PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaskıma yazı yazıcam

Siyah Adam
26.Haziran.2016, 14:46
Merhaba güzel ailem. Dün ani bir şekilde karar aldım ve kaskıma yazılar yazmaya karar verdim. Bunun için ne kullanmalıyım sprey mi yoksa cd kalemi mi ? Daha önce yapan varsa yazabilir misiniz ? Teşekkürler :)

UfoGörenMasumÖğrenci
26.Haziran.2016, 15:01
Spreyle yapman ıcın oncelıkle kaskı tekrar boyaman lazım yanlıs bılmoyursam. Çünkü sentetik boyayla akrilik bıoya brbirini etkılıyor diye bılıoyorum.

MUSTAFA48
26.Haziran.2016, 15:32
hiç bırısyle ugrasma kötu goruntude olabılır ıllakı yazı yazmak ıstersen kardesım cıkartma yaptır bellı olmucak sekılde cıkartma yapılabılıyor kaskı daha yenı aldın bozma hıc boyayla cd kalemıyle

alibaba07
26.Haziran.2016, 15:40
Kaskı reklamcilardan birinde kaplat. Ustune kaliteli cd kalemleriyle renk renk yaz sıkılırsan yada begenmezsen söküp cikarabilirsin

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Siyah Adam
26.Haziran.2016, 15:48
Aynen reklamcıya götürüp üstüne yazdırıcam hem gece karanlığında fosfor görevi gösterir işimede gelir 👍🏻

Tugay Güreşen
26.Haziran.2016, 15:53
Kaskı boyamayı önermiyorlar çünkü kaskın yapısına görülmeyecek şekilde zarar verebiliyorlarmış kimyasallar, hatta herhangi bir sticker ilede müdahale edilmemesi söyleniyor ama yapmak istersen en mantıklısı kaplama yapıştırma şeklinde olacaktır :)

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MUSTAFA48
26.Haziran.2016, 15:54
tanıdık reklamcı var mı yataganda ömerım yoksa buraya al gel yanıma elemanın bırıne yaptırırız bunu

Siyah Adam
26.Haziran.2016, 16:14
tanıdık reklamcı var mı yataganda ömerım yoksa buraya al gel yanıma elemanın bırıne yaptırırız bunu

Abi burda varda yapıştırma oldugu çok belli oluyo oraya geldiğimde getireyim orda yaptıralım daha iyi olur 👍🏻

centaur
26.Haziran.2016, 20:05
Abi burda varda yapıştırma oldugu çok belli oluyo oraya geldiğimde getireyim orda yaptıralım daha iyi olur 👍🏻

Dostum çok daha masrafsız lakin zahmetli bir yol önereyim.. Oje :x Bildiğin oje :x İnce fırçalarla istediğin renklerde yazı yazabilir dilediğin kadar şekil verebilirsin. Kaplama gibi duruyor. Beğenmedin mi? Hafif aseton ve ılık suyla temizle gitsin :x Kaskın dış yapısına da zarar vermiyor.. Maliyeti de fırçalarla birlikte 10 lira ..

tbaylan
26.Haziran.2016, 20:22
Kaskların dış kabı(shell) güvenlik sebebiyle dış etkenlerle etkileşim haline sokulmamalıdır. Özelliği kaza esnasında kolayca kırılıp içerisindeki köpüklerin şişmesidir. Müdahale edilmemesini tavsiye ederim8)

2_rock
27.Haziran.2016, 00:56
Ilker abinin kaskını bizzat gördüm gayet güzel ve başarılı olmuş bir düşün derim

Peder
27.Haziran.2016, 01:35
İlker abiye kulak ver derim bende

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Siyah Adam
27.Haziran.2016, 02:35
Önerileriniz için teşekkür ederim güzel ailem 👍🏻☺

Emok
27.Haziran.2016, 21:23
Suda çözünen şeffaf kağıtları önerebilirim. Pürüzsüz zeminlerde bir kat parlak vernik ile birlikte kullanıldığında çıkartma izi olmuyor, orijinal desen gibi duruyor. Üstelik uygulayacağınız görseli hazırlamak, seçmek tamamen size kalmış. Ayrıca kolaylıkla lazer veya inkjet yazıcılardan da çıktı alabilirsiniz.

bir örnek:
https://www.youtube.com/watch?v=LRn6BJVNsLI

anilsedali
28.Haziran.2016, 10:57
reklamcılardan plotter yazısı çıkarttırabilirsin. Yazının söküldükten sonra kalan kısmını zemin olarak kullanıp kaska yapıştırabilirsin. Bir oje ile bu zemini boyayıp, kuruduktan sonra söktüğünde dayanıklı ve güzel bir kabartmalı yazıya kavuşacaksın :)