PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Böyle İnsanlara Ne Denir

sinirbazzz
19.Haziran.2016, 18:06
Yaklaşık yarım saat önce "Sorunlar Problemler" başlığına açtığım konu içinde kırılan zincir kapağından bahsettim, olayın derinine inmek ve paylaşmak istedim. Gerçekten sinir bozucu bir şey! Dün yaşamış olduğum bu hadisenin öncesinde bir ay önce yaşamış olduğumu anlatayım. Eyüp'te diş hekiminin yanına çıkmıştım yarım saatlik bir süre içeride kaldım, motoru park ederken de nargile kafeden izin isteyip çıktım yukarı(sonuçta adamın dükkanının önüne koymuştum müsade istemem gerekirdi.) Aşağı indiğimde sol aynayı kırılmış selenin üzerinde buldum. Birisinin araçla vurma ihtimali yoktu o durumda. Kasıtlı bir şekilde kırmışlardı, çok sinirimi bozdu bu. Dün akşam 6 gibi motoru çıkardım birkaç yere uğradıktan sonra mahalleye bıraktım, iftara az bir süre kalmıştı eve geçtim. Yemekten bir saat sonra millet namaza gitmek için hazırlanırken bende motoru yerine koyayım dedim, sonrası malum kapağı kırıp atmışlar bir kenara. Her yerde böyle magandalar var, ne denir.

FouL
19.Haziran.2016, 18:23
Ne denir ancak bela okunur ne denebilirki

Bahadır
19.Haziran.2016, 18:25
böyle insanlara ne denileceğini herkes biliyor ama forumdan yazamıyoruz malesef:x

bronks
19.Haziran.2016, 18:33
çıkıyor böyle alçaklar. yapacak bir şey yok.

Mustafa Gözgen
19.Haziran.2016, 18:48
Yaklaşık yarım saat önce "Sorunlar Problemler" başlığına açtığım konu içinde kırılan zincir kapağından bahsettim, olayın derinine inmek ve paylaşmak istedim. Gerçekten sinir bozucu bir şey! Dün yaşamış olduğum bu hadisenin öncesinde bir ay önce yaşamış olduğumu anlatayım. Eyüp'te diş hekiminin yanına çıkmıştım yarım saatlik bir süre içeride kaldım, motoru park ederken de nargile kafeden izin isteyip çıktım yukarı(sonuçta adamın dükkanının önüne koymuştum müsade istemem gerekirdi.) Aşağı indiğimde sol aynayı kırılmış selenin üzerinde buldum. Birisinin araçla vurma ihtimali yoktu o durumda. Kasıtlı bir şekilde kırmışlardı, çok sinirimi bozdu bu. Dün akşam 6 gibi motoru çıkardım birkaç yere uğradıktan sonra mahalleye bıraktım, iftara az bir süre kalmıştı eve geçtim. Yemekten bir saat sonra millet namaza gitmek için hazırlanırken bende motoru yerine koyayım dedim, sonrası malum kapağı kırıp atmışlar bir kenara. Her yerde böyle magandalar var, ne denir.

Abi Allah a havale edilir ancak ha bi de istemsizce sovulur yani gecmis olsun 😞👍🏽

evocan(aj)
19.Haziran.2016, 19:08
Ne yazık ki her yerde var bu tipler.kıskançlıktan mıdır nedir bilmiyorum ama sütekli karşımıza çıkıyor ve yapacak bir şey yok ne yazık ki :(

dd250zafer
19.Haziran.2016, 19:08
çekememezlik var böyle insanlar her yerde

10Ur1903
19.Haziran.2016, 19:51
geçmiş olsun

Rednexi
19.Haziran.2016, 21:30
bunu yapan ile umarım inşallah karşılaşmam karşılaşırsan baya kötü olur..

Tugay Güreşen
19.Haziran.2016, 22:59
Geçmiş olsun insanlar artık ne yapacağımı bilemiyor...

aidikurt
20.Haziran.2016, 00:15
insan denmez :)

MUSTAFA48
20.Haziran.2016, 01:54
geçmiş olsun böyle insanlara denılecek herseyı ben senın yerınde buradan yazını okurken saydım kardesım için rahat olsun ıns iş basında denk gelırlerde ozaman kırılan parçaları onda montajlama cabasında oluruz :)

ckaraca
20.Haziran.2016, 08:55
Geçmiş olsun.

CaNeR
20.Haziran.2016, 11:28
Kardeşim ne söyleceği ve yapılacağı belli ama sen efendliğini bozma 8)

anilsedali
20.Haziran.2016, 11:38

Zayıf insanlar, nefsine, öfkelerine ve kıskançlıklarına yenilip böyle aşağılık davranışlarda bulunabiliyorlar. Allah karşımıza iyi insanlar çıkartsın. Yaşar Kemal'in dediği gibi

:" Demirin Tuncuna, insanın piçine kaldık!"

erhan_
20.Haziran.2016, 12:18
Geçmiş olsun öncelikle, yapanlardan da misliyle çıksın diyorum. Bir de kullanıyor musun bilmemekle birlikte alarmlı disk kilidini öneririm, dokundukları anda ötünce oturmaya bile korkuyor insanlar

Eray Gürman
20.Haziran.2016, 12:35
geçmiş olsun ben böyle durumlarda kendimi tutamıyorum çok güzel rahmet okuyorum

leonraptor
20.Haziran.2016, 12:40
Öylelerine insan denmez de hayvan da denmez hayvana hakaret olur. Öyle insanlar arabaya motora bir avuç vida derler ve değer kıymet bilmezler emeğe saygı duymazlar ama sahip oldukları şeyler de bir halta benzemez ve iyi olanı kıskanırlar. İşte nefret ettiğim tip. Şiddete karşıyım ama toplu dayak atılabiecek tipler bunlar ;))

HuBo
20.Haziran.2016, 12:43
Çok geçmiş olsun

Gezgindelikanlı
20.Haziran.2016, 19:14
Geçmiş olsun kardeşim yazık ama yapcak bişey yok

Tolga Öncel
20.Haziran.2016, 20:34
geçmiş olsun hocam ...

Peder
20.Haziran.2016, 20:56
Geçmiş olsun. Kamera kayıtları olabilir çevre esnaftan ricada bulunup kayıtların bir kopyası alınıp savcılığa suç duyurusunda bulunulabilir.

sinirbazzz
21.Haziran.2016, 01:10
Mahalle içinde evler var sadece ne yazık ki kayıt yapan kamera yok😞

denizintruder
21.Haziran.2016, 01:58
Üzücü ve endişe verici

Legend of universe
22.Haziran.2016, 00:20
Ben bodrumdayım aynı sıkıntı burda da var benimde başıma geldi çözümü hala bulamadım

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi