PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Buluşma Mugla Milas 22.06.2016 (Carsamba) Turkan Saylan Parki

Ozan
19.Haziran.2016, 23:53
[CENTER]http://i.hizliresim.com/pP9RaN.jpg

:Rockn Roll: RaptorRiders için buluşma zamanı :Rockn Roll:

Buluşma yeri: Milas Merkez Turkan Saylan Parki
Buluşma zamanı: 20:00
Buluşma tarihi: 22.06.2016(Carsamba)

Not : Bodrum`dan Milas`a gidecek arkadaslar icin
bulusma yeri : Avenue Alisveris merkezi önü
Hareket Saati: 18:30
ekipmansiz katilim olmasin !!!!
İsteyen Arkadaşlar 0537 307 80 53 numaralı cep telefonumdan iletişime geçebilir.

Ozan
19.Haziran.2016, 23:54
Katilim Listesi

1- Ozan (Ozan DINCKAL)
2-
3-
4-

DenizT
20.Haziran.2016, 00:02
Katilim Listesi

1- Ozan (Ozan DINCKAL)
2- DenizT (Burak Deniz TÜRKOĞLU)
3-
4-

Siyah Adam
20.Haziran.2016, 00:04
Katilim Listesi

1- Ozan (Ozan DINCKAL)
3- Siyah Adam (Ömer ARSLAN)
4- Bay Karamsar (Nazmi Mert ARSLAN)
5-
6-

Legend of universe
20.Haziran.2016, 00:05
Katilim Listesi

1- Ozan (Ozan DINCKAL)
3-legend of universe (erdinç yerinde) +1 evocan (evren yerinde)
4-

Oguz
20.Haziran.2016, 00:12
1- Ozan (Ozan DINCKAL)
3-legend of universe (erdinç yerinde) +1 evocan (evren yerinde)
4- Bay Karamsar (Nazmi Mert ARSLAN)
5- Oguz ( Oğuzhan Türkmen )
6- Siyah Adam (Ömer ARSLAN)

Legend of universe
20.Haziran.2016, 00:25
Düzeltme için saol oğuz

AMZ35
20.Haziran.2016, 00:28
Gonul isterdi aranizda olmak ama is durumlari el vermiyo maalesef. Muhabbetiniz bol olsun guzel ailem :)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oguz
20.Haziran.2016, 00:31
Gonul isterdi aranizda olmak ama is durumlari el vermiyo maalesef. Muhabbetiniz bol olsun guzel ailem :)

Teşekkür ederiz kardeşim. Her zaman bekleriz :)

Ozan
20.Haziran.2016, 01:00

burda kapilar ardina kadar acik. sadece geliyorum demen yeter.

AMZ35
20.Haziran.2016, 01:02
burda kapilar ardina kadar acik. sadece geliyorum demen yeter.
Biliyorum Ozan abim kral adamsin. Izmir'de de her zaman bi eviniz oldugunu bilin Muglali kardeslerim, abilerim.

HuBo
20.Haziran.2016, 01:42
1- Ozan (Ozan DINCKAL)
2- HuBo (Hulusi BOZKURT)
3- DenizT (Burak Deniz TÜRKOĞLU)
4-legend of universe (erdinç yerinde) +1 evocan (evren yerinde)
5- Bay Karamsar (Nazmi Mert ARSLAN)
6- Oguz ( Oğuzhan Türkmen )
7- Siyah Adam (Ömer ARSLAN)

MUSTAFA48
20.Haziran.2016, 01:44
1- Ozan (Ozan DINCKAL)
2- HuBo (Hulusi BOZKURT)
8- MUSTAFA48 (Mustafa Özkaya )

ckaraca
20.Haziran.2016, 09:03
Muhabbetiniz bol olsun. Bayramda görüşecez :)

Siyah Adam
20.Haziran.2016, 13:51

Kardeşim kapımız hep açık biliyorsun 👍🏻😊 En kısa zamanda gene birarada olmak dileğiyle 👍🏻☺☺

AMZ35
20.Haziran.2016, 14:18
Kardeşim kapımız hep açık biliyorsun 👍🏻😊 En kısa zamanda gene birarada olmak dileğiyle 👍🏻☺☺
Eyvallah kardesim sag ol. Insallah :)

MUSTAFA48
20.Haziran.2016, 14:19

basımızın ustune cenk abım buyur gel :)

Can Vural
20.Haziran.2016, 23:12
İyi eğlenceler Muğla RR , muhabbetiniz bol olsun ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ozan
21.Haziran.2016, 01:36
Bayramda Bodrum'damisin? Yada Kusadasi'ndami goruscez?

ASUS_Z00LD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Coctailozer
21.Haziran.2016, 11:44
Malumunuz radyatörüm delindi ve işten kafamı kaldırıp ustaya götüremedm. Bugün öğleden sonra motoru ustaya götürücem eğer tamir yapabilirse yarın benide aranıza kabul etmenizi isteyeceğim :) umarım yeni radyatör almak zorunda kalmam :/

Xperia C3 cihazımdan gönderildi.

HuBo
21.Haziran.2016, 11:47
hayırlısı olsun kardeşim sen sağ salim motorunu yaptırda hiç olmadı birdahaki toplantıya bekleriz seni

Ozan
21.Haziran.2016, 11:50
Malumunuz radyatörüm delindi ve işten kafamı kaldırıp ustaya götüremedm. Bugün öğleden sonra motoru ustaya götürücem eğer tamir yapabilirse yarın benide aranıza kabul etmenizi isteyeceğim :) umarım yeni radyatör almak zorunda kalmam :/

Gecmis olsun ozer. Umarim degismek zorunda kalmazsinda masrafsiz tamiri olhp bulusmaya katilirsin. Olmazsada duger bulusmalardada seni aramizda gormek isteriz

Coctailozer
21.Haziran.2016, 11:56
hayırlısı olsun kardeşim sen sağ salim motorunu yaptırda hiç olmadı birdahaki toplantıya bekleriz seni
Sağol Hocam. Valla bu sefer izin günümü çarşambaya ayarladım gelicem diye. Bakalım umarım hallolur.

Tugay Güreşen
21.Haziran.2016, 12:20
Muhabbetiniz bol olsun :)

evocan(aj)
21.Haziran.2016, 22:35
Öncelikle özer kardeş geçmiş olsun.bol şans diliyorum tamir konusunda.
Sonrasında da yuppiiiiii gessmelere didiyooooosssss milas bekle bizi bisss geliyooooossss diyorum :)

Peder
21.Haziran.2016, 23:05
Muhabbetiniz bol olsun :)

Legend of universe
22.Haziran.2016, 00:12
Geçmiş olsun özer mustafaaaa yarın yanındayım :)

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan
22.Haziran.2016, 10:14
Bence eklenecek arkadaslar olmali daha
1- Ozan (Ozan DINCKAL)
2- HuBo (Hulusi BOZKURT)
9-
10-

TuBiş
22.Haziran.2016, 11:23
1- Ozan (Ozan DINCKAL)
2- HuBo (Hulusi BOZKURT)
9- Tubis(Tuğba Bozkurt)
10-

TuBiş
22.Haziran.2016, 11:27
Herkese günaydın aksam bulusması için 4gözle bekliyoruz misafirlerimizi.... Eminim kiii harika bir aile bulusması daha gerceklesicek.... Sag saglim gelmeniz dilegiyle 😉😉😉

Korhan
22.Haziran.2016, 12:02
1- Ozan (Ozan DINCKAL)
2- HuBo (Hulusi BOZKURT)
9- Tubis(Tuğba Bozkurt)
10-korhan (Korhan Genç)

