarım.

okan
19.Ağustos.2007, 22:37
ewet kino baba sana katılıyorum.. büyük bi olay gerçekleştirdik.. siteyi daha güvenilir hale getirttik.. saolsun admimin bu işi çok iyi halletti..şimdi bundan soora eski değerlerimizi aramızda görmek istiyoruz..

şşşş.. hadi yavvv ihtiyarlarr...nerdesiniz...size diom ...huuuu.... :mrgreen: :mrgreen:

aidikurt
20.Ağustos.2007, 01:25
yaşar baba bugun tomcat için olan bulusmaya katıldı hoş sohbet ettik problemlerimiz konustuk halletik müslüm babayla aramızda sorun yok ama işlerinin yogunlugundan dolayı giremiyor zaten bizden hiç ayrılmadılarki sizde hemen panik oluyorsunuz 2 gün girmeyince heyecan yapmaya gerek yok biz bir aileyiz :)

emrahss
20.Ağustos.2007, 08:53
Umarım dediğin gibi olur Alper, ben de onları çok özledim..

yenikoylu_ua
20.Ağustos.2007, 10:24
Kendi geldi yazılarıda bundan böyle eksik olmayacak

Biri Bizi Durdursun

Aksu
20.Ağustos.2007, 10:27
Yok yok birşey yok,şimdi onlar da birşeymi var da bizim haberimiz yok sanacaklar. Yaşar ve Müslüm le ben görüşüyorum tabii başka arkadaşlarda görüşüyor. İşler yoğun izinler var. Yaşar izinden yeni geldi işleri toparlaması lazım derken Tomcat Ayhan ın yanında resimlerde çıktı piyasaya. Müslüm ise sabah 6 da ayakta, saat 11 gibi büroya kendini zor atıyor, iş telefon trafiği derken akşama doğru tekrar saat 17 de iş kovalamaya çıkıyor derken akşam da eve zor atıyor, malum ihtiyar ya fazla çalışınca yoruluyor sonra da şarjı kesiyor.
Kino Baba Mersinde uzakta ya herkesi de uzak sanıyor, üzülme baba çok özlediysen gelirsin olmadı motorla basar biz geliriz. Tabii gelebilecekler baştan üç dört ihtiyar ve onlara güvenerek cesaret alıp da peşlerine takılacak bir kaç genç Raptorcu.

müslüm baba
20.Ağustos.2007, 13:39
Yahu çocuklar 3 gün siteye giremiyoruz kıyamet kopuyor, işler yoğunlaşınca siteye girmeye vakit olmuyor, laptop arabada bir oraya bir buraya derken bi bakıyorum akşam olmuş,akşamda külçe gibi sızıp kalıyorum, acilen yeni minibüse bir şofor bulmam lazım, ilgilenen varsa beni arayın, E sınıfı ehliyetli olacak evide G.osmanpaşa-küçükköy-esenler-güngören-bağcılar-topkapı civarı olabilir.

Bu arada siteye baştan kızgınlıktan girmedim nedeni de bir türlü şu üye alım işinin düzene girmemesiydi, yol geçen hanı gibi önüne gelenin üye olduğu ne idüğü belirsiz insanların cirit attığı bir site haline gelmişti, yazı yazan karşısındakinin kim olduğunu bilmeden atıp tutuyordu, ben ve benim yaşlarda olanlar kendilerine biraz saygı gösterilmesini beklerler, şimdi bu lafıda alıp istedikleri gibi yorumlarlar ama umurumda değil, bu saygı abartılmadan yapılmalı çünkü bizler yaşımıza bakmadan gençlerle birlikte olmaya kalkıyoruz, tabiki gençlerin tutum ve davranışları bizim tasvip etmediğimiz noktalara gelince müdehale etme gereği duyuyoruz o zamanda kendini bilmez bir kaç kişi saygısızca konuşup bütün moralimizi alt üst ediyor, gezi ve buluşmalarda bizi de kendi akranı sanıp o şekilde davranan çok insan oldu, bunun en önemli örneğini Eskişehirde eşim in elinden hışımla çekilerek alınan sandalye olayında ve kendi içeceği diye bizim önümüzden içeceğimizi ısrarla alan arkadaşınızda da gördük, daha buna benzer çok örnek var ama bu davranış şekillerine aslında kızmamamız lazım çünkü bu insanlarla birlikte olarak zaten zemini biz hazırlıyoruz yani kendimiz kaşınıyoruz, inanın yaşımıza uygun insanların olduğu gruplara girmeye karar vermiştim ama regal camiası na çok alıştık gitmeyi veya irtibatı kesmeyi hele siteden uzaklaşmayı hiç düşünmüyorum ama herkes yerini bilmeli ona göre davranmalı.

