PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başlangıç motoru asya nostalji

Rusgarguler
12.Haziran.2016, 13:47
Başlangıç motoru icin Asya nostalji düşünüyorum, bikac tane buldum. Şimdilik araştırıyorum. Yaz sonuna doğru alabilirim. Bana yardımcı olabilir misiniz? Ne yapayım, neye dikkat edeyim? Fiyat öyle abarti olmamali, üniversiteye hazırlanıyorum sonuçta eğer Üniversite olursa motoruda kullanacagim öğrenci işi olcak işte. Şimdiden teşekkür ederim :)

10Ur1903
12.Haziran.2016, 15:03
Merhaba kardeşim onlar başlangıç motoru olmaz çok masraf açar sana başedemezsin onla 150cc Regal raptor Alman'ı tavsiye ederim en ideal başlangıç motoru

Rusgarguler
12.Haziran.2016, 15:18
Merhaba kardeşim onlar başlangıç motoru olmaz çok masraf açar sana başedemezsin onla 150cc Regal raptor Alman'ı tavsiye ederim en ideal başlangıç motoru

Fiyat 1500-2000 düşünüyorum, öğrenciyim sonuçta. Kendim çalışıp alıcam

UfoGörenMasumÖğrenci
12.Haziran.2016, 16:08
şahsen ben motor almadan once butcem olakı duserse dıye seceneklerımde vardı :) ama parcası kalıtesınden anlamam asyanın :) hayırlısı olsun dıyelım

denizintruder
12.Haziran.2016, 16:15
Benim arkadasta var. Tabiki parça kalitesi mumkun olan en dusuk seviyede fakat benim gözlemledigim lastiklerini söyle michelin gibi bir markayla degistirirsen ve bakımları aksatmadan yaparsan elin de biraz üzerinde olursa senin icin hem motora baslangic anlaminda guzel olabilir hem de tamir gilan ogrenmen acisindan guzel olabilir :)

Can Vural
12.Haziran.2016, 17:34
Aynen Deniz in dedigine katılıyorum görüntü olarakta scooterlar icinde hoş bi görüntüsü var

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rusgarguler
13.Haziran.2016, 00:38
Cok tesekkur ederim. Bulursam yaz içinde size danisacam. Sonuçta tecrübeli olan sizlersiniz

Draven
13.Haziran.2016, 00:59
Rüzgar hayırlısı olsun kardeşim, inşallah en kısa zamanda istediğin motora kavuşursun. Bütçe kısıtlı çalışıp alacağım demişsin( sakın yanlış anlama saygı duyarım ) ama özellikle şunu söyleyeyim;

motor ister başlangıç motoru, ister scooter tarzı olsun, toplam başlangıç bütçeni ayarlarken mutlaka motor ekipmanıyla birlikte hesapla. Gerekirse 2-3 ay geç al motorunu, ama aldığında üzerindeki ekipman tam olsun.

Genelde insanlarda " scooter bu yaa bisiklet gibi, yavaş gidiyorsun zaten bi kask yeter " gibi çok yanlış bir algı var. Biliyorum, ilk motor ilk heyecan bir an önce kavuşmak istiyorsun. Ama sen sen ol bu yanılgıya kapılma dostum.

Sormak istediğin her türlü konuda hepimiz elimizden geldiğince yardımcı oluruz 8)

Oguz
13.Haziran.2016, 01:13
İnşallah en kısa sürede istediğine kavuşursun kardeşim

Rusgarguler
13.Haziran.2016, 11:16
Rüzgar hayırlısı olsun kardeşim, inşallah en kısa zamanda istediğin motora kavuşursun. Bütçe kısıtlı çalışıp alacağım demişsin( sakın yanlış anlama saygı duyarım ) ama özellikle şunu söyleyeyim;

motor ister başlangıç motoru, ister scooter tarzı olsun, toplam başlangıç bütçeni ayarlarken mutlaka motor ekipmanıyla birlikte hesapla. Gerekirse 2-3 ay geç al motorunu, ama aldığında üzerindeki ekipman tam olsun.

Genelde insanlarda " scooter bu yaa bisiklet gibi, yavaş gidiyorsun zaten bi kask yeter " gibi çok yanlış bir algı var. Biliyorum, ilk motor ilk heyecan bir an önce kavuşmak istiyorsun. Ama sen sen ol bu yanılgıya kapılma dostum.

Sormak istediğin her türlü konuda hepimiz elimizden geldiğince yardımcı oluruz 8)

Cok tesekkur ederim, ekipmanlari parca parca alırım diye dusunuyordum. Hemen hepsini almaya gücüm yetmez çünkü. Yaz sonuna kadar inşallah bir tane bulacağım. Arada bulduklarimi size danışirim zaten. Tekrar teşekkür ederim :)

erdincc
13.Haziran.2016, 12:00
Merhaba ruzgar ewet asya nostalji baslangic motoru olmaz katiliyorum sana iki motor tavsiye edebilirim
1.250 daytona
2. Kuba 200

Rusgarguler
13.Haziran.2016, 14:25
Teşekkür ederim bakicam önümüzdeki günlerde yine haber veririm Size

2_rock
14.Haziran.2016, 11:31
Rüzgar bence sen ilk buluşmaya gelerek kafandaki soru işaretlerini silebilirsin.hem tanışmış oluruz hemde sana motor seçimi hakkında yardımcı oluruz.

Rusgarguler
14.Haziran.2016, 14:27
Evet evet, ilk buluşmaya gelmem lazım :D