PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ACİL! 2006 Honda SHADOW 750

GÖKSEL
21.Ağustos.2007, 10:31
MARKA:HONDA

MODEL:SHADOW 750 c4

RENK:SİYAH

KM:5800

FİYAT:12300 YTL

BULUNDUGU İL\İLÇE:İSTANBUL / BAKIRKÖY

AKSESUAR:GİVİ YAN ÇANTALAR 230 EURO GİVİ SİSY BAR 250 EURO HİGHVAY HAWK KORUMA DEMİRİ 190 EURO

E-MAİL:ozkaya_goksel@hotmail.com

TLF:0535 819 32 86

İSİM:GÖKSEL ÖZKAYA

Ruhsat sahibinden orjinal kazasız Kapalı garajda muhafaza edilmiş yağmurda çamurda kullanılmamış km nin çoğu şehirler arasında kullanılmış trafikte yıpratılmamış tüm vergileri ödenmiş bakımları zamanından önce yapılmış servis ve yedek parça sıkıntısı olmayan mükemmel temizlikte çok sağlam ve güçlü bir makina.

LÜTFEN çek senet takas taksit teklif etmeyiniz PAZARLIK PAYI VARDIR

http://img250.imageshack.us/img250/6439/1003232ns4.jpg
http://img526.imageshack.us/img526/2818/1003233cy0.jpg
http://img250.imageshack.us/img250/9302/1003237qi1.jpg
http://img526.imageshack.us/img526/4382/1003239yf7.jpg

tt06
21.Ağustos.2007, 11:33
Peki Ben bu konuya hiç girmemiş olayım

Aksu
21.Ağustos.2007, 11:53
Kardeş yanlış anlamada Ankara Efe honda "0" makinalara 12750 istiyor
Bilginize
Bu ay sonuna kalmaz biter, istersen aç sor Honda Efe ye. Şimdi Göksel in motorda 1.000.-YTL.lik aksesuar var. Fiyat 12.300 diyor haydi pazarlıkla 12.000 e düştü. 1.000.-YTL de aksesuar düşün etti 11.000.-YTL. ben olsam gider Göksel in motoru alırım. Alım satım ile Efe nin plaka masrafı birbirini kapasın. 1.750.- Kötü para değil. Artı ben Göksel i iyi tanırım, motoru da ifade ettiği gibi çok temiz sıfır gibidir.
Türkay hiç kimse yanlış anlamaz, Göksel de dahil tüm motosikletçilerde herkes de biliyor Ankara Honda Efe nin sattığı fiyatı. Taktir alıcılarındır.

GÖKSEL
21.Ağustos.2007, 12:12
Kardeş yanlış anlamada Ankara Efe honda "0" makinalara 12750 istiyor
Bilginize
Bu ay sonuna kalmaz biter, istersen aç sor Honda Efe ye. Şimdi Göksel in motorda 1.000.-YTL.lik aksesuar var. Fiyat 12.300 diyor haydi pazarlıkla 12.000 e düştü. 1.000.-YTL de aksesuar düşün etti 11.000.-YTL. ben olsam gider Göksel in motoru alırım. Alım satım ile Efe nin plaka masrafı birbirini kapasın. 1.750.- Kötü para değil. Artı ben Göksel i iyi tanırım, motoru da ifade ettiği gibi çok temiz sıfır gibidir.
Türkay hiç kimse yanlış anlamaz, Göksel de dahil tüm motosikletçilerde herkes de biliyor Ankara Honda Efe nin sattığı fiyatı. Taktir alıcılarındır.
TEŞEKKÜRLER mehmet abim mantıklı ve düşünerek yazdıkların için dediğin gibi yanlış anlaşılacak bişey yalnız yazarken + ları - leri düşünmek lazım orda şu kadar burda şu kadar demekle olmuyor.
abantta görüşmek üzere :D :D

infinitedreams
21.Ağustos.2007, 12:28
Alma niyetim olsa ben de Göksel'in motorunu alırdım. Özellikle aksesuar işleriyle uğraşmak zahmetinden kurtulmuş olurdum.

Ama tt06'ın yazdığı da +'ları -'leri düşünerek yazılması gereken türde bir yazı değil. Bir an fiyat sıfırına kıyasla yüksek gelmiş ve makul bir şekilde yazmış falanca yerde sıfır'ı şu fiyat diye. Bunu iyiniyetle yaptığına eminim.

Bu başlığın üzerine fiyatı yüksek bulan biri tarafından verilebilecek olası cevapları bir düşünün,
- Hahaha... sıfırı 12.750, kim niye senin eskini alsın ki?
- Hocam, bir sıfır fazla atmışsın herhalde.
- Aaa.. ben senin motoru biliyorum. Arkadaşım anlatmıştı, altın kaplamaymış galiba

Üyesi sayısı 10binleri bulan o malum siteye vakti zamanında katılmış herkes bu tip cevaplara aşinadır sanırım.

Bir de şuna bakın;
- Yanlış anlama da "0"ı 12.750

Motosiklet bilgi paylaşım sitesi burası. Lafta değil ama... gerçekten öyle. O sorunun altındaki "iyi de neden fiyat farkı az" sorusunu Aksu Abi görmüş, yanıtlamış. Teşekkür ederim.

Göksel, sen de kızma bana. Buraya üyeliğin yeni... arkadaşı yanlış anlama diye yazdım. Kusuruma bakma.

emrahss
21.Ağustos.2007, 12:44
Tay gibi motor, Allah sahibine beğışlasın..

Aksu
21.Ağustos.2007, 12:46
Ya arkadaşlar isimlerini yazarsam ayıp olur, sizlerinde tanıyacağı bir çok arkadaş için ben defalarca Honda Efe ye gittim fiyat aldım vadeli olanı banka kredisini İstanbul plaka olursa nasıl oluru aklınıza ne gelirse. Ben Ankara da olduğum için İstanbul dan arkadaşlar rica ettiğinden.
Biz bribirimiz hep tanırız, tt06 Türkay ı da Göksel i de o yüzden aramızda art niyet veya eleştiri olamaz. Biz o malum site değiliz Allah korusun olursak da ben olmam içerisinde. Ama Göksel in fiyat normal sayılabilir. Anladım Göksel Fazer alacak herhalde. Yalova gezisinde bindi ya hoşuna gitti. Nede olsa eski CBR cı.

GÖKSEL
21.Ağustos.2007, 13:30
yok be mehmet abi bu sefer hayırlı bi iş için satıyorum:):)
afyona bekliycem seni abim ama motorla gel:):) şöyle göbek falan atarız karşılıklı.
heee horoz ölür gözü çöplükte kalır misali gözüm hala CBR larda fazerlada biraz kayif yaptık hatta bundan önce almak üzere anlaştıgım fazer da ensariye kısmet oldu o biniyor.
arkadaşın yazdıgında art niyet aramıyorum hepimizin amacı aracı zevki aynı ama yazılan mesajıda gereksiz buldugumu söylemeden geçemeyeceğim.
zaten konuda arkadaşın yazdıgı degil benim motorun satılık ilanı:):)

tt06
21.Ağustos.2007, 14:49
Peki ben bu konuya hiç girmemiş olayaım :!:

Kino
21.Ağustos.2007, 14:58
işte bu foruma bayılıyorum ya buradaki üslublara bakarmısın

hastayım sizlere kimse kimseyi kırmamak icin amma inceliyor bükülüyor.

HELAL OLSUN SİZLERE İŞTE BUDUR YA.

AKSU BABA ya +1
göksel e +1
tt06 ya +1
nihat a +1

emrahss sana +1 yok :!: :!: :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

GÖKSEL
21.Ağustos.2007, 16:08

AKSU BABA ya +1
göksel e +1
tt06 ya +1
nihat a +1

İşte o yüzdendirki bir çok sitede satılık ilanları okudugunuz üslupların olmaması için kırmamak ve kırılmamak için bazen kimsenin bir mecburiyeti olmamasına ragmen incelip bükülmemesi için gereksiz mesaj yazıp gereksiz cevap vermemeleri için ALICI ile SATICI arasındaki diyalogu sadece verilen ilandaki telefon numarası mail adresi ile buluşturmak için SATILIK İLANLARI kilitlenir.
bu yazdıklarım kimsenin yazdıgına karşılık polemik oluşturmak için yazılmış bişey değildir benim şahsi düşüncemdir.