Alperin siteye üye alım esaslarını değiştirdiğini duydum henüz şartları okumadım ama inanıyorum bundan sonra daha kaliteli bir site oluruz, siteye üye olmayan dışarıda o kadar çok regal sahibi varki inanamazsınız nedeni sitenin saygınlığının tartışılır hale gelmesidir, çoğuyla görüşüyorum siteyi izliyorlar bu insanlar kariyer sahibi düzgün insanlar siteye üye olmaları bize can katar.

KİNO SEN MERAK ETME KOL KIRILIR YEN İÇİNDE KALIR

HERKESTEN DAHA USLUPLU VE SAYGILI OLMASINI İSTİYORUM, YENİ ÜYE OLACAK ARKADAŞLARINDA BU SAYGINLIĞA SAHİP ÇIKMALARINI BEKLİYORUM.

ÖZGÜRLÜĞÜNÜZDEN ASLA TAVİZ VERMEYİN, MOTORCU DEMEK ÖZGÜRLÜK DEMEKTİR.

Kino
20.Ağustos.2007, 14:55
İşte Bu yaa

Müslüm Babanın yazdıklarına katılıyorum ne güzel yazıyor 8)

aksu baba nında dediği doğru olabilir Mersin uzak ya hani o duyguya kapılıyor olabilirim yani. :mrgreen:

müslüm baba
20.Ağustos.2007, 15:09
İşte Bu yaa

Müslüm Babanın yazdıklarına katılıyorum ne güzel yazıyor 8)

aksu baba nında dediği doğru olabilir Mersin uzak ya hani o duyguya kapılıyor olabilirim yani. :mrgreen:

Sağol kino Gaziantep e falan gidersem sana mutlaka uğrarım. Biz istanbul değirmeninde birer buğday tanesiyiz un olunca kaldırıp atılıyoruz, o yüzden işlerden başımızı kaldıramıyoruz yinede kazanamıyoruz, keşke bizde İstanbul dan kaçabilsek.

Aksu
20.Ağustos.2007, 15:14
Müslüm Baba gel Ankara ya gel un bile olacaksan gel Ankara da ol. Seni Cavcav ın fabrikada öğütürüz. Müslüm Baba unları diye piyasaya süreriz. Seneye Yaşar Baba yı emekli ettikden sonra bakacağız Ankara da ne işe yarayacak.

yenikoylu_ua
20.Ağustos.2007, 15:17
Yaw Aksu baba siz gelin istanbula orda su bile yok

Aksu
20.Ağustos.2007, 15:21
Olurmu ya su çok burda bakma sosyete bebeleri susuz kalıyo birde yüksekte oturanlar. Borular patlamasın diye basınç düştü de ondan. Koca kızılırmağı çevirdiler artık Kızılırmak Bafra da değil Ankara da son bulacak.
Hem İstanbul da un olsan bile kaldırıp atıyorlarmış.

yenikoylu_ua
20.Ağustos.2007, 15:59
Aha Okanımmı susuz kalacak şimdi :P

okan
20.Ağustos.2007, 18:00
Aha Okanımmı susuz kalacak şimdi :Pulaaaaa.. kubiii.... biz kızılırmaan suyunu needelim .. yeşilırmaktan takılıyos bikerem....kızılırmaan suyundan çay bile demleyip içemessin.. yazık yavv angaralılara.. su gelecek diye seviniyolar.... bütün musluklar tıkanacak kireçten haberleri yok......heıeheııeıeeeeıe.... :mrgreen:

aidikurt
20.Ağustos.2007, 21:14
müslüm abi valla uyelik alımını sonunda durdurduk ve referans sistemiyle alıcaz sırf yoğun istek üzerine bunu yaptım ama anlam veremediğim sırf bu nedenden dolayı girmemen beni üzdü yani düzeltecegimi biliyordun bazen bazı seylerı bı anda yapmak mumkun olmuyor o yüzden lütfen boyle durumlarda kızgın olup yazmamak yerine destek olurssanız sevinirim.buralara kolay gelmedik o yüzden bu düzeni kimsenin bozmasına izin vermeyiz.Kurallarda konuldu bundan sonra kurallar cercevesınde ne yapılması gerekıyorsa yapılacaktır.

Kino
20.Ağustos.2007, 22:48
adminim alperim müslüm baba haklı ... boşuna sitem etme ;

gerçi sende haklısın seninde pek vaktin yoktu forumla ilgilenecek

ama yavaş yavaş yoluna girecek ve giriyooo herşey zamanla olacak

güzellikler yavaş yavaş ele geçinde kıymetli olur ( vay be güzel laf etmişim )

aidikurt
20.Ağustos.2007, 23:01
kino baba haksız demedimki sitemde etmedim haklı oldugunu biliyordun o yüzden uyelikleri durdurdum foruma kurallar koydum haksız oldugunu düşünsem bunları yaparmıydım.