Coctailozer
22.Haziran.2016, 15:52
1- Ozan (Ozan DINCKAL)
2- HuBo (Hulusi BOZKURT)
9- Tubis(Tuğba Bozkurt)
10-korhan (Korhan Genç)
11-coctailozer (oktay özer Özdemir)
12-

Radyatör tamir oldu. Bir kaç saate yola çıkıcam bende. Lütfen kabul edin :))

MUSTAFA48
22.Haziran.2016, 16:29
toplantı gununden sevgıler erdınc abım nerde karsılayalım sizi sen onu söyle bna basım ustunuzde yerınız var :)

Ozan
22.Haziran.2016, 17:02
1- Ozan (Ozan DINCKAL)
2- HuBo (Hulusi BOZKURT)
9- Tubis(Tuğba Bozkurt)
10-korhan (Korhan Genç)
11-coctailozer (oktay özer Özdemir)
12-

Radyatör tamir oldu. Bir kaç saate yola çıkıcam bende. Lütfen kabul edin :))

Seni bekliyoruz oze. Kazasiz belasiz gel. Arada yaz nerede oldugunu bilelim.karsilayalim seni

Bodrum
22.Haziran.2016, 17:38
Selam millet. Daha önceden planlanmış bir toplantım olduğu için akşamki toplantıya katılamıyorum. Ama bodrum buluşma noktasından güvercinlik çıkışına kadar size eşlik ederim.

evocan(aj)
22.Haziran.2016, 18:47
toplantı gununden sevgıler erdınc abım nerde karsılayalım sizi sen onu söyle bna basım ustunuzde yerınız var :)
Akşama görüşürüz mustafa :) erdinç şu anda çalışıyor görmemiştir büyük ihtimalle yazdığunı :)

Ozan
22.Haziran.2016, 23:29
https://s31.postimg.org/61tdw1epz/P_20160622_213531_BF.jpg (https://postimg.org/image/61tdw1epz/)

evocan(aj)
22.Haziran.2016, 23:43
https://s31.postimg.org/61tdw1epz/P_20160622_213531_BF.jpg (https://postimg.org/image/61tdw1epz/)
Harikayısssss...

CELİL
23.Haziran.2016, 01:58
Bodrum Ekip Harika görünüyorsunuz Herkese selamlar muhabbetiniz bol olsun :)8)
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160622/40c1e14a3b582bb20949bf5fce49c9ae.jpg

TuBiş
23.Haziran.2016, 02:00
Tesekkürler baskanım gercekten harika bi bulusmaydı....

evocan(aj)
23.Haziran.2016, 02:17
Tesekkürler baskanım gercekten harika bi bulusmaydı....
Ben gelmiciiim bi daha kilo alıcam iyice ne güzel poğaçalar kekler datlu lar yedik yahu.eline sağlık tubiiii

Siyah Adam
23.Haziran.2016, 02:31

Teşekkür ederiz Başkanım en kısa zamanda sizleride burda görmek istiyoruz, Alper başkanım ile 👍🏻 Gerçekten çok harika bir buluşmaydı gerçek bir aile olduğumuzu her seferinde daha derinden hissediyoruz. Bu duyguları bizlere yaşatan herkese çok içten teşekkür ederim :)8)

Legend of universe
23.Haziran.2016, 03:21
Sayın başkanım sizide aramızda görmek isteriz en yakın zamanda

Legend of universe
23.Haziran.2016, 03:22
Bu arada yengemiz tubiş ellerine sağlık ve emeğine

evocan(aj)
23.Haziran.2016, 03:25
BENİM GÖZÜMDEN MİLAS BULUŞMAMIZ :