Motorun güzel diyecek yok ama ben bir satıcıyım ve satıcı mantığıyla düşündüğüm için o şekilde yazdım.
Sen motoru büyük bir , ihtimalle 17500 – 18000 arasında almış olabilirsin .üzerindeki aksesuarla fiyatı artar.
Sana başımdan geçen bir örnek vereyim bizim çok değerli müşterimiz çocukları büyüdüğü ve kendi başına motorlardan dolayı gelenlerin gelmemesi için tüm motorlarını içi kanayarak sattı. Aksesuarlarınıda verdi sat diye -ki bu bahsettiğim kişi Ankarada ilk Yamaha yı, Harleyi satan kişidir. Bana 6 adet kask verdi hepsini sattım ama bi tanesi var ki satamıyorum. Bu kask Schubert marka bir kask ve 300 € istiyor. Kendisine söyledim Bir hesap yaptı zamanında aldığı markı euro ya çevirdi. Bu marka kask Türkiyede yokken zamanında onu Almanyadan 600 € ya getirmiş ve ikinci el olduğu için yarı fiyata satıyor..300 € a satıyor.
Ama Şuanda sıfır fiyatı 290 €.

benim verdiğim ilanla istedigim rakamla sizin büyük bir ihtimalle 17500-18000 dediginiz rakamla
verdiğiniz örneğin hiç alakası yok çünkü ben o rakamlarda almadım eğer ben bir motordan 6-7 milyar yani neredeyse 1 motor parası zarar edeceksem o motoru satmam ya ölene kadar binerim yada yıkar temizler salona aksesuar diye koyarım ama yine satmam yani müşteriniz yerine olsam o kaskı satmam hatıra olarak saklardım.
mal bende para alıcıda efe orda allah herkese hayırlı müşteri versin.

emrahss
21.Ağustos.2007, 19:09

AKSU BABA ya +1
göksel e +1
tt06 ya +1
nihat a +1

Aşkolsun abi, maaşından mı kesiyorlar ya, hehehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tt06
22.Ağustos.2007, 11:10
"EV VE ARSA dışında sıfır aldığın herşeyden ( Extreme örnekler hariç ) zarar edersin.
Neyse İnşallah istediğin fiyata satarsın ben sadece acil ihtiyaçtan başlığı olduğu için sana Efenin kampanyası hakkında bilgi vermek istedim ki Acil ve ihtiyaçtan sattığın motorun fiyatı konusunda sana fikir versin
Neyse Hayırlı satışlar

GÖKSEL
27.Ağustos.2007, 15:49
"EV VE ARSA dışında sıfır aldığın herşeyden ( Extreme örnekler hariç ) zarar edersin.
Neyse İnşallah istediğin fiyata satarsın ben sadece acil ihtiyaçtan başlığı olduğu için sana Efenin kampanyası hakkında bilgi vermek istedim ki Acil ve ihtiyaçtan sattığın motorun fiyatı konusunda sana fikir versin
Neyse Hayırlı satışlar
ARKADAŞIM BEN MOTORU SIFIR ALMADIM!
efedende verdiğin bilgidende haberim var sagol konu efe degil ev yada arsa hiç değil konu benim motorun SATILIK İLANI.

tt06
27.Ağustos.2007, 18:44
iYİ NAPIYIM kardeşim alanada satanada HAYIRLISI OLSUN AYRICA İLANININ MOTOR OLDUĞUNUN FARKINDAYIM BEN EV SATIYOSUN ZANNETMEDİM ZATEN
KABUL EDİYORUM iyi niyetli olarak yaklaşmıştım ama öyle bir karşılık göremedim girmek ve msj yazmak hataydı böyle benim için gereksiz bir başlığa kabul ediyorum.