PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dd150 koruma demiri ve gidon

Alanjaweb
25.Haziran.2016, 16:38
Merhabalar . Motoru yeni almıştım ancak benden önceki kullanıcı koruma demirini sökmüş ve motoru devirdiğinden dolayı gidonda yamukluk var. Bunları en uygun fiyata nerden temin edebilirim. Servislere sordum
koruma demirinie 170 tl dediler.

AMZ35
25.Haziran.2016, 17:45
Gidondaki yamukluk masalardan ise eger tornacilar duzeltilebilir durumda ise 100 liradan hallediyolar. Koruma demiri fiyatini bilmiyorum ama 170 normal bi fiyat

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dd250zafer
25.Haziran.2016, 22:31
internetten bi araştır istersen ama benim gördüğüm kadarıyla 15 - 20 tl fark var

anilsedali
25.Haziran.2016, 23:34
Merhabalar . Motoru yeni almıştım ancak benden önceki kullanıcı koruma demirini sökmüş ve motoru devirdiğinden dolayı gidonda yamukluk var. Bunları en uygun fiyata nerden temin edebilirim. Servislere sordum
koruma demirinie 170 tl dediler.

Aşağıda 250'lik için var. Kasalar aynı uyacaktır. Sanırım kargo ile yine aynı fiyata gelecek.
http://www.regalraptor.org/index.php?route=product/search&filter_name=koruma%20demiri

Gidon yamuğunu da en iyi sanayide düzeltirler. İşçilik işin içine girdiği için net bir fiyat söyleyemem ancak 100 tl den aşağı yapacaklarını sanmıyorum.

Motoru mutlaka çanta ve koruma demiriyle kullanmanı tavsiye ederim. Her ikisi de motoru korur. Hatta yaz ayları dışında da sırt çantası da kullanmanı tavsiye ederim. O da sırtını mükemmel korur. :)

Alanjaweb
26.Haziran.2016, 00:59
Teşekkür ederim hocam. Zaten bu gün arkadaş farketmis kambur bir şekilde sürüyorum motoru. Dik durmaya çalışıyorum pek olmuyor gibi. Bakalım alışmaya çalışacağım. Gidonu yaptırsak aynı yerden yine yamulabilir dedi usta sıfirini almak daha mantıklı olacak gibi. Bakalim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alanjaweb
27.Haziran.2016, 12:27
Aşağıda 250'lik için var. Kasalar aynı uyacaktır. Sanırım kargo ile yine aynı fiyata gelecek.
http://www.regalraptor.org/index.php?route=product/search&filter_name=koruma%20demiri

Gidon yamuğunu da en iyi sanayide düzeltirler. İşçilik işin içine girdiği için net bir fiyat söyleyemem ancak 100 tl den aşağı yapacaklarını sanmıyorum.

Motoru mutlaka çanta ve koruma demiriyle kullanmanı tavsiye ederim. Her ikisi de motoru korur. Hatta yaz ayları dışında da sırt çantası da kullanmanı tavsiye ederim. O da sırtını mükemmel korur. :)

hocam deltamotorluaraclar.com da gidon buldum 55+kdv dediler bakalım . Fiyat cok iyi geldi . Buradan sipariş edeceğim bakalım

anilsedali
27.Haziran.2016, 12:29
hocam deltamotorluaraclar.com da gidon buldum 55+kdv dediler bakalım . Fiyat cok iyi geldi . Buradan sipariş edeceğim bakalım
Cok iyi bence de hic ugrasma sifir al

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi