PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Role

aycanblmts
29.Haziran.2016, 14:55
Arkadaşlar 2009 hyosung gv250 için sigorta kutusu ve rölelere ihtiyacım var.

MUSTAFA48
29.Haziran.2016, 16:20
kardesım oncelıkle forumumuzda tanısma bolumde kendını tanıtırsan arkadaslarım kardeslerım sana yardımcı olucaklardır. tanısma baslıgı altında kendını tanıtmanı beklıyor olucam :)

AnadoluKartalı41
29.Haziran.2016, 17:20
Tanışma başlığı altında kendini tanıtıp selam verirsen bir çok kişi bilgisini paylaşacaktır 8)

aycanblmts
30.Haziran.2016, 16:18
Anadolu yakasında toplantınıza katılıp buradaki arkadaşlar ile tanıştım. Bu nedenle tanışma bölümüne mesaj yazmak aklıma gelmedi.

Bahadır
01.Temmuz.2016, 10:25
Arkadaşlar 2009 hyosung gv250 için sigorta kutusu ve rölelere ihtiyacım var.

Aycan abi konu ile ilgili bilgim yok.Hyosung kullanmış olan Ekrem arkadaşımız mesajı görünce bilgisi varsa yanıtlayacaktır 8)

Ekrem Özdemir
01.Temmuz.2016, 10:42
Aycan abi nasılsın.

Konuştuğumuz Maltepedeki tamirci Mustafa var arayıp elinde var mı diye sorabiliriz.
Elinde yoksa Konyadaki delta motordan alabiliriz. Linki aşağıda
http://www.deltamotorluaraclar.com/

Avcılarda Cengiz moto var. Hyosung yetkili servisi ben hiç gitmedim ama iyi diyorlar.

Ayrıca sigorta kutusu plastik bunların, Mustafa seramik takıyordu ısınınca erimesin diye, aklının bir ucunda kalsın mümkünse öylesini taktır.

aycanblmts
01.Temmuz.2016, 22:01
Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Parçaları bulduk. Sanırım bayramdan sonra operasyonu yapacağız. Sağolsun Mustafa kardeşimiz ilgileniyor. Ekrem hocam sigorta kutusu önerisi için teşekkür ederim. Mustafa kardeşimizle paylaşacağım. Herkese iyi bayramlar.