PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Moto Vlog #Chopper Günlüğü#Regal Raptor 150E2 Tanıtımı

Rednexi
13.Haziran.2016, 10:11
Abilerim,kardeşlerim hepinize selamlar,aranızdan bazılarınız motovlog işime ne kadar girmek istediğimi biliyordu kac zamandır denk getirip bi kamera bi mikrofon alamamıştım neyseki bu ay onları gerçekleştirdim ve aldım :) çok amatör olmama rağmen üstümü başımı bile düzeltmemişim :utangaç: neyseki birşeyler çekebildik , aldığım kameranın kask bağlantı aparatı gelmediği için giderken çekemedim ama bu kanalın amacı aslında o olucak , yolda karşılaştığım tehlikeler falan,o heyecanı biraz yansıtmaya çalışıcam ekran karşısındakilere işin özü birilerinin desteğine çok ihtiyaçım var şöyle ki destek youtube kanalıma abone olmak ve video'yu beğenmek :) link aşşağıda abone olun çünkü yol videoları gelicek vs vs

ama en önemli konu ilk videom olduğu için video'da gördüğünüz yanlışı lütfen yorum olarak bildirin burdan eleştiriye direk açığım hiç problem yok yeterki hatamı biliyim bir daha yapmıyım

Kanal Linki : https://www.youtube.com/channel/UCa20khYfkA4kcdd-zU-n2pA Abone olmanızı rica ediyorum

video link : https://www.youtube.com/watch?v=uodPyPqI1d8

egzoz sesinin videosu eklendi https://www.youtube.com/watch?v=-v98mSjNrfc

CELİL
13.Haziran.2016, 10:15
Merhaba İskender Emeğine sağlık güzel olmuş başarılar dilerim 8)

MUSTAFA48
13.Haziran.2016, 10:20
iskender emegıne sağlık :)

WOLF
13.Haziran.2016, 10:29
iskender güzel olmuş emeğine sağlık

ckaraca
13.Haziran.2016, 12:00
İskender güzel olmuş emeğine sağlık, abone oldum. Bekliyorum yenilerini ;)

Tugay Güreşen
13.Haziran.2016, 12:11
Emeğine sağlık ben motoru almadan önce çok aradım bir inceleme videosu ama bulamadım yeni alacak arkadaşlar için çok faydalı olacaktır 8)

FouL
13.Haziran.2016, 12:19
Çok güzel samimi anlatım olmus..

Rednexi
13.Haziran.2016, 13:14
İyı dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum mutlu oluyorum sayenizde :) yol videolarım gelicek kask icin kamera aparatı gelsin hergün video atacağım inşallah :) gezilerimizden olsun buluşmalardan olsun :)

Siyah Adam
13.Haziran.2016, 13:25
Güzel olmuş kardeşim ellerine sağlık 👍🏻

AMZ35
13.Haziran.2016, 14:41
Guzel video olmus. Basarilar dilerim onumuzdeki videolarin icin. Senin classic hakikaten guzelmis ya 😄

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

penguennoktanet
13.Haziran.2016, 14:55
Ellerine sağlık.

Ufak bir önerim olacak, benzin tüketimi konusunda kuruş yerine 100km'de tüketilen benzin litre miktarından bahsetmen daha doğru olacaktır. Zira benzin fiyatları oynak. Bir zam, bir indirim... Video'nu 1 sene sonra izleyecek olan biri sonra afallayabilir :)

Kolay gelsin.

Tolga Öncel
13.Haziran.2016, 15:17
kanalı takıp edicem dostum :) umarım işleri büyütüp para kazanablirsin :)

Fatih Ucek
13.Haziran.2016, 16:28
Başarılı.

devamını bekliyorum adamım.

Rednexi
13.Haziran.2016, 16:29
Ellerine sağlık.

Ufak bir önerim olacak, benzin tüketimi konusunda kuruş yerine 100km'de tüketilen benzin litre miktarından bahsetmen daha doğru olacaktır. Zira benzin fiyatları oynak. Bir zam, bir indirim... Video'nu 1 sene sonra izleyecek olan biri sonra afallayabilir :)

Kolay gelsin.

abi yorumun için teşekkürler,haklısın abi hiç aklıma gelmedi amatörlük heyecan vardı üstümü başımı bile düzeltmemişim abi :D bu akşam onun için egzoz için son hız falan onun muhabbetini cekmeyi düşünüyorum abi zaten :)

Rednexi
13.Haziran.2016, 16:33
Guzel video olmus. Basarilar dilerim onumuzdeki videolarin icin. Senin classic hakikaten guzelmis ya 😄

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

güzel dileklerin için çok sağol abi :) abi temiz bakmaya çalışıyorum çünkü çünküsü yok abi düşündümde seviyorum ya :)

Batuhan35
13.Haziran.2016, 18:13
güzel olmus emeğine sağlık :)

anilsedali
13.Haziran.2016, 18:20
emeğine sağlık daha iyilerini de yaparsın inşallah

Peder
13.Haziran.2016, 19:04
Hayırlı olsun emeğine sağlık kardeşim devamını bekleriz 8)

ufukunluu1
13.Haziran.2016, 20:07
çok güzel olmuş abi eline sağlık abone oldum videolarını bekliyorum. :) bide sana bir sorum var abi kaska takmak için hangi aksiyon kamerasını aldın acaba?

Rednexi
13.Haziran.2016, 21:04
güzel olmus emeğine sağlık :)

çok teşekkürler :)

Başarılı.

devamını bekliyorum adamım.

Sağol abi destekleriniz ile :)

kanalı takıp edicem dostum :) umarım işleri büyütüp para kazanablirsin :)
inşallah temellim öyle,hem zevk alarak anlatım yapıcam yol yapıcam hem paramı kazanmaya çalışıcam hayırlısı :)

emeğine sağlık daha iyilerini de yaparsın inşallah
inşallah yaparım kardeşim iyi dileklerin için sağol :)

Hayırlı olsun emeğine sağlık kardeşim devamını bekleriz 8)
eyvallah kankacım :)

çok güzel olmuş abi eline sağlık abone oldum videolarını bekliyorum. :) bide sana bir sorum var abi kaska takmak için hangi aksiyon kamerasını aldın acaba?
teşekkür ederim kardeşim iyi dileklerin için :) kullandığım kamera next aee sd21 Pro dikkat et classic,silver ve pro 3 e ayrılıyor.

Bypale
13.Haziran.2016, 21:52
Kardeşim tebrik ederim. Çok güzel bi anlatım. Ufak tefek kusurlarda heyecanından olsa gerek. Yinede cesaretinden ötürü kutlarım. Dewamını temenni ederim.8)8) Daytona kıyaslamanıda yazdım kenara:cheesy::cheesy:

Rednexi
13.Haziran.2016, 22:14
Kardeşim tebrik ederim. Çok güzel bi anlatım. Ufak tefek kusurlarda heyecanından olsa gerek. Yinede cesaretinden ötürü kutlarım. Dewamını temenni ederim.8)8) Daytona kıyaslamanıda yazdım kenara:cheesy::cheesy:

abim yorumun için teşekkür ederim ama bak daytona'nın güzelliğini açıklayamadım bile :) abi zamanla oturturum inşallah diye düşünüyorum :)

Bypale
13.Haziran.2016, 22:20
abim yorumun için teşekkür ederim ama bak daytona'nın güzelliğini açıklayamadım bile :) abi zamanla oturturum inşallah diye düşünüyorum :)

İçimizden birinin bu tarz girişiimlerde bulunması çok sevindirici. Tekrarlarını bekliyoruz faaliyetlerinin.8)

detailer
13.Haziran.2016, 22:22
El hareketlerini azalt, ayakların sabit kalsın sürekli hareket etme, bir de sen anlatırken kamera ağırlıklı olarak makineyi çeksin. Bir yıl sonra mükemmel bir vloger olabilirsin o yetenek var sende. Tebrik ederim bırakma bu işi.

HTC One M8s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rednexi
13.Haziran.2016, 22:27
İçimizden birinin bu tarz girişiimlerde bulunması çok sevindirici. Tekrarlarını bekliyoruz faaliyetlerinin.8)

abi biz zaten ünlü olucaz :) ben buluşmaları vesayre kayıda alıcam :) izniniz ile sürüşleri falan :) iftarda konuşuruz abi planlarım var :)

El hareketlerini azalt, ayakların sabit kalsın sürekli hareket etme, bir de sen anlatırken kamera ağırlıklı olarak makineyi çeksin. Bir yıl sonra mükemmel bir vloger olabilirsin o yetenek var sende. Tebrik ederim bırakma bu işi.

HTC One M8s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abim güzel yorumun için çok mu çok teşekkür ederim :) dediklerini dikkate kesinlik ile alıcam inşallah utandırmam abi seni,sizleri :)

Ozan
14.Haziran.2016, 03:24
İlk videon olmasina ragmen basarili. Abone oldum devamini bekliyoruz.

coni-blaze55
14.Haziran.2016, 05:14
çok başarılı eline emeğine sağlık eksozu unuttun ama sonunda :)

Rednexi
14.Haziran.2016, 11:56
İlk videon olmasina ragmen basarili. Abone oldum devamini bekliyoruz.

Teşekkür ederim devamı en yakın zamanda gelicek inşallah :)

çok başarılı eline emeğine sağlık eksozu unuttun ama sonunda :)

Egzozu ayrı olarak cekicem büyuk ihtimal bu akşam :)

HuBo
14.Haziran.2016, 12:49
kardeşim video çok güzel olmuş bende ses dinlicez diye bekledim durdum ama sesi duyamadık en kısa zamanda birde sesini dinletsen bize yolun açık olsun kazasız belasız sürüşler dilerim. Muğladan Selamlar...

Rednexi
14.Haziran.2016, 18:08
kardeşim video çok güzel olmuş bende ses dinlicez diye bekledim durdum ama sesi duyamadık en kısa zamanda birde sesini dinletsen bize yolun açık olsun kazasız belasız sürüşler dilerim. Muğladan Selamlar...

abicim bu akşam İstanbul'a yağmur yağmaz ise egzoz sesini çekeceğim :) 8)

Rednexi
15.Haziran.2016, 10:52
egzoz videosu eklendi https://www.youtube.com/watch?v=-v98mSjNrfc

eNkaZw
15.Haziran.2016, 16:47
Kardeşim tekrardan tebrikler başarının devamını diliyorum. 8)
Arkadaşlar Bedirhan kardeşimize içerden ve dışardan her türlü desteklerimizi esirgemeyelim. paylaşabileceğimiz ortamlarda paylaşıp, videoların altına yorum bırakmayı da unutmayalım ki kanalını güncel ve canlı tutabilsin. Şİmdiden Tüm RR Ailesine destekleri için teşekkür ediyorum. İçimizden birilerinin böyle faaliyetlerde bulunması gurur verici 8)

Son olarak bi öneri de benden gelsin o zaman. Fırsat buldukça farklı model makinaları da tanıt bence. RR ailesi bu konuda da yardımını esirgemeyecektir diye düşünüyorum. Mesela bir spyder incelemesi düşünürsen benim motoru kullanabilirsin :)

Rednexi
15.Haziran.2016, 17:31
Kardeşim tekrardan tebrikler başarının devamını diliyorum. 8)
Arkadaşlar Bedirhan kardeşimize içerden ve dışardan her türlü desteklerimizi esirgemeyelim. paylaşabileceğimiz ortamlarda paylaşıp, videoların altına yorum bırakmayı da unutmayalım ki kanalını güncel ve canlı tutabilsin. Şİmdiden Tüm RR Ailesine destekleri için teşekkür ediyorum. İçimizden birilerinin böyle faaliyetlerde bulunması gurur verici 8)

Son olarak bi öneri de benden gelsin o zaman. Fırsat buldukça farklı model makinaları da tanıt bence. RR ailesi bu konuda da yardımını esirgemeyecektir diye düşünüyorum. Mesela bir spyder incelemesi düşünürsen benim motoru kullanabilirsin :)

Kadir abi değerli yorumun için çok teşekkür ederim,iftar yemeğimizde zaten bu konuşmayı düşünüyordum abi yani konuşma derken mesela senin spyder'ı ali abinin kawasaki yi shadow lardan birini :) bunu düşünüyorum abi içimi okudun resmen :) iftarda görüşmek üzere abi teşekkür ederim :)

sinirbazzz
16.Haziran.2016, 02:47
İlk videoda önde çift disk görünce "E bendeki de 150e2 ama tek disk noluyor dedim" Hiç 2014 çıkışlı olduğunu düşünmedim ama gerek videoların gerek motorun olsun çok güzel kayıtlar olmuş. Disk olayını kıskanmadım değil😁. Bol bol paylaşımlarını görmek umuduyla, kazasız belasız inşallah😊

Rednexi
20.Haziran.2016, 19:51
Yol videolarımı yükledim izlemek isteyen olur ise :)

https://www.youtube.com/watch?v=nyxw85VStI4

https://www.youtube.com/watch?v=_Cy-ex4ihDU

https://www.youtube.com/watch?v=DXXakgKA5TA

https://www.youtube.com/watch?v=8nZ6iXDRBmM

CELİL
20.Haziran.2016, 21:22
İskender emeğine sağlık benden ufak bir tavsiye trafikte herkese yaptığın eleştirel yorumları daha kibar yumuşak yapıcı bir uslupla yaparsan daha hoş olur 8)

Rednexi
20.Haziran.2016, 22:32
İskender emeğine sağlık benden ufak bir tavsiye trafikte herkese yaptığın eleştirel yorumları daha kibar yumuşak yapıcı bir uslupla yaparsan daha hoş olur 8)

Teşekkür ederim Celil abi,tavsiyeni dikkate alıcam abi yeniyim biliyorsun :) kesinlik ile her türlü eleştiriyede açığım hatamı görüp söylediğin için çok teşekkür ederim

10Ur1903
20.Haziran.2016, 23:24
kardeşim emeğine sağlık çok güzel olmuş 8)

Rednexi
21.Haziran.2016, 19:30
kardeşim emeğine sağlık çok güzel olmuş 8)

yorumun için teşekkür ederim abi :)

Rednexi
22.Haziran.2016, 14:57
İftara gelirken çektiğim video'yu kanalıma yükledim,ayrıca kanal linkini konuya ekledim buradada paylaşayım :)

https://www.youtube.com/channel/UCa20khYfkA4kcdd-zU-n2pA

Lütfen abone olmayı unutmayın :)

Peder
22.Haziran.2016, 16:21
Müsait olduğum anda izleyeceğim kardeşim emeğine sağlık

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erdmynr
22.Haziran.2016, 17:58
Takipteyim dostum güzel videolarının :cheesy: Devamının olması dileğiyle 8)