Saat 18.30 da Bodrum avenue de Ozan şef ve Yasin ile buluşuldu..hava cehennem sıcağı..koca bir su içip tekerleri döndürdük.Yasin bize Güvercinlik'e kadar eşlik etti.Sonrasında Şef ile birlikte yola devam ettik...çok keyifli ve sorunsuz bir 50 km geçirip Milas'a vardık...Hulutiiiiii'nin iş yerinde bir soluklanıp Türkan Saylan Parkına geçtik...(daha önceden rezervasyon yaptırmış bizimkiler)masa kuruldu çöndük...Tubiş döktürmüş yine kekler kurabiyeler poğaçalar...(ben kilo vermeye çalıştıkça yapmayın ayol bu tip şeyler)gelsin çaylar gitsin kahveler muhabbet gırla...yeni bir kardeşimizle tanıştık..fethiyeden gelmiş toplantıya...sevimli mi sevimli efendi mi efendi...çok memnun olduk...başka bir yeni kardeşle tanıştık yeleekk ehliyet vs gibi kutlamalarda başına gelecekleri görünce küçük emrah gibi bakıyodu bir ara :)))
Komik olaylarla da karşılaştık...bir küçük kardeşimiz Ozan şefin yanına gelip "abi ben pala bıyığın hastasıyım bir fotoğraf çekilelim mi" dedi.Şef şok biz iptal...hatta Şef o kadar şok oldu ki çocuğa whatsappten yolla bana fotoyu dedi çocukta tamam dedi.tabi biz sonradan dedik ki numaranı ver istersen şef...çocuk mala bağlamasın :))) bunun ardından bir adet kurabiye verdi şef çocuğa bitti mevzu...
Sonra bizim mercimekin lastik sübapını aşırdı bir çocuk diğer çocuklar ve sevgili mustafa bulup kimin yaptığını geri aldılar sağolsunlar.
Son bomba da bizim motorların arasına tersten parkeden bir scooter idii.sanki "büyüdüğümde bende chopper olucam edasında" utancından kafasını kuma gömmüş devekuşu garibim.fotoğrafı varsa muhakkak gelir sanıyorum...
Sonra dönüş yolu...ifil ifil rüzgar...tıngır mıngır dönüş...

Harikulade bir geceydi...kardeşlerimizin arasına yenileri geldi...güzel insanlar tanıdık..
Gün geçtikçe büyüüyen bir aile olduk...daha da kocaman olup dahaa sık toplanabilmek ümidiyle...
İyii ki varsınız kazalar ailemizden uzak olsun kardeşlik...

Legend of universe
23.Haziran.2016, 03:31
Aşkım yemin ederim ayaklı gazete gibisin

Legend of universe
23.Haziran.2016, 03:33
Ya bide Mustafa ve oğuz cuma günü aklınızda dimi :)

evocan(aj)
23.Haziran.2016, 03:33
Eee her klübün iyi bir prefosyonel şarkıcıya ve bir muhabire ihtiyacı vardır.ben ikisi birdenim işte :)

Coctailozer
23.Haziran.2016, 04:24
Bu buluşmada yeni bir il yeni arkadaşlar edindim. Ozan şefle önceden telefon konuşmamız olmuştu. Bu vesile ile önce ozan şefe, sohbet muhabbet ve misafirperverliği için tüm diğer arkadaşlara, evini açan mustafa kardeşime poğçalar kekler için tugba yengemize ve eşi Hulusi abiye yediden yetmişe herkese ve son olarak pala bıyık hayranı yasin kardeşe teşekkür ederim. :)

2_rock
23.Haziran.2016, 09:47

Muğla tek kelime ile harika duruyorsunuz .katılım sağlayan bütün herkese teşekkürler. İnşallah en yakın zamanda daha güzel yerlere geleceğiz.

ckaraca
23.Haziran.2016, 10:00
Evren anlatımına bittim, Erdinç yorumun kopardı beni :) Tuğba kıskandım ikramları, Hulusi 'nin göbek nerden anlaşıldı :) Hepiniz süper görünüyorsunuz, keyfiniz yüzünüzden okunuyor...

Unutmadan pala bıyıklı abi bir foto çekilebilirmiyiz :)

Bahadır
23.Haziran.2016, 10:11
Muhabbetiniz bol olsun Ozan abi ve Muğla ekibi :Rockn Roll::)

Bypale
23.Haziran.2016, 10:20
Muğla keyfiniz dostluğunuz ve muhabbetiniz daim olsun. 8)

Legend of universe
23.Haziran.2016, 12:08
Evren anlatımına bittim, Erdinç yorumun kopardı beni :) Tuğba kıskandım ikramları, Hulusi 'nin göbek nerden anlaşıldı :) Hepiniz süper görünüyorsunuz, keyfiniz yüzünüzden okunuyor...

Abi sağolsun evren benden daha aktif bu gidişle RR magazin gazetesini çıkarır gibi gözüküyo

TuBiş
23.Haziran.2016, 12:26
[QUOTE=Coctailozer;228025]Bu buluşmada yeni bir il yeni arkadaşlar edindim. Ozan şefle önceden telefon konuşmamız olmuştu. Bu vesile ile önce ozan şefe, sohbet muhabbet ve misafirperverliği için tüm diğer arkadaşlara, evini açan mustafa kardeşime poğçalar kekler için tugba yengemize ve eşi Hulusi abiye yediden yetmişe herkese ve son olarak pala bıyık hayranı yasin kardeşe teşekkür ederim.

bizde seni tanıdıgımıza memnun olduk kardesim ayaklarına saglık katıldığın için...her zaaman bekleriz.....misafirlerimi ailemi memnun edebildiysek ne mutlu bize memnun olman cok sevindirici tekrardan hosgeldin aramıza en kısa zamanda tekrar bulusmak dilegiyle.....

TuBiş
23.Haziran.2016, 12:27
[QUOTE=Coctailozer;228025]Bu buluşmada yeni bir il yeni arkadaşlar edindim. Ozan şefle önceden telefon konuşmamız olmuştu. Bu vesile ile önce ozan şefe, sohbet muhabbet ve misafirperverliği için tüm diğer arkadaşlara, evini açan mustafa kardeşime poğçalar kekler için tugba yengemize ve eşi Hulusi abiye yediden yetmişe herkese ve son olarak pala bıyık hayranı yasin kardeşe teşekkür ederim.

bizde seni tanıdıgımıza memnun olduk kardesim ayaklarına saglık katıldığın için...her zaaman bekleriz.....misafirlerimi ailemi memnun edebildiysek ne mutlu bize memnun olman cok sevindirici tekrardan hosgeldin aramıza en kısa zamanda tekrar bulusmak dilegiyle.....

TuBiş
23.Haziran.2016, 12:41
Ben gelmiciiim bi daha kilo alıcam iyice ne güzel poğaçalar kekler datlu lar yedik yahu.eline sağlık tubiiii

bi günlükk yemeninn günahı olmazmıs ablacımm afiyet olsun....hersey cok güzeldi ayaklarınıza saglık...sohbet muhabbet on numaraydı bi sonraki bulusmayı sabırsızlıkla bekliyor olucamm geniç ailem :)

evocan(aj)
23.Haziran.2016, 12:45
Bu buluşmada yeni bir il yeni arkadaşlar edindim. Ozan şefle önceden telefon konuşmamız olmuştu. Bu vesile ile önce ozan şefe, sohbet muhabbet ve misafirperverliği için tüm diğer arkadaşlara, evini açan mustafa kardeşime poğçalar kekler için tugba yengemize ve eşi Hulusi abiye yediden yetmişe herkese ve son olarak pala bıyık hayranı yasin kardeşe teşekkür ederim. :)

Bizlerde çok memnun olduk:) en kısa sürede yeniden görüşmek üzere:)

TuBiş
23.Haziran.2016, 12:47

senide bekliyoruz agbicim en kısa zamanda sen gell kardesin sanada özell yapar ne istersen....8) bi dahaki bulusmada görüşmek dileğiyle agbicim memleketime kocaman slm olsun... harika bulusmalar sohbetler bizim olsun...

evocan(aj)
23.Haziran.2016, 12:47
Acaba bodruma özel pala bıyıklı bi flama nı yapsak :)))

TuBiş
23.Haziran.2016, 12:54
Bu arada yengemiz tubiş ellerine sağlık ve emeğine

afiyet olsun agbicim .....aslında bunun sebebii aramızda kalsın :cheesy: neydi biliyormusun eger reklam olursa merak eden cıkar gelir ailemizin diğer üyelerinide misafir ederizdii bilerek yaptı kiii :P
:P şaka bi yana memnun edebildiysemm ne mutlu bana harika bi geceydi tekrarlanması dilegiyle :)

TuBiş
23.Haziran.2016, 13:00
BENİM GÖZÜMDEN MİLAS BULUŞMAMIZ :

Saat 18.30 da Bodrum avenue de Ozan şef ve Yasin ile buluşuldu..hava cehennem sıcağı..koca bir su içip tekerleri döndürdük.Yasin bize Güvercinlik'e kadar eşlik etti.Sonrasında Şef ile birlikte yola devam ettik...çok keyifli ve sorunsuz bir 50 km geçirip Milas'a vardık...Hulutiiiiii'nin iş yerinde bir soluklanıp Türkan Saylan Parkına geçtik...(daha önceden rezervasyon yaptırmış bizimkiler)masa kuruldu çöndük...Tubiş döktürmüş yine kekler kurabiyeler poğaçalar...(ben kilo vermeye çalıştıkça yapmayın ayol bu tip şeyler)gelsin çaylar gitsin kahveler muhabbet gırla...yeni bir kardeşimizle tanıştık..fethiyeden gelmiş toplantıya...sevimli mi sevimli efendi mi efendi...çok memnun olduk...başka bir yeni kardeşle tanıştık yeleekk ehliyet vs gibi kutlamalarda başına gelecekleri görünce küçük emrah gibi bakıyodu bir ara :)))
Komik olaylarla da karşılaştık...bir küçük kardeşimiz Ozan şefin yanına gelip "abi ben pala bıyığın hastasıyım bir fotoğraf çekilelim mi" dedi.Şef şok biz iptal...hatta Şef o kadar şok oldu ki çocuğa whatsappten yolla bana fotoyu dedi çocukta tamam dedi.tabi biz sonradan dedik ki numaranı ver istersen şef...çocuk mala bağlamasın :))) bunun ardından bir adet kurabiye verdi şef çocuğa bitti mevzu...
Sonra bizim mercimekin lastik sübapını aşırdı bir çocuk diğer çocuklar ve sevgili mustafa bulup kimin yaptığını geri aldılar sağolsunlar.
Son bomba da bizim motorların arasına tersten parkeden bir scooter idii.sanki "büyüdüğümde bende chopper olucam edasında" utancından kafasını kuma gömmüş devekuşu garibim.fotoğrafı varsa muhakkak gelir sanıyorum...
Sonra dönüş yolu...ifil ifil rüzgar...tıngır mıngır dönüş...

Harikulade bir geceydi...kardeşlerimizin arasına yenileri geldi...güzel insanlar tanıdık..
Gün geçtikçe büyüüyen bir aile olduk...daha da kocaman olup dahaa sık toplanabilmek ümidiyle...
İyii ki varsınız kazalar ailemizden uzak olsun kardeşlik...

harikasınn varya bu kadar güzel özetlenirdi :) ben ailenin ikramlık kısmını ele aldımm şimdilik sadece gezmek bulusmak sohbet olmaz dimi ama :) mideleride es gecmemek lazımm.....8) :artiz:

Legend of universe
23.Haziran.2016, 13:22
En kısa zamanda tekrarlayalım

Oguz
23.Haziran.2016, 16:10
Evet yine çok güzel bir buluşma oldu :) evren abla çok güzel şekilde olanların hepsini bizim yerimize özetlemiş. Çok keyif aldığımız kahkahaların eksik olmadığı; abi kardeş abla yani bir aile olduğumuzu bir kere daha çok güzel bir şekilde en derine kadar hissettik :) dışarıdan gelen ve şeref veren, forumda bizi görüp güzel dileklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Gittikçe büyüyen, büyüdükçe güzelleşen bir aile olma yolunda emin adımlarla devam etmekteyiz. Ayrı ayrı isim belirtmeyeceğim çünkü HEPİNİZİ çok seviyorum, hepinizin yeri bende ayrı ve güzel yerlerde :) Hep söylüyorum ama buluşmalarımıza dışarıdan bütün arkadaşlarımızı bekliyoruz kapımız bu güzel aileye hep açık :)

evocan(aj)
23.Haziran.2016, 23:39
Başka fotoğrafımız yok mu yaaa ben araya kaynak yapan scooter fotosunu istiyoooom

Ozan
24.Haziran.2016, 01:04
Eveeetttt.... Bir bulusmamizi daha gerceklestirdik. Eksiklerimizi gorerek yaptiklarimizin uzerine koyarak, Alper Baskanin soyledigi gibi çığ gibi buyumeye devam ediyoruz..
18:30da Bodrum`dan bulusma yerimizde bulusup Milas`a dogru yola koyulduk. bulusmaya gelemesede bize yari yola kadar eslik eden Yasin SIRACI`ya tskler. (keske gelebilseydin). Hepinizin adini artik tek tek yazamicam cunku buyuduk okadar kisinin adini yazamam kusura bakmayin :) Ben kisaca sizlere ailem diyorum hepinize bu guzel bulusmaya katilimlariniz icin tskler.
Aile oldugumuzu gorup 3 saatlik Fethiye`yolundan gelen ve aileye katilan Oktay (Coctailozer) sanada tsk ederiz seni tanidigimiz icin.
Gecenin suprizi, biyiklarima hayran oldugunu soyleyip gelip beraber foto cekilmek isteyen Yasin kardesede tskler. Erdinc`in sibop kapaklarini calan cocuk ve cocugun annesinede tskler tekrar geri getirdikleri icin :)
Bu arada olurda Milas`a yolunuz duserse kesinlikle ac karnina gecemezsiniz Tugba`nin borekleri pogacalari offffff diorum, bugecede bizide ac birakmadi saolsun.
En kotu gunumuz boyle olsun. Hepberaber daha guzele devam.........

Legend of universe
24.Haziran.2016, 01:12
Eveeetttt.... Bir bulusmamizi daha gerceklestirdik. Eksiklerimizi gorerek yaptiklarimizin uzerine koyarak, Alper Baskanin soyledigi gibi çığ gibi buyumeye devam ediyoruz..
18:30da Bodrum`dan bulusma yerimizde bulusup Milas`a dogru yola koyulduk. bulusmaya gelemesede bize yari yola kadar eslik eden Yasin SIRACI`ya tskler. (keske gelebilseydin). Hepinizin adini artik tek tek yazamicam cunku buyuduk okadar kisinin adini yazamam kusura bakmayin :) Ben kisaca sizlere ailem diyorum hepinize bu guzel bulusmaya katilimlariniz icin tskler.
Aile oldugumuzu gorup 3 saatlik Fethiye`yolundan gelen ve aileye katilan Oktay (Coctailozer) sanada tsk ederiz seni tanidigimiz icin.
Gecenin suprizi, biyiklarima hayran oldugunu soyleyip gelip beraber foto cekilmek isteyen Yasin kardesede tskler. Erdinc`in sibop kapaklarini calan cocuk ve cocugun annesinede tskler tekrar geri getirdikleri icin :)
Bu arada olurda Milas`a yolunuz duserse kesinlikle ac karnina gecemezsiniz Tugba`nin borekleri pogacalari offffff diorum, bugecede bizide ac birakmadi saolsun.
Sayın şefim ben kendi adıma karar verdim her akşam hulusilere misafir olmak mantıklı geldi kovulana kadar yolu var :)

evocan(aj)
24.Haziran.2016, 06:05
Tubi duy sesimi yimek yapmak yok erdinç gelince...dana gibi olduk beee

MUSTAFA48
24.Haziran.2016, 08:04
oncelıkle ozan sef ve rr aılesı sayesınde bu rr yı mugla yöresındede kocaman yaptık dahada buyucez inş. herkese tekrardan tesekkur ederım oktay abı sen yıne cık gel kapımız her daım acıktır. :) erdinç abımle evren ablam mıkkemmel inş. hele erdınc abımın kask mevzusu hulusı abıyle atısmalar cok keyıflı bır durumdu kaytan bıyıklı sefımızın. cocukla muhabbettı :)
bu da benden sıze gelsın ozaman

https://www.youtube.com/watch?v=zje9beF4YlQ

MUSTAFA48
24.Haziran.2016, 08:06

erdınc abı mıkkemel yarasın abıme :artiz: ne yedın be :shock:

Oguz
24.Haziran.2016, 11:26
Mustafa kardeşim patlatmışsın bombayi yine 😄

evocan(aj)
24.Haziran.2016, 18:46
erdınc abı mıkkemel yarasın abıme :artiz: ne yedın be :shock:
Valla tabakları zor kurtardık :)

HuBo
25.Haziran.2016, 14:45
arkadaşlar kusura bakmayın toplantıdan sonra foruma girip bişiler yazma fırsatım olmadı öncelikle hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim Hepinizin ayaklarına sağlık daha önceki toplantlarımız gibi bu toplantımızda çok keyifli ve sevgi dolu geçti. Artık gün geçtikce bir aile ve aile bağlarımızın kuvvetlendiğini hissediyorum. Allah neşemizi hiç bir zaman bozmasın evrenin yaptığı açıklama toplantımızı yeterince özetlemiş bencede öyle oldu yani :) en kısa zamanda daha büyük bir aile olarak yeni toplantılarımızda sizlerle buluşmayı dört gözle bekliyorum. Hepinizi çok seviyorum Canım Ailemmm İyiki varsınız

dipnot: Milasta yapılan toplantılarda börekler çörekler bizden :):):)

evocan(aj)
25.Haziran.2016, 22:23
Arkadaşlar tapatalkta bir sorum var sanırım pek giremiyorum foruma..o nedenle burdan yazacağım...Doğum günün kutlu olsun kocam..pro riderim :) seni çok seviyorum erdinç yerinde...

TuBiş
26.Haziran.2016, 00:52

Ablacımm siz gelmedenn boll bollk rejimm yapınn buraya gelince bi kaç kilodan bişey olmaz😆 ben okadar yapıp yediğim halde cokk rahatımm oyüzdennn bosvar can bogazdan gelir...
😍

evocan(aj)
26.Haziran.2016, 00:54
Kuzuuu bizim bir süre oraya gelmemiz zor olacak gibi ama siz kaçıp gelin bizim mekanın beach i filan da var....malaklamaca yaparız ")
Bu tempo da devam edersek dal gibi kalırız zaten :)

TuBiş
26.Haziran.2016, 00:58
Sayın şefim ben kendi adıma karar verdim her akşam hulusilere misafir olmak mantıklı geldi kovulana kadar yolu var :)

Buyur gel agbicimm allah ne verdiyse yapar yeriz...... Benn cok severimm misafiri gelen kısmetiyle gelirmişşş 😆😆😆 hher zaaman bekleniyorsunuz...
😉😉😉

TuBiş
26.Haziran.2016, 01:07
Cokk güzel bir gündüü şefimmm ayaklarınıza saglıkk.... Teşrif etmeniz beni ve eşim (huboyu) cok mutluu etti.... Bundan sonrakii bulusmalar içinn zemin hazırladım İşede yaradı gibi 😆😆😆😆 hayatımıza girdiğiniz ve renk kattıgınız içinn RR ailesine cok tesekkür ederim 😊😊